NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 81 82 83 84 85 86 87 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Lepiej być hipisem niż pedofilem, co u księży jest normą.


Takie normy to gdzie smiech2
w Wyborczej pisali...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 18:13  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 18:18  
Cytuj
„Gdybym miał czas na prowadzenie sprawy sądowej - a życie mnie nauczyło, że ostatnie co warto w Polsce robić to kierować sprawę na wokandę sądową - pozwałbym Pana za wygłaszanie tych nieprzemyślanych bzdur o moim stosunku do aborcji, o cywilizacji śmierci. W sposób najprostszy kazałbym Panu przedłożyć przed Wysokim Sądem niezbity dowód w postaci wypowiedzi lub tekstu, który odda prawdziwość tych tez. Taki ruch wydaje się najprostszy i zamknąłby sprawę w minutę osiem” – zapewnił Owsiak, dodając, że wszelkie rozliczenia są dostępne na stronie fundacji.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 18:46  
Cytuj
CYTAT

I proszę nie sądzić, że wrzucający pieniądze do puszek WOŚP nie wiedzą na co są one wydawane. Wrzucają z pełną świadomością tego, że część tych pieniędzy jest przeznaczana na inny cel niż sprzęt medyczny i wyrażają na to zgodę.


Obrazek


CYTAT

Jeżeli człowiek zwraca się do wszystkich pod uniwersalnymi hasłami i przeznacza połowę środków na iluminacje światopoglądu wąskiej grupy, to robi to tylko dla wspierania tych poglądów. Vulgo; to ludzie wrzucający do puszek robią coś w imię uniwersalnych idei więc je bronią. Nie Owsiaka.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 19:12  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
CYTAT
Jeżeli na Woodstocku nie popiera się narkotyków, to dlaczego właśnie tak został nazwany ten festiwal jako: Przystanek Woodstock, który nawiązuje do tego z 1969 roku w USA i atmosfery epoki dzieci kwiatów, czyli ruchu hipisów, który to ruch przyczynił się do rozpowszechnienia środków psychoaktywnych?

Źródło:
https://pl.wi(...)oodstock
https://pl.wi(...)pisowski


Marszałek sejmu i szef klubu PiS byli hipisami. Ale to księdzu zapewne nie przeszkadza umiech


A księdza Andrzejka to nie uczyli, że jak ktoś przestał być hipisem to już nim nie jest?
A Woodstock dalej trwa ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 19:38  
Cytuj
Fukty:
odsetek księży-pedofilów jest kilkukrotnie mniejszy niż pedofilów-polityków czy pedofilów-celebrytów.

Abstrahując od tego w co wierzę, powiedzenie jak ksiądz-pedofil mija się z prawdą znacząco.

A z fuktami dyskutują tylko niedouczone gimbusy, co ich zapracowanie nauczyciele uczyć nie mieli czasu, bo w cornych marszach chodzili i bąki puszczali...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 19:55  
Cytuj
Pytałem p.Owsiaka o dostęp do faktur szczególnie spółek powiązanych rodzinie - a on znów publikuje mi grafiki i kolorowanki znane z jego stron. W dodatku nie odnosząc do mojej propozycji

—pisze Jaki.

Ktoś pyta po co mi to i co chce osiągnąć? Jestem wyjątkowo wrażliwy na dysponowanie środkami przeznaczonymi na chorych i niepełnosprawnych. Jeśli widzę sieć rożnych powiązanych spółek wokół szczytnych akcji - zawsze budzi to moją wątpliwość. Co chce osiągnąć? Chce mieć pewność na przyszłość, że państwa WSZYSTKIE środki idą tam gdzie mają iść. To moje zadanie. Bo znam wiele osób, które z dobrego serca wspierają WOŚP - będąc przekonanymi, że 100% środków idzie na pomoc ludziom. Dlaczego wiele takich wątpliwości nie powstaje np. w przypadku innych organizacji (Caritas, Szlachetnej Paczki etc.)? Dlatego, że nie ma tam ”Złotych Melonów” i innych dziwnych również rodzinnych spółek

—czytamy we wpisie Jakiego.

P.S. Będę spokojnie to już sam sprawdzał, bo mam wiele sygnałów. Jak gdzieś się mylę to przeproszę. Chciałbym jednak, aby proste pytania o rozliczenia, przecież nie prywatnych pieniędzy - nie były od razu traktowane jako atak. To powinien być standard. Ja codziennie odpowiadam na pytani dot. wydatków każdej złotówki w MS. I nie mam z tym problemów. Choć mógłbym tak jak p.Owsiak opublikować grafikę z wydatków ministerstwa - a dziennikarzy zawsze o szczegółowe pytanie odsyłać do niej. Państwo będzie wtedy lepsze?

—pyta na koniec minister.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 20:18  
Cytuj
[cytatDla mnie wniosek jest prosty:

Jeśli człowiek robi coś w imię szczytnych idei, a jednocześnie ma poglądy nijak się do tych idei mające, to robi to tylko dla kasy.[/cytat]
no popatrz mirku. wypisz, wymaluj politycy i ci z prawa i ci z lewa.ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 06:35  
Cytuj
@piket: a w obecnej sytuacji politycznej, gdzie ty z prawej patrzyłeś?? Tylko nie ośmieszaj się nazywając PiS prawicą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 07:06  
Cytuj
CYTAT
@piket: a w obecnej sytuacji politycznej, gdzie ty z prawej patrzyłeś?? Tylko nie ośmieszaj się nazywając PiS prawicą...

nie wiem do czego zmierzasz z tą zaczepką.co specjalnie nie napisałem nazw partii, żeby tacy nadgorliwcy nie czepiali się, że źle sklasyfikowałem wg nich daną partię.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 07:33  
Cytuj
"Lekarz, który "nie przyjmuje pacjentów z PiS" najwyraźniej wystraszył się konsekwencji i próbuje obrócić całą w sytuację w żart. Na swoim profilu na portalu społecznościowym pokrętnie się tłumaczy. „Miał to być żart na temat klauzuli sumienia i hipokryzji w dyskryminacji WOŚP”. Lekarz stracił już pracę w przychodni, a sprawą zajmuje się Komisja Etyki Lekarskiej."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 07:34  
Cytuj
Andriusza, w paleniu głupa i przekręcaniu to ty jesteś mega manipulant, propagandzista pierwsza klasa smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
Andriusza, w paleniu głupa i przekręcaniu to ty jesteś mega manipulant, propagandzista pierwsza klasa smiech2


Tak to super merytoryczna odpowiedź lub stwierdzenie. Aż kipi od argumentów umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 20:48  
Cytuj
@piket: to nie była zaczepka, tylko pokrętne stwierdzenie tego jakże podniosłego faktu, że 70 lat stalinizmu w Polsce wypleniło do 0 prawicę...
w Polsce Prawica to jak pokazały ostatnie wybory może liczyć na nie więcej niż 3% poparcia, więc na choćby jednego posła w sejmie nie ma co liczyć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
Oto jak Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki na Facebooku
zwrócił się ze wspaniałą propozycją do Jerzego Owsiaka:

"Proszę mnie i grupę obywateli wpuścić do rozliczeń faktur z wszystkich pańskich spółek, zbiórek etc... Proponuje - jeśli się okaże, że jest wszystko ok, tak jak Pan mówi - przeproszę Pana publicznie za pytanie o rozliczenie i z Panem będę zbierał do puszek za rok. Zgoda?"


Wie ktoś coś co Pan Jerzy odpowiedział?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Oto jak Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki na Facebooku
zwrócił się ze wspaniałą propozycją do Jerzego Owsiaka:

"Proszę mnie i grupę obywateli wpuścić do rozliczeń faktur z wszystkich pańskich spółek, zbiórek etc... Proponuje - jeśli się okaże, że jest wszystko ok, tak jak Pan mówi - przeproszę Pana publicznie za pytanie o rozliczenie i z Panem będę zbierał do puszek za rok. Zgoda?"


Wie ktoś coś co Pan Jerzy odpowiedział?


A co można na to odpowiedzieć? Od takich kontroli jest MSWiA lub osobno oraz urząd skarbowy. Takie żądanie jest populistyczne i szkoda tylko, że wiceminister sprawiedliwości jest takim populistą.


Może niech Jaki sprawdzi księgi KK ile z tacy, sponsorów i państwa idzie na ich utrzymanie? I ile idzie do Watykanu. Wynik mógłby nas zdziwić umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 09:23  
Cytuj
Za KK wziął się już papież Franciszek.
Już nie popierasz rozdziału Kościoła od Państwa?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Oto jak Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki na Facebooku
zwrócił się ze wspaniałą propozycją do Jerzego Owsiaka:

"Proszę mnie i grupę obywateli wpuścić do rozliczeń faktur z wszystkich pańskich spółek, zbiórek etc... Proponuje - jeśli się okaże, że jest wszystko ok, tak jak Pan mówi - przeproszę Pana publicznie za pytanie o rozliczenie i z Panem będę zbierał do puszek za rok. Zgoda?"


Wie ktoś coś co Pan Jerzy odpowiedział?


A co można na to odpowiedzieć? Od takich kontroli jest MSWiA lub osobno oraz urząd skarbowy. Takie żądanie jest populistyczne i szkoda tylko, że wiceminister sprawiedliwości jest takim populistą.


Może niech Jaki sprawdzi księgi KK ile z tacy, sponsorów i państwa idzie na ich utrzymanie? I ile idzie do Watykanu. Wynik mógłby nas zdziwić umiech


Odbijanie piłeczki, a ile z tacy...
a tak się plułeś jak ludzie pisali, że za PO było tak czy siak...
Aha, jak nie dasz na tacę nikt ci nic nie powie, a jak nie dasz na Wośp toś pisior i pisz deklarację...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Za KK wziął się już papież Franciszek.
Już nie popierasz rozdziału Kościoła od Państwa?


Popieram, obustronne. Teraz mamy tak, że tacy jak ty bronią KK od ingerencji Państwa ale nie mają nic przeciwko ingerencji KK w Państwo.

CYTAT
Odbijanie piłeczki, a ile z tacy...
a tak się plułeś jak ludzie pisali, że za PO było tak czy siak...
Aha, jak nie dasz na tacę nikt ci nic nie powie, a jak nie dasz na Wośp toś pisior i pisz deklarację...


Uczę sie od ciebie z tym odbijaniem piłeczki. Dziękuję, że doceniasz.

Plułem się? Za PO? dobra, taktyka. Zabrakło argumentów to "za PO".

Co do dawania na tacę umiech Z moich obserwacji umiech Gdy mieszkałem w rejonie Trójcy to księżulo chodząc po kolędzie zapisywał ile dałem na ofiarę. Babeczka co chodziła zbierać na sprzątanie kościoła co miesiąc też zapisywała mimo, że nic nie dawałem. Ta inwigilacja wkurzała wielu, zmienił się proboszcz i "książę" w kancelarii, wszystko sie zmieniło. Dopiero puste ławy w wielkim kościele oraz spadek "utargów" otworzyły oczy hierarchom kościelnym. Teraz jest prawdziwa co łaska.
Za poprzedniego proboszcza w kazaniu mozna było usłyszeć jakie zdanie ma o tych co nie chodzą i nie wspierają finansowo kościoła.

Przez krótką chwile mieszkałem na wsi umiech Tam była inwigilacja. Księże chodzili wieczorem po wsi i podglądali parafian umiech Czy oglądają TV. Co oglądają w TV. Ksiądz na kazaniu wymieniał mój adres, że nie dokładam się do remontu kościoła umiech Doniosła mi jedna z sąsiadek. Z lekkim strachem w oczach umiech
Jak teściu zmarł to "książę" odbił sobie co łaska. Za pogrzeb zawołał takie pieniądze, że nam czapki pospadały. No ale teściowa karnie zapłaciła.
Ta sytuacja pokazuje, że jak nie dasz na tacę to system inwigilacji jest tak rozbudowany, że "książę" wie. I albo zwróci ci uwagę teraz albo przy najbliższej okazji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 22:52  
Cytuj
Co autor miał na myśli mówiąc o piekle ... ?

https://youtu.be/86-V6breBl4?t=392

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 10:11  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 15:50  
Cytuj
Bez hejtu, ale tłumaczenie świetne ;)

https://www.youtube.com/watch?v=9wiOEtVORDk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 16:13  
Cytuj
Hehehe ale jaja. Od tego katolicy powinni zacząć swoje dzialania. Najpierw doprowadzić do porządku swój swiat, a pozniej mozna sie martwic o innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
A czy ty spełniłeś moralny obowiązek i pomogłeś kolektywnie w odbudowie Balcerka ruin służby zdrowia i w świątecznym dokarmianiu personelu? Wszystkie nie-kastowe grupy zawodowe ustawiają się w kolejce po twoją pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Hehehe ale jaja. Od tego katolicy powinni zacząć swoje dzialania. Najpierw doprowadzić do porządku swój swiat, a pozniej mozna sie martwic o innych.


To samo z ateistami - największymi "ekspertami" w sprawach, w które nie wierzą....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2018r. 19:10  
Cytuj
Dlaczego ekspertami, po prostu nie lubia jak kościół wtrąca sie w ich zycie i mówi jak maja postępować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 81 82 83 84 85 86 87 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »