NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Obiady z dostawą do domu,
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 12:17  
Cytuj
Witam,

czy można w Stalowej zamówić " zwykły obiad" np. zupa i 2 danie z dostawą do domu ?
Wiem, że można pojechać i wziąć na wynos, ale potrzebuje dostawy do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 12:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Witam,

czy można w Stalowej zamówić " zwykły obiad" np. zupa i 2 danie z dostawą do domu ?
Wiem, że można pojechać i wziąć na wynos, ale potrzebuje dostawy do domu.


Na pewno to w Biesiadzie, Tratoria Mała Italia to włoskie dania, nie wiem jak ze słoneczkiem czy czasami się nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 12:41  
Cytuj
Wiem ze kryjówka ma usługi cateringowe obsługuje imprezy, przedszkola itp można podejść zapytać czy będą dowozić obiad do domu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 13:34  
Cytuj
Dzięki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
Na pewno to w Biesiadzie, Tratoria Mała Italia to włoskie dania, nie wiem jak ze słoneczkiem czy czasami się nie da.

Biesiady nawet jak dowożą nie polecam.Ja korzystałem z jej usług stacjonarnych i muszę stwierdzić,że drogo i niesmacznie ale najlepiej się osobiście przekonać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na pewno to w Biesiadzie, Tratoria Mała Italia to włoskie dania, nie wiem jak ze słoneczkiem czy czasami się nie da.

Biesiady nawet jak dowożą nie polecam.Ja korzystałem z jej usług stacjonarnych i muszę stwierdzić,że drogo i niesmacznie ale najlepiej się osobiście przekonać.


Ja tam ostatni raz jadłem coś ponad pół roku temu i było bardzo dobre - ale nie tanie. Potem zdarzyło mi się tam wpaść na piwo czy coś takiego, więc nie wiem jak tam obecny poziom wygląda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Wiem ze kryjówka ma usługi cateringowe obsługuje imprezy, przedszkola itp można podejść zapytać czy będą dowozić obiad do domu umiech


Kryjówki juz nie ma dluugi czas. Jedyne co moze dowozic o ile sie nie myle to Verona lub Rustica o ile maja jeszcze zestawy obiadowe.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »