NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 »
KOD u nas też?,
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 07:06  
Cytuj
Wystarczy, ze kto chce przestrzegania konstytucji niech sie przylaczy do Marszu. Masz naprawde ograniczona wyobraznie albo pojecie sensu tych marszow.
Co do osmiorniczek, kurcze... nie jestem zwolennikiem platformy... ale wolalbym by rzetelni, merytoryczni politycy (choc bylly tez wyjatki), reprezebtowaly polski rzad, niz grupa warcholow bez znajomosci jezykow obcych, zasluzonych we wchodzeniu gleboko docrowka prezesa.

Chce obalic ten rzad za 4 lata... nie licze na powrot osmiorniczek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 07:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 07:06  
Cytuj
Wystarczy, ze kto chce przestrzegania konstytucji niech sie przylaczy do Marszu. Masz naprawde ograniczona wyobraznie albo pojecie sensu tych marszow.
Co do osmiorniczek, kurcze... nie jestem zwolennikiem platformy... ale wolalbym by rzetelni, merytoryczni politycy (choc bylly tez wyjatki), reprezebtowaly polski rzad, niz grupa warcholow bez znajomosci jezykow obcych, zasluzonych we wchodzeniu gleboko docrowka prezesa.

Chce obalic ten rzad za 4 lata... nie licze na powrot osmiorniczek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 07:23  
Cytuj
CYTAT
kto chce ośmiorniczek na stołach Pańskich , kto chce dojenia Narodu do Obrony Bizancjum marsz !! jako obywatel Polski , narodowości Polskiej mam w daleko w nosie problemy Schetyny , problemy Petru i Kijowskiego mam w d... obronę Trybunału co uznał : że moje pieniądze z OFE nie są moje tylko Premiera Tuska ! chcecie wojny ? chcecie siły ? do czego zmierzacie ?"


w 100% popieram

Jeśli zaś chodzi o marsze kod i wszystko co z nimi związane to przytoczę słowa Wałęsy: wszystkich przeciwników demokratycznie wybranej władzy powinno się bezwzględnie pałować !!!
Mariusz88 obalić to sobie możesz 0,5l na czczo lub z podkładem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 07:28  
Cytuj
Szkoda że Wałęsa już zapomniał o tych sławach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 07:29  
Cytuj
almdudler,
Rozumiem ze jestes po bo pieprzysz jak opetany....
Czytaj ze zrozumieniem...o ile IQ na to pozwala....

Slowa Walsesy?? Na powaznie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 07:51  
Cytuj
O moje IQ się nie martw, raczej o swoją pisownię, co do kod to napiszę jeszcze raz:

Frajerska inicjatywa, parówy bez jaj - tak najdelikatniej i obrazowo !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 08:15  
Cytuj
Obrazek

PiSOwska swołocz widzę boi się KODu ... i słusznie ... a będzie tylko lepiej cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 08:29  
Cytuj
Almdudler,
Swoje IQ potwiwrdziles tym blyskotliwym wpisem. Biedny chlopie jestes... o dobre zarobki bedzie Ci ciezka z takim malym rozumkiem....
A co do Twojego rzekomego cytatu, pomyslales pryszczu ze w ten sposob nie byloby ACiebie, pisu I tych niewiast spod krzyza? Myslisz cymbale zanim coa napiszesz????
Ok, to juz uzhodnilismy.... z takim IQ niczego nienoczekuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
Almdudler,
Swoje IQ potwiwrdziles tym blyskotliwym wpisem. Biedny chlopie jestes... o dobre zarobki bedzie Ci ciezka z takim malym rozumkiem....
A co do Twojego rzekomego cytatu, pomyslales pryszczu ze w ten sposob nie byloby ACiebie, pisu I tych niewiast spod krzyza? Myslisz cymbale zanim coa napiszesz????
Ok, to juz uzhodnilismy.... z takim IQ niczego nienoczekuje...


Na zarobki nie narzekam, a pryszcz Cię zrobił, szkoda że nie pilnował nauki w szkole i braki zwłaszcza w historii masz ogromne !!!
Na Pis szcz... ciepłym moczem tak jak i na Ciebie

dla mnie po prostu każdy zwolennik kodu to łajza i frajer na dodatek naiwny i krótkowzroczny, wasza sprawa to was będą du... bolały,
Tylko błagam nie pisz , że to czy tamto, wpierw na brudno ewentualnie w Wordzie ( jest opcja sprawdzania pisowni ).
Krzyż mi nie przeszkadza i nigdy nie będzie, wolę te niewiasty niż śniadych młodzieńców pod meczetem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 13:38  
Cytuj
Debil jestes....
Powaznie...
Przeczytaj gimbusie co napisalem na temat niewiast.... nie masz nic przeciwko? To nie przeszkadza Ci ich palowanie?
Pomysl palancie dwa razy zanim cos napiszesz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Debil jestes....
Powaznie...
Przeczytaj gimbusie co napisalem na temat niewiast.... nie masz nic przeciwko? To nie przeszkadza Ci ich palowanie?
Pomysl palancie dwa razy zanim cos napiszesz...


z pisownią trochę lepiej ale nie do końca a Debil to cię zrobił Powtarzam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 13:58  
Cytuj
Prymitywie...potrafisz odpowiedziec na pytanie w ktore sam sie wkopales?
Czy tylko pyskowac potrafisz? Biedny kretynie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Prymitywie...potrafisz odpowiedziec na pytanie w ktore sam sie wkopales?
Czy tylko pyskowac potrafisz? Biedny kretynie.....


dla mnie ta dyskusja jest skończona, jako typowy zwolennik kod, jesteś idiotą-niereformowalnym, żyj więc sobie w swoim świecie, pies ci mordę lizał i twojemu idolowi alimenciarzowi.

z wyrazami braku szacunku !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 15:47  
Cytuj
To wracaj gimbusie na lekcje informatyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 15:47  
Cytuj
Co Wy sobą reprezentujecie zamieszczając tak wulgarne i obraźliwe wpisy? Zero szacunku dla drugiego. Czytając wpisy @mariusz88 można tylko sobie wyrobić zdanie o zwolennikach KOD i ich poziomie kultury osobistej. Nie dajcie się jemu prowokować. Jest takie powiedzenie: Nie ruszaj gó..na póki nie śmierdzi. Szkoda Waszych nerwów.
P.S.1
@mariusz88, żebyś nie pisał (krzyczał) zaraz, że Cie obrażam, oświadczam iż nie mam Twojej osoby za gó..no.

Spokojnie dyskutuj i podawaj jakieś sensowne fakty. Powtarzam ci jeszcze raz, obecny rząd został wybrany w POWSZECHNYCH DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH!!! I "daj już swojej d..pie siana". Poczekamy zobaczymy.

P.S.2
Napisz Mi proszę, jaki sens mają te Wasze demonstracje? To Wy niszczycie demokrację!!! A swoimi wpisami potwierdzasz tylko, że jesteś zwolennikiem PO.

P.S.3
Głosowałem na KUKUZ'15

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 16:06  
Cytuj
@drobny81,
Przyznaje ponioslo mnie.
Zwroc uwage jak wygladala moja dyskusja z inni.
Nie bylo wulgaryzmow, wydaje mi sie ze byla to rzetelna dyskusja, choc nikt nikogo nie przekonywal do swojej racji.
Jesli poprzedni kolega, zacytowal rzekomy cytat walesy o palowaniu przeciwnikow wladzy, to zadalem pytanie a co z przeciwnikami poprzedniej wladzy... zamiast odpowiedzi uzyskalem bluzgi na ktore odpowiadalem w sposob ktorego zaluje.

PiS zostalo wybrane w powszechnych wyborach I ten wybor szanuje. Jak pisalem, nie chodze na marsze by obalic wladze tylko by wyrazic sprzeciw wobec (zdaniem moim I wielu innych) lamaniu prawa konstytucyjnego. Mozna sie do z tym zgadzac albo nie ale zdania sa podzielone nie tylko wsrod zwyklego ludu ale I ekspertow.
Ja sie opowiadam po stronie tych co twierdza ze jest to bezprawie.

Obalic wladze chcialbym, zyczylbym sobie za 4 lata w powszechnych wyborach. I taki byl zamysl mojej wypowiedzi, ktora zostala tak pokretnie przez kolege zrozumiana.


Czy demonstracje maja sens. Pewnie ze maja, to jest przejaw tworzenia sie spoleczenstwa obywatelskiego ktory funkcjonuje w dojrzalych demokracjach. Marsze I protesty przeciw poprzedniej wladzy odbywaly sie regularnie m.in. pod agida miesiecznicy smolenskiej. Dlaczego nie mialy by sie odbywac I teraz?
To kibice skandowali tusku matole twoj rzad obala kibole. Z KOdu takich hasel nie syszalem, jesli nawet, nie identyfikuje sie z nimi.

Podsumowujac, PAX panowie, to ze ktos ma takie czy inne poglady nie znaczy ze jest debilem, fiutem czy kimkolwiek innym. I za poglady kolegi w taki sposob nie obrazalem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 17:48  
Cytuj
PS.
Nie jestem zwolennikiem PO...nie w tej formie co ostatnie 4 lata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
PS.
Nie jestem zwolennikiem PO...nie w tej formie co ostatnie 4 lata



No widzisz, Ty jakieś tam wnioski wyciągasz, a są tu tacy co dla Platformy dali by się pochlastać, umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 20:15  
Cytuj
Obrazek


Ciekawe kto ? Czyżby ktoś z rodziny zmądrzał i przestało mu się podobać to co PiSumiechdy robią ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 20:30  
Cytuj
Miałem na myśli min. Ciebie Bananie, ale widzę że szybciutko potwierdziłeś moje spostrzeżenia. Jak to mawiają - "uderz w stół, a norzyce się odezwą " umiech


Ps. funkcjonariusze czuwają i szybką reakcją hejtem na chleb zarabiają smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 21:21  
Cytuj
el.Bolek jesteś książkowym przykladem polactwa sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 21:45  
Cytuj
towarzyszu rzeplinski gdzie moja kasa z ofe??

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Miałem na myśli min. Ciebie Bananie, ale widzę że szybciutko potwierdziłeś moje spostrzeżenia. Jak to mawiają - "uderz w stół, a norzyce się odezwą " umiech


Ps. funkcjonariusze czuwają i szybką reakcją hejtem na chleb zarabiają smiech2


Wiem że szare komórki w łajnie się potopiły nie wiem Ale nie zastanowiło cię że nie udzielam się w temacie dla POpaprańców ? Jak ktoś Leje na PiSuar na stojąco ... a nie sika na siedząco jak np. ty ... to od razu jest za PO ok

n/c

Obrazek

Miernych to chyba najdelikatniejszy komentarz jaki mogli napisać ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 22:26  
Cytuj
CYTAT (marianosum)
towarzyszu rzeplinski gdzie moja kasa z ofe??


Moja jest na koncie OFE, wystarczyło wysłać deklarację. Za trudne?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2016r. 23:30  
Cytuj
Gleboki Darwinizm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »