NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
KOD u nas też?,
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 20:57  
Cytuj
KOD ma 1 cel - wywołać Majdan w Polsce. Jeśli PiS opublikuje wyrok trybunału, znajdą inny temat przewodni. Na manifestacjach padają coraz ostrzejsze hasła. A gdy dojdzie do wojny domowej, Putin przyjdzie z bratnią pomocą.

Mam pomysł na hymn KOD-u: https://youtu.be/YdWo5zbbGnY uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 20:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 21:06  
Cytuj
W czym problem? Oni chcą tylko szacunku do prawa. Chcą by prawo było przestrzegane. To chyba dobrze?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
A gdy dojdzie do wojny domowej, Putin przyjdzie z bratnią pomocą.

Jest to niestety możliwe ... Kurdupel wszystko robi by rozmontować UE ... Jedyni sojusznicy Kurdupla to Urban ... Łukaszenko no i wspomniany Putin ...

Ale nie pękaj ... mamy sojuszników w Unii i NATO ... będzie dobrze ok

Pogoniło się już nie raz Ruskich ... Pogoniło się Islamistów ... Pogoni się i PiSlamistów jak będzie trzeba

https://www.youtube.com/watch?v=s0GknP3A9lQ

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
KOD ma 1 cel - wywołać Majdan w Polsce. Jeśli PiS opublikuje wyrok trybunału, znajdą inny temat przewodni. Na manifestacjach padają coraz ostrzejsze hasła. A gdy dojdzie do wojny domowej, Putin przyjdzie z bratnią pomocą.

Mam pomysł na hymn KOD-u: https://youtu.be/YdWo5zbbGnY uśmiech


Nie spinaj sie wyborco PIS zaslepiony obietnicami i wciskaniem ciemnoty.PIS wybralo tylko 19 % wyborcow ,posłuchaj jakimi słowami obrazaja Polakow-kaczynski,Brudzinski,Pawlowicz,a co robi wybraniec czesci narodu czyli prezydent boi sie odezwac,dlaczego Szydlo nie wyszla na konferencje prasowa wczoraj bo po calonocnym praniu mózgu przez Kaczora miala gały zapuchniete i nic do powiedzenia.
Wedlug PIS ci co nie popieraja rozpierduchy Polski sa gorszy sort,gestapo,złodzieje,komunisci,bydło,szmaty, a to jest karalne!!!

https://scont(...)5796DB83

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
W czym problem? Oni chcą tylko szacunku do prawa. Chcą by prawo było przestrzegane. To chyba dobrze?


Ktoś trzy miesięcy temu pisał tak:
...Przecież to walka o wpływy. To nie walka o Polskę ani żadną demokrację. Kod walczy o wpływy a PiS nie chce się nimi dzielić. Polska jest drugorzędna, a my to już w ogóle na dalszym planie....

Ktoś przełożył wajchę czy narracja zmienia się na naszych oczach? Może przyszła nowa instrukcja? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 21:52  
Cytuj
Pisząc to dziś myślałem o opublikowaniu wyroku TK.
Zrozumiał?
Swojego zdania nie zmieniłem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 21:55  
Cytuj
Niech Ci będzie . Jeszcze przeproś za kalumnie w stosunku do pani Anders i powiedzmy , że jesteś rozgrzeszony.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:07  
Cytuj
Jeżeli Polska ma być Polską to rząd nie może ustępować i niech realizuje przyjęty program. Trybunał Konstytucyjny w obecnym składzie to instrument do destabilizacji przez obcych po stracie możliwości wyzysku polaków.
Ludzie nie dajcie się manipulować obcym mediom.
Dziadkowie i ojcowie zostali zmanipulowani przez fałszywych manipulatorów po szyldem Solidarność.
Teraz Wy młodzi musicie to naprawić.
Zrezygnowałem z telewizji Polsat jątrzenie i ciągle Cimoszewicz.

NIE JESTEM CZŁONKIEM PIS JAK RÓWNIEŻ SOLIDARNOŚCI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
W czym problem? Oni chcą tylko szacunku do prawa. Chcą by prawo było przestrzegane. To chyba dobrze?



Hehe szacunku do prawa?

Kiedy kijowski zapłaci 100000 alimentów?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
...Trybunał Konstytucyjny w obecnym składzie to instrument do destabilizacji przez obcych po stracie możliwości wyzysku polaków...


Obecny skład Ci przeszkadza ? A jaki miałby być według Ciebie żeby był OK ? Ten co jest wybierali ludzie przez nas wybrani nie wiem To może i sędziów powinniśmy wybierać bezpośrednio ... jeśli nie wierzymy tym przez nas wybranym ? Szkoda tylko że "prezydent" nie mający takich kompetencji ... odmawia zaprzysiężenia wybranych sędziów TK

CYTAT

Kiedy kijowski zapłaci 100000 alimentów?

ostatnio czytałem (z tydzień temu) o 80 tyś ... w tydzień 20 tyś ...chyba kasę pożyczał od kurdupla nie wiem ciekawe czy w ogóle zalega uśmiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:24  
Cytuj
CYTAT


Hehe szacunku do prawa?

Kiedy kijowski zapłaci 100000 alimentów?



Jak będzie miał. Może jego zapytasz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
KOD ma 1 cel - wywołać Majdan w Polsce. Jeśli PiS opublikuje wyrok trybunału, znajdą inny temat przewodni. Na manifestacjach padają coraz ostrzejsze hasła. A gdy dojdzie do wojny domowej, Putin przyjdzie z bratnią pomocą.

Mam pomysł na hymn KOD-u: https://youtu.be/YdWo5zbbGnY uśmiech



Taaaa jasne i trzesienie ziemi i wybuch wulkanu wszystko to ma zamiar wywolac KOD-ja piernicze skad sie takie ograniczniki biora !! przestan ogladac Trwam,sluchac RM i kieckowych (zaznaczam od razu nie mam telewizora w domu umiech)) wiec nie ogladam TVN,Polsatu i innych.Boje sie napisac ze tylko z internetu korzystam>zaraz mi napiszecie ze WP,Onet,Interia to stronki ktore sa przeciw PIS,ze to kounisci i złodzieje itp.
Tez nie zycze sobie aby mnie szalony kurdupel z szalona Kryska i Brudzinskim wyzywali od zlodziei,komunistow ,gorszego sortu,gestapowców itp.....,a Duda olewal jako obywatela bo nie jestem z PIS,a Macierewicz straszył.Podsumowujac strach sie bac gdzie nas ta banda oszołomów wyprowadzi.....z uni? na manowce czy cofniemy sie do średniowiecza.
Dobry i jakze prawdziwe to co w linku ktory wkleila WEGA,sprawdziłem i wszystkie artykuły konstytucji zgadzaja sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:33  
Cytuj
CYTAT


Obecny skład Ci przeszkadza ? A jaki miałby być według Ciebie żeby był OK ? Ten co jest wybierali ludzie przez nas wybrani nie wiem To może i sędziów powinniśmy wybierać bezpośrednio ... jeśli nie wierzymy tym przez nas wybranym ? Szkoda tylko że "prezydent" nie mający takich kompetencji ... odmawia zaprzysiężenia wybranych sędziów TK



Tak macie racje piękna demokracja ,bardzo. zdrowe proporcje.

Prof. Andrzej Rzepliński - od 19.12.2007, od 3.12.2010 prezes TK, rekomendowany przezPO
Prof. Stanisław Biernat - od 26.06.2008, od 3.12.2010 wiceprezes TK, rekomendowany przezPO
Prof. Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz - od 6.05.2010, rekomendowana przez PO
Prof. Stanisław Rymar - od 3.12.2010, rekomendowany przez PO
Prof. Piotr Tuleja - od 3.12.2010, rekomendowany przez PO
Prof. Marek Zubik - od 3.12.2010, rekomendowany przez PSL
Prof. Małgorzata Pyziak-Szafnicka - od 5.01.2011, rekomendowana przez PO
Prof. Andrzej Wróbel - od 29.05.2011, rekomendowany przez SLD
Prof. Leon Kieres - od 23.07.2012 - rekomendowany przez PO i PSL

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
W czym problem? Oni chcą tylko szacunku do prawa. Chcą by prawo było przestrzegane. To chyba dobrze?



No tak szaunek górnych lotów.


Sejmowe konsultacje prezesa Trybunału z politykami PO i reszty targowiczan.


https://m.you(...)HTHuDgvo

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:42  
Cytuj
Myślisz, że pis teraz nie wybierze swoich? Będzie dalej wybierał rekomendowanych przez PO lub Nowoczesną?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:47  
Cytuj
[cytat]Nie ważne ile ludzi tam był, pytanie po co oni tam byli, w obronie jakiej demokracji ? Tej co PO tworzyło przez ostatnie osiem lat ? Powiedz Hrabiaeu tęsknisz za tymi ludzmi co byli u władzy ? Brakuje Ci Tuska ? Bo te marsze organizują ludzie z PO przecież. [/cytat

Mariuszku,dla waszych zrabanych głupota mózgow nie dociera ze nie kazdy co przeciw PIS nie jest z PO,PSL i innymi partiami w tym kraju,dla WAS kazdy co nie z wami to wróg,komunista,zlodziej i gestapowiec !!!
Ile razy mozna pisac,mowic ze sa w tym kraju ludzie niezwiazani z zadna partia i nie placza za PO,ale nie popieraja PIS !! tylko ze te wasze móżdzki sa za ciasne zeby to zrozumiec.Najlepiej zwyzywac kazdego kto nie popiera parti oszołomów.
Widzialem ostatni marsz kodu z okien dzieci w Warszawie tłum nie mial konca,spokojnie szly cale rodziny,ludzie w roznym wieku.Napewno nie bylo to 15-18 tysiecy,a około 50 tys.Skad sie biora szacunki PIS? a no policja ma przykazane (nowy szef działa) aby zanizac liczby,bo sie szef Kaczynski wscieka,skad mam te wiesci,a no swat pracuje w Policji w Warszawie.
I nie badz taki pewny ze marsze organizuja ludzie z PO,preznie dziala KOD w calej Polsce ludzie kompletnie dalecy od PO,Tuska i reszty bandy.W Stalowej tez juz dziala KOD rosnie w sile,a w Rzeszowie sa juz tysiace ludzi,skad wiem? mimo ze nie naleze (jeszcze) bo zdrowie nie pozwala -popieram i mam kontakt przez neta i tez nie jestem z PO i ludzie ktorych znam tez nie !!!
Wyobraz sobie sa tez madrzy ludzie nie zombi slepo pelzajace za prezesem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:51  
Cytuj
Strasznie delikatna zrobiła się pewna część społeczeństwa po ostatnich wyborach umiech

Tak do poczytania...


Artykuł 127 punkt 1 Konstytucji RP stanowi, iż „Prezydent Rzeczypospolitej jest wybierany przez Naród w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich i w głosowaniu tajnym”. Rzeczywiście wybory prezydenckie są od 1990 roku powszechne, bezpośrednie i głosuje się tajnie. Natomiast równe nie były i nie są. O równości bowiem decydują nade wszystko równe szanse w dostępie kandydatów do mediów i równe szanse w zdobywaniu funduszy finansowych na kampanię. Jedno z drugim się zresztą wiąże.

O skrajnej nierówności w dostępie do mediów i sposobie nierównego traktowania kandydatów przez dziennikarzy, aż do medialnego linczu włącznie, przekonał się już w 1990 roku Stan Tymiński. I od tego czasu nasz sprostytuowany politycznie system medialny w niczym się nie zmienił. A skala sprostytuowania środowiska dziennikarskiego głównych mediów również. Natomiast skrajnie pogorszyła się nierówność w finansowaniu kampanii wyborczej kandydatów, praktycznie z góry wykluczając kandydatów niepopieranych przez parlamentarne partie polityczne.

W obecnych wyborach prezydenckich środki finansowe na kampanię mogą pochodzić wyłącznie z trzech źródeł. Pierwszym są wpłaty polskich obywateli, acz tylko zamieszkałych na terenie Polski. Drugim źródłem są wpłaty partii politycznych, a trzecim źródłem kredyty bankowe. Dlatego Paweł Kukiz zbiera po kilkadziesiąt złotych od swoich zwolenników i jak na razie uzbierał kilkadziesiąt tysięcy, a Bronisław Komorowski dostał 15 mln zł, przynajmniej tak oficjalnie podawano, z funduszu wyborczego Platformy Obywatelskiej. Czyli z budżetu państwa. Czyli z naszych wspólnych pieniędzy. I to bez naszego pozwolenia.

Żeby jednak chuchać na zimne, bo a nuż znajdą się bogaci darczyńcy dla takiego czy innego Kukiza, to obywatele nie mogą wpłacać więcej niż 15-krotność minimalnego wynagrodzenia za pracę czyli około 26 tys. zł. Ale partie już takich limitów nie mają i są ograniczane tylko wysokością subwencji z budżetu państwa. Pieniądze obywateli więc dla Kukiza i jemu podobnych są ściśle limitowane, a pieniądze z partii politycznych, które idą z budżetu państwa dla Komorowskiego i jemu podobnych, ograniczane tylko wielkością subwencji ich partii, czyli jedne partię mogą dać 15 mln zł, a drugie tylko 5 mln zł.

Dodam, że taka sama jakościowo sytuacja w relacjach między kandydatami spoza partii parlamentarnych, a kandydatami tych partii, dotyczy również wyborów samorządowych czy wyborów do senatu.

Jest to sytuacja jawnego łamania Konstytucji. Zasada równości w wyborach prezydenckich jest bezczelnie łamana w sposób publiczny. Jest łamana przede wszystkim przez Państwową Komisję Wyborczą, która ma czuwać nad legalnością wyborów. PKW bezczelnie łamie Konstytucję, a Trybunał Konstytucyjny to milcząco akceptuje. I w łamaniu Konstytucji uczestniczy urzędujący prezydent, urzędująca premier i urzędujący ministrowie.

U źródeł tej sytuacji leży ordynacja proporcjonalna do Sejmu, która wprowadziła praktyczny brak jakiejkolwiek odpowiedzialności posłów i partii przed wyborcami. Co gorsza wprowadziła ich praktyczną niewymienialność. Partie robią co chcą wiedząc, że i tak są bezkarne. Również w łamaniu Konstytucji.

I gdzie są ci wszyscy przyjaciele polskiej praworządności, polskiej demokracji i praw obywatelskich? Gdzie nasi nieocenieni konstytucjonaliści i wybitna profesura politologów? Gdzie są stale zatroskani o naszą demokrację redaktorzy naczelni i publicyści „Rzeczpospolitej”, „Do Rzeczy”, „Uważam Rze” czy „Gazety Polskiej”, by już tytułów polskojęzycznych czasopism nie wymieniać? Nie ma ich, bo oni też tak naprawdę mają nas obywateli tam, gdzie można ich co najwyżej pocałować.

Dlatego ja, Wojciech Błasiak, wolny obywatel szanujący Konstytucję, aż do czasu jej zasadniczej zmiany, o co zresztą zabiegam, oświadczam, że nie zagłosuję na kandydatów partii parlamentarnych. Dlatego, iż nie będę głosował na kandydatów, którzy uczestniczą w łamaniu Konstytucji. I dlatego nie zagłosuję ani na Bronisława Komorowskiego, który dostał publiczne pieniądze od PO, ani na Andrzeja Dudę, który je dostał od PiS, ani na Magdalenę Ogórek, która je otrzymuje od SLD, ani na Adama Jarubasa, który bierze je od PSL. I ja, Wojciech Błasiak, wolny obywatel, wpłacę co najmniej 20 zł na niezależnego kandydata Pawła Kukiza. I nie dlatego, że jest jedynym pozapartyjnym kandydatem, a dlatego, ze chce zlikwidować źródło wszelkiego zła politycznego w Polsce, czyli chce likwidacji proporcjonalnej ordynacji wyborczej do Sejmu i wprowadzania 460 jednomandatowych okręgów wyborczych.

http://jow.p(...)tytucji/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Obecny skład Ci przeszkadza ? A jaki miałby być według Ciebie żeby był OK ? Ten co jest wybierali ludzie przez nas wybrani nie wiem To może i sędziów powinniśmy wybierać bezpośrednio ... jeśli nie wierzymy tym przez nas wybranym ? Szkoda tylko że "prezydent" nie mający takich kompetencji ... odmawia zaprzysiężenia wybranych sędziów TK



Tak macie racje piękna demokracja ,bardzo. zdrowe proporcje.

Prof. Andrzej Rzepliński - od 19.12.2007, od 3.12.2010 prezes TK, rekomendowany przezPO
Prof. Stanisław Biernat - od 26.06.2008, od 3.12.2010 wiceprezes TK, rekomendowany przezPO
Prof. Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz - od 6.05.2010, rekomendowana przez PO
Prof. Stanisław Rymar - od 3.12.2010, rekomendowany przez PO
Prof. Piotr Tuleja - od 3.12.2010, rekomendowany przez PO
Prof. Marek Zubik - od 3.12.2010, rekomendowany przez PSL
Prof. Małgorzata Pyziak-Szafnicka - od 5.01.2011, rekomendowana przez PO
Prof. Andrzej Wróbel - od 29.05.2011, rekomendowany przez SLD
Prof. Leon Kieres - od 23.07.2012 - rekomendowany przez PO i PSL



WEDLUG PIS wszyscy maja byc rekomendowani przez PIS aby dokonczyc rozpierduche Polski !!! Brawo Wiktorku brawisimo !

W konstytucji jasno napisane ............
https://scont(...)5796DB83

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2016r. 23:55  
Cytuj
CYTAT

Ile razy mozna pisac,mowic ze sa w tym kraju ludzie niezwiazani z zadna partia i nie placza za PO,ale nie popieraja PIS !! tylko ze te wasze móżdzki sa za ciasne zeby to zrozumiec.

Preznie dziala KOD w calej Polsce ludzie kompletnie dalecy od PO,Tuska i reszty bandy.


Musisz rozpracowac przebierańców z SLD, PO, PSL którzy podszywaja się pod KOD. Wystarczy haslo: precz z PO, Tuskiem i Schetyna obok już noszonych, precz z Kaczystami.

Czy to cie zadowoli? Gdy już pozostaną w waszych szeregach tylko palikoty, anarchiści i marksiści sprawa będzie prosta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 00:20  
Cytuj
CYTAT

W konstytucji jasno napisane ............
https://scont(...)5796DB83


Co i gdzie jest jasno napisane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 07:10  
Cytuj
W Konstytucji jest napisane tak jak TK to zinterpretuje. Pomyślałeś dlaczego TK ma jakiekolwiek znaczenie czy jeszcze nie? Wiec nie Konstytucja....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 07:46  
Cytuj
zastanawiam się po co ta cała dyskusja na poziomie powiatu..., już zdążyliście nabazgrać 7 stron o niczym...
a wystarczą odpowiedzi na 2 pytania:
- co to jest TK, kto go powołał, po co i kiedy?
jak już sobie odpowiecie z naciskiem na to kto? i kiedy?, proponuję następne :

- twórca KOD, kim jest mężczyzna który nie dba o rodzinę a zwłaszcza o swoje dzieci
odp. frajer, parówa, to nie facet tylko piz... to tylko kilka z niektórych określeń najbardziej obrazowych.

Jeśli ktoś taki inicjuje podobny ruch to definiuje go jasno i klarownie na samym początku.

Szkoda czasu na inne wnioski

PS. Nie jestem zwolennikiem PIS ( dla jasności )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Ile razy mozna pisac,mowic ze sa w tym kraju ludzie niezwiazani z zadna partia i nie placza za PO,ale nie popieraja PIS !! tylko ze te wasze móżdzki sa za ciasne zeby to zrozumiec.

Preznie dziala KOD w calej Polsce ludzie kompletnie dalecy od PO,Tuska i reszty bandy.


Musisz rozpracowac przebierańców z SLD, PO, PSL którzy podszywaja się pod KOD. Wystarczy haslo: precz z PO, Tuskiem i Schetyna obok już noszonych, precz z Kaczystami.

Czy to cie zadowoli? Gdy już pozostaną w waszych szeregach tylko palikoty, anarchiści i marksiści sprawa będzie pros


taaa i Czerwony Kapturek,Żwirek i Muchomorek....pies Pluto,Myszka Miki..........i wielu innych przebierańców.......a białych myszek nie widzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 10:09  
Cytuj
Kto stoi za KOD i kto go finansuje, w Internecie już dawno do tego doszli. Cała instytucja ma sprawiać wrażenie oddolnej inicjatywy, ale tak nie jest. Oczywiście wśród członków i zwolenników jest wiele apolitycznych osób, ale zostaną oni wykorzystani do politycznych rozgrywek opozycji i przeprowadzenia zamachu stanu na legalnie wybrany rząd. Zobaczycie, że oni doprowadzą do Majdanu z pomocą UE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2016r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
..................................W Stalowej tez juz dziala KOD rosnie w sile,a w Rzeszowie sa juz tysiace ludzi,skad wiem? mimo ze nie naleze (jeszcze) bo zdrowie nie pozwala -popieram i mam kontakt przez neta i tez nie jestem z PO i ludzie ktorych znam tez nie !!!
Wyobraz sobie sa tez madrzy ludzie nie zombi slepo pelzajace za prezesem.....................................................



Od czasów piątej ewangelii autorstwa Judasza - przepraszam figlarza - nikt mnie nie rozjebał śmiechem tak jak autor tego postu. smiech2
KOD w Stalowej Woli , albo na Podkarpaciu? Przecież to herezja!
Ilu demonstrantów było na ostatniej demonstracji KOD w Rzeszowie? Pięćdziesięciu ( może stu)? Gdyby zrobić demonstrację wyznawców latającego Kościoła spaghetti pewnie zebrałoby się tyle samo. smiech2


Życzę powrotu do zdrowia. Dzisiejsza medycyna czyni cuda . I to zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Podobno najlepsi lekarze w naszej okolicy pracują w Lublinie albo Krakowie- może tam warto udać się po pomoc.W każdym razie wszystkiego dobrego i rychłego powrotu do zdrowia. A i odezwij się z leczenia- o ile nie zabiorą Ci komórki. Cześć!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »