NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
KOD u nas też?,
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:38  
Cytuj
CYTAT

KODowców może u nas nie dużo ale rowerzystów i wegetarian sporo.


To brzmi uspokajająco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:39  
Cytuj
wega, zadałem Ci wydawałoby się bardzo proste pytanie, ale widzę ze nie znasz na nie odpowiedzi, wiec po jakiego ciorta obrażasz ludzi rzucając jakimiś argumentami skoro nie potrafisz ich w prosty sposób uzasadnić. Oskarżyć kogoś to bardzo łatwo, każdy potrafi powtarzać to co w TV powiedzą, ale żeby wyrazić własne zdanie to już trzeba trochę intelektu. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:44  
Cytuj
Hehe! Dobre te wasze wypowiedzi, można się uśmiać!
Faktem jest, że KODowcy boją się lokalnego kaczolandu i jadą demonstrować do Rzeszowa, a Kukizy w wyborach się odważyły! I to jest ta różnica.
Jak ktoś jest naprawdę przekonany do tego co robi, to nie przestraszy się armii moherowych babek i Loczka.
Szkoda, że w wyborach za Webera nie wystawili nikogo od siebie, ale popierają Bartka Bednarczyka i to mu daje szansę. Muszą zacząć się pokazywać, żeby ludzie o tym wiedzieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
wega, zadałem Ci wydawałoby się bardzo proste pytanie, ale widzę ze nie znasz na nie odpowiedzi, wiec po jakiego ciorta obrażasz ludzi rzucając jakimiś argumentami skoro nie potrafisz ich w prosty sposób uzasadnić. Oskarżyć kogoś to bardzo łatwo, każdy potrafi powtarzać to co w TV powiedzą, ale żeby wyrazić własne zdanie to już trzeba trochę intelektu. umiech


A co ty sie tak pieklisz facet ? widac wega olała cie totalnie,nie mozesz przezyc ze ktos nie widzi w tobie godnego rozmówcy ? o czym zreszta pisze w ktoryms komentarzu.
Daj se na luz bo osmieszasz sie swoja natarczywoscia,kazdy ma swoje zdanie,kazdy ma prawo wyboru rozmowcy,i czy to proste pytanie czy skomplikowane moze ale nie musi na nie z toba prowadzic dyskusji.Widocznie nie jestes z tej samej bajki co wega-tyle w temacie,dla mnie byłoby uwlaczajace upominac sie o dyskusje jak ktos napisal ze skonczył temat!
uwazasz ze twoj intelekt przewyzsza intelekty ludzi na forum? dlatego ze ktos skonczył z toba dyskusje jest debilem?
zastanow sie! trzeba sie pogodzic z tym ze kobieta dała ci "forumowego kosza "good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:13  
Cytuj
odbiegajac troche od tematu... to ja bym poszedl na taka manifestacje i wielu moich znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:15  
Cytuj
Stalowa Wola z okolicami to jakieś 100 000 osób.
Siłą rzeczy musi być w tej grupie jakiś odsetek ludzi głupich porażająco naiwnych.
Raczej grup interesów tutaj nie ma, takich jak w większych miastach.
A co do 'kodu' to Max powiedział o co z nimi chodzi.

A tutaj kilkanaście minut o co chodzi z tymi przebierańcami/oszustami:
https://www.youtu(...)BBKHKlQ8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:23  
Cytuj
mariusz12879 po tym co napisała ew62cia ...wziąłbym sobie z miesiąc urlopu cool girl

rerere to ten sam co pracował dla TVN ? ... a może z kimś go pomyliłem ... zapewne mądry człowiek bo tam przygłupów nie biorą... no chyba że mu odwaliło i go wywalili ... to już nie do końca taki mądry nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 21:27  
Cytuj
...może wybuchnąć smiech gdy przekroczycie Masę Krytyczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 22:23  
Cytuj
Ja pierdziu, ale ty bananku jesteś fascynujący, jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 23:11  
Cytuj
głupio ci ... nie odpisałeś ? ... przykre ...zarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 23:15  
Cytuj
Masz na myśli ten urlop ? Jeśli tak to nie, te forum mnie wyśmienicie odstresowuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 00:32  
Cytuj
Wszyscy płaczą, wszystkim zgrzytają zęby, ale z jego powodu? Z takiego, że PiS robi to co inne partie umoczone w systemie? Przejmuje telewizję publiczną, której poziom to ściek, PO nie przejmowała? Walczycie o ściek? Dwa, Trybunał Konstytucyjny, też naginanie prawa, aby osiągnąć swoje wpływy, za cztery lata wygra kto inny, to samo będzie robił, ba, sama PO nagięła prawo na koniec kadencji, żeby to osiągnąć. A co do spraw, które dotyczą naszej codzienności to z kwoty wolnej od podatku już się rakiem wycofują, z obniżenia VAT-u tak samo i za to powinni ludzie dać im czerwoną kartkę, a nie za jakieś polityczne gierki, w które dają się wciągnąć tylko fanatyczne mohery, a z drugiej strony pseudo-ynteligenci spod znaku lemingozy, którzy oglądając TVN myślą, że są światłymi ludźmi. Czy to PO, czy to PiS, czy to nowo wykreowany Rysiu Petru i tak ludzie będziecie dymani, a zwykłe patole będą dostawały z zasiłków, MOPSów itp itd tyle samo co wy zapieprzając na etacie. Z Bogiem i z mózgiem. Pozdrawiam normalnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 03:57  
Cytuj
Adams, dziękuję i pozdrawiam również ok
A co do rządów PiS to ja proponowałabym poczekać chwilę i dać im trochę czasu na dzialanie. Niech pokażą co chcą zrobić. Większego bajzlu jak za Platformy i tak już nie da się zrobić, a z pustego i Salomon nie naleje. A co do poziomu dyskusji, to ja też chciałabym przeczytać o konkretach, a nie tylko pyskówki. Przeciwnicy Kaczyńskiego piszą tu, że wyborcy PiS ujadają, że plują itd, ALE TO WŁAŚNIE ICH WYPOWIEDZI są agresywne, obrażają ludzi, wyzywają i oczerniają bez jakiegokolwiek dowodu. Sami sobie wystawiacie opinię. Ludzie czytają i wyciągają wnioski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 05:19  
Cytuj
o nim mowicie?


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
Adams, dziękuję i pozdrawiam również ok
A co do rządów PiS to ja proponowałabym poczekać chwilę i dać im trochę czasu na dzialanie. Niech pokażą co chcą zrobić. Większego bajzlu jak za Platformy i tak już nie da się zrobić, a z pustego i Salomon nie naleje. A co do poziomu dyskusji, to ja też chciałabym przeczytać o konkretach, a nie tylko pyskówki. Przeciwnicy Kaczyńskiego piszą tu, że wyborcy PiS ujadają, że plują itd, ALE TO WŁAŚNIE ICH WYPOWIEDZI są agresywne, obrażają ludzi, wyzywają i oczerniają bez jakiegokolwiek dowodu. Sami sobie wystawiacie opinię. Ludzie czytają i wyciągają wnioski.



Za tą wypowiedz to Ci się oberwie teraz od czołowych bojówkarzy KODu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 07:43  
Cytuj
Dawaj ! boks cool girl
Słuchaj, z faktami się nie dyskutuje. Co mi zrobią - bana dadzą ? Prawda w oczy kole ale może/na pewno ktoś te ich wywody przeczyta i wnioski wyciągnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 08:09  
Cytuj
Po czynach ich poznacie ... Na co chcesz czekać ? Jeżeli nie wystarcza Ci to co się teraz dzieje i chcesz na coś czekać to się określ kiedy chcesz dołączyć do "Ruchu Oporu" ... już panują standardy Białoruskie czekasz na Koreańskie to może wtedy ? Sama sobie już tłumaczysz że ... "z pustego i Salomon nie naleje" a gdzie qwa hasła "damy rade" ... "Donald nic nie mogę Tusk" ... więc troszkę pokory w tym co piszesz ...

O faktach sciana Szydłowa obiecywała masę reform społecznych w pierwsze 100 dni (pełne teczki uchwał zarumieniony)...Duda pomoc Frankowiczom i przywrócenie wieku emerytalnego itd ...itp ... gdzie to jest ? fakty ... jeśli chodzi o te 100 dni to fakt jeszcze mają dużoooo czasu ... po nocach można jeszcze sporo uchwalić ok

Obrazek
broń faktów ...

ps.PiS zabroni dorabiać emerytom ? uuu Mariusz to widzę tykają twoją branżę ... gdzieś to przeoczyłem nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 09:27  
Cytuj
Proponuję przenieść się z dyskusją o PISie gdzie indziej , np tu:
http://stalo(...)d=604079 , bo inaczej każdy temat zacznie wyglądać tak samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 09:50  
Cytuj
Mam pytanie do tych co plują na PiS (żeby nie było, nie jestem ich wyborcą, głosowałem na Korwina).
Czym według Was różni się PiS od PO? Jakoś gdy PO rządziła i robiła nas wszystkich w ch*ja to nikt z tych co pluja teraz na pis, wtedy nie psioczyła. Nagle teraz znalezli sie wielcy obroncy demokracji, ale gdy PO robiła to samo, to nikt nie protestowal. Hipokryci z Was okropni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Jakoś gdy PO rządziła i robiła nas wszystkich w ch*ja to nikt z tych co pluja teraz na pis, wtedy nie psioczyła. Nagle teraz znalezli sie wielcy obroncy demokracji, ale gdy PO robiła to samo, to nikt nie protestowal. Hipokryci z Was okropni.


W tamtym czasie KODowcy nie mieli czasu na obronę faktów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 10:02  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 10:10  
Cytuj
Heh, znaleźli eksperta od wszystkiego.
(a jak powszechnie wiadomo, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego smiech2 )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 10:16  
Cytuj
follow_to_me ja byłem tam gdzie wtedy i lałem na PiSuar a ty gdzie byłeś ? Nie protestowałeś ? A teraz zabraniasz ludziom bronić demokracji skoro sam nic nie robiłeś ? Ale masz racje miej pretensje do garbatego że ma dzieci proste nie wiem

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 10:19  
Cytuj
el banan jak ja lubie czytać twoje tematy raczej idiotyzmy małego człowieczka o małym mózgu który czerpie tylko wiadomości z tvn lub z wyborczej i zawsze ma racje ten mały człowieczek co ukrywa sie pod różnymi nickami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 10:24  
Cytuj
@zdz737 co ty wnosisz do tematu? Jest tu wiele kont jednej osoby. Liderem jest właściciel tego portalu. Zaskoczony?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »