NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Dwunastu radnych chce budować kościół na Młodyniu,
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
Koloru czerwonego może używać zarząd i moderatorzy.Pozdrawiam - anulka



Tak tak anulka ... to po jaki grzyb ten kolor jest w edytorze???
Ja lubię czerwony ... a zarząd i moderzy ... he he .. na czerwono jak byście kartkówkę sprawdzali...To jawna dyskryminacja!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 09:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 10:05  
Cytuj
pomyśl sobie przez chwilę.....to nie boli good jak każdy w co drugim zdaniu użyje czerwonego to kto zauważy jakąś uwagę???cool girl a jak na razie to za ostatni post - pała good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 10:28  
Cytuj
proponuje zeby ci radni ktorzy sie podpisali pod ta budowa, zrezygnowali z diet, za ktore wykupia od miasta grunt pod budowe, nastepnie zbierali materialy budowlane i wlasnoreczna praca postawili kosciol... niech buduja go nawet i 20 lat skoro sa tacy chetni... umiech
jak widac glupota pisuarow nie ma konca

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 12:36  
Cytuj
Jak słyszę nazwisko nabereżny lub kotulski to mi sie rzygać chce............................

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
Kur...a ja nie mam gdzie mieszkać, a im się zachciewa kościołów budować za moją krwawicę

Czy te nowe kościoły budujemy dlatego że w starych jest już za ciasno?
Jeśli tak,(a tak nie jest!) to zróbcie jeszcze jedną mszę w Niedzielę a miejsca wystarczy!
Ludzie na chleb nie mają a pałace bogom stawiają co
Troszczmy się o nasze dusze a nie złote cielce i babilońskie wierze budujemy wazne

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 17:19  
Cytuj
ile każdy z was dał Kościołowi, że tak was boli fakt budowy nowego kościoła?
czy wy myślicie, że swoimi pokrzykiwaniami i obelgami wysuwanymi pod adresem duchownych i radnych naszego miasta kogoś przestraszycie???
tylko głupcy krzyczą, bo brakuje im argumentów!

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
ile każdy z was dał Kościołowi, że tak was boli fakt budowy nowego kościoła?
czy wy myślicie, że swoimi pokrzykiwaniami i obelgami wysuwanymi pod adresem duchownych i radnych naszego miasta kogoś przestraszycie???
tylko głupcy krzyczą, bo brakuje im argumentów!



wykrzyknik zauważyłem u ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 17:30  
Cytuj
"Znak wykrzyknienia stosowany jest na końcu zdania lub wyrażenia wtedy, gdy trzeba podkreślić siłę wypowiedzi, służy do zwrócenia uwagi czytelnika na coś szczególnie istotnego."

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 17:34  
Cytuj
CYTAT

tylko głupcy krzyczą!


Ot co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
dkny ile każdy z was dał Kościołowi, że tak was boli fakt budowy nowego kościoła?
czy wy myślicie, że swoimi pokrzykiwaniami i obelgami wysuwanymi pod adresem duchownych i radnych naszego miasta kogoś przestraszycie???
tylko głupcy krzyczą, bo brakuje im argumentów!


To, od kiedy trzeba płacić za krytykę kościoła./Co miesiąc kościół bierze kasę z moich podatków/ Uświadom sobie przydupasie czarnych, skończyły się czasy całowania w złoty pierścień, że ksiądz to Pan Władca i wszystko bezkarnie mu wolną. Uświadom sobie i powiedz to swoim czarnym chlebodawcom, że właśnie od niezadowolenia społeczeństwa, od coraz to głośniejszego okazywania swojego niezadowolenia padła komuna. Wszystko ma swój początek i koniec.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 19:26  
Cytuj
dokladnie, poczytajcie tresc konkordatu z 1989 r.

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
sammael dokladnie, poczytajcie tresc konkordatu z 1989 r.



" target="_blank">http://fakty(...)09:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 22:36  
Cytuj
Vicia: cóż, jak widac, logika oraz umiejętnośc czytania tekstu ze zrozumieniem nie są twoją najmocniejszą stroną. a szkoda, bo to się w życiu przydaje.
w moim poscie nigdzie nie jest napisane, że za krytyke Kościoła trzeba płacic. ale wytłumaczę - bo przecież nie zrozumiałaś - chodzi o to, że nikt z tych, którzy tak zawzięcie krytykują ideę powstania nowego kościoła w Stalowej Woli na pewno nie dał ani grosza na jakąkolwiek inicjatywę kościelną, więc skoro nie masz w tym udziału, to co ci szkodzi, że ten kościół powstanie?
nazwanie mnie "przydupasem czarnych" uznam w tym wypadku za komplement. ciekawe, że tak bardzo przeszkadza ci, że ktoś ośmielił się wyrazic swój pogląd, oczywiście odmienny od Twojego, a ty w odpowiedzi masz tylko stos inwektyw (inwektywa to słowo obraźliwe). przypominam, że żyjemy w kraju, gdzie panuje wolnośc słowa i poglądów - a zawdzięczamy to przede wszytskim działalności Kościoła w okresie komunizmu.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 22:49  
Cytuj
Szkodzi pewnie to, ze kosciol chce ukrasc ta dzialke. Inaczej sytuacja by wygladala gdyby napierw ja wykupil.

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 23:14  
Cytuj
dkny dyskusja z Tobą jest bez sensu ,jak z każdą osobą która ma klapki na oczach i twierdzi że wymuszenie budowy kościoła na nie własnym grubcie jest ważniejsza od budowy mieszkań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 23:24  
Cytuj
ho ho.. zabrakło Vici argumentów, więc twierdzi, że dyskusja jest bez sensusmiech2

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 23:27  
Cytuj
ja też popieram Vincia ok- jak dla mnie budowa mieszkań jest ważniejsza od budowania kolejnego kościoła , zwłaszcza ,że w Stalowej ich nie brakujecool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2010r. 06:54  
Cytuj
CYTAT

Dodany: 5 Sty 2010r. 23:24
dkny ho ho.. zabrakło Vici argumentów, więc twierdzi, że dyskusja jest bez sensu

A o czym tu dyskutować z osobą która popiera bezprawie ,teroryzm, Argumenty ,fakty kolego fakty mówią same za siebie z faktami się nie dyskutuje.Ciebie w seminarium uczyli inaczej ,Twoja sprawa ja wole iść przez życie uczciwą drogą.

Co do Twojego postu z 5 Sty 2010r. 22:36 sam zaprzeszasz sobie i starasz się ośmieszyć kogoś stosując staroubeckie metody.zarumieniony

Pozdrawiam VICIA.air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2010r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
ile każdy z was dał Kościołowi, że tak was boli fakt budowy nowego kościoła?
czy wy myślicie, że swoimi pokrzykiwaniami i obelgami wysuwanymi pod adresem duchownych i radnych naszego miasta kogoś przestraszycie???
tylko głupcy krzyczą, bo brakuje im argumentów!


Hmm dkny śmierdzisz mi czarna mafiąmlotek. Jeżeli Ty nazywasz słowa sprzeciwu wobec bezprawnych działań kleru i 12 apostołów głupoty pokrzykiwaniem głupców , to czym nazwiesz kazania ,czytania listów Nitkiewicza o tym że "zły prezydent" pozwał kler do sądu w sprawie bezprawnego zajęcia działki ?

CYTAT
chodzi o to, że nikt z tych, którzy tak zawzięcie krytykują ideę powstania nowego kościoła w Stalowej Woli na pewno nie dał ani grosza na jakąkolwiek inicjatywę kościelną, więc skoro nie masz w tym udziału, to co ci szkodzi, że ten kościół powstanie?


Pytasz ile dałem na kościół? Odpowiedź brzmi krótko za dużo!!!chytry

Miasto szuka miejsc na mieszkania ,inwestycje ,a tu działeczkę ksiądz sobie upatrzył i koniec! I będzie rył bańki moherom, że prezydent zły bo nie chce dać ,że do sądu poszedł. I dobrze.ok W okolicy jest trzy kościoły o trzy za dużo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2010r. 12:43  
Cytuj
ojj, Vicia.. dyskusja jest właśnie sztuką argumentowania, a ty co? jakieś obelgi, zarzuty o wspieranie terroryzmu (ciekawe jakiego i czyjego???), sugestie - zamiast rzeczowej wypowiedzi. wbrew twoim aluzjom nie mam ukończonego seminarium duchownego, nie wiem w ogóle skąd taki pomysł, ale wiadomo - tonący brzytwy się chwyta..
tester: trochę kultury by się przydało, a nie jakieś: "śmierdzisz", "czarna mafia", "rycie bań". odrobinę ogłady człowieku. myślisz, że jak się ukryjesz za nickiem to już ci wolno wszytskich naokoło wyzywac i obrazac?
ja też chcę rozwoju naszego miasta i oczywiste jest, że nowe mieszania są potzrebne, ale to absolutnie nie wyklucza postawienia nowego kościoła.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
tester: trochę kultury by się przydało, a nie jakieś: \"śmierdzisz\", \"czarna mafia\", \"rycie bań\". odrobinę ogłady człowieku. myślisz, że jak się ukryjesz za nickiem to już ci wolno wszytskich naokoło wyzywac i obrazac?
ja też chcę rozwoju naszego miasta i oczywiste jest, że nowe mieszania są potrzebne, ale to absolutnie nie wyklucza postawienia nowego kościoła.


dkny Czytaj ze zrozumieniem chytrywykrzyknik Nie wszystkich wyzywam i Ciebie też jakoś do tej pory nie zwyzywałem . I nie ukrywam się za nickiem . Jeżeli chcesz mogę Ci to prosto w ... (no to coś na co patrzysz w lustrze) powiedzieć.
A tekstami że wszystkich dookoła wyzywam sam "łapiesz się brzytwy" bo brak Ci argumentów? Zagrasz teraz jak Twoi koledzy księża zbitego chłopczyka? Tak? Ja jestem złychytry ...prezydent dla "nich" też jest złychytry .
A i jeszcze jedno. Budowa mieszkań wyklucza budowę kościoła. Po pierwsze działka ,po drugie kasa. Ja(i myślę że nie jestem osamotniony) nie zgadzam się żeby instytucja która nie płaci podatków była finansowana z publicznych pieniędzy. Czyli naszych-podatników.
A co da miastu kolejny kościół ? Pracę dla ludzi?
Dołoży im do czynszów ,lekarstw ,nauki i w końcu da ludziom na chleb? Nie! Ale za to będzie wołał dajcie! Bo ogrzewanie drogie ,bo prąd drogi , bo bracia na misjach są biedni. U mnie też ogrzewanie jest drogie,prąd też kosztuje niemało , i ja brat tester jestem biedny to może ksiądz mi da?
Niestety nie ,jeszcze powie daj właśnie już zaczęli jak co roku swoją wędrówkę po domach ...

Ksiądz proboszcz już się zbliża,
już puka do mych drzwi.
Pobiegnę go przywitać,
w mym ręku wino drży.

O szczęście niepojętne,
ksiądz sam odwiedza mnie!
Sąsiedzie wspomóż rentą,
bym mógł pokazać się

W spiżarni trzymam koniak,
w lodówce wódki dwie.
Pobiegnę po kieliszki,
ksiądz lubi napić się.

O szczęście niepojętne,
ksiądz wypił flaszki dwie!
Sprowadzę go po schodach,
bo sam wywróci się.

Ksiądz wziął do ręki kredę,
napisał: K + M + B.
Na dole ministranci
już niecierpliwią się.

Otwieram drzwi toyoty,
ksiądz proboszcz chwali mnie.
W swej nysce policjanci
życzliwie śmieją się.

Ksiądz ruszył z piskiem opon,
nie zdążył uciec kot.
Zahaczył światłem o słupek
i wyrżnął bokiem w płot.

Ach, płaczą parafianie,
co widzieli wypadek ten.
Toyota dużo kosztuje,
znów trzeba dać na mszę.

autor: Paweł Kukiz


Ale co tam ,kiedyś Stalowa Wola nazywana była miastem rowerów dzisiaj może być nazywana miastem moherów ,bądź jak kto woli kościołów.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 09:46  
Cytuj
do DKNY - masz pretensje do kogos a sam jestes tak ograniczony umyslowo ze nie jestes w stanie pojac tego ze z publicznych pieniedzy stawiane sa koscioly kosztem szkol i innych placowek oswiatowych, kosztem ubogich, kosztem sluzby zdrowia, kosztem szarych obywateli - bo za ich pieniadze czarna mafia pasie swoje brzuchy - a budowa kolejnego kosciola ma sie nijak do rozwoju regionu... gdybys cos wiedzial nie wdawalbys sie w takie dysksuje poniewaz sie kompromitujesz po calosci i jeszcze jedziesz po kims kto mysli logicznie... doczytaj wasc o tym, wstydu (sobie) oszczedz

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 14:06  
Cytuj
sammael: brakuje ci szkół w Stalowej??? raczej uczniów już jest za małochytry
a dla ubogich Kościół robi więcej niż wszystkie rządowe organizacje razem wzięte.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 18:26  
Cytuj
po 1 - nie o to chodzi ze brakuje - tylko chodzi o naklady finansowe, ze caly czas brakuje na wszystko z powodow takich ze za pieniadze publiczne utrzymujemy sukienkowych
po 2 - podaj mi konkretne przyklady co robi kosciol? poza gadaniem, gadaniem, gadaniem... i robieniem z siebie filantropow w postaci zafundowania biednym cieplej wigilii na pokaz...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2010r. 18:54  
Cytuj
na pokaz to są ci, co raz do roku w wielkim szumie wrzucają coś do puszki. a na co dzień jest Caritas, ochronka św. Brata Alberta, kuchnie i łaźnie dla ubogich, schroniska dla bezdomnych itd, itd, itd.

Credo in unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »