NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Błąkający się nieduży kundelek okolice Wolności,
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 19:20  
Cytuj
Wzięłabym go przynajmniej na jakiś czas, a jeśli nie znajdę mu domu, to zostanie u mnie. Trzeba mu pomóc, Nie za bardzo mam jak teraz tam podjechać, a rano bym przyjechała. Jeśli Pani może, to proszę go przetrzymać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 19:22  
Cytuj
Ok w takim razie pójdę po niego.Proszę trzymać kciuki żeby był.Ja mieszkam na Wolności. Proszę podać maila to napiszę Pani mój adres dokładny, bo nie chcę tutaj na forum pisać ;) A na priv nie doszło kompletnie nic...nie wiem czemu:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 19:32  
Cytuj
asiastw@onet.pl - proszę napisać czy przyprowadziła Pani tego pieska i może w mailu wymienimy się numerami telefonów - będzie łatwiejszy kontakt? A ja prawdopodobnie znalazłam dom temu psiakowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 09:53  
Cytuj
i jak udało się namierzyć pieska??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 13:09  
Cytuj
Tak, udało się. Piesek jest już w nowym domu na wsi. Mam nadzieję, że podczas zabawy na podwórku, nie będzie chciał uciekać.. Dziękuję wszystkim za pomoc., a w szczególności Pani występującej pod nickiem It'sMe (za pomoc w złapaniu pieska) i osobie mającej nick Pearl (za dobre chęci)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 13:12  
Cytuj
A tak swoją drogą, to ciekawi mnie, czy władze naszego miasta zainteresują się w końcu problemem bezdomnych zwierząt w St. Woli.
Pan Prezydent miasta ogłasza wszem i wobec, że podpisał umowę ze schroniskiem w Przemyślu i to niby ma pomóc, tylko nikt nie chce tych zwierzaków łapać i tam zawieźć. Może taniej byłoby stworzyć małe przytulisko na wzór tych istniejących w Tarnobrzegu czy Sandomierzu..?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 13:12  
Cytuj
A tak swoją drogą, to ciekawi mnie, czy władze naszego miasta zainteresują się w końcu problemem bezdomnych zwierząt w St. Woli.
Pan Prezydent miasta ogłasza wszem i wobec, że podpisał umowę ze schroniskiem w Przemyślu i to niby ma pomóc, tylko nikt nie chce tych zwierzaków łapać i tam zawieźć. Może taniej byłoby stworzyć małe przytulisko na wzór tych istniejących w Tarnobrzegu czy Sandomierzu..?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
Tak, udało się. Piesek jest już w nowym domu na wsi. Mam nadzieję, że podczas zabawy na podwórku, nie będzie chciał uciekać.. Dziękuję wszystkim za pomoc., a w szczególności Pani występującej pod nickiem It'sMe (za pomoc w złapaniu pieska) i osobie mającej nick Pearl (za dobre chęci)


Dobry uczynekok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 17:41  
Cytuj
Wielki szacun dla was.Cieszy to ze Stalowej mieszkaja jeszcze porzadni ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 19:34  
Cytuj
zmieniając temat
w sobotę w agatówce zagineła ośmiotygodniowa suczka - jasny kolor (biszkoptowy) mieszkaniec huskiego. piesek dosłownie rozpłynął się. jakby ktoś widział to proszę o wiadomość na forum lub na priva

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 22:21  
Cytuj
ang zamieść ogłoszenie o zaginięciu pieska w dziale ogłoszenia/zwierzęta/psy - zdarza się, że pieski dzięki czytelnikom się odnajdują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 06:29  
Cytuj
ogłoszenie już jest
a co do odnalezienia wątpię
to zamała psina żeby przeżyła tyle sama
a najprawdopodobniej ktoś ją zabrał

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 11:14  
Cytuj
Asia_stw to Tobie należą się największe podziękowania,gdyby nie Pani piesek nadal by się błąkał! umiech)
Co do sytuacji w Stalowej to sie zgadzam...jest ogólnie źle jeżeli chodzi o bezdomne psy..Z kotami jest już łatwiej, jest fundacja która świetnie sobie radzi.Dziewczyny robią naprawdę wielką robotę. Natomiast z psami sytuacja się nie zmieni, do czasu aż ktoś, jakaś prywatna osoba czy kilka nie zechcą na własną odpowiedzialność założyć przytuliska, czy choćby stowarzyszenia.Bo jak prezydent powiedział on sam nie może otworzyć schroniska bez osób chcących brać w tym udział,najlepiej za darmo,w formie wolontariatu...i to jest właśnie problem...szkoda tylko że takiego problemu nie było w Tarnobrzegu, czy choćby w Sandomierzu gdzie jest i schronisko i przytulisko...Nic miejmy nadzieję, że kiedyś i u nas coś takiego będzie, bo póki co problem bezdomnych psów rozwiązują sami mieszkańcy,alarmując chociażby tutaj na forum.Dobrze że jest to forum bo inaczej byłaby lipa ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 11:42  
Cytuj
Super robota Asiu! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 15:22  
Cytuj
Wracamy z tematem tego pieska z ul. Wolności.
Psiak został złapany, tak jak pisałam wcześniej i przebywa teraz w domku na wsi, jednak jest to sytuacja tymczasowa, ponieważ osoba zajmująca się nim jest chora i nie może poświęcać temu psiakowi tyle czasu, na ile ten maluch zasługuje.
Piesek, mimo młodego wieku, jest bardzo grzeczny, ułożony i wesoły. Może ma niewielką wadę - uwielbia wylegiwać się w łóżku umiech
Czy jest ktoś, kto chciałby mu poświęcić swój wolny czas, dać odrobinę ciepła i miłości?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 16:22  
Cytuj
A tutaj zdjęcie przypominające przystojniaka umiech
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2016r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
A tutaj zdjęcie przypominające tego przystojniaka umiech
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 08:08  
Cytuj
Mam nadzieję, że ten uroczy piesek skradnie czyjeś serce..?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »