NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
rozwod, rozwod
~~jolka
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:12  
Cytuj
zdegustowanyco myslicie o rozwodzie,a ja jestem w takiej sytylacji. czy to dobre rozwiazanie dla mnie i mojego dziecka.To ja zdradzilam.jest ciezko. jezeli ktos z Was to przechodzil to prosze o jakas rade. Dziekisciana

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:24  
Cytuj
Jolkamlotekmlotekmlotek to zależy wiesz...nie jestem tobą i skąd mam wiedzieć czy to dobre rozwiązaniezaklopotany ja powiem tak - jak macie się żreć i kłócić przez reszte życia to idź w pierona....być może Twojemu dziecku będzie lepiej z tatusiem?Tego też nie wiemy bo nie napisałaś jekie między wami panują klimaty.... A możliwe,że masz na tyle ślubnego tolerancyjnego,który przyjmie Twoją zdradę jako lekcje pokory ...... a wogóle Ty go kochasz , że tak se napisałaś jakby to była błahostka? rozwód....pikuś......potem dopiszesz,że zdradziłaś 30 lat po ślubie?mlotek Koniecznie trzeba otworzyć na forum poradnik złamanych sercgood " Napisz do anulki" good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:28  
Cytuj
Czy ty kobieto nie masz przyjaciół albo rodziny, że musisz szukać porady w takiej sprawie na forum? Nie uważasz, że to lekka przesada? Przecież nikt tutaj nie zna szczegółów sytuacji w jakiej się znalazłaś. Więc jakiej rady się spodziewasz? Sama musisz podjąć decyzję albo pogadaj z kimś kto zna ciebie i twoją rodzinę - na pewno lepiej będzie wiedział jak ci pomóc. Powodzenia, niech ci się ułoży umiech - tylko nie wywlekaj takich spraw na forum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:35  
Cytuj
przecie to prowokacja jezyk

 
 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 23:38  
Cytuj
anlulka i za taka lekcje pokory to rurka w leb i do sanu jezyk

 
 
 
 
~~ger
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:01  
Cytuj
tos normalna k..wa cool girl

 
 
 
 
~~?????
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 08:22  
Cytuj
nie o krytyke i wyzwiska chodzi jolce tylko o rady,ale co mozna radzic????...nie znamy sytuacji...moze slub byl pomylka,po co sie meczyc cale zycie...moze to typowa euro-rodzina dzie tatus pojechal i stalo sie jak sie stalo...teraz co drugie malzenstwo takie i taki finisz...zastanow sie dziewczyno co najlepsze bedzie w tej sytuacji dla ciebie i jakie masz mozliwosci rozpoczecia nowego etapu zycia..sama czy z tym drugim?...DZIECKO? to najwazniejszy czlowiek w tej sprawie i zrob wszystko zeby go nie skrzywdzic!!!

 
 
 
 
~~ewela0801
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 13:07  
Cytuj
mnie też się wydaje że nie chodzi o słowa krytyki im ogólnego potępienia.Sama wiem że życie jest zbyt krótkie i ulotne żeby spędzić je z kimś kogo się nie kocha.Jolka jeżeli chcesz to pogadamy na gg to mój numer 11988284 pozdrawiam

 
 
 
 
~~Mira
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 13:14  
Cytuj
cool girlgood"...życie jest zbyt krótkie i ulotne żeby spędzić je z kimś kogo się nie kocha" no to jest dobra mysl po czesci musze przyznać

 
 
 
 
~~asia
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 13:41  
Cytuj
Jolka , Jolka , pamietasz ... smiech2

 
 
 
 
~~Lili
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 14:25  
Cytuj
Witam umiechJak już padło takie słowo< rozwód >,to możne ja się dołączę z takim pytankiem - Kto zna dobrego adwokata specjalizującego się w trudnych sprawach rozwodowych.Chodzi o to ze druga strona prawdopodobnie będzie utrudniać polubowne rozwiązanie małżeństwa,ze złośliwości.Chętnie tez skontaktuje się,porozmawiam z osobami w podobnej sytuacji .Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję za ewentualne odp.3m sie

 
 
 
 
~~ewela0801
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 14:47  
Cytuj
Lili,myślę że mecenas Barbara Kowal to dobry prawnik,Ja jestem w podobnej sytuacji jak chcesz pogadać to zapraszam na priva,bo nie mam odwagi opowiadać o wszystkim na forum.

 
 
 
 
~~Lili
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 15:07  
Cytuj
Hej Ewela dzięki za odzewumiechmój nr gg 15544977 ok papa

 
 
 
 
~~syk
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 17:19  
Cytuj
Znałem kiedyś taką Jolkę i też mnie po rogach pociągneła.Kumpel z taką jedną też się zadawał i z wiernością też była na bakier.
W takich sprawach coraz chętniej spoglądam w stronę islamu gdzie za takie uczynki można legalnie takiego puszczalskiego lachona poobrzucać kamykami.W pzypadku rozwodu też fajnie bo wystarczy tylko w obecności świadka powtórzyć 3krotnie PORZUCAM CIĘ i sprawa załatwiona.
ALLAHU AKBAR

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 18:42  
Cytuj
Nie nadajesz się na żonę to się rozwódź, przydasz się chłopakom ;-)

 
 
 
 
~~Błękitny Anioł
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 08:17  
Cytuj
CYTAT
Znałem kiedyś taką Jolkę i też mnie po rogach pociągneła.Kumpel z taką jedną też się zadawał i z wiernością też była na bakier.
W takich sprawach coraz chętniej spoglądam w stronę islamu gdzie za takie uczynki można legalnie takiego puszczalskiego lachona poobrzucać kamykami.W pzypadku rozwodu też fajnie bo wystarczy tylko w obecności świadka powtórzyć 3krotnie PORZUCAM CIĘ i sprawa załatwiona.
ALLAHU AKBAR


Żebyś Ty byl taki nieskazitelny jak lachon, o którym piszesz. 100% facetów ma coś na sumieniu cool girl

 
 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 10:16  
Cytuj
CYTAT : Żebyś Ty byl taki nieskazitelny jak lachon, o którym piszesz. 100% facetów ma coś na sumieniu

oj aniele blekitny to zle o Tobie swiadczy takie generalizowanie o facetach... nie znasz wszyskich facetow wiec nie opowiadaj bajek rodem z opowiesci wigilijnych...
to ze ja znam np. mnostwo takich a nie innych kobiet to wcale nie znaczy ze kazda kobieta jest k...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Znałem kiedyś taką Jolkę i też mnie po rogach pociągneła.Kumpel z taką jedną też się zadawał i z wiernością też była na bakier.
W takich sprawach coraz chętniej spoglądam w stronę islamu gdzie za takie uczynki można legalnie takiego puszczalskiego lachona poobrzucać kamykami.W pzypadku rozwodu też fajnie bo wystarczy tylko w obecności świadka powtórzyć 3krotnie PORZUCAM CIĘ i sprawa załatwiona.
ALLAHU AKBAR


A zastanawiałeś się dlaczego taka była wobec Ciebie albo Twojego kolegi? Coś jej musiało przeszkadzać na tyle, że po prostu wolała Cie zdradzić good Może za słaby w łóżku byłeśpotluczony

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
to ze ja znam np. mnostwo takich a nie innych kobiet to wcale nie znaczy ze kazda kobieta jest k...

Ale większość ma to zwyczajnie we krwi good To jest jak grzybica - każdy z nas ma ją na swoim ciele, tylko żeby zakwitła potrzebuje do tego odpowiednich warunków umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 13:23  
Cytuj
wiec jasna sprawa ze grzybicy nie nalezy stwarzac odpowiednich warunkow, zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc - stara dobra zasada... a do samej zdrady - dla mnie zasady sa jasne koniec i nie ma zadnego tlumaczenia
amen sciana

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »