NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zespół Mowiz opinie ,
Posty: 7
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 08:56  
Cytuj
Witam ! Potrzebuję opini na temat zespołu mowiz ! Bardzo proszę o pomoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 08:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 09:36  
Cytuj
hadzi uwierz mi szkoda twojego pisania tutaj, bo Ktoś kto był na weselu i bawił się dobrze napisze pozytywną opinię, a konkurencja w szczególności ta chora która siedzi w domu i nie ma grań z zazdrości dowali tak, że będziesz mieć mętlik w głowie. Mogę tylko napisać, że graja dobrze i warto ich zamówić na wesele, ale najlepiej jedź na próbę, albo imprezę gdzie grają i żadna opinia nie będzie Ci potrzebna, żeby było ciekawiej polecam Kolegów z branży i nie mam z tym problemu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 08:54  
Cytuj
Dziękuje rok 1973, na próbę na bank się wybiorę ale warto tez z opinii sie dowiedzieć rzeczy których nie dowiem się z próby tj:jak często przerwy, jak z oczepinami, czy na żywo itp..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 12:25  
Cytuj
tyle opini :( ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 13:11  
Cytuj
Ten zespół jest drogi i nie grają tak zaj***** ;/ kawałki stare, trudno jest tanczyc, pozatym więcej przerw niz kawalkow o tańczenia, z reszta sama się wybierz pod lokal tam gdzie graja i oceń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 14:09  
Cytuj
Drogi - tzn. jaka kwota? Bo drogi to jest zespół który bierze kwotę od 5 tyś.w górę za jeden dzień. Mowiz należy do zespołów grających na żywo czyli jest ich składzie instrumentalnym perkusja i gitara basowa. Dodam że na terenie Niska i Stalowej Woli jest takich zespołów z perkusją kilka. Jeszcze dodam że 70% zespołów to zespoły w których instrumentalisci i wokaliści pracują w całkowicie innych zawodach np.sprzedawca, magazynier, kierowca, urzędnik państwowy itp.a granie w zespole to tylko dla nich dorabianie całkiem przyzwoitych pieniędzy lub co gorzej czasami tylko rozrywka z darmowym alkoholem. Więc nie wymagajmy od nich wirtuozeri i dopracowania w szczegółach utworów bo na to potrzebny jest czas. Czyli ćwiczenie na instrumencie po min 2-3 godz.dziennie dokształcanie się (nie trzeba kończyć szkół muzycznych aby być sprawnym instrumentalistą) w dziedzinie muzycznej. Przecież jeśli pracujecie szanowni muzycy zespołów weselnych w innych instytucjach to chyba pracodawca was kieruje na szkolenia Kursy. A jak gra Mowiz? Na żywo więc to ich plus i wychodzi im to dobrze. Ale najlepiej jechać na przyjęcie weselne popatrzeć i posłuchać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 20:37  
Cytuj
rock, piszesz na temat zespołów często i powiem Ci ,że naprawdę mądrze, Mowiz to dobry zespół , a każdy radzi sobie jak może , żeby dorobić do pensji którą zarabia na tygodniu, nie jednokrotnie są to większe pieniądze niż te zarobione podczas tygodnia pracy, też uważam, że warto podjechać na wesele i posłuchać zespół jak gra i jak bawi ludzi,często zapraszamy przyszłe pary na przyjęcia weselne, oczywiście za zgodą Państwa Młodych którzy mają wesele, jeszcze nikt nie powiedział , że nie mogą usiąść przy naszym stoliku i chwile posłuchać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 22:00  
Cytuj
polecam ten zespół byłam na 4 weselach na których grali , każdy był mega zadowolony ... ciężko nie tańczyćuśmiech jak spiewają i grają oczepiny rewelka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 21:23  
Cytuj
Jak dla mnie super, ale wiadomo jedni lubią rybki inni akwarium, i co może się mnie podobać to nie musi Tobieumiech Jedno jest pewne grają na żywo!!! a to już raczej podoba się każdemu. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2016r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Witam ! Potrzebuję opini na temat zespołu mowiz ! Bardzo proszę o pomoc umiech



Półtora roku miałam ich na swoim weselu ;) Z całego serca polecam. Ludzie bawili się do 7 rano. z tego co pamietam wcale nie są tacy drodzy w porównaniu z innymi orkiestrami, a grają naprawdę świetnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »