NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Trasa za wysypiskiem "pseudo FR" - reaktywacja?, Ktos chetny?
s7f
s7f
Posty: 103
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 23:06  
Cytuj
Czy są chętni do reaktywacji trasy za wysypiskiem?? Jest fajna górka jak na nasz nizinny teren i można tam coś wykminić. Jakąś pseudo FR traskę, hopki bandy itpzapytanie

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 23:06  
Cytuj

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 07:56  
Cytuj
Tylko na single trackach mi nie usypuj żadnych kupek ziemi na środku ścieżki , jak to zrobił jeden "inteligent" na Ciemnym Kącie - na dodatek na zakręcie sciana. Popytaj starych bywalców - karkołomnych zjazdów tam ci dostatek i nie trzeba usypywać nowych - trzeba tylko poprawić stare umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 09:37  
Cytuj
Już kiedyś rozwalałem hopy, które jakiś idiota usypał na środku ścieżki. Natomiast jak będzie to zrobione z głową to jestem za.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
s7f
s7f
Posty: 103
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 22:35  
Cytuj
Trasa na pewno będzie nowa. Nie będziemy się pchać na stare ścieżki bo to dość uczęszczany teren. Rzeczywiście jest tam trochę ścieżek ale to tylko ścieżki umiech są i 3 fajne hopki ale znowu trasa króciutka. Chcemy maksymalnie wykorzystać zbocze górki, żeby trasa była dluuuga i szybka. Trasa jest wstępnie zaplanowana, żadnego wycinania drzew itp. jak to bywało kilkanaście lat temu umiech Chcemy zrobić kilka hopek, band i może jakiś drop konkretny jeśli ukształtowanie terenu pozwoli. Trzeba tylko troszkę posprzątać, poodrzucać gałęzie na bok itp. Potrzeba nam praktycznie tylko dwóch rzeczy. Ludzi chętnych do lekkiej pracy fizycznej na początku no i potem kogoś kto będzie rozjeżdżał ścieżkę żeby się ubiła dobrze itp.

s7f
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »