NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
KOD u nas też?,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 17:37  
Cytuj
Widzę brak argumentów i ponownie zwieracz popuszcza nie wiem tak to bywa ...napraw się może jeszcze jest czas ok

Obrazek

z PiSowskim pozdrowieniem ..ss...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 17:37  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 18:02  
Cytuj
Jak już pisałam do Hrabiaea, jest takie trafne powiedzonko:
" Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu
a potem pobije doswiadczeniem ".
Więc zastosuje się do tego , bo z kimś tak zajadle zmanipulowanym nie da się rozmawiać. Umiesz tylko gryźć.
Na do widzenia zacytuję Kasię Nosowską:
" Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się ! "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 18:16  
Cytuj
Banan to klasyczny polityczny hejter.

" Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści. To wszelkie formy uderzenia w kogoś, nie tylko słowem (chociaż głównie nim), ale i grafiką czy filmem. Wielu internautów czuje się w sieci bezkarnych, dlatego chętnie obrażają innych użytkowników w czasie dyskusji, ale nie tylko ich. Celem hejterów są też znani z pierwszych stron gazet, czy raczej z głównych stron portali. Fala hejtu zalewa szczególnie fora dyskusyjne i komentarze w serwisach plotkarskich. Jednak nie tylko. Często pod ostrzałem hejterów są politycy. Ostatnio „Rzeczpospolita” ujawniła, że Platforma Obywatelska miała zatrudnić 50 osób, którym zadaniem było krytykowanie w Internecie PiS. Kopacz powiedziała, że zatrudniliśmy 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo będzie ich około 100, powiedział „Rz” jeden z uczestników spotkania PO w Jachrance na wyjazdowym posiedzeniu partii. Hejterzy mieliby za zadanie nie tylko dopiekać PiS, ale i prezydentowi elektowi. Wybuchła afera, a rzecznik rządu musiał się grubo tłumaczyć za słowa premier Kopacz"

Uderza głównie grafiką z Burakaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 18:35  
Cytuj
Każdy robi to co umie, prawda bananku ? Hejterem nie może zostać byle kto, trzeba mieć do tego upór maniakalny. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 19:27  
Cytuj
Wiem, zauważyłam. Brak mu własnych pomysłów więc posiłkuje się cudzymi. Sam potrafi jedynie zwymyślać używając zamiennie jedynie kilku określeń. sciana Rokowanie beznadziejne. Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 19:28  
Cytuj
Obrazek

Podyskutowaliście już na argumenty ? no to na dobranoc pomodlić się siusiu i spać ... smiech2 Wy i argumenty samo to słowo przepuszczone przez wasze klawiatury to nieporozumienie cool girl

ps.Wolę uderzać grafiką z "buraka" niż nim być cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
[img]Wy i argumenty samo to słowo przepuszczone przez wasze klawiatury to nieporozumienie cool girl

ps.Wolę uderzać grafiką z "buraka" niż nim być cool


Nie wiem kogo masz na myśli pisząc "Wy".
Argumenty typu" za PO było fajniej cool girl ... SLD dopięło ostatni guzik i poczułem się jak Europejczyk ... a za PO będąc w Europie stereotyp pijaka i złodzieja praktycznie przestał istnieć ... zostaliśmy pogromcami socjałów nie wiem i w końcu zaczęto się liczyć z naszym głosem " - mogą być "fajne" ale w odczuwalności lepsze są konkrety,jak np: możliwość wykup spółdzielczych mieszkań za 1% wartości - dzięki Pisowi.
Stereotyp "pijaka i złodzieja" przestał istnieć dzięki PO? Ale jak?
Może chciałeś być tak Europejski,że nie zwracałeś uwagi na to,co dzieje się kraju, dlatego wynik wyborów mocno Cię zaskoczył umiech


Banan,nikt Ci nie broni brania udziału w tych demonstracjach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 20:14  
Cytuj
Dziękuję że mi pozwoliłeś umiech

Dzięki PiS kupiłeś sobie mieszkanie za 1% ? ja nie ... nic też nie dostałem od państwa za rządów tak PiSu jak i PO ... Czy te mieszkania za 1 % to skok cywilizacyjny za który powinien podziękować ogół ? Jakoś nie sądzę ... Argument dlaczego ja/miasto jako obywatel mam płacić spółdzielniom za nierzetelnych lokatorów niepłacących za siebie rachunków ... ? Dlaczego płace ano dlatego że miasto "woli" sprzedać np. Tobie mieszkanie za 1 % niż posiadać lokale zastępcze dla tych których powinno eksmitować ...

Nie wiem czy argumentacja Ci odpowiada ale ja tak to widzę ...

Masz jeszcze jakieś "osiągnięcia" PiS ?

ps.Wy powinni wiedzieć kogo mam na myśli ... a to że za czasów Tuska zaczęto się z nami liczyć ... następnym dowodem może być wybór samego zainteresowanego na Szefa Rady Europejskiej umiech Dla Was hitem było wybranie Czarneckiego na jednego z 14 zastępców przewodniczącego Parlamentu Europejskiego ... i fajne

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję że mi pozwoliłeś umiech

Czy te mieszkania za 1 % to skok cywilizacyjny za który powinien podziękować ogół ? Jakoś nie sądzę ... Argument dlaczego ja/miasto jako obywatel mam płacić spółdzielniom za nierzetelnych lokatorów niepłacących za siebie rachunków ... ? Dlaczego płace ano dlatego że miasto "woli" sprzedać np. Tobie mieszkanie za 1 % niż posiadać lokale zastępcze dla tych których powinno eksmitować ...

Nie wiem czy argumentacja Ci odpowiada ale ja tak to widzę ...

Masz jeszcze jakieś "osiągnięcia" PiS ?

ps.Wy powinni wiedzieć kogo mam na myśli ... a to że za czasów Tuska zaczęto się z nami liczyć ... następnym dowodem może być wybór samego zainteresowanego na Szefa Rady Europejskiej umiech Dla Was hitem było wybranie Czarneckiego na jednego z 14 zastępców przewodniczącego Parlamentu Europejskiego ... i fajne


Ogół ? nigdy nie będzie takiej sytuacji,że wszyscy będą zadowoleni.
Pomiędzy "Ty musisz płacić" a "powinno się eksmitować" nie wkładajmy ludzi,którzy przez ponad 25 lat płacili regularnie czynsz i dalej płacą.Tu prawo kuleje i tyle w temacie.

Ps: Ten dowód miałeś na myśli?

https://www.youtu(...)QO58FXvE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:11  
Cytuj
Podobno koleś od KOD'u nie płaci alimentów. Jacek Kurski też ich nie płaci ale pisiorom to nie przeszkadza. Co za hipokryzja.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
,jak np: możliwość wykup spółdzielczych mieszkań za 1% wartości - dzięki Pisowi.


Typowe myślenie wyborcy PiS. DAJCIE! DAJCIE ZA DARMO! Wincej!!!! Te mieszkania powinny zostać sprzedane lokatorom po cenie rynkowej, a zysk ze sprzedaży powinien trafić do budżetu państwa.

Przypominam po raz kolejny pustogłowym wyborcom Prezesa i jego popleczników - pieniądze w budżecie to są pieniądze zabrane obywatelom. Pińcet na dziecko, darmowe leki i emerturki wcześniejsze sprawią, że zwłaszcza biedniejsza część polaków zubożeje, a nie się wzbogaci.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
,jak np: możliwość wykup spółdzielczych mieszkań za 1% wartości - dzięki Pisowi.


Typowe myślenie wyborcy PiS. DAJCIE! DAJCIE ZA DARMO! Wincej!!!! Te mieszkania powinny zostać sprzedane lokatorom po cenie rynkowej, a zysk ze sprzedaży powinien trafić do budżetu państwa.



Własnie popisałeś się znajomością tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:43  
Cytuj
Dalibor , Andzej napisał by miejskich i by było ok. Wypowiedź Andzeja jak najbardziej prawdziwa. Socjalizm zawsze prowadzi do komuny. Pieniądze kiedyś się skończą ale najpierw tym biednym.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:46  
Cytuj
Czyli jak rozumiem następnych wątpliwych dokonań PiS nie będzie ...

Jeżeli takie "dowody" respektujesz to chyba oburzenie kilku komisarzy europejski na to co się u nas dzieje wzbudziło u Ciebie obawy ? Nie wspomnę o debacie... nazwijmy ją o demokracji w Polsce ...zapewne list Słowaków na poczynania psychika też ? Nie wspominając o kłamaniu bo oni zawsze łżą że niby Słowacy od tygodnia o tym wiedzieli nie wiem ...

Nie WY zapewne widzicie w tym same plusy cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Dalibor , Andzej napisał by miejskich i by było ok. Wypowiedź Andzeja jak najbardziej prawdziwa. Socjalizm zawsze prowadzi do komuny. Pieniądze kiedyś się skończą ale najpierw tym biednym.


Andzej nie ma wystarczającej wiedzy, a już napisał "recepte na sukces" no i jeszcze to "typowe myślenie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 22:02  
Cytuj
CYTAT


Czyli jak rozumiem następnych wątpliwych dokonań PiS nie będzie ...

Jeżeli takie "dowody" respektujesz to chyba oburzenie kilku komisarzy europejski na to co się u nas dzieje wzbudziło u Ciebie obawy ? Nie wspomnę o debacie... nazwijmy ją o demokracji w Polsce ...zapewne list Słowaków na poczynania psychika też ? Nie wspominając o kłamaniu bo oni zawsze łżą że niby Słowacy od tygodnia o tym wiedzieli nie wiem ...

Nie WY zapewne widzicie w tym same plusy cool girl


Na argumenty był czas przed wyborami, wiadomo jak wyszło.
Tak z ciekawości,Ty z tym tak na poważnie?
"a za PO będąc w Europie stereotyp pijaka i złodzieja praktycznie przestał istnieć ..."
No i co z tym "WY" ? tego też się nie da zdefiniować?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 22:49  
Cytuj
CYTAT

Na argumenty był czas przed wyborami, wiadomo jak wyszło.
Tak z ciekawości,Ty z tym tak na poważnie?
"a za PO będąc w Europie stereotyp pijaka i złodzieja praktycznie przestał istnieć ..."
No i co z tym "WY" ? tego też się nie da zdefiniować?umiech


Ok rozumiem dokonań brak to i na argumenty już za późno ...

Tu mnie masz czytałem i zapomniałem Ci odpisać ;(...

A uważasz że nadal ten stereotyp istnieje ? Mam sporo znajomych za granicą i z tego co wiem patrzą na nas już zupełnie inaczej ... Jesteśmy postrzegani raczej jako doskonali fachowcy w wielu dziedzinach ... za złodziei mają już bardziej Rumunów ... To że Przed reżimem PiS uciekło 2 mil ludzi to też zapewne wiesz i to właśnie oni budowali to przez ostatnie 10 lat ... plus propaganda i reklama naszego pięknego kraju po za granicami i jest efekt

Wy akurat w tym temacie to ci którzy są za obaleniem demokracji i zamachem na TK w moim pięknym kraju umiech (Jako że temat o KODzie to chyba logiczne że chodzi o przeciwników sciana)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 23:39  
Cytuj
M,K o obrońcach koryta.


https://m.you(...)DrVATf5I

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 23:56  
Cytuj
Ten KOD zostal juz zlamany. To PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
M,K o obrońcach koryta.


https://m.you(...)DrVATf5I


Marian zamiast wygłaszać te tyrady powinien w końcu liceum skończyć bo to wstydumiech No ale cóż, jaki naród tacy liderzy umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
Ten KOD zostal juz zlamany. To PO.


PO miała swoje wady, ale PiS to dopiero cyrki odstawia ;)

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 08:44  
Cytuj
Jak uprzednia władza (czyli PO), wtargneła do redakcji Wprost i wyrywała z rąk dziennikarzy komputery, gdzie były kompromitujące nagrania ujawniające afery uwczesnej partii, która siedziała za sterami "demokracji", gdzie były protesty, że to zamch na demokrację w wykonaniu jednego z brukselskich urzedników polskiego pochodzenia? Gdzie były demonstracje gdy 60 osób-sędziów i prawników zajmujących się tym ,było podsłychiwanych wbrew prawu? Brak wolnych mediów to jest w Niemczech, gdzie zabrania się mówić o gwałtach na kobietach popełnionych przez azylantów arabskiego pochodzenia.Gdzie przez 5 dni media milczą bo Merkel chce to zatuszować.Niech tam KOD pojedzie i protestuje.Wszystkim chcę powiedzieć że Kod to operacja socjoteczniczna ,bo hieny boją się odtajnienia akt WSI i WSW

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
Jak już pisałam do Hrabiaea, jest takie trafne powiedzonko:
" Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu
a potem pobije doswiadczeniem ".
Więc zastosuje się do tego , bo z kimś tak zajadle zmanipulowanym nie da się rozmawiać. Umiesz tylko gryźć.
Na do widzenia zacytuję Kasię Nosowską:
" Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się ! "


Wiesz co żałosna jestes ! hrabiego nie widze juz na tym forum od 2 dni a ty dalej UJADASZ !!! I chcesz sprowadzic forumowiczow do swojego poziomu,poziomu ktory trudno nazwac i zdjagnozowac.Wchodze na watek WOŚP wielu skonczylo dyskusje a ty nadal kilka komentarzy dziennie .Wez idz ugotuj rosol,napij sie melisy idz na spacer moze ci przejdzie ta zajadlosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 10:56  
Cytuj
CYTAT


A uważasz że nadal ten stereotyp istnieje ? Mam sporo znajomych za granicą i z tego co wiem patrzą na nas już zupełnie inaczej ... Jesteśmy postrzegani raczej jako doskonali fachowcy w wielu dziedzinach ... za złodziei mają już bardziej Rumunów ... To że Przed reżimem PiS uciekło 2 mil ludzi to też zapewne wiesz i to właśnie oni budowali to przez ostatnie 10 lat ... plus propaganda i reklama naszego pięknego kraju po za granicami i jest efekt

Wy akurat w tym temacie to ci którzy są za obaleniem demokracji i zamachem na TK w moim pięknym kraju umiech (Jako że temat o KODzie to chyba logiczne że chodzi o przeciwników sciana)


No własnie,że nie rozumiesz.Zwracam uwagę,że siejesz marnej jakości propagandę.

Za rządów PiS z kraju wyjechały aż dwa miliony osób. Politycy PO lubią często o tym przypominać, jako o przykładzie nieudolności rządu Jarosława Kaczyńskiego. Teraz jednak nie powinno im być do śmiechu, bo okazuje się, że tylko w 2013 roku z Polski uciekło nawet pół miliona Polaków. Czy w tym przypadku PO poczuwa się od odpowiedzialności za taką sytuację?

Największy exodus Polaków miał miejsce w latach 2004-2007. Wówczas z kraju wyjechało 2,2 miliona osób. Ponieważ rządy PiS przypadły na lata 2005-2006, partii Kaczyńskiego często przypisuje się winę za tamtą falę emigracji. Przez lata był to jeden z argumentów Platformy Obywatelskiej, mający udowodnić nieudolność Prawa i Sprawiedliwości. Teraz okazuje się, że PO sama musi zmierzyć się ze sporą falą emigracji.


Każdy,kto ma odrobinę oleju w głowie postrzega to w uczciwy sposób.Polacy z chwilą otwarcia granic ruszyli w emigracje - tam na starcie dostawałeś prace,lepsze zarobki, całkowicie inne możliwości. Nie miało tu w ogóle znaczenia jaka partia była u władzy, bo dostaliśmy szanse z której chciało skorzystać bardzo wielu Polaków.Młodych chcących budować swoją przyszłość na innym poziomie oraz tych znudzonych dotychczasowymi realiami w kraju.

SŁAWOMIR JAN PIECHOTA – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI POLITYKI SPOŁECZNEJ

– Powiem tak: nie znam dokładnie tych badań i liczb, ale nie patrzę na emigrację czy podróżowanie w kategoriach win – odpowiada na moje pytanie Sławomir Piechota, szef komisji ds. polityki społecznej. Poseł jest przekonany, że jednym z wielkich sukcesów wejścia Polski do Unii jest właśnie swoboda podróżowania. – Obserwuję, jak wiele osób wraca tu po okresie pracy za granicą lub ściąga bliskich tam. W innych krajach nabywają nowych umiejętności, które służą im potem w dalszym życiu – podkreśla Piechota.


Banan znam emigracje z własnego doświadczenia, piszesz bzdury.Jeszcze długo przed wstąpieniem do UE np: w Niemczech,często Polak był kojarzony ze złodziejem samochodów - pewnie to też wina Pisu,którego jeszcze nie było umiech
Czy Ty to wszystko piszesz świadomie? bo takie argumenty mogą być zadawane w gimnazjum, ale pewnie też spowodują dużą dawkę śmiechu.
Żadna partia polityczna nie przyczyniała się do naszego wizerunku w kategoriach pijaństwa czy pracy !


Odnośnie "WY" to chyba mniejszość jest zainteresowana KODami, więc jak już "WY" to w Waszą stronę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2016r. 11:07  
Cytuj
Nie rozumiem Cie ... Więc stereotyp nadal istnieje czy też nie istnieje ? wg, Ciebie oczywiście nie wiem

Odnośnie "WY" to chyba mniejszość jest zainteresowana KODami, więc jak już "WY" to w Waszą stronę

Tu moim skromnym zdaniem pier*olisz Waść jak potłuczony ... Może to ja jestem tez "hejterem" w temacie o KOD ? ... Ciężko zapewne było by zliczyć sztukowo kto jest za a kto przeciw ... ale i tak uważam że KODowców jest więcej ... Napisz żeby było szybciej kto jest przeciw nie wiem bo ostatnio z poronionych pomysłów PiS wycofują się nawet Kukizowcy nie wspominając o przybudówkach PiS w postaci Gowina (nie piszę że są za KODami ale ...)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »