NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Dwunastu radnych chce budować kościół na Młodyniu,
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 08:52  
Cytuj
edit: Belfegor w sumie masz racje na ch.. tyle razy to samo pisac ;p pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 08:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
kazdego upilnujesz ? trzeba miec tylko nadzieje ze jednego z drugim zycie wyprostuje

Hahaha!
No i co - nie mówiłem?
Sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Tłumaczysz się jak uczniak przy tablicy.

Popatrz na temat - to nie Ty powinieneś się tłumaczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
...A o niejakim Jurku O. znowu cisza... Na innym portalu pisze jak wolontariusze wyciągali kasę z puszek na WOŚP, no cóż \"robta co chceta\" ...


Ministrant cieszący się zaufaniem proboszcza parafii w Przewozie w Lubuskim od roku kradł pieniądze pochodzące z datków wiernych. W niedzielę złodziej wykorzystał nieobecność proboszcza odprawiającego mszę w sąsiedniej miejscowości. Na plebanię dostał się wejściem od podwórka. Stamtąd ukradł 1 tys. zł złożony przez parafian na tacę.

A o proboszczu parafii w Przewozie w Lubuskim cisza chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 10:10  
Cytuj
Belfegor masz całkowitą racje ok,Z tym trolem nie można normalnie rozmawiać , mówię i udowadniam mu inni zresztą też ,że kości€ł w błocie się papla On natomiast twierdzi że to karmel i jest słodziutki.

Obłudny hipokryta ,zakłamany manipulant, ale czarne tak ma ,czarne stara się otumanić umysł wiernego i wyszczuplić mu kieszeń ,czarne w tym kierunku szkoli się przez całe swoje obłudne, zakłamane życie.
Smutne to ale prawdziwe.

Przydało by się Wam te 36 milionów złotych WOŚP , widzę że dalej plujesz jadem, oj boli serduch że to społeczeństwo z tej kasy skorzysta a nie Wy pijawy wstrętne.

Zapamiętaj dla Ciebie Pan Jurek Owsiak A niejakim osobnikiem to jest arcybiskup Juliusz Paetz nadworny http://wiado(...)tem.html KK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 15:52  
Cytuj
Poczytaj thorongil następny rodzynek hi hi http://wiado(...)art.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 16:24  
Cytuj
nie masz już czego czytac, tylko jakieś pierdoły na onecie??

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 16:29  
Cytuj
thorobil twoje pewne źródła to zapewne: Radio Ma ryja, Gość Nie dzielny, telewizja TR(Tadeusz Rydzyk)WAM no i księżki z góry zatwierdzone, reszta to żydowsko-masońskie ataki na twe nieomylne, niepodważalne i jedyne słuszne poglądy.
Spójrz na kolorystykę stroju tej kobiety.



Szatan nie śpi i atakuje kler good
(żarcik głupi taki)
Naczytałeś się książek i myślałeś że się wymądrzysz? Tu chodzi rzeczy bardziej prozaiczne. Pozdrawiam i dzięki za przedstawienie swoich poglądów.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 16:38  
Cytuj
a czy ty, Cinocenty, kiedykolwiek włączyłeś sobie Radio Maryja - tak zwyczajnie, żeby posłuchac?? albo przeczytałeś choc jeden numer "Gościa Niedzielnego"? na pewno nie, więc nie wypowiadaj się o czymś czego nie znasz.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 16:51  
Cytuj
Byłem ministrantem. Słuchałem Radio Ma_ryja -przedewszystkim rozmów niedokończonych i informacji. Zostałem wyróżniony na konkursie biblijnym good Mój krytyczny stosunek wynika z autopsji. Spotkałem się z wieloma różnymi naprawdę ostrymi akcjami książąt, o których nie będę tu prawił bo to temat nie na forum + nie chciałbym nazwiskami sypać jak to oni na kazaniu potrafią umiech. Tak że wiem o rzeczach o których nawet parafianom się nie śniło. Ale cichosza bo mnie lokalna mafia będzie napiętnować uśmiech
Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę,
niech się wstydzi ten co robi a nie ten co widzi

Polecam każdemu pomyśleć na temat: znajdź cechy wspólne w mentalności kościoła i komuny umiech heh sam to wymyśliłem na poczekaniu cool girl Ale ze mnie internetowy wojownik uśmiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 17:39  
Cytuj
"oni", "książęta" - ciągle tylko jakoś tak enigmatycznie, bez konkretów i szczegółów. to może napisz, który ksiądz rzuca nazwiskami z ambony. bo mi się przez całe życie nie zdarzyło usłyszec czegoś takiego.
skoro posiadasz jakąś wiedzę tajemną nt. rzekomych przekrętów, to czemu nie podzielisz się nią z odpowiednimi władzami??
nienawiśc cię zaślepia, ot co.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 17:45  
Cytuj
Gdzie tam od razu przekręty. Incydenty raczej, materia behawioralna. Nie czas i miejsce na to dude umiech
Z tego miejsca szacunek braciszkom ze STW. Środkowy palec poszczególnym klechom. A o systemie każdy może mieć jakieś zdanie i się nim podzielić.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 17:51  
Cytuj
a widziszumiech sam sobie przeczysz, bo w jednym poście piszesz: "Spotkałem się z wieloma różnymi naprawdę ostrymi akcjami książąt", a w drugim: "Incydenty raczej"chytry
pozdrowienia, Cinocenty

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 18:08  
Cytuj
Dobra dostaniesz jedyny przykład tak na ogląd o co mi chodzi, bo widzę że jajko zniesiesz. Może zostanę wyśmiany ale mnie to rypka: Rzecz zaczęła się w czasach wczesnej podstawówki (~10lat?). Siedzę na ławce szkolnej. Podchodzi zbity facet w sukience i bez słowa policzkuje mnie na forum klasy tak że w gacie mało się z bólu nie posrałem placze To za moją zniewagę w stosunku do ławki jako świętego miejsca spożywania posiłku. zaklopotany Od tego dupka nieraz mi ucho ropiało.zarumieniony
Teraz to wiadomo jak bym zareagował ale jako dziecko...
Są też rzeczy i innej maści i z innymi kapłanami w roli głównej. Nie chcę robic tu z siebie ofiary bo nie mojej osoby dotyczą. Musze tu zaznaczyć że nie chodzi o jakieś kudłate rzeczy potluczony (choć ploty chodziły).

thorogil zaraz napisze "na forum ściemę walą, w telewizji gówno masońskie, a reszta to ploty celowo przez żydostwo siane" myśli że jesteśmy mediami manipulowani i każdy wieży im w 100% albo "to szatan z Bogiem walczy" i się zamyka w swoim małym kwadratowym światku smiech2
CYTAT

mosiek: Obłudny hipokryta ,zakłamany manipulant, ale czarne tak ma ,czarne stara się otumanić umysł wiernego i wyszczuplić mu kieszeń ,czarne w tym kierunku szkoli się przez całe swoje obłudne, zakłamane życie.

smiech2 przewir jestes mośku!

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 20:12  
Cytuj
dkny takich historii troche by sie znalazlo ale rzucic sie nazwiska, a pozniej trzeba bedzie sie z tego tlumaczyc po co to komu :] nawet pomijajac historie z plebanii moglbym opisac piesza pielgrzymke z ze stalowej woli grupa michal kilka lat temu :] to co sie dzialo wolalo o pomste, nigdzie tego nie zaslyszalem, bylem poszukujacym zebralem sie poszedlem widzialem na wlasne oczy i z poszukiwan zostalem wyleczony :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 20:32  
Cytuj
no właśnie - If33lG00d - najłatwiej jest bez nazwiska, bo anonimowo można na każdego jakieś podejrzenia albo kalumnie rzucac. a tak, nie musisz sie tłumaczyc. to przykre, że trafiłeś na ludzi którzy wyleczyli Cie z poszukiwań, ale oni sami wystawili o sobie świadectwo.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 20:47  
Cytuj
Nie laczcie Boga z zadna religia. To, ze ktos obrazil sie na ksiedza, popa, pastora, rabina, muezzina czy innego szamana, nie oznacza, ze istnienie Boga nie ma sensu.
Zadna z religii nie dopuszcza wizji zycia po smierci oraz Boga poza wlasna. To jest bezsensu, bo jak Bog ma ocenic katolika, Zyda, muzulmanina, buddyste czy ateiste? Ktora miara ma mierzyc? Bog, czyli Absolut jest ponad to wszystko.
Jedno jest pewne, Wszechswiat nie wzial sie sam z siebie. Rzadza nim jakies precyzyjne procesy przez kogos nadzorowane, ale przypisywanie jakiejkolwiek religii monopolu na prawde ostateczna jest bezczelnym naduzyciem oraz obraza Boga.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:11  
Cytuj
no i stałem się oskarżycielem good
dknypijany jesteś? powiedz kogóż to tak zniesławiłem smiech2 najpierw mnie podpuszczas a teraz... ty mendochytry
wyborca POGdyby wszyscy wiedzieli co my wiemy, nie ginęły by miliony z pobudek religijnych! Ale mam pytanie:
Wskaż mi racjonalnie dający się udowodnić proces którym kieruje Bóg. Podaj mi przyczyny takiego działania. umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:26  
Cytuj
a ja mam w dupie co mowia obroncy klechow.
To wynaturzona i skostniala instytucja i pare dobrych jednostek nie naprawi ogromu jej zbordni (vide chocby chrystianizacja Karaibow, 'cud', za ktory dziekowal JP II, a ktory to cud kosztowal zycie ok. 1 mln tubylcow).

Dlatego tez uwazam, ze im dalej od nich i im mniej ich tym lepiej dla wszystkich. Juz jestesmy faktycznym panstwem wyznaniowym, z przemyconymi WC w preambule do konstytucji (a niektorzy sie oburzali, ze bylismy przyjacielem ZSRR w poprzedniej pelnej ustawie zasadniczej umiech wiec nastepnym krokiem bedzie pewnikiem pelna klerykalizacja panstwa. I nie widze, aby ktos zgodzil sie, a raczej odwazyl, odciac watykanczykow od panstowej kasy. Dorwali sie do pieniedzy publicznych jak mrowkojad do mrowiska i nie spoczna poki nie wydoja Polski do cna. Zreszta zgodnie z historia, oni zawsze byli przeciw panstwu polskiemu i patrzyli tylko na swoj interes, niezaleznie kto byl wladca.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
no i stałem się oskarżycielem good
dknypijany jesteś? powiedz kogóż to tak zniesławiłem smiech2 najpierw mnie podpuszczas a teraz... ty mendochytry
wyborca POGdyby wszyscy wiedzieli co my wiemy, nie ginęły by miliony z pobudek religijnych! Ale mam pytanie:
Wskaż mi racjonalnie dający się udowodnić proces którym kieruje Bóg. Podaj mi przyczyny takiego działania. umiech


Procesy rzadzace Wszechswiatem, wszystkie prawa fizyki juz odkryte i jeszcze nie odkryte. To jest logiczny program w superkomputerze. Ktos to musial zaprogramowac.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:38  
Cytuj
Zgoda ale myślisz że On potrzebuje ciągle to poprawiać? Lub napędzać? O to pytałem umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Zgoda ale myślisz że On potrzebuje ciągle to poprawiać? Lub napędzać? O to pytałem umiech


Nie poprawia, nie ingeruje, stad czeste pytania czemu nie zapobiegl wojnie czy np. wczorajszemu trzesieniu ziemi na Haiti. Poprzez nasze zycie (niekoniecznie w jednym wcieleniu) musimy sie doskonalic i dazyc do Niego. To jest najwyzszy poziom energetyczny. A caly Wszechswiat to energia. Po naszej smierci nadal jestesmy energia i uczymy sie dalej. Albo z powrotem na Ziemi albo gdzie indziej - na wyzszym poziomie energetycznym.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
no właśnie - If33lG00d - najłatwiej jest bez nazwiska, bo anonimowo można na każdego jakieś podejrzenia albo kalumnie rzucac. a tak, nie musisz sie tłumaczyc. to przykre, że trafiłeś na ludzi którzy wyleczyli Cie z poszukiwań, ale oni sami wystawili o sobie świadectwo.

dkny nic by to nie zmienilo nawet jakbym opisal sytuacje i rzucil nazwiska, bylyby to po prostu kolejne takie zdarzenia, mnie wystarcza ze powiedziedzialem temu ksiedzu i siostrzyczkom z pck co o nich mysle, na codzien masz wiele takich przykladow z nazwiskami ;] i co komu z tych swiadectw zupelnie nic, ci ludzie dalej piastuja swoje stanowiska nic sie nie zmienia :]
jak tester pisal wiekszosc klechow jest lichych, ci ok to kropla w morzu ;] ale taki przyklad idzie z gory nasz benedykt xvi aka diabel ubiera sie u prady ? za takie buty wykarmilby wioske w afryce przez miesiac, gdzie asceza ?:]

wyborca PO jestem daleki na od obrazania sie na wszystkich :] mam np jednego znajomego ksiedza ktory podczas swiecenia aut w krzysztofa puka mi w szybe i pyta czy mozna ;] i z krzyzykiem za mna nie chodzi ;] w energie o ktorej piszesz i dazenie do doskonalosci nie wierze, wielu innym to pomaga jest im z tym dobrze wiec zle to nie jest, od was wkurzaja mnie tylko medrcy typu thorobil ktorzy jedynie sluszna prawde glosza ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:29  
Cytuj
Aj fil gut, co to znaczy od was? Bo nie rozumiem?
W energie mozna wierzyc czy nie wierzyc, to nie ma znaczenia. Ona jest. To prawa fizyki, ktore wspolczesna fizyka pomalutku zaczyna rozgryzac.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:32  
Cytuj
was wierzacych ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
Aj fil gut, co to znaczy od was? Bo nie rozumiem?
W energie mozna wierzyc czy nie wierzyc, to nie ma znaczenia. Ona jest. To prawa fizyki, ktore wspolczesna fizyka pomalutku zaczyna rozgryzac.


Ale ta wspolczesna fizyka czerpie wiekszosc swoich teorii ze starozytnych traktatow religijnych czy filozoficznych. Szczegolnie duzo znajduje w antycznych tekstach medrcow zydowskich, egipskich, babilonskich itp.
Tak naprawde zacofanie w dziedzinie tzw. fizyki kwantowej zawdzieczamy chrzescijanstwu, ktore kiedy stalo sie religia dominujaca w Rzymie uznalo za rzecz najwazniejsza swoje dogmaty i przez wiele lat nakazywalo nauce udowadniac jedynie je. Osoby oraz dziela nieprawomyslne w opinii watykanczykow trafialy na stos. Stad kruchta cofnela nas w rozwoju o blisko 2 tysiace lat, chrzescijanstwo do XX wieku przynosilo tylko konflikty, zniszczenia i wstecznictwo. Teraz troszeczke ewoluowalo, ale nadal tkwi w cieniu stosow.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »