NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Parking Prima,
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 17:07  
Cytuj
Jechałam dziś w nocy po godzinie 3 ulicą Okulickiego i moją uwagę przykuł parking przy Galerii Prima. Cały parking był pozajmowany przez samochody, a przecież w nocy wszystko pozamykane. Wolnych miejsc może było z 5.
A potem dziwić się że w ciągu dnia nie ma tam miejsca żeby zaparkować skoro są auta które stoją non stop. Czy jest jakaś osoba odpowiedzialna za to ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 17:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 17:19  
Cytuj
Czemu Ty się dziwisz? Proponuję, abyś przeszła się obok bloków nr 16,18,22 i policzyła, ile te bloki mają dla mieszkańców miejsc parkingowych. Może wtedy zrozumiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
Jechałam dziś w nocy po godzinie 3 ulicą Okulickiego i moją uwagę przykuł parking przy Galerii Prima. Cały parking był pozajmowany przez samochody, a przecież w nocy wszystko pozamykane. Wolnych miejsc może było z 5.
A potem dziwić się że w ciągu dnia nie ma tam miejsca żeby zaparkować skoro są auta które stoją non stop. Czy jest jakaś osoba odpowiedzialna za to ?


Na ten parking to z tego co kojarzę trzeba sobie wykupić karnet. Mój poprzednik więc ma też pewnie rację smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 15 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 20:40  
Cytuj
Aut w naszym miasteczku przybywa a parkingów niestety nie. ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »