NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
KOD u nas też?,
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 12:16  
Cytuj
Czy ktos cos wie o tym zeby w stalowej miała byc demonstracja KOD? w wielu miasta kraju bedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 12:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 12:29  
Cytuj
nie będzie. W STW nikt układu okrągłostołowego, dzieci resortowych i dorobkiewiczów transformacji bronil nie bedzie.

Akurat tu popieram PIS w 100 %, bardzo podoba mi sie to co zrobili z TK, mediami, sluzba cywilna.

Mam nadzieje ze nie zrealizuja programu gospodarczego, ze zrobia cos zupelnie odwrtonego niz planuja, a jesli by tak bylo, milibysmy wladze niemal idealna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 23 Sie 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
nie będzie. W STW nikt układu okrągłostołowego, dzieci resortowych i dorobkiewiczów transformacji bronil nie bedzie.

Akurat tu popieram PIS w 100 %, bardzo podoba mi sie to co zrobili z TK, mediami, sluzba cywilna.

Mam nadzieje ze nie zrealizuja programu gospodarczego, ze zrobia cos zupelnie odwrtonego niz planuja, a jesli by tak bylo, milibysmy wladze niemal idealna


good

Komitet Obrony Dotacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 15:03  
Cytuj
U mnie w skrzynce na reklamy znalazłem ulotki, ale bardzo szybki trafiły tam gdzie ich miejsce. KOD to nie jest elita oderwana od koryta, KOD to nie jest żadna partia. To po co na czele demonstracji idą ludzie z PO, PSL, SLD i Nowoczesnej?? Lider KOD-u niech najpierw spłaci alimenty, a jak nie to mu możemy etat w Alutecu załatwić, jak będzie robił 16-tki to bardzo szybko spłaci dług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 15:41  
Cytuj
Na ten moment są organizowane wyjazdy na demonstracje do Rzeszowa, przynajmniej gdzieś na fb i bla bla widzialen ogloszenia.
Alimenty nie interesuje mnie tak po stronie lidera Kodu jak i jedynej polskiej partii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 16:37  
Cytuj
Trzeba mieć nadzieję,że PiS w dalszym ciągu,wzorem węgierskich bratanków,będzie naprawiał Polskę.
I można PiS lubić lub nie,ale na razie niczego nie popsuł,a nadepnął co niektórym na odcisk,tak mocno,że wyje i wscieka się niczym byk na rykowisku!
Czekam na dalsze dobre zmiany w polskim prawie,bankowości,mediach,gospodarce,również obyczajach.
Wierzę,że PiS ma dobry program i da radę.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
Czy ktos cos wie o tym zeby w stalowej miała byc demonstracja KOD? w wielu miasta kraju bedzie.


W stalowej ? Tu by cię człowieku bezmózgi ukamienowali ... Masz dla kogo żyć ...to lepiej wydać parę zł i jechać do cywilizowanych miast protestować ... tu lemingi nadal wierzą że kurdupel ma dwa metry nie wiem i to co się dzieje to dla ich dobra

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy ktos cos wie o tym zeby w stalowej miała byc demonstracja KOD? w wielu miasta kraju bedzie.


W stalowej ? Tu by cię człowieku bezmózgi ukamienowali ... Masz dla kogo żyć ...to lepiej wydać parę zł i jechać do cywilizowanych miast protestować ... tu lemingi nadal wierzą że kurdupel ma dwa metry nie wiem i to co się dzieje to dla ich dobra


Dokladnie !!! w kaczolandzie strach cokolwiek przeciw PIS organizowac bo cie mohery rózancami zlinczuja.
PIS naprawia Polske ?? tylko PISowskie wyprane mozgi moga tak myslec.
Ale pi(e)s o sory kot im morde lizał !!! nic nie poradzimy ze skarlony stary kawaler jest nieteges,a wyznawcy jego ida w ta chorobę jak w dym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:33  
Cytuj
uhm,,,, zarumieniony

mózg po wypraniu należy suszyć w suszarce a nie na sznurku. Kurczy się od Słońca w sposób nieodwracalny i bardzo boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:37  
Cytuj
Nie będzie.
Ze strachu przed starymi moherowymi babkamiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:39  
Cytuj
Co takie zrobił Ci wega ten Kaczyński że musisz na niego tak ujadać ? Coś tobie zabrał ? A może pobił Cię ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
uhm,,,, zarumieniony

mózg po wypraniu należy suszyć w suszarce a nie na sznurku. Kurczy się od Słońca w sposób nieodwracalny i bardzo boli.


Usmiałam sie ze hej............a tobie ulzyło?
przypuszczam ze to wysuszenie mozgu znasz z autopsji bo jak ci po czaszce obija sie mozg wielkosci orzeszka to taki hałas robi ze z bolu głupoty piszesz umiech
szkoda ze nawet na nicka cie nie stac,widocznie jak zakladałas/łes rodzaju nijaki profil na STM to mialas/łes jakis zanik pamieci,a moze nie mozesz sie zdecydowac czys on czy ona?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Co takie zrobił Ci wega ten Kaczyński że musisz na niego tak ujadać ? Coś tobie zabrał ? A może pobił Cię ?


Niszczy moj kraj,wolnosc i demokracje o ktora moi dziadkowie i rodzice walczyli.Byli internowani,szykanowani itp
A kurdupel przesiedzial w szafie u mamusi po podpisaniu lojalki caly stan wojenny.Takie wszy sie niszczy a nie pielegnuje i wynosi na piedestalyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
Niszczy moj kraj,wolnosc i demokracje o ktora moi dziadkowie i rodzice walczyli.Byli internowani,szykanowani itp
A kurdupel przesiedzial w szafie u mamusi po podpisaniu lojalki caly stan wojenny.Takie wszy sie niszczy a nie pielegnuje i wynosi na piedestalyumiech


Napisz cos więcej o niszczeniu demokracji, w jaki sposób to robi ? Może ludzi do więzienia wsadza ? A może mosty w powietrze wysadza ( to byłoby niszczenie Polski )
Mam nadzieje że potrafisz sensownie uzasadnić swoje oskarżenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
uhm,,,, zarumieniony

mózg po wypraniu należy suszyć w suszarce a nie na sznurku. Kurczy się od Słońca w sposób nieodwracalny i bardzo boli.


Usmiałam sie ze hej............a tobie ulzyło?
przypuszczam ze to wysuszenie mozgu znasz z autopsji bo jak ci po czaszce obija sie mozg wielkosci orzeszka to taki hałas robi ze z bolu głupoty piszesz umiech
szkoda ze nawet na nicka cie nie stac,widocznie jak zakladałas/łes rodzaju nijaki profil na STM to mialas/łes jakis zanik pamieci,a moze nie mozesz sie zdecydowac czys on czy ona?



pare słow a tyle treści, pisze ze ona!


Straszne rzeczy wypisujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niszczy moj kraj,wolnosc i demokracje o ktora moi dziadkowie i rodzice walczyli.Byli internowani,szykanowani itp
A kurdupel przesiedzial w szafie u mamusi po podpisaniu lojalki caly stan wojenny.Takie wszy sie niszczy a nie pielegnuje i wynosi na piedestalyumiech


Napisz cos więcej o niszczeniu demokracji, w jaki sposób to robi ? Może ludzi do więzienia wsadza ? A może mosty w powietrze wysadza ( to byłoby niszczenie Polski )
Mam nadzieje że potrafisz sensownie uzasadnić swoje oskarżenia.


Mariuszku !! z PISiorem nie mam zamiaru dyskutowac bo dla was biale jest czarne a czarne jest biale i to co MÓZG PIS-u powie i zrobi beciecie klaskac z uwielbieniem i podziwem.Nie bede ci tu udowadniac ze nie jestem wielbładem,ani dlaczego garbaty ma proste dzieci bo i tak nie pojmiesz,do ludzi zakochanych (tu czytaj w PIS) nic nie dociera wiec szkoda mi czasu na dyskusje.umiech))Na szczescie w moim otoczeniu (rodzina,znajomi) sa ludzie myslacy i zyjacy w realnym swecie,a nie czekajacy na gruszki na wierzbie i rozpierduche panstwa ! dla mnie to koniec tematu z toba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 18:57  
Cytuj
CYTAT

Mariuszku !! z PISiorem nie mam zamiaru dyskutowac bo dla was biale jest czarne a czarne jest biale i to co MÓZG PIS-u powie i zrobi beciecie klaskac z uwielbieniem i podziwem.Nie bede ci tu udowadniac ze nie jestem wielbładem,ani dlaczego garbaty ma proste dzieci bo i tak nie pojmiesz,do ludzi zakochanych (tu czytaj w PIS) nic nie dociera wiec szkoda mi czasu na dyskusje.umiech))Na szczescie w moim otoczeniu (rodzina,znajomi) sa ludzie myslacy i zyjacy w realnym swecie,a nie czekajacy na gruszki na wierzbie i rozpierduche panstwa ! dla mnie to koniec tematu z toba


Ja głosowałem na Kukiza.
Można odnieść wrażenie,że nie masz nic sensownego do napisania,a taka forma odpowiedzi będzie bezpieczną "ucieczką".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:08  
Cytuj
Ja też głosowałem na "Kukiza" do senatu ...nawet nie pamiętam nazwiska i odnoszę od wieków wrażenie że PiSlamiści to sekta i stan umysłu ... tłumaczenie im czegokolwiek mija się z celem ... Też tak masz Dalibor ? też głosowałeś na "Kukiza" więc powinieneś potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:13  
Cytuj
:szok:
wega to wstydliwy przypadek czy Brygada Szturmowa Postępu i Demonizacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Ja też głosowałem na "Kukiza" do senatu ...nawet nie pamiętam nazwiska i odnoszę od wieków wrażenie że PiSlamiści to sekta i stan umysłu ... tłumaczenie im czegokolwiek mija się z celem ... Też tak masz Dalibor ? też głosowałeś na "Kukiza" więc powinieneś potluczony



A kto to jest "PiSlamista"? ktoś, kto głosował na PIS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 19:57  
Cytuj
CYTAT

...tłumaczenie im czegokolwiek mija się z celem ...


czyny przeczą głoszonym poglądom ale zaświadczają.

Jak to się nazywa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:12  
Cytuj
CYTAT

A kto to jest "PiSlamista"? ktoś, kto głosował na PIS?


... Na PiS głosowali też ludzie zmanipulowani ... sprzedawczyki ... Ci którzy chcieli dać czerwoną kartkę PO ... itd

PiSlamista ... nie da się tego zdefiniować w dwóch zdaniach bo tępota ewoluuje ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:15  
Cytuj
KODowców może u nas nie dużo ale rowerzystów i wegetarian sporo . Może my się PISdzielcom postawimy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:24  
Cytuj
CYTAT

:szok:
wega to wstydliwy przypadek czy Brygada Szturmowa Postępu i Demonizacji?


wiesz co ?
"Lekarstwa nie zawsze sa konieczne ,ale wiara w wyzdrowienie w twoim przypadku jest niezbedna"
moze zmien lekarza !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A kto to jest "PiSlamista"? ktoś, kto głosował na PIS?


... Na PiS głosowali też ludzie zmanipulowani ... sprzedawczyki ... Ci którzy chcieli dać czerwoną kartkę PO ... itd

PiSlamista ... nie da się tego zdefiniować w dwóch zdaniach bo tępota ewoluuje ...


Skoro się nie da,to jak mam się do tego odnieść?

Zmanipulowani?,sprzedawczyki? a co z tymi wk.......mi na to,co działo się przez ostatni czas? Dlaczego wtedy nie było KODów? Jak to jest,że kłamstwa jednych przechodzą nam obojętnie,a innych "rozszarpywano" by za przejęzyczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »