NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Dwunastu radnych chce budować kościół na Młodyniu,
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 08:33  
Cytuj
If33lG00d, Ty mnie nie zrozumiałeś chyba. ja wcale nie potrzebuję, żebyś mi podawał dziesiątki przykładów niewłaściwego zachowania duchowieństwa - razem z nazwiskami. to i tak nie zmieni moich poglądów. oni, tak samo jak my - świeccy - są ludźmi. więc niekiedy ulegają słabościom i upadają. pamiętaj, że jakie są współczesne rodziny, tacy będą księża. a jest faktem, że tych, którzy ulegną pokusie jest zdecydowana mniejszośc, tyle że to się zawsze nagłaśnia i robi aferę. ot co.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 08:33  
Cytuj

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 08:55  
Cytuj
dkny widzisz moze i sa tez ludzmi ale niestety chyba od nich sie wiecej wymaga jakby nie bylo maja nas udoskonalac a nie mowia na kazaniu co innego a co innego czynia.
I wydaje mi sie ze jakby kosciol przyznal sie do bledow napietnowal duchownych ktorzy zle postepuja wiecej by zyskal niz przenoszac ich w inne miejsca tuszujac zle postepki a pietnujac zwyklego zjadacza chleba z ambony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 09:46  
Cytuj
to troche analogiczna sytuacja jak na tym forum, do co niektorych nadal nie docieraja pewne argumenty... i jak moze sie cos w tym kraju zmienic na leopsze jesli wiekszosc charaktryzyje sie ciemnota umyslowa... no jak?

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 10:28  
Cytuj
No tak vinci dobre to ... Zal już mi tego kleru... jak nie tak to tak ... U siebie nie bardzo znajdują zwolenników to w Łodzi szukają. A co do cholerki ma Łódź do Stalowej Woli ? Niech dadzą działeczkę w Łodzi i tam stawiają 10 kościołów i 1000 krzyży.
A te babki moherowe to zamiast się czymś pożytecznym zająć to będą tu jakieś dyrdymały wymyślaćmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
If33lG00d, Ty mnie nie zrozumiałeś chyba. ja wcale nie potrzebuję, żebyś mi podawał dziesiątki przykładów niewłaściwego zachowania duchowieństwa - razem z nazwiskami. to i tak nie zmieni moich poglądów. oni, tak samo jak my - świeccy - są ludźmi. więc niekiedy ulegają słabościom i upadają. pamiętaj, że jakie są współczesne rodziny, tacy będą księża. a jest faktem, że tych, którzy ulegną pokusie jest zdecydowana mniejszośc, tyle że to się zawsze nagłaśnia i robi aferę. ot co.

nie mam zamiaru nikogo od niczego odciagac ;-) wyszlo tylko na to ze jak najezdza sie na wlasne podworko to bardziej kluje ;] a to ze pokusie ulega mniejszosc to sie nie zgadzam ;] grube lody kreci niewielu ale malo ktory jest w porzadku :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 19:40  
Cytuj
If33lG00d - widziałeś te lody? złapałeś za rękę tego kto je kręci?? anonimowe insynuacje są najłatwiejsze.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 20:57  
Cytuj
zauważyłem, że zawiązało się tu kółko różańcowesmiech2 dkny kościelny i thorongil pleban smiech2smiech2smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 21:54  
Cytuj
Jägermeister - czyżby marzyła ci się rola organisty? chytry

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 05:09  
Cytuj
a macie wolny wakat?? smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
If33lG00d - widziałeś te lody? złapałeś za rękę tego kto je kręci?? anonimowe insynuacje są najłatwiejsze.

tak widzialem na wlasne oczy kilka razy gdy ksiadz zachowywal sie jak ch...j to byly spore lody :] a do ogolu i lodow mniejszych prosze bardzo termin milosierdzie
CYTAT
Miłosierdzie to aktywna forma współczucia, wyrażająca się w konkretnym działaniu, polegającym na bezinteresownej pomocy.


uczynki milosierne co do ciala
1-5 mozemy dyskutowac i sie przegadywac
6. odwiedzac chorych - bezinteresowne etaty w szpitalach oczywiscie nie za pieniazki z kruchty
7. grzebac umarlych - wyciagac lapy po flote za pogrzeb ? niech wam swinia buzi za to da

uczynki milosierne co do duszy
1-5 ponownie mozna sie przegadywac :]
6. chetnie darowac urazy - mamy przyklad ze stalowki ^^ jak to chetnie sie ksiezula z prezydentem godza :]
7. modlic sie za zywych i umarlych - za msze czy to za zywego czy zmarlego u nas w parafii placi sie co laska ale nie mniej niz 50 zeta, gregorianki panie ile u was kosztuja 500+, 1000 + ? :] raz jeden nie slyszalem(za moich czasow czyli 25+) o sytuacji by ksiadz zapytal sie czy masz na to babo/chlopie ;] chodza po koledzie wywiady robia i wiedza ze u niektorych bida az piszczy, a lapy sie wyciaga :]

nie jest to krecenie lodow wg ciebie ? wszystko jest w porzadku?, jezeli to sie juz zdeaktualizowalo podajcie do publicznej wiadomosci ludize beda mniej cieci ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 16:25  
Cytuj
a ja pojechałem sobie raz z dziewczyną na wakacje w góry i tak sobie spacerujemy po szlaku a tu masz wryło mnie w ziemie patrze idzie rodzinka kobieta,mężczyzna, imały gargamel i co sie okazuje tym gosciem okazał sie pewny ksiądz ze stalowej woli którego ja znam a on mnie nie ale jak mu powiedziałem niech bedzie pochwalony... to go wryło jeszcze głębiej niż mnie.. nastepnie pogadalismy chwile i poszli w swoją strone umiech to by było na tyle jesli chodzi o ksiezy umiechpozdrawiam hehemlotekgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
dkny Jägermeister - czyżby marzyła ci się rola organisty?


Taki dyskdzokejgood To fajna fucha ,dkny a jak z podatkiem ryczałt około 1200 na kwartał od 20 tyś słuchaczy czy własna działalność gospodarcza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 18:36  
Cytuj
no prosze prosze.. mosiek też chce chytry ale ty to raczej klezmerską muzykę zapodaszsmiech2

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
dkny no prosze prosze.. mosiek też chce ale ty to raczej klezmerską muzykę zapodasz


DKNY znowu nie zrozumiałeś mojej aluzji.
a jak z podatkiem ryczałt około 1200zł na kwartał od 20 tyś słuchaczy[b]/ coś około tego płaci proboszcz podatku kwartalnie od 20 tyś mieszkańców/ czy własna działalność gospodarcza.[/b]good

Pozdrawiam Mosiek.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 18:57  
Cytuj
proponuje zlecenie chytry

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2010r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
dkny proponuje zlecenie

Umowa zlecenie ,też wyjściegood .

CYTAT
dkny no prosze prosze.. mosiek też chce ale ty to raczej klezmerską muzykę zapodasz


W zasadzie nie lubię żydowskiej muzyki, w 2008 r. w lipcu byłem przypadkowo w Kazimierzu gdzie akurat odbywał się Festiwal Muzyki i Tradycji klezmerskiej:szok:.Warto zobaczyć /inny świat/, człowiek zawszę się czegoś nowego dowie, nauczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 21:35  
Cytuj
OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ uśmiech

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 21:43  
Cytuj
no to się cieszumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
no to się cieszumiech


czy to on mnie obiecuje cuda ? To ty jak głupi indyk łykasz tanie rewelacje jakie oferuje PO.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 06:56  
Cytuj
hehe ja nic nie piszę o PO jako o partii pozytywnego, świrujesz już od tej propagandy i tyleumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2010r. 16:46  
Cytuj
a co z kościołem i krzyżem po wyborach samorządowych ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2010r. 20:07  
Cytuj
spalić i rozsypać szczątki na 4 strony świata

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2010r. 23:17  
Cytuj
dziś wielki mąż stanu Jarosław Kaczyński powiedział: Zmieni się władza będą stawiać dla uczczenia "poległych"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 07:03  
Cytuj
Niech kościół kupi działkę od miasta i buduje świątynię. To chyba normalne, ale nie. U nas najpierw stawia się krzyż i ogłasza że tu stanie świątynia. Odprawili mszę i po sprawie:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 01:05  
Cytuj

Głosujcie na PiS to Kaczyński

też tu będzie stawiał krzyże


i zabierał miejskie działki w Stalowej Woli,

tak jak to jest na osiedlu Młodynie



.... zaklepią każdą działkę, tak jak to zrobili pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »