NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Ustawa antyaborcyjna ,
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:28  
Cytuj
"Znosic na ulicy wzrok i wytykanie przez innych ludzi"-chyba takich imbecyli jak ty.Ty w ogóle widzę pozbyłbyś się takich ludzi bo zaburzają Ci piękno świata.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:28  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:31  
Cytuj
Ale proszę o spokój. Bo zaraz odłączę mikrofon... a wypowiedzi zawierające inwektywy kieruję do Komisji Etyki Poselskiej.

Moim zdaniem wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji jest prostą drogą to zwiększenia się liczby noworodków znajdowanych w reklamówkach gdzieś po lasach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Persymona - Ciebie lub Twoje poglądy toleruję.... Cieszę się tylko niezmiernie, że jest Was mniejszość, żeby nie powiedzieć, że to margines społeczeństwa, bo zaraz ruszy lawina.... Umówmy się, że mniejszość, a gdyby doszło do referendum w tej kwestii, to zobaczyłabyś, jaka mała.... ta mniejszość... Pozdrawiam umiechumiechumiech


Odbiegając na chwilkę od tematu głównego proponuję żebyś na małą chwilkę pochylił się nad mniejszością pedalską która nie taki zamęt siejepotluczony

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:41  
Cytuj
Fiodor - ty lepiej nie odbiegaj od tematu umiechumiechumiech Jeśli chcesz porozmawiać o pedałach to załóż sobie taki temat... Masz takie prawo w tym kraju.... Jeszcze... Więc korzystaj, póki możesz, a nóż wprowadzą zakaz pedałowania... Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
"Znosic na ulicy wzrok i wytykanie przez innych ludzi"-chyba takich imbecyli jak ty.Ty w ogóle widzę pozbyłbyś się takich ludzi bo zaburzają Ci piękno świata.

Fjodor chyba ci rozaniec szyje uciska i mozg masz niedotleniony. ty nawet nie jestes w stanie ogarnac tego co napisalem. Mnie osobiscie wali czy ktos bedzie chcial urodzic sobie beznogie dziecko i umartwiac sie nad nim i nad soba do konca zycia. Moje dzieci sa zdrowe dlatego wiem jakie to szczescie takowe posiadac i patrzec jak ida przez zycie nie bedac dla rodzica ciezarem. Tu chodzi o MOZLIWOSC POSIADANIA W Y B O R U czy ktos chce urodZic chore dzieci czy tez nie. Nie watpie ze wiele kobiet zechce urodzic dzieci bedace wynikiem gwaltu i takie z wadami- ich sprawa. Nie mniej niech te ktore tego nie chca beda mogly dokonac aborcji zeby ulzyc w ewentualnym cierpieniu swojemu nienarodzonemu dziecku i sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:45  
Cytuj
Jestem za obowiązkową kastracją chirurgiczną zwolenników całkowitego zakazu aborcji.

Zwłaszcza tych pasibrzuchów w purpurze - przecież im narządy kopulacyjne nie są potrzebne. Dodatkowo będzie gwarancja przestrzegania celibatu.

Jeśli się oburzają - proponuję poczytać o zaśniadzie groniastym. Później proszę poczytać jeszcze o skutkach ciąży pozamacicznej.

Następnie odpowiedzieć sobie na pytanie: skoro każdy zarodek jest człowiekiem, czy w takim razie możemy skazać go na śmierć za chęć popełnienia morderstwa własnej matki?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 10:46  
Cytuj
moim zdaniem poroniony pomysł i kazda babeczka powinna miec mozliwosc decydowania czy chce urodzic czy tez nie, panstwo nie jest prorodzinne, ludzi czesto nie stac na dziecko lub tez nie chca go miec- to jest sprawa indywidualna kazdego, z reszta jak tu zabronia to sie bedzie jezdzic do Czech , słowacje Niemiec czy UK i sprawa zalatwiona , nie tu to gdzie indziej, jezeli chca aby podziemie aborcyjne kwitlo zaklopotany

Wolnosc sumienia przedewszystkim a komentarze w stylu absolutny zakaz aborcji - to jakas abstrakcja - byla juz akcja z "lekarzem sumienia gdzie dziecko urodziło sie z mózgiem na wierzchu" , inne przpadki zagrozenie zycia matki, gwalt to tez nie trafia do osob o ograniczonych swiadmoscia i krotkowzrocznosci (nie mam tu na mysli wady wzroku)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"Znosic na ulicy wzrok i wytykanie przez innych ludzi"-chyba takich imbecyli jak ty.Ty w ogóle widzę pozbyłbyś się takich ludzi bo zaburzają Ci piękno świata.

Fjodor chyba ci rozaniec szyje uciska i mozg masz niedotleniony. ty nawet nie jestes w stanie ogarnac tego co napisalem. Mnie osobiscie wali czy ktos bedzie chcial urodzic sobie beznogie dziecko i umartwiac sie nad nim i nad soba do konca zycia. Moje dzieci sa zdrowe dlatego wiem jakie to szczescie takowe posiadac i patrzec jak ida przez zycie nie bedac dla rodzica ciezarem. Tu chodzi o MOZLIWOSC POSIADANIA W Y B O R U czy ktos chce urodZic chore dzieci czy tez nie. Nie watpie ze wiele kobiet zechce urodzic dzieci bedace wynikiem gwaltu i takie z wadami- ich sprawa. Nie mniej niech te ktore tego nie chca beda mogly dokonac aborcji zeby ulzyc w ewentualnym cierpieniu swojemu nienarodzonemu dziecku i sobie.


To Ty różaniec nosisz na szyi?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 11:37  
Cytuj
Fiodor - jestem przeciwny samobójstwom.... Gdy wprowadzimy całkowity zakaz samobójstw, to myślisz, że to coś zmieni, że ich liczba spadnie????
Tak samo z aborcją.... wzrosną koszty, będzie wiele tragedii ludzkich.... nic dobrego... Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 13:28  
Cytuj
na szczęście z waszego szczekania nic nie maumiech),czekam na szczęśliwy finał ustawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
na szczęście z waszego szczekania nic nie maumiech),czekam na szczęśliwy finał ustawy

Toć żeś diabuł wcilony nie babazaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
na szczęście z waszego szczekania nic nie maumiech),czekam na szczęśliwy finał ustawy


A z Twojej wypowiedzi natomiast można wywnioskować jacy ludzie chcą takich zakazów i nakazów jak ma żyć każdy człowiekumiech

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 17:03  
Cytuj
Obrazek

CYTAT
"Znosic na ulicy wzrok i wytykanie przez innych ludzi"-chyba takich imbecyli jak ty.Ty w ogóle widzę pozbyłbyś się takich ludzi bo zaburzają Ci piękno świata.


Cóż to za plebejski język :szok:

CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a ja jestem za całkowitym zakazem aborcji i kropka, zadne wasze chore tłumaczenia nie mają znaczenia


jak można być takim zwyrodnialcem nie wiem

Nie obrazaj zwyrodnialcow, ona jest KATolikiem a to kilka kategorii nizej
Tacy ludzi z czystym sercem i sumieniem potrafiliby zgnoic zycie calej rodziny kosztem "zycia" zdeformowanej i chorej zygoty


Dla Ciebie ktoś kto jest katolikiem to naprawdę mniej niż zwyrodnialec?Banan,czytałeś to?Czy Ty tak poważnie?Obrażasz osoby które mają niepełnosprawne dzieci,nie wspominając o samych dzieciach mających jakąś ułomność.Proponuję Ci porozmawiać z matkami takich dzieci,zapytać Je czy żałują że urodziły.


Problem jest taki jak i z terrorystami ... Ich niesłusznie łącza z Muzułmanami ... Podobnie jest z PiSlamistami ... Ktoś niedoinformowany łączy ich z Katolikami ... Przykładem prymitywnego myślenia PiSlamistów jest niejaki Chazan ... który powinien finansowo odpowiadać za swoją "klauzulę sumienia"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 18:34  
Cytuj
Persymona hipotecznie twoja córka wraca ze.szkoły, napada ja grupka mężczyzn możliwe pod wpływem, gwalca ja brutalnie biją, pluja zostawiają polnaga w krzakach. Mija pewien czas okazuje się ze jest w.ciąży... powiedz mi jakich słów używasz aby wytłumaczyć jej, że kochanie pan Bóg tak chciał urodziny dzidziusia będzie fajnie.



Swoją drogą bardzo dobrze powiedziane
"Aborcja naukowo nie jest zabójstwem, to wymysł religijny. Pamiętajmy jednak, że Polska jest krajem wielowyznaniowym. Zabierzmy kościół z powrotem do kościoła. Wierni niech idą do kościoła, a nie do Sejmu. Nikt nie ma prawa do decydowania w państwie demokratycznym o tym, co wolno robić, tak długo jak czyny danej osoby nie są zagrożeniem dla innych."

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Chyba najlepszy komentarz ... katolika do aborcji nikt nie zmusi a zabranianie jej wszystkim mija się z celem ...





I tak i nie, to ze KK mówi nie zabijaj to znaczy nie zabijaj czlowieku czlowieka. Ja bym się bardzo zdziwił gdyby zachecal. Lewanski mnie nie zdziwil. Dlaczego mamy otwarcie społecznie sponsorować aborcję bo tak zezwala "prawo" napisane przez liberałów to też dziwne. To dransko wygodne i demoralizujace.

Takie sztuczne podziały na wszystko chcacych bo mogących i innych juz nie przejdą. Zawsze sie znajdzie Urban, stanie na uszach dla poklasku. Ludzie po wielu latach terroru multikulti, dzisiaj wiedzą że z tego też syf maja. A miało być tak fajnie :-) bajka - braterstwo i wolnosc, tania siła robocza, kasa dla ciebie. Pamietacie jakie byly opory przed wpuszczanien Slowian do UE, jakos Angela i Kapo nie plakal nad prawami nas europejskich emigrantow. Gdzie mieszkania i zasilki. Szajse do kwadratu, robią nas w konia i trzymają kasę w rajach podatkowych a nas prześladuja za 100zl zaleglych podatkow, wszystko chcący i wszystko mogacy trzymający władze za wdzięczne glosy zdeprawowanych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 19:46  
Cytuj
CYTAT

Odbiegając na chwilkę od tematu głównego proponuję żebyś na małą chwilkę pochylił się nad mniejszością pedalską która nie taki zamęt siejepotluczony


Ta pedalska mniejszość jak ją nazwałeś nie narzuca mi żadnych obowiązków ani zakazów. Taka różnica.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 20:14  
Cytuj
Obrazek

Poseł PiS: W wyniku wojennych gwałtów Niemców urodziło się wielu dobrych Polaków

W związku z kontrowersyjnym pomysłem dotyczącym zaostrzenia ustawy aborcyjnej, "Super Express" poprosił posłów PiS o skomentowanie proponowanych zmian.
Posłowie Prawa i Sprawiedliwości na łamach "Super Expressu" bronili pomysłu by w Polsce miałby obowiązywać całkowity zakaz aborcji.
"W czasie II Wojny Światowej, w wyniku masowych gwałtów Niemców, urodziło się wiele dzieci. Ci ludzie byli dobrymi Polakami, wspaniałymi ludźmi, naukowcami. Więc jaka jest to różnica, czy dziecko było poczęte w wyniku gwałtu, czy nie?" – pytał poseł Arkadiusz Czartoryski.

...

więcej TU

Jest sens komentować nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 20:18  
Cytuj
Nie ma sensu

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10508
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 20:18  
Cytuj
CYTAT


Ta pedalska mniejszość jak ją nazwałeś nie narzuca mi żadnych obowiązków ani zakazów. Taka różnica.


Czy aby ten LGBT-izm nie glosował czasem na Palikota, koalicjanta rządzącej PO?

Swego czasu miałeś niesamowitą wizje ...
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 20:28  
Cytuj
do alala: no tak lepiej dziecko wyskrobać, narazić na nieodwracalną bezpłodność ale miec satysfakc.takie dziecko mozna oddać, a kara moralna i fiz.za skrobanke o wiele wieksza, a w ogóle ludzie tak sie podniecacie tematem, zwłaszcza panowie, żałośni panowie,dziwne hobby macie tak sie podniecac na tym forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 20:45  
Cytuj
Przeszkadzają ci panowie ktorzy podniecają się tym. Mi też- najbardziej ci w sukienkach.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 21:08  
Cytuj
Hehe no i właśnie pięknie wychodzi ustawka wykluczania ogółu przez potrzeby marginesu za cenę utrzymania wladzuni przez PO/SLD.
Niby taka mała partyjka jak TR a tu masz babo placek, jest większość sejmowa do przepychania swoich wlochatych roszczen.
Ale to jest już przeszlosc ok tylko sokzburaka im się ostal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 21:11  
Cytuj
Jdąc tokiem rozumowania ,,władzy,, i kleru to przeszczepy powinny być tak samo zakazane .Skoro nie można ingerowac w życie i jeśli przyszedł na kogoś czas to powinien odejść z tego świata ...nie wiemzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 21:11  
Cytuj
Jdąc tokiem rozumowania ,,władzy,, i kleru to przeszczepy powinny być tak samo zakazane .Skoro nie można ingerowac w życie i jeśli przyszedł na kogoś czas to powinien odejść z tego świata ...nie wiemzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2016r. 21:11  
Cytuj
Jdąc tokiem rozumowania ,,władzy,, i kleru to przeszczepy powinny być tak samo zakazane .Skoro nie można ingerowac w życie i jeśli przyszedł na kogoś czas to powinien odejść z tego świata ...nie wiemzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »