NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nowa Galeria Handlowa - Zdjęcia,
~~observator
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 11:06  
Cytuj

Tak będzie wyglądać nowa galeria handlowa (projekt), w której znajdą się wszystkie znane marki od H&M do C&A i ZARA. Będzie w niej EMPIK, sieć knajpek z darmowym internetem.



Obrazek



Na poziomie "-1” zaleje nas feeria słonecznego świata z przeszklonego dachu, znajdującego się cztery poziomy wyżej. Tu znajdzie się potężny salon sportowy Go Sport o powierzchni ponad 1400 metrów kwadratowych oraz do pierwszej kondygnacji dwupiętrowego H&M. Stąd można pojechać ruchomymi schodami na górne piętro H&M lub pozostać na poziomie "-1”, aby obejrzeć ofertę innych sklepów. Na drugim końcu alejki prowadzącego od Go Sport znajduje się sklep Re Kids, który zaczyna królestwo działu dziecięcego. Viilla Happ, Endo, Bartek, Wenice, Max&Maurycy, Wójcik - to za-ledwie niektóre marki z artykułami dla maluchów, które na pewno pojawią się w tej część galerii.

Obrazek



Zaraz za działem dziecięcymi, sporo sklepów z wyposażeniem wnętrz, w tym Timarii, 300 - metrowy Al-mi Decor, Megapunkt, PIK, sklep Polskie Pierze i Puch i być może coś z najwyżej półki luksusowej porcelany. W kolejnej alejce niemal dwa razy większa od obecnej przeniesiona drogeria Rossmann i dział popularnych sklepów z butami, w tym takimi markami jak CCC, Boti, oraz Deichmannn. I wreszcie czwarta alejka z markami dla młodzieży, między innymi Ravel, Scotch & Soda, Cross, Heavy Duty i prawie trzykrotnie większy od obecnego salon Top Secret z odzieżą typu causal office.

Obrazek



Na poziomie "0” w owalnej, narożnej części budynku, nad salonem Go Sportu, znajduje się wejście na pierwszą kondygnację innego giganta, odzieżowego koncernu C&A , który dzieli tę część galerii z drugą kondygnacją H&M. Pojawi się sklep marki S. Olivier, tuż zanim obuwniczy Franco Feruzzi i Sunset Suits. Nietrudno odgadnąć. Jesteśmy na dziale męskim. Stąd firmowe salony Bytomia, Próchnika, La Vard czy Pierre Cardin. Na końcu alejki prawdopodobnie znajdzie się megapopularny odzieżowy gigant z Hiszpanii, na prawie 1200 metrach kwadratowych powierzchni. Alejkę kontynuują kolejne równie znane marki jak Carry czy druga kondygnacja wspomnianego wcześniej sklepu Reserved. Po skręcie w kolejną promenadę odnajdziemy salon Tatuum, Wittchen, Ochnik, 4 You, a za rogiem, tuż przy wejściu do C&A buty Ecco i Cropp. W obecnym głównym ciągu prowadzącym do Tesco znajdzie się parę nowych marek między innymi Deni Cler, Caterina i wielki salon marki Mohito. A w alejce równoległej, tam gdzie te-raz jest Reserved, obok istniejących sklepów Solar, Simple, salonu z ekskluzywną bielizną marki Triumph czy Hexeline, zostanie otwarte królestwo tkanin dekoracyjnych pościeli, itp, czyli 500 - metrowy salon Home&You.

Obrazek

Na poziomie "+1” takie marki jak Tuzzi, Street Obuwie, Cocomore, Gatta, Chantel, Pretty Girl, Taranko, Tiffi, De Facto, Ryłko, Jaquelin Riu, czy Tally Weijl. Tu może się także pojawić nowa luksusowa perfumeria, druga w obiekcie, bo w starym miejscu pozostaje piętro niżej Douglas.

Obrazek

I wreszcie czwarta kondygnacja, czyli poziom "+2” To głównie część rozrywkowa, z wielką kręgielna na 18 torów wraz z profesjonalnym klubem bilardowym, jednym z trzech najlepiej wyposażonych klubów fitness w Polsce z rozbudowana częścią relaksacyjną oraz basenem. Jest też duża szansa, że powstanie tu także minibrowar, warzący i sprzedający piwo na miejscu. Znajdzie się również miejsce na super atrakcje dla naszych milusińskich w postaci miasteczka zabaw dla dzieci.




Tylko zapomniałem dodać, że u nas ta galeria nie powstanie, tylko w Kielcach będą rozbudowywać, starą i tak będzie wyglądać, u nas Regionalne Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców ma dostać plac na przeciwko PKSu i chce wybudować taką halę targową w centrum miasta, podobną do City Parku:



Obrazek

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 11:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 11:52  
Cytuj
hehe ale po co zamieściłeś wizualizacje gh w kielcach??? hmm

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Jan
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 11:54  
Cytuj
Narobił ochoty i na końcu pokazał co u nas zrobią ... smiech2 hehe Dobre

 
 
 
 
~~czas
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 21:06  
Cytuj
strata czasu, jak nie w stalowej to po co umieszczać na forum ten temat SKOSOWAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆzaklopotany

 
 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 21:13  
Cytuj
super zrobione!!!!!
mi sie podoba!!!!
niestety dla buraków ze wsi pozostaje hala targowa!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wers
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 21:15  
Cytuj
do czas:


Gościu nie zrozumiałeś przekazu tego tematu, chodzi o to, że nasi kupcy, chcą postawić kolejną stodołe w centrum miasta, zamiast centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 21:21  
Cytuj
hahaha ! ale mnie wrobiłeś good

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~baa
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 00:21  
Cytuj
kolejnej stodole mówimy Nie!a i jeszcze spychacz niech przejedzie przez te baraki za Rzemieślnikiem

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 11:39  
Cytuj
jak dobrze ze tego wsszystkiego nie czytałem tylko zjecia obejrzałem hehegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lex
lex
lex
Posty: 15
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 13:29  
Cytuj
Sęk w tym, że społeczeństwo miasta rowerowego i okolic nie miałoby na kupowanie w ekskluzywnych sklepach pieniędzy. Po co budować w mieście taką Galerię Handlową gdzie przeciętne zarobki oscylują na poziomie 1200 zł ? Dlatego popyt mają chińskie podróbki kupowane u skośnych i pseudo kupców i przedsiębiorców stalowowolskich.
Daleko jeszcze do zachodniego stylu gdzie "sale" czy wyprzedaż to nie tylko kartka w oknie witryny sklepowej ale faktyczna obniżka ceny.

Miałem taką sytuację w City Parku a dokładnie w sklepie Texas Club gdzie chciałem zwrócić spodnie dzień po zakupie.
Szanowne Panie ekspedientki oznajmiły mi, że to nie możliwe ponieważ nie ma w tym sklepie zwrotu towaru. Oznajmiać to klientowi miała kartka przyklejona na wysokości 1 m od podłogi na ladzie sklepowej.

Gdzie tu prawa konsumenta ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 14:18  
Cytuj
człowieku jakich o jakich ekskluzywnych sklepach ty mówisz????????
hehe dobre umiech że tzw "galeria" to już ekskluzywne sciana

w Stalowej marnuje się miejsce ja jakieś blaszaki stodoły typu stokrotka albo lider które tylko szpecą wygląd miasta..

niewiele większej Pile buduje się piękna galerie z multikinem, w Przemyślu już jest albo buduje się taka sama..

twoim tokiem myślenia w stalowej są najniższe zarobki w całym kraju normalnie 3 świat co nie??? a ludzie z Przemyśla, Piły głogowa Chełma nowego sącza itp itd ... mają AMERYKE! haha
zarabiają o wiele lepiej skoro stać ich na galerie z EKSKLUZYWNYMI ciuchami hehe

rodacy z anglii po co wyjeżdżacie? wystarczy pojechać do ww miast gdzie ludzie zarabiają krocie i stać ich na zakupy w ekskluzywnych sklepach!

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 16:04  
Cytuj
Galeria NOWY ŚWIAT .... w Rzeszowie (kolejna)

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 16:15  
Cytuj
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=565928 Ciekawy wątek na temat pobliskiego Tarnobrzega

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 01:17  
Cytuj
A nasi radni:
1) Kręcili nosem że koczwara ma budować
2) blokowali markety
3) blokują oddawanie terenów pod inwestycje mieszkaniowe
4) walcza o budowę kościołów w miejscach wbrew zdrowemu rozsądkowi.

 
 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Sęk w tym, że społeczeństwo miasta rowerowego i okolic nie miałoby na kupowanie w ekskluzywnych sklepach pieniędzy. Po co budować w mieście taką Galerię Handlową gdzie przeciętne zarobki oscylują na poziomie 1200 zł ? Dlatego popyt mają chińskie podróbki kupowane u skośnych i pseudo kupców i przedsiębiorców stalowowolskich.
Daleko jeszcze do zachodniego stylu gdzie \"sale\" czy wyprzedaż to nie tylko kartka w oknie witryny sklepowej ale faktyczna obniżka ceny.

Miałem taką sytuację w City Parku a dokładnie w sklepie Texas Club gdzie chciałem zwrócić spodnie dzień po zakupie.
Szanowne Panie ekspedientki oznajmiły mi, że to nie możliwe ponieważ nie ma w tym sklepie zwrotu towaru. Oznajmiać to klientowi miała kartka przyklejona na wysokości 1 m od podłogi na ladzie sklepowej.

Gdzie tu prawa konsumenta ?

hahaha ty to chyba nigdy nie byles w zadnej galerii handlowej. T-shirt za 50 zl czy spodnie za 130 zl to ekskulyzne towary ? w Polsce nie ma zadnych ekskluzywnych sklepow : Gucci, Prada , Dolce & Gabbana. Otwierane sa stopniowo male butiki ale z bardzo przecietna iloscia towaru i wyzszymi cenami niz w krajach z ktorych produkty te pochodza. Gdyby w Stalowej powstala galeria z prawdziwego zdarzenia to przestalbym jezdzic do Krk /wroclawia czy lublina zeby cos kupic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lepper
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 13:24  
Cytuj
to za jakies 6 lat bedzie juz mozna jakies zakupy w stw zrobic....

 
 
 
 
~~mariaa
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:07  
Cytuj
niech budują

 
 
 
 
~~fronk
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:38  
Cytuj
w koncu będzie konkurencja.

 
 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 01:13  
Cytuj
Warto odświeżyć ten temat przy okazji planów rozpoczęcia budowy galerii kupieckiej. W Kielcach da się stworzyć reprezentacyjny obiekt. U nas się nie da, bo inwestorzy nie współpracują razem. Będzie kolejny barak, jakich wiele (Lider, Prima). Później będą poszukiwać winnego, kto wydał zezwolenie. Koniec kropka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 15:44  
Cytuj
Cholera a już zaczynałam się cieszyć ;/

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 17:46  
Cytuj
Podobno ma wyglądać tak umiech
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Podobno ma wyglądać tak umiech
Obrazek



I niby ta stodoła ma się równać z galeriami w normalnych miastach? Obrazek

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 10:22  
Cytuj
[/cytat]
I niby ta stodoła ma się równać z galeriami w normalnych miastach? Obrazek[/cytat]

bardzo poproszę o wymienienie trzech NORMALNYCH miast i przykład ich galerii.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 17:13  
Cytuj
CYTAT



I niby ta stodoła ma się równać z galeriami w normalnych miastach? Obrazek

bardzo poproszę o wymienienie trzech NORMALNYCH miast i przykład ich galerii.

Proszę bardzo jezyk
Proszę sobie przewinąć do góry i obejrzeć zdjęcia które wkleił Observator (oczywiście poza tym ostatnim) smiech2smiech2 i NoToFrugo jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 23:08  
Cytuj
Nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś kto nie widzi różnicy między MIASTEM KTÓRE MA PONAD 200 tyś. MIESZKAŃCÓW a naszą stalówką ledwie z 60-cioma . Jakie miasto taka galeria , inwestor nie jest durniem i potrafi liczyć ile jest ludzi. Nie ma sensu wywalić kolosa który będzie świecił pustkami. Osobiście wolę taką ,,stodołę '' niż ten parking. Dalej czekam na przykłady pięknych galerii w miastach o podobnej liczbie mieszkańców co Stalowa Wola.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »