NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
KOD u nas też?,
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem Cie ... Więc stereotyp istnieje czy też nie istnieje ? wg, Ciebie oczywiście nie wiem

Odnośnie "WY" to chyba mniejszość jest zainteresowana KODami, więc jak już "WY" to w Waszą stronę

Tu moim skromnym zdaniem pier*olisz Waść jak potłuczony ... Może to ja jestem tez "hejterem" w temacie o KOD ? ... Ciężko zapewne było by zliczyć sztukowo kto jest za a kto przeciw ale i tak uważam że KODowców jest więcej ... Napisz żeby było szybciej kto jest przeciw nie wiem bo ostatnio z poronionych pomysłów PiS wycofują się nawet Kukizowcy nie wspominając o przybudówkach PiS w postaci Gowina (nie piszę że są za KODami ale ...)



a za PO będąc w Europie stereotyp pijaka i złodzieja praktycznie przestał istnieć ..."

Banan wytłumacz mi co PO lub PIS miał wspólnego ze stereotypem pijaka czy złodzieja w Europie ?
Nie ma ale,jak jesteś "za" to stoisz z nimi,jak masz to w .... to się nie przyłączasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:27  
Cytuj
sciana Nie odpowiedziałeś na zaje*iście proste pytanie ale ok nie ci będzie ...

Napisałem że za czasów PO stereotyp że Polak to pijak i złodziej praktycznie przestał istnieć ... dla mnie to fakt niezaprzeczalny ... Nie mam zamiaru tłumaczyć Ci co miały z tym stereotypem obie partie ... czemu nie wiem ano temu ze to ciągnęło sie za nami od upadku komuny jak nie wcześniej więc grubo przed powstaniem obu partii

Twój tok myślenia mnie zaczyna rozp*erdalać na maksa ... Czyli jak na marsz PiS przyszło 30 aaa niech maja 50 tyś ludzi to tylko tylu jest ich zwolenników ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:39  
Cytuj
Co ty się wykłuczasz z bananem-: banan to tylko banan nie pamięta skoku PO na fundusze emerytalne ,nie wie ,że Po ustanowiła wiek emerytalny 67 nie pamięta o kilkunastu aferach P0 zamiecionych pod dywan nie wie o przekrętach na grube miliony ,nie się że wie że ustawa multymedialna o jakiej pisze nie pozwoliła by mu na forum puszczenie jego wypocin , po prostu dał sobie zrobić koktajl bananów w głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
sciana Nie odpowiedziałeś na zaje*iście proste pytanie ale ok nie ci będzie ...

Napisałem że za czasów PO stereotyp że Polak to pijak i złodziej praktycznie przestał istnieć ... dla mnie to fakt niezaprzeczalny ... Nie mam zamiaru tłumaczyć Ci co miały z tym stereotypem obie partie ... czemu nie wiem ano temu ze to ciągnęło sie za nami od upadku komuny jak nie wcześniej więc grubo przed powstaniem obu partii

Twój tok myślenia mnie zaczyna rozp*erdalać na maksa ... Czyli jak na marsz PiS przyszło 30 aaa niech maja 50 tyś ludzi to tylko tylu jest ich zwolenników ?


Wiesz,nie dziwie się,że mój tok myślenia zaczyna Cię ro.....na maksa, skoro Ty to wszystko postrzegasz tak jak napisałeś.
Banan nie ograniczaj się do marszów,stać za kimś można nawet własnym podpisem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:50  
Cytuj
Ryszard Petru - ekspert od wszystkiego wprowadza Święto Sześciu Króli potluczony

słuchaj 0:20sciana

https://www.youtu(...)SYGaeuro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:52  
Cytuj
Odwracasz kota ogonem ? UUU jak przykro ... Chyba powinieneś tak jak ja napisać gdzie się mylę ... czyste fakty nie wiem Więc jak to jest ... Wytknij mi kłamstwo a nie moje postrzeganie faktów

Zapewne zaraz pojawi się kilka kont funkcjonariuszy i napiszą jak to zwykle bywa w takich sytuacjach jaki to Banan jest baran nie wiem oburzony byłeś gdy pisałem o faktach ...miałeś nawet oo co smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 12:11  
Cytuj
Słuchajcie LISA on WaM zrobi wodę z mózgów zresztą to mu się opłaci !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 12:52  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 13 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 13:03  
Cytuj
O wszystko pytajcie e banana on jest prześladowany. To wam prawdę powie! Przecież wiele przeżył😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 14:15  
Cytuj
Wasze argumenty są niepodważalne ... wasz rozum znikomy ... cool girl


Obrazek

Już niedługo Kurski łgarz otworzy wam nową stacje TVN (telewizja narodowa raczej nie przejdzie) więc zapewne będzie się nazywać PiS.da24

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Odwracasz kota ogonem ? UUU jak przykro ... Chyba powinieneś tak jak ja napisać gdzie się mylę ... czyste fakty nie wiem Więc jak to jest ... Wytknij mi kłamstwo a nie moje postrzeganie faktów

Zapewne zaraz pojawi się kilka kont funkcjonariuszy i napiszą jak to zwykle bywa w takich sytuacjach jaki to Banan jest baran nie wiem oburzony byłeś gdy pisałem o faktach ...miałeś nawet oo co smiech2


Nie ma tu żadnego kota.Dajesz jakieś wstawki ze stereotypami czy ich brakami,które mają nawiązywać do sukcesu PO - ogarnij myślenie.
Idąc tym torem można napisać " 2011 roku odnotowaliśmy rekordową liczbę tornad, niespotykanych rozmiarów powodzie, trzęsienia ziemi, niepokojące erupcje wulkanów oraz tsunami w Japonii, którego nikt z nas nie zapomni. Dlaczego tak dużo kataklizmów było w 2011 roku?" Przez PO?
Czy wiesz,że w 2008 - 2012 roku zbankrutowała rekordowa liczba firm budowlanych - to są fakty,które mają znaczenie,a Ty ciągle "Tata,a Marcin powiedział".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Ryszard Petru - ekspert od wszystkiego wprowadza Święto Sześciu Króli potluczony

słuchaj 0:20sciana

https://www.youtu(...)SYGaeuro


umiech
To obietnica wyborcza chybaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 16:18  
Cytuj
Dalibor,nie dziw się że bananek wypisuje to co wypisuje, on takie dostał wytyczne. Robi wszystko aby jego pracodawca był zadowolony.


Wracając do tematu KOD ( Komitet Obrony Dłużników alimentacyjnych )

W obronie demokracji


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 18:13  
Cytuj
Sam się czepiłeś stereotypów/faktów i to ja mam ogarnąć myślenie :szok: Jak juz chcesz się czegoś czepić to miej argumenty ...wymyślasz jakieś stanie za kimś wystarczy podpis no to rzuć ile tam macie tych podpisów niezgadzających się z KODami nie wiem no chyba coś masz jak wymyślasz pierdoły tego typu ... czy znów napiszesz jakiś inną bzdurę nie wiem
i na koniec jak zwykle wyszło że to moja wina smiech2

A twój słabiej myślący kolega zarzucił mi że to ja jestem hejterem w tym temacie sciana... Sodoma ... Twój nic nie myślący kolega zarzuca że to ( Komitet Obrony Dłużników alimentacyjnych ) Widocznie takie nazwiska jak trzeci bliźniak DORN ... KURSKI ... GOSIWSKI i zapewne kilku innych "mężów stanów" (po PiSowsku) którzy zalegali z alimentami byli by zadowoleni z KODowców


sumując fakty ... z myśleniem wam nie po drodze

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Sam się czepiłeś stereotypów/faktów i to ja mam ogarnąć myślenie :szok: Jak juz chcesz się czegoś czepić to miej argumenty ...wymyślasz jakieś stanie za kimś wystarczy podpis no to rzuć ile tam macie tych podpisów niezgadzających się z KODami.


sumując fakty ... z myśleniem wam nie po drodze


Czepiam się pierdół,które tu serwujesz.Jak jest jakiś pomysł to nie szukamy przeciwników tylko zwolenników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 18:44  
Cytuj
el.banan i KOD nie pozostawia złudzeń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 21:20  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 22 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 03:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 06:02  
Cytuj
CYTAT


Cytat z tej strony:

CYTAT
Walter Chełstowski jest bliskim współpracownikiem naczelnego deprawatora polskiej młodzieży Jerzego Owsiaka,


Autor nieźle popłynął. Chyba za bardzo zćpany był gdy to pisał.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 13:37  
Cytuj
a propo całego tego gówna zwanego KOD-em polecam wypowiedź Pana Mariana Kowalskiego (wielki szacunek za te słowa)

http://www.idioc(...)pic.html

z pozdrowieniami dla leminga bananka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
a propo całego tego gówna zwanego KOD-em polecam wypowiedź Pana Mariana Kowalskiego (wielki szacunek za te słowa)

http://www.idioc(...)pic.html

z pozdrowieniami dla leminga bananka


Elektorat tego Pana to sama elita. Słabo wyedukowani, mało inteligentni, obwiniający wszystkich dookoła za swoje niepowodzenia życiowe tylko nie siebie.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 14:08  
Cytuj
CYTAT


Elektorat tego Pana to sama elita. Słabo wyedukowani, mało inteligentni, obwiniający wszystkich dookoła za swoje niepowodzenia życiowe tylko nie siebie.


ja uwazam z kolei, że elektorat PO, Nowoczesnej,PSL, PiSu i SLD jest dłużo głupszy, gdyż ciągle daje się nabierać na te same sztuczki i bajki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 14:18  
Cytuj
Dziwne jest to że tak niewielu ludzi dostrzega geniusz tego pana ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 14:40  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2016r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Dziwne jest to że tak niewielu ludzi dostrzega geniusz tego pana ...


Tez mnie to dziwi, że 3/4 społeczeństwa ma papkę zamiast mózgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »