NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Chętni do założ. Stowarzysz. na rzecz psów,
Posty: 13
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 20:10  
Cytuj
Utworzyłam stronę na Facebooku Przytulisko Stalowa Łapka (nazwa kompromisowa później ewentualnie zmienimy lub nie wspólnie).
Proszę aby każdy zainteresowany polubił ją tak abym mogła utworzyć grupę osób. Wszystkie osoby, które mają w domu tymczasowym zwierzęta proszę aby przesłały na dostępnego na stronie maila zdjęcia z krótkim opisem.
Możemy już zamieszczać zdjęcia i zacząć działać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 20:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 20:56  
Cytuj
Nazwa PRZYTULISKO ŁAPKA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 21:02  
Cytuj
Okej teraz mam dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 21:09  
Cytuj
Kiepsko to opisujecie. Gdzie linki? Gdzie najważniejsze info tłustym drukiem? Przecież z czasem grono stowarzyszenia może się powiększać.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 21:11  
Cytuj
Wszystkim którzy polubili stronę wysłałam zaproszenie do grona znajomych musicie go przyjąć abym mogła dodać Was do grupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 22:49  
Cytuj
Miejmy nadzieję, że profil na facebooku, będzie pierwszym i jednym z wielu kroków naszej działalności...
Szelunia - również proszę o wysłanie zaproszenia do grona znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 06:44  
Cytuj
Asia możesz napisać pierwszą i ostatnią literę swojego nazwiska. Kilka osób o tym imieniu polubiło stronę.
Jeżeli ktoś będzie miał informację dotyczącą Spaniela, o którym wczoraj rozmawialiśmy proszę o info spróbujemy go złapać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 08:04  
Cytuj
Dziękuję za informacje i z niecierpliwością czekam na wiadomość o kolejnym spotkaniu(ewentualnie o tym co zostało ustalone u Prezydenta).Dajcie znać na forum co i jak ponieważ nie posiadam Facebooka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 08:15  
Cytuj
W Pysznicy od kilku dni biega młody Spanielek (ma czerwoną obrożę ) Wygląda jak by się zgubił . Spanielek jest z ogonkiem -może ktoś go szuka?? Codziennie biega przy głównej drodze ze Stalowej Woli , później widziałam go przy Straży Pożarnej , przy szkole .Rano dzisiaj biegł koło kościoła ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 10:35  
Cytuj
Szelunia... ja nazywam się Beata M...ska. Wysłałaś mi zaproszenie ze swojego prywatnego profilu, a proszę jeszcze o zaproszenie z profilu Przytuliska umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 10:42  
Cytuj
Szelunia moje dane na facebooku to Joanna Za...a.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 11:37  
Cytuj
https://www.facebook.com/Przytulisko-Łapka-481539842046041/timeline
Lubić!lubić!Lubić! i zapraszać znajomych do polubienia,żeby jak najwięcej osób o nas wiedziało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 11:46  
Cytuj
Dlaczego "Łapka"?Czy to ma coś wspólnego z gabinetem weterynaryjnym o tej samej nazwie na ul.Hutniczej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 12:01  
Cytuj
Nie. Taki pomysł został rzucony na spotkaniu i taki się przyjął. A tu jak zwykle teorie spiskowe...nie wytrzymają co niektmlotekórzy ..eh...mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 12:10  
Cytuj
It'sMe to nie teoria spiskowa a tylko skojarzenie i zwykła ludzka ciekawość.Swoją drogą w stowarzyszeniu przydałby się weterynarz,który pracowalby na jego rzecz.Takie porzucone zwierzęta mogą wymagać pomocy a skąd brać na to środki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego "Łapka"?Czy to ma coś wspólnego z gabinetem weterynaryjnym o tej samej nazwie na ul.Hutniczej?

Czy to nie wszystko jedno? Nazwę w każdej chwili można zmienić. Na spotkaniu padły dwie propozycje. Stalowy pazurek i Łapka. Jak dla mnie stowarzyszenie może się nazywać i Różowy Pudel smiech2. To sprawa drugorzędna, najważniejsze żeby w końcu coś się zaczęło dziać w sprawie bezdomnych zwierząt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 13:14  
Cytuj
kasi_82 chyba wyjaśniłem skąd nasuneło mi się"dlaczego łapka".Po co się nad tym zozwodzić a o weterynarzu warto pomyśleć,choćby o tej pani z Hutniczej ale w Stalowj Woli ich nie brakuje tylko należy znaleźć takiego,który będzie chciał się zaangażować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 13:25  
Cytuj
Z tego co zrozumiałam jak już stowarzyszenie i przytulisko zacznie funkcjonować weterynarza ma obowiązek wskazać miasto. Będzie to najprawdopodobniej p. Pawliszyn.
Jednak co do diagnostyki i leczenia jedyny i bezkonkurencyjny jest Argos. Ma na miejscu wszystkie potrzebne sprzęty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 19 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dlaczego "Łapka"?Czy to ma coś wspólnego z gabinetem weterynaryjnym o tej samej nazwie na ul.Hutniczej?

Czy to nie wszystko jedno? Nazwę w każdej chwili można zmienić. Na spotkaniu padły dwie propozycje. Stalowy pazurek i Łapka. Jak dla mnie stowarzyszenie może się nazywać i Różowy Pudel smiech2. To sprawa drugorzędna, najważniejsze żeby w końcu coś się zaczęło dziać w sprawie bezdomnych zwierząt.


tak czułem że tak będzie jak przeczytałem o tej "Lapce".... Miałem tego nie komentować ale ...
Dziękuję Kasi 82 za przypomnienie że na spotkaniu padły dwie propozycje co do nazwy. Ten "pazurek" to była moja propozycja i była starannie przemyślana by nie tworzyć mitów co do potencjalnych skojarzeń w kwestii lobbowania na rzecz jakiegoś potencjalnego gabinetu weterynaryjnego. Masz rację że nazwa nie jest aż tak ważna ale skoro jesteśmy na etapie zyskiwania sprzymierzeńców, prowadzenia aktywnego PR (public relations) to uważam iż Prezydent Nadbereżny nie będzie skłonny patrzeć przychylnym okiem na Stowarzyszenie "Różowy Pudel". Po pierwsze "różowy" będzie mu się kojarzył z "kolorem burdelowym" co przy jego opcji politycznej nie będzie do przyjęcia! Konto na FB może być pod taką nazwą ale i tutaj mogą być dziwne skojarzenia z "łapką" np. od łapania (pcheł, zwierzaków) a nie od ... kończyny.
Zajmuję się od iluś tam lat promocją, PR i stwierdzam: semantyka podczas tworzenia nazw ma duże znaczenie. Po to by coś się w końcu zaczęło dziać musimy mieć SIŁĘ PRZEBICIA a tej nie zyskamy bez przychylności władz. Wszak oni mają tutaj już przykład w postaci Stowarzyszenia "Futrzak" z którego nie ma żadnego pożytku jak do tej pory!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 13:45  
Cytuj
Ależ "Różowy Pudel" to tylko żart smiech2 umiech Zdaje sobie sprawę że brzmi burdelowo.
Proponuję zrobić głosowanie i nazwa która uzyska większość głosów przejdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 19 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 14:02  
Cytuj
Spoko! Ja mam duże poczucie humoru. Nie chciałem nikogo urazić ani wzbudzać jakieś wzajemne animozje. Najważniejsze jest teraz spotkanie w ratuszu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 14:33  
Cytuj
Co do nazwy, to powinna zawierać słowo związane z nazwą naszego miasta. Już nawet lepiej samo "Przytulisko Stalowa Wola", niż jakiekolwiek nazwy, które będą się komuś kojarzyć z danym wetem, politykiem, burdelem, jogurtem, czy czymkolwiek. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 15:08  
Cytuj
CYTAT (krzyho)
Prezydent Nadbereżny nie będzie skłonny patrzeć przychylnym okiem na Stowarzyszenie "Różowy Pudel".

A czy Nadbereżny jest w ogóle skłonny popatrzyć na to przedsiębzięcie przychylnym okiem?
Takie stowarzyszenie otrzyma jego przychylnośc dla swojego lansu przed wyborcami i skończy się tak jak wiele innych jego obiecanek.Naobiecuje bo nie pasuje odmówić,a później będzie jak zawsze,już"pracował"wraz z radą nad ustawą o zwierzętach,i jak się skończyła ta"praca".
Jest takie mądre powiedzenie"umiesz liczyć licz na siebie"i nie liczyłbym na pomoc z jego strony.
CYTAT (justex)
Co do nazwy, to powinna zawierać słowo związane z nazwą naszego miasta.
 
Też tak uważam i wymyślanie jakiś innych nazw raczej nie ma sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 19:14  
Cytuj
Dopiero zaczynamy. Pomóżcie nam a nie krytukujcie. Nazwa ma teraz najmniejsze znaczenie, bo jak narazie to nie mamy nic. Konto na fejsie może sobie utworzyć każdy... Dopóki nie dostaniemy jakiejś deklaracji to możemy jedynie sobie pisać. A tutaj trzeba działać. Oczywiście można myśleć powoli o nazwie przytuliska i dawać propozycje... Ale teraz skoncentrujcie się na szukaniu domów dla psiaków z ogłoszeń na "Przytulisku Łapka." I nie zaczynajmy swojej działalności od uspania ślepego miotu. Trudno stało się. Musimy stanąć na wysokości zadania i jakoś te scenioki uratować. Ja mogę wziąć jednego do domu tymczasowego. Czy pozostali także wezmą? Czy są chętni? krzycho, weźmiesz jednego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 09:32  
Cytuj
Cześć

Na Facebooku polubiłam stronę i podałam parę nazw na nasze przytulisko, które wpadły mi na myśl, bo jeśli chodzi o tą Łapkę, to myślę, że nie ma co powielać nazwy skoro już taka jest w Stalowej w dodatku Weta, który z tego co wiem nie każdemu przypadł do gustu. Stalowy Pazurek jak spytałam paru osób w pracy to stwierdzili, że brzmi przerażająco...kojarzy się z horrorem, z metalowym szpiczastym szponem jak w filmach s-f. Podam moje propozycje, bo na stronie fb nie widziałam odzewu.
Np.
1. Chatka Puchatka lub Kudłatka
2. Kudłata chata
3. Twój przyjaciel
4. Podaj łapę

Póki co mam tyle. Czekam co o tym sądzicie.

Cieplutko pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »