NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Fabryka Zdrowia, Fabryka zdrowia
Posty: 41
Dołączył: 1 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 19:41  
Cytuj
wie ktos w jakich cenach sa karnety w fabryce zdrowia i na jakich zasadach czy umowe trzeba podpisywac i jakie sa dodatkowe koszty ??????????? chodzi o silownie badz karnet open

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 19:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
wie ktos w jakich cenach sa karnety w fabryce zdrowia i na jakich zasadach czy umowe trzeba podpisywac i jakie sa dodatkowe koszty ??????????? chodzi o silownie badz karnet open


Taki problem zadzwonić i zapytać się u źródła? Może trafisz na jakąś promocję i będzie taniej niż dotychczas?
http://www.fabry(...)taktowe/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 20:24  
Cytuj
karnety na lewo motają z niektórych zakladow produkcyjnych w stalowej woli ( karnet open imienny 100 zl )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 1 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 20:28  
Cytuj
a ogolnie ile kosztuje/?? bez motania w firmie np????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 1 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 20:40  
Cytuj
a slyszalam ze jakas umowe sie podpisuje dodatkowo??? i sie placi jeszcze wpisowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 22:02  
Cytuj
Podpisując umowę na 3 miesiące, karnet open kosztuje 149zł. Jeśli nie wypowiesz umowy przed upływem terminu, karnet zostaje automatycznie przedłużony.
Są również inne opcje m.in. karnet na korzystanie z klubu do godziny 15, karnet na zajęcia grupowe. Dla nowych członków jest też jednorazowa "opłata aktywacyjna". Przynajmniej coś takiego było. Ale o szczegóły musisz popytać w recepcji, bądź telefonicznie. Od nowego roku, zaszło trochę zmian w związku z rozbudową klubu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 07:46  
Cytuj
Telefonicznie nie chcą udzielić żadnych informacji na temat karnetów. "Uprzejma" pani poinformowała mnie że trzeba podejść osobiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
Telefonicznie nie chcą udzielić żadnych informacji na temat karnetów. "Uprzejma" pani poinformowała mnie że trzeba podejść osobiście.


O masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 08:35  
Cytuj
To nie pozostaje nic innego jak podejść/podjechać i wypytać się umiech Dla chcącego nic trudnego chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 09:21  
Cytuj
A słyszałes coś takiego, że czas to pieniądz? Ją osobiście nie miałabym czasu żeby jechać tylko po to aby zapytac o coś co jako klient powinnam dowiedzieć się telefonicznie, a nawet mailowo. Ich wybor. Widocznie maja tyle klientów, że im nie zależy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 09:32  
Cytuj
Widocznie tak jest.

Pierwsze wejście jest darmowe, więc będąc już tam po informacje, można równie dobrze pójść i poćwiczyć. Nie ma tego złego...

Jeśli nie miałabyś czasu podjechać tam tylko po informacje, to tym bardziej nie będziesz mieć tego czasu żeby ćwiczyć. Więc nie jesteś osobą zainteresowaną w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 11:55  
Cytuj
Pimprox potluczony good zabawne good

W 21 wieku cena usługi jest owiana tajemnicą - to budzi u mnie uzasadnione obawy matactwa, kretactwa, naciagactwa. Z takimi praktykami się walczy, najbardziej skuteczną bronią w rękach klienta - ignorując ich usługi.

To jest chore.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:04  
Cytuj
a gdzie zmotać karnet przez owe firmy? chętnie bym skorzystała z takiej opcji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:05  
Cytuj
alphabet nie robisz zakupów ? nie jesz nic ? masz nianie która ci pieluchy zmienia ? człowieku idąc na zakupy podjechałbym tam i spytal. Dla mnie jesteś facet w rurkach czyli cipa 21 wieku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
W 21 wieku cena usługi jest owiana tajemnicą - to budzi u mnie uzasadnione obawy matactwa, kretactwa, naciagactwa. Z takimi praktykami się walczy, najbardziej skuteczną bronią w rękach klienta - ignorując ich usługi.

To jest chore.

Dziwne, bo jak ja swego czasu poszedłem tam zapytać o ceny, to nikt nie robił z tego żadnej tajemnicy. Dostałem informację rzetelną i aktualną. Ponadto klub posiada swój regulamin, dostępny również na stronie www, w którym zawarte są wszystkie szczegóły oferty. Możesz mi wytłumaczyć w jaki sposób fakt, że informacje o ofercie możesz uzyskać na miejscu budzi w Tobie obawy krętactwa i "naciągactwa"?

Oferta klubu jest dość zróżnicowana, przedstawienie oferty zajmuje sporo czasu, być może po prostu nikt tam nie ma czasu wisieć cały dzień na słuchawce i prowadzić wielogodzinne rozmowy z ludźmi, którzy nie mają wcale zamiaru zostać ich klientem, bo nie mają czasu nawet na to, by podejść osobiście do klubu, który jest czynny w tygodniu w godz. 6:30 - 22:30.

Jest jeszcze jedno. Czym innym jest suche rzucenie ceny przez telefon, a czym innym kulturalna rozmowa w cztery oczy, jednoczesna propozycja żeby wejść, zobaczyć, dotknąć. Poziom klubu w porównaniu z innymi w STW robi wrażenie i akuratnie uważam, że zaproszenie klienta do siebie w celu rozmowy o ew. członkostwie zdecydowanie zwiększa szanse na finalizację umowy. I taki sposób przedstawienia szczegółów oferty wybrał właściciel. Jest to jego decyzja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Pimprox potluczony good zabawne good

W 21 wieku cena usługi jest owiana tajemnicą - to budzi u mnie uzasadnione obawy matactwa, kretactwa, naciagactwa. Z takimi praktykami się walczy, najbardziej skuteczną bronią w rękach klienta - ignorując ich usługi.

To jest chore.



O czym Ty piszesz ? jaka tajemnica ?

Jak się boisz to siedź w domu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:18  
Cytuj
Co tak bronisz nagle tej fabryki? Niepodanie do wiadomości przez telefon podstawowych informacji w 2016 roku jest zejujace. Ja to odbieram tak, że ktoś chce mnie widzieć osobiście tylko po to żeby od razu podsunac mi jakas pseudo umowę do podpisu bez możliwości wypowiedzenia przez min rok. Sorki ale mamy dobę telefonów i internetu. Chce zapoznać się ze szczegółami w domu, jak mi się spodoba będę chodzić, a jak nie to szkoda mi nawet pół godziny czasu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:26  
Cytuj
brak slow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Co tak bronisz nagle tej fabryki?

Nie wiem do kogo się zwracasz, bo nie napisałaś, ale jeżeli do mnie, to nie, nie bronię FZ tylko bronię swobody w zasadach na jakich sprzedaje się komuś usługi

CYTAT
Ja to odbieram tak, że ktoś chce mnie widzieć osobiście tylko po to żeby od razu podsunac mi jakas pseudo umowę do podpisu bez możliwości wypowiedzenia przez min rok.

No i jak jesteś idiotą, to to podpiszesz. Jak masz skończoną podstawówkę, to przeczytasz zanim podpiszesz. Nikt do niczego nikogo nie zmusza. Jeżeli boisz się wyjść z domu w obawie, że wrócisz na chatę z plikiem różnych niekorzystnych dla Ciebie umów i zobowiązań, to może powinnaś mieć przewodnika? umiech

CYTAT
Sorki ale mamy dobę telefonów i internetu. Chce zapoznać się ze szczegółami w domu, jak mi się spodoba będę chodzić, a jak nie to szkoda mi nawet pół godziny czasu...

W takim razie masz podwójne szczęście. Nie dość, że zaoszczędzisz na karnetach, to jeszcze zaoszczędzisz pół godziny czasu umiech Z netu dowiesz się o ofercie, o godzinach otwarcia, o regulaminie szczegółowym, obejrzysz zdjęcia całego klubu, z FB poznasz opinie członków i to, co aktualnie dzieje się w FZ. Dowiesz się wszystkiego oprócz ceny. To już dużo, by zastanowić się, czy warto zaryzykować pół godziny życia umiech

ps. Też uważam, że powinni podać cenę przez telefon. Ale stanowczo nie uważam, że fakt, iż tego nie robią, świadczy jednoznacznie, że próbują i z powodzeniem oszukują setki osób umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:37  
Cytuj
Nie chodziło mi o Ciebie szopenieumiech Czy FZ ma szczegółową ofertę w necie nie wiem bo tam nie chodze. Ja odnosze się tylko do tego co napisał użytkownik, a napisał, że przez tel nie otrzymał informacji. Takie podejście do klienta mi się nie podoba. Właśnie dlatego nie podpisuje nic przed przeczytaniem i przed zapoznaniem się na spokojnie w domu, jestem wyczulona na takie podejście. Gdyby interesował mnie tam karnet pierwszym moim krokiem byłoby odwiedzenie strony www bo dzwonić też mi się chce średnio cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:43  
Cytuj
siedzisz od 8 na stalowym miescie mamy 12:42 kuzwa ja bym 4 treningi zrobil a ty nie masz czasu isc się dowiedziec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:45  
Cytuj
Bo pracuje w domuumiech możesz mi zazdrościcumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:48  
Cytuj
bawisz dzieci ?? w sumie opieka nad dziecmi jest wymagajaca i zgodze się z toba ze nie masz czasu wyjść z domu pilnując ich. powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 16:42  
Cytuj
Chciałbyścool girl Serio musisz mieć jakiś problem skoro tak dzielnie bronisz tej fabryki zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 16:45  
Cytuj
Ceny nie powinni podawac przez tel. - bo to juz jest strata czasu. Cena piwinna byc umieszczona na stronie. A to ze nie pidaja jej nawer przez tel. Jest zenujace. Tak sie zachowuja firmy traktujace klienta jak "dojna krowe". Oczywiscie nikt nikogo nie zmusza. Dlatego waryo sie zastanowic dlaczego tak robia ... I wybrac firme ktora tak nie robi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »