NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 »
KOD u nas też?,
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:32  
Cytuj
Ok, wcale nie twierdze ze do którejś z wymienionych grup masz należeć, zawsze możesz dopisać nową :cwaniak:

Osobiście dopisałbym Cię do - "przypadki nie leczone...."
Ale jak pisałem wcześniej, nie znam Ciebie i mogę się mylić.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:37  
Cytuj
Nie ma takiejbpotrzeby. Naleze do KODu.... bedac wewnatrz mam wraze ie ze mam jednak szerszy obraz zakresu ludzi ktorzy z KODem ida...
Tak przypadkami nieleczonymi.... wseici, niezalezna.... tacy tez sa I wyborcami PISu :-)
Kazde media manipuluja..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:38  
Cytuj
I ja Cie nie znam... ale dla rownowagi zaglada do ww prasy...I widze kopiuj wklej te same argumenty... wiec przypadki nieleczone podtrzynuje....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Nie ma takiejbpotrzeby. Naleze do KODu.... bedac wewnatrz mam wraze ie ze mam jednak szerszy obraz zakresu ludzi ktorzy z KODem ida...
Tak przypadkami nieleczonymi.... wseici, niezalezna.... tacy tez sa I wyborcami PISu :-)
Kazde media manipuluja..



Wiesz co mariusz88, popracuj najpierw nad swoją pisownią, (ciężko się czyta twoje "wypociny") zamiast marnować czas na te bezsensowne demonstracje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:44  
Cytuj
Sorry ale jak na leminga przystalo pisze ze smartfona I jednoczesnie pracuje na moja przyzwoita pensje...
Demonstracje sa nensowne. Te za wladza I te przeciw wladzy...
Ale mam wrazenie ze jestes przypadkiem o ktory sam mnie podejrzewasz :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:51  
Cytuj
Może tu coś zobaczysz ( jakie są manipulacje działaczy KOD)

Obrazek


Obrazki są najlepsza formą przekazu


Stary, może mamy nawet podobne zdanie, ale staraj się pisać bardziej zrozumiale. ( mam na myśli literówki )



Obrazek


Biorąc udział w demonstracjach KODu, chcąc nie chcąc jesteś utożsamiany z tyli ludzmi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:56  
Cytuj
Stary,

Ja bede sie starał, obiecuje.
Prośba do Ciebue. Popatrz też choć troche na inne portale jak tylko skrajnie prawicowe. To zdjecie to fotomontaz ktory wyszedl od prawicowcòw (profile fb).
Ten sam przypadek co na pierwsze demonstracji o wymordowaniu PIS, czy o banku trzymanym przy Marku Kondracie. To dzielo prawicowych trolli. Zal ze ludzie w to bezwarunkowo wierza... naprawde wspolczuje....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:58  
Cytuj
Biorąc udział w demonstracjach KODu, chcąc nie chcąc jesteś utożsamiany z tyli ludzmi


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:00  
Cytuj
Trole, jest tu takich dwóch na forum, ktoś nawet napisał ze są partnerami w łóżku, ale to nie potwierdzone informacje. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:01  
Cytuj
Nie slucham takich plotek.... mam lepsze zainteresowania :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:04  
Cytuj
A opowiadajac sie z PIS I atakujac KOD opowiadasz sie za zwopennikami zamachu I wymordowaniu polakow w smolensku, zakamuflowanej opcji niemieckiej, politycznej stronnicznej KW ktora sie samemu zaprasza l czy blogoslawionemu lonu p. Dudy.
Jak uwazasz, mozemy tak dalej sie trollowac, ja wolalbym jednak dac na wstrzymanie I atakowac politykow a nie ludzi za ich poglady....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:09  
Cytuj
Z tym "łonem matki ....." to już jest przegięcie. Ale ja napiętnuje tylko polityków, jeśli poczułeś się urażony to sory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:14  
Cytuj
Ale dlaczego przegiecie...
Chwile wczesniej byl post o skladzie KODu. Same prymitywy - zgoda. Czy sie z nimi utozsamiam, nie?
Takie same prymitywy sa tez znane z proPISowego srodowiska, jak ta pani od łona...
Czy poczulem sie urazony, troche tak, przeprosiny przyjete.
Ale wkurwia mnie jak z pogladow politycznych robi sie porachunki kibicowskie. Jestes za Legia cz Widzewem (I w pierdo..)
Jestes za PISem czy KODem - I wpierdo...
Wiem ze przesadzam ale od takich trollowskich przepychanek sie zaczyna.
Szanuje Ci choc sie z Toba nie zgadzam, dla jednych KOD to zlo dlainnych PIS.... a a ztych t trollowskich przepychanek, najwieksza korzysc maja politycy a nie my.
Podsumowujac, dajmy spokoj.
PAX!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:15  
Cytuj
Obiecalem poprawe, nie wyszlo. Mam nadzieje ze sie doczytasz :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:22  
Cytuj
Napisałem "przesada" mając na myśli autora ww wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:37  
Cytuj
CYTAT
Stary,

Popatrz też choć trochę na inne portale jak tylko skrajnie prawicowe.


Jak wygląda skrajna lewica?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:41  
Cytuj
Nie wiem, nie przepadam za skrajnosciami. A jak wyglada?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 15:50  
Cytuj
Do @Mariusz88

Powiedz mi, gdzie byliście gdy w maju dziennikarka GW napisała spory artykuł n.t. "zamachu na TK" planowanego przez PO? Gdzie byliście w czerwcu 2015r. gdy ustawa została przegłosowana? Mówisz o zagrożeniu demokracji... A co Wy robicie? Czy obecny rząd nie został wybrany w powszechnych demokratycznych wyborach? Czy to był zamach stanu? Dostali mandat zaufania (dodam ogromny) od społeczności to dajcie im się wykazać! Myślicie, że coś wskóracie Waszymi okrzykami? Pokazujecie tylko innym, że jesteśmy śmiesznym Narodem, gdyż byle pierdoła potrafi nas skłócić. Ci, którym zależny na zniekształceniu poglądu na siłę Naszego Narodu tylko zacierają ręce.
Piszesz o praworządności. Jak odniesiesz się do informacji dotyczącej Waszego lidera Pana Kijowskiego i nie płacenia alimentów? Normalny "Kowalski" poszedłby już za to siedzieć.
I jeszcze jedno, proszę sprostuj doniesienia zawarte w poniższych linkach:

http://telew(...)535.html

https://www.youtu(...)QoNTzNtM

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 16:00  
Cytuj
Dodrobny81,
Zjedz snickersa bo gwiazdozysz....
Gdzie ja bylem...w pracy pewnie, a Ty?

My tzn kto? A wy?
Dlac z ego PIS tego nie zglosil do TK, czyli tam gdzie powinien?

Litosci drustracie, juz gdzies napisalem, nie jestem zwolennikiem PO, nie podobsly mi sie ich rzady I nie bede ich rzecznikiem.

Kurski tez ma problemy z alimentami po jaka cholere ogladasz tvp? Ty tak na powaznie,
Z inni, widze ze mozna bylo sie porozuniec, a Ty kolego mma wrazenie odleciales.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem, nie przepadam za skrajnosciami. A jak wyglada?


Kobietom dbającym o reputacje nie wypada przebywać w takim towarzystwie zarumienionyzarumienionyzarumienionyzarumienionyzarumieniony
Alien, 8-my pasażer.., Inwazja Marsjan, to dla mnie filmy grozy brrrr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wiem, nie przepadam za skrajnosciami. A jak wyglada?


Kobietom dbającym o reputacje nie wypada przebywać w takim towarzystwie zarumienionyzarumienionyzarumienionyzarumienionyzarumieniony
Alien, 8-my pasażer.., Inwazja Marsjan, to dla mnie filmy grozy brrrr


Niech beda I grozy.... nie moj klimat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 19:20  
Cytuj
link ---->Kamera 360

Uwaga PiSwska swołocz powinna oglądać to w pampersie i z telefonem w ręku ... przy zawale dzwonić 112 !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 20:58  
Cytuj
CYTAT (wyborca )
Kto stoi za KOD i kto go finansuje, w Internecie już dawno do tego doszli. Cała instytucja ma sprawiać wrażenie oddolnej inicjatywy, ale tak nie jest. Oczywiście wśród członków i zwolenników jest wiele apolitycznych osób, ale zostaną oni wykorzystani do politycznych rozgrywek opozycji i przeprowadzenia zamachu stanu na legalnie wybrany rząd. Zobaczycie, że oni doprowadzą do Majdanu z pomocą UE.


Kto stoi za Klubami Gazety Polskiej, Solidarni 2000, rodzina radia Maryja i TV Trwam? Kto ich finansuje? Tych ostatnich nawet bez ceregieli rząd ;-) Takie to oddolne inicjatywy ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Dostali mandat zaufania (dodam ogromny) od społeczności to dajcie im się wykazać!


A kto PISowi zabrania się wykazać ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Lut 2016r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 23:20  
Cytuj
kto chce ośmiorniczek na stołach Pańskich , kto chce dojenia Narodu do Obrony Bizancjum marsz !! jako obywatel Polski , narodowości Polskiej mam w daleko w nosie problemy Schetyny , problemy Petru i Kijowskiego mam w d... obronę Trybunału co uznał : że moje pieniądze z OFE nie są moje tylko Premiera Tuska ! chcecie wojny ? chcecie siły ? do czego zmierzacie ?"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »