NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
KOD u nas też?,
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 11:46  
Cytuj
Minęło parę miesięcy od wyborów. Dajcie im jeszcze trochę czasu. Każdy psioczy na Nich, na PiS, a większość z tych co tak ujadają już ustawia się po bilety wolnych przejazdów, po "500 Plus". Poczekajcie jeszcze trochę i dopiero wtedy oceniajcie. Jak dla mnie, Rzepliński w ogóle nie potrafi się wypowiadać. Sam szkodzi TK swoimi wypowiedziami. Powinien siedzieć cicho i robić swoje. A jego pojawienie się na sali sejmowej dolało oliwy do ognia. Zlikwidować TK i będzie spokój. I tak każdy rząd dobiera sobie sędziów TK pod siebie. Poczekamy zobaczymy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 11:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Minęło parę miesięcy od wyborów. Dajcie im jeszcze trochę czasu. Każdy psioczy na Nich, na PiS, a większość z tych co tak ujadają już ustawia się po bilety wolnych przejazdów, po "500 Plus". Poczekajcie jeszcze trochę i dopiero wtedy oceniajcie. Jak dla mnie, Rzepliński w ogóle nie potrafi się wypowiadać. Sam szkodzi TK swoimi wypowiedziami. Powinien siedzieć cicho i robić swoje. A jego pojawienie się na sali sejmowej dolało oliwy do ognia. Zlikwidować TK i będzie spokój. I tak każdy rząd dobiera sobie sędziów TK pod siebie. Poczekamy zobaczymy.


Bardzo mądre słowa. Ale to groch o ścianę dla takich bananów. Poczekajmy, teraz kolej PiS'u, niech się wykażą. Ale widzisz co przegrana opozycja odpie....la. Kaczyński za wiele się publicznie nie wypowiada, jak już to zrobi to każda wypowiedź jest przekręcana i manipulowana. Ja to się zastanawiam, co ten Kaczyński takiego zrobił że go tak nienawidzą. To tylko polityka. Ciągle nie mogę wyjść z szoku że ten cały KOD potrafił zebrać kilka tysięcy cymbałów. Przeważnie to ludzie starsi którzy z internetu nie korzystają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 12:47  
Cytuj
@Marcinkowski13,
Cymbałòw to ty w rodziniebposzukaj. Jesli rzeczywiscie debilizm jest genetycznie uwarunkowany, to nie bedziesz mial problemow ze znalezebiem takich. Moze I oni sa w KOD?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 12:47  
Cytuj
@Marcinkowski13,
Cymbałòw to ty w rodziniebposzukaj. Jesli rzeczywiscie debilizm jest genetycznie uwarunkowany, to nie bedziesz mial problemow ze znalezebiem takich. Moze I oni sa w KOD?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 12:50  
Cytuj
@drobny81,
Rzeplinski zgadzam sie nie powinienm sie tam pojawiac. Ale usuniecie TK bez wiekszosci konstytucyjnej to abstrakcja. Zgadza sie, niech robi co do niego nalezy - I zrobil, podal wtrok. Teraz Beata niech robo co docniej nalezy I go opublikuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:05  
Cytuj
Zastanawiasz się Marcinkowski13 "co ten Kaczyński takiego zrobił że go tak nienawidzą " Już Ci odpowiadam, w ostatnich wyborach parlamentarnych "wyruchał" tych złodziei bez mydła odsuwając ich od koryta. Dlatego tak się spinają te świnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:05  
Cytuj
Zastanawiasz się Marcinkowski13 "co ten Kaczyński takiego zrobił że go tak nienawidzą " Już Ci odpowiadam, w ostatnich wyborach parlamentarnych "wyruchał" tych złodziei bez mydła odsuwając ich od koryta. Dlatego tak się spinają te świnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:10  
Cytuj
@inni,
To by dotyczylo politykow, a spoleczebstwo nie popierajace PIS to od czego oderwani?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:10  
Cytuj
@inni,
To by dotyczylo politykow, a spoleczebstwo nie popierajace PIS to od czego oderwani?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:25  
Cytuj
Społeczeństwo powiadasz,


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:39  
Cytuj
@inni..
Ty tak na powaznie?
A blogoslawione lono ktore cie nosilo, I masa odwzorowac obywateli lepszego sortu?
Nie chce sie licytowac na specyficzne przypadki, odpowiesz na pytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:42  
Cytuj
Ta pani ostatnio wypowiadała się ze jest zwykłym obywatelem.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:42  
Cytuj
Ta pani ostatnio wypowiadała się ze jest zwykłym obywatelem.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:42  
Cytuj
Ta pani ostatnio wypowiadała się ze jest zwykłym obywatelem.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:50  
Cytuj
@inni,
A masz jakies argumenty poza obrazkami kilku osob?
Ja biore udzial w marszach kod. Nie glosowalem na PO, ciesze sie ze ich nie ma u wladzy.
I nie jestem swinia oderwana od koryta bo nie zajmuje sie polityka....
Wiec odpowiesz na pytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 13:56  
Cytuj
To sobie maszeruj wraz z tymi idiotami politykami, może sam taki jesteś, nie wiem, nie znam Cię, twoja sprawa, ale każdy normalny obywatel wie ze demokracja w tym kraju nie jest zagrożona
Jeśli sądzisz inaczej to twój problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:00  
Cytuj
Zakladam ze nie masz, bo takiego argumentu poprostu nie ma.
Doskonale rozumiem jazde po politykach, przedstawicielach gorszego czy lepszego sortu bo jako osoby publiczne same nadstawiaja dupe.
Co innego jazda po uczestnikach kody czy zwyjlym wyborcom pisu, bo to sa zwykli ludzie z wlasnyni pogladami do ktorych ( dopoki nie obrazajainnych) maja pelne prawo.... to sa sasiedI, ludzie z podworka czy znajomi z dziecinstwa,
Wiec jesli Marcinkowski81 nazywa mnie cymbalem odsylam go do matki, tam ma blizej.
Sorry ale jazda po ludziach ze wzgledu na ich poglady polityczne to przejaw glupoty....bezsens..po co nam to? Niech sie "elyty" napieprzaja....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:00  
Cytuj
Zakladam ze nie masz, bo takiego argumentu poprostu nie ma.
Doskonale rozumiem jazde po politykach, przedstawicielach gorszego czy lepszego sortu bo jako osoby publiczne same nadstawiaja dupe.
Co innego jazda po uczestnikach kody czy zwyjlym wyborcom pisu, bo to sa zwykli ludzie z wlasnyni pogladami do ktorych ( dopoki nie obrazajainnych) maja pelne prawo.... to sa sasiedI, ludzie z podworka czy znajomi z dziecinstwa,
Wiec jesli Marcinkowski81 nazywa mnie cymbalem odsylam go do matki, tam ma blizej.
Sorry ale jazda po ludziach ze wzgledu na ich poglady polityczne to przejaw glupoty....bezsens..po co nam to? Niech sie "elyty" napieprzaja....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:10  
Cytuj
Rozumiem Cię, ale co ja Ci zawiniłem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:21  
Cytuj
@inni,
Pytanie bylo o ataki na Jaro. Ja tez po nim jade. Wiec nazywanie mnie swinia juz sobie wyjasnilismy...

Kazdy normalny obywatel wie ze demokracja nie jest zagrozona.... a ja uwazam ze blokada trybunalo jest poczatkiem zagrozenia demokracji..
To to znaczy ze ja nie jestem nirmalnym obywatelem, a Ty a I owszem- normalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:21  
Cytuj
@inni,
Pytanie bylo o ataki na Jaro. Ja tez po nim jade. Wiec nazywanie mnie swinia juz sobie wyjasnilismy...

Kazdy normalny obywatel wie ze demokracja nie jest zagrozona.... a ja uwazam ze blokada trybunalo jest poczatkiem zagrozenia demokracji..
To to znaczy ze ja nie jestem nirmalnym obywatelem, a Ty a I owszem- normalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
@inni,
To by dotyczylo politykow, a spoleczebstwo nie popierajace PIS to od czego oderwani?


- Wszelkiej maści LGBT oderwani od promocji swojej odmienności- PIS jest partia promująca chrześcijaństwo i zgodnie z "naturą" rodziny heteroseksualne.
- Byli funkcjonariusze PZPR i ich TW oraz ich rodziny, w strachu przed obniżką emerytur i innymi konsekwencjami.
- Ateiści, wyznawcy innych religi jak w przypadku LGBT
- przypadki nieleczone, ślepo wierzące w przekaz telewizyjno-radiowy, "lub czasopisma (afera Rywina, chyba jedyna w której ktoś poszedł siedzieć umiech ) "
- osoby, które żyją i działają niezgodnie z prawem, na pograniczu prawa albo zgodnie z prawem (kilometrówki ) i ta sytuacja im pasuje i nie chcą zmian.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:26  
Cytuj
Myślę że M.M. Ci wszystko dokładnie rozpisał mariusz88 i teraz sobie odpowiedz, do której z tych grup należysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:29  
Cytuj
MM, INNI,
to jest tak samo jasne jak ta paranoja.

Nie wierze tez w zamach smolensku ani blogoslawione lono matki Andrzeja Dudy.
Do zadnej z tych grup przez was zdefinowanych nie nalzeze...sorry :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 14:29  
Cytuj
MM, INNI,
to jest tak samo jasne jak ta paranoja.

Nie wierze tez w zamach smolensku ani blogoslawione lono matki Andrzeja Dudy.
Do zadnej z tych grup przez was zdefinowanych nie nalzeze...sorry :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »