NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 78 79 80 81 82 83 84 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
był Owsiak na Czarnym Proteście? Był. Wniosek jest jeden.

A co nie wolno mu co
CYTAT
A jaka była edukacja seksualna przez ostatnie 50-lat? Chcesz jak w Niemczech czy Belgii uczyć 7 łatki o stosunku i masturbacji?

Pogadaj z seksuologami, takie dzieciaki już dużo wiedzą smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 19:04  
Cytuj

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
był Owsiak na Czarnym Proteście? Był. Wniosek jest jeden.

A co nie wolno mu co
CYTAT
A jaka była edukacja seksualna przez ostatnie 50-lat? Chcesz jak w Niemczech czy Belgii uczyć 7 łatki o stosunku i masturbacji?

Pogadaj z seksuologami, takie dzieciaki już dużo wiedzą smiech2
. Wolno mu, ale albo pomaga chorym albo popiera postulaty proaborcyjne. Moze i wiedzą, ale to nie jest wiek by uczyć ich o tym, bo wszystko w swoim czasie.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 19:14  
Cytuj
Co ja widzę w Faktach, Pochanke twierdzi, ze transparenty z abortowanymi dziećmi są "nieludzkie". Tak, tak lewacy pokazywanie aborcji jest nieludzke. Aborcja jest ludzka, tak? tak jak myślałem, w Faktach ani słowa o lekarzu, ktory nie chce leczyć Pisowców. Widocznie to news mało ważny. Ech gdyby Pawłowicz jadła sałatkę...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe jak tam dzis TVN przedstawi sprawę lekarza z prywatnego gabinetu, których nie chce leczyć zwolenników PiS sprzętem Wosp. Czy dziennikarze TVN bedą krzyczeć o segregacji ludzi według poglądów politycznych? Czy to podlega pod rasizm? Skoro 60.000 ludzi na marszu według nich podlega przez dwa banery kilkudziesięciu osób?


Rasizm, to raczej odnosi się do innej rasy. Zwolennik PiS, przeciwnik WOSP to raczej nie jest inna rasa. No chyba, że to Klasa Panów a ta Klasa to inna rasa umiech

Antylewak już ci pisałem. Warto czegokolwiek dowiedzieć się na wypowiadany temat. Widziałem te zdjęcia przeciwników aborcji. Już dawno nie wykonuje się aborcji w sposób przedstawiany na tych zdjęciach.

Wiek 7 lat na edukację seksualna to faktycznie za wcześnie ale trzeba dzieci edukować. Tacy bez pojęcia jak ty negują edukację więc dzieciaki dowiadują sie z internetu. A często tam piszą tak dobrze poinformowani jak ty. Dobrze by dzieci czerpały wiedzę od fachowców a nie fanatyków.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Co ja widzę w Faktach, Pochanke twierdzi, ze transparenty z abortowanymi dziećmi są "nieludzkie". Tak, tak lewacy pokazywanie aborcji jest nieludzke. Aborcja jest ludzka, tak? tak jak myślałem, w Faktach ani słowa o lekarzu, ktory nie chce leczyć Pisowców. Widocznie to news mało ważny. Ech gdyby Pawłowicz jadła sałatkę...


Najlepiej jakąś krwistą....potluczony
To byłby "news"ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 19:49  
Cytuj
W TVP też cisza w temacie lekarza. No ale to jeszcze nie koniec wiadomości umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 20:58  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
Widziałem te zdjęcia przeciwników aborcji. Już dawno nie wykonuje się aborcji w sposób przedstawiany na tych zdjęciach.

A w jaki sposób się wykonuje?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 12 Sty 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
W TVP też cisza w temacie lekarza. No ale to jeszcze nie koniec wiadomości umiech


Przecież to jakiś fejk był.

Rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Krzysztof Dobies: "WOŚP nie przekazuje sprzętu medycznego prywatnym gabinetom"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Andrzej_2.0)
Widziałem te zdjęcia przeciwników aborcji. Już dawno nie wykonuje się aborcji w sposób przedstawiany na tych zdjęciach.

A w jaki sposób się wykonuje?


Naprawdę ksiądz nie wie? To nie jest tajna wiedza. Wystarczy poczytać co piszą ginekolodzy w internecie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 21:49  
Cytuj
Czytałem przypadki o nieudanych aborcjach, gdy dziecko jeszcze żyło i było pozostawione na powolną śmierć ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2018r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W TVP też cisza w temacie lekarza. No ale to jeszcze nie koniec wiadomości umiech


Przecież to jakiś fejk był.

Rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Krzysztof Dobies: "WOŚP nie przekazuje sprzętu medycznego prywatnym gabinetom"
tak, fake: W związku z zaistniałą sytuacją Przychodnia Panaceum z dn. 16.01.2018 zakończyła współpracę z dr Wojciechem Wieczorkiem.

SZANOWNI PACJENCI, WYWIESZKA NA DRZWIACH UMIESZCZONA NA STONIE INTERNETOWEJ NIE POCHODZI Z PRZYCHODNI PANACEUM. INFORMUJEMY, ZE PANACEUM JEST NIESŁUSZNIE POWIĄZANE ZE SKANDALICZNĄ WYWIESZKĄ. KAŻDY PACJENT JEST DLA NAS WAŻNY. ” - głosi komunikat opublikowany na stronie przychodni.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 06:17  
Cytuj
CYTAT
Czytałem przypadki o nieudanych aborcjach, gdy dziecko jeszcze żyło i było pozostawione na powolną śmierć ...


A gdzie i kiedy takich zabiegów dokonywano?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 07:14  
Cytuj
CYTAT
Czytałem przypadki o nieudanych aborcjach, gdy dziecko jeszcze żyło i było pozostawione na powolną śmierć ...


Rst choćby ten przypadek...ech....

"Jak podała Telewizja Republika, w nocy z niedzieli na poniedziałek w warszawskim Szpitalu Świętej Rodziny, przy ul. Madalińskiego, dziecko przeżyło aborcję, ale nie udzielono mu pomocy i przez godzinę konało w męczarniach. Świadek tego zdarzenia zgłosił się do ks. Ryszarda Halwy z Fundacji "SOS Obrona Poczętego Życia". Z relacji wynika, że do szpitala zgłosiła się kobieta w 24. tygodniu ciąży z dokumentacją medyczną pozwalającą na dokonanie aborcji. Jedna z położnych odmówiła asystowania przy zabiegu, druga wyraziła na to zgodę. Lekarze dokonali aborcji, ale dziecko przeżyło. Według świadka, noworodek przeraźliwie płakał. Leżał przez godzinę pod promiennikiem, ale lekarze nie udzielili mu pomocy. Po godzinie męczarni zmarł."

A wracając do tematu.

Mam propozycję: Niech każdy sprzęt zakupiony z budżetu Państwa za rządu PiS ma nalepkę :"Zakupione przez pisowski rząd" z wielkim logo PiS i Ministerstwa Zdrowia....ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 07:57  
Cytuj
Podobny Mirku pomysł miałem ale z NFZ umiech

Oklejamy?

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 08:50  
Cytuj
Pomysł z oklejaniem serduszkami zerżnięty od Owsiaka, nie uchodzi Panowie, nie uchodzi umiech
Dajcie sobie spokój z naklejkami, tak jak napisałam wcześniej: wystarczy nie brać sprzętu od Owsiaka - nie trzeba będzie niczego oklejać bo wszystko będzie z NFZ, a do tego rozwiążą się Wasze problemy z WOŚP cool girl

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 09:28  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 09:40  
Cytuj
Ale nikt nikomu nie zabrania zbierania przez WOŚP na sprzęt dla szpitali ...
Chodzi o to, żeby argument pomagania nie dawał komuś prawa do laicyzacji i liberalizacji społeczeństwa ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
Pomysł z oklejaniem serduszkami zerżnięty od Owsiaka, nie uchodzi Panowie, nie uchodzi umiech
Dajcie sobie spokój z naklejkami, tak jak napisałam wcześniej: wystarczy nie brać sprzętu od Owsiaka - nie trzeba będzie niczego oklejać bo wszystko będzie z NFZ, a do tego rozwiążą się Wasze problemy z WOŚP cool girl


Pomysł byłby zerżnięty, jakby ktoś chciał robić konkurencyjną zbiórkę na ten sam cel.

Naklejka to nie zerżnięcie pomysłu, tylko uświadomienie niektórym absurdów w jakie popadają.

Nie mamy problemów z WOŚP. To pan Owsiak ma problem z byciem dobrym człowiekiem i z transparentnością swoich działań.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
Ale nikt nikomu nie zabrania zbierania przez WOŚP na sprzęt dla szpitali ...
Chodzi o to, żeby argument pomagania nie dawał komuś prawa do laicyzacji i liberalizacji społeczeństwa ...


Proszę księdza, czasy średniowiecza już dawno minęły. Ludzie potrafią sami zadecydować o tym, co jest dla nich dobre a co złe. Nie ma na to wpływu ani Owsiak ani Rydzyk. I proszę nie sądzić, że wrzucający pieniądze do puszek WOŚP nie wiedzą na co są one wydawane. Wrzucają z pełną świadomością tego, że część tych pieniędzy jest przeznaczana na inny cel niż sprzęt medyczny i wyrażają na to zgodę.
Skoro dla kleru solą w oku jest Woodstock, to dlaczego KK nie przekona ludzi do tego, żeby zamiast na Woodstock przyszli do kościoła?
Właśnie na tym polega Wasz problem i dlatego tak ujadacie na tego Owsiaka.
Są nieliczne wyjątki gdzie księża mają prawdziwe powołanie i swoją postawą potrafią zachęcić do wiary.
Sama kiedyś byłam bardzo blisko związana z KK. Można powiedzieć, że był moim drugim domem. Ale właśnie dlatego, że widziałam więcej niż zwykły człowiek co się dzieje na "zapleczu" odsunęłam się od tej instytucji raz na zawsze. W głównej mierze zawdzięczam to wtedy proboszczowi parafii MBKP- obecnemu biskupowi Frankowskiemu.
Jakie macie moralne prawo do osądzania innych?Wasze zachowanie nie ma nic wspólnego z nauczaniem Jezusa!Dlatego ubywa Wam wiernych.Dlatego ludzie wybierają inną alternatywę. Nienawiść do każdego kto nie zgadza się z Waszymi poglądami i nie toleruje Waszego zakłamania, nie jest drogą do zbawienia!
Amen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 11:59  
Cytuj
Ciekawe czy przeciwnicy Woodstock wiedzą, że na festiwalu mieści się tzw. Przystanek Jezus, gdzie odbywają się spotkania, celebracje liturgiczne, rekolekcje dla ewangelizatorów, a także ewangelizacja przez muzykę, filmy oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.

Dodatkowo na samym przystanku spotkać można niezliczoną ilość księży i sióstr zakonnych - świetnie bawiących się z innymi uczestnikami. Jak dobrze pamiętam mają nawet hasło: Jezus Rządzi! - strasznie pozytywni i przede wszystkim otwarci ludzie. Proszę zapytać ich czy faktycznie festiwal jest pełen szatana i złych intencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 12:03  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Ale nikt nikomu nie zabrania zbierania przez WOŚP na sprzęt dla szpitali ...

To jak to jest: WOŚP dobry, Owsiak zły? Póki co WOŚP bez Owsiaka nie istnieje i to on firmuje całą akcję swoją osobą. W sygnaturce takiego jednego znalazłam cytat: "Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22). Może więc lepiej będzie nie przyjmować sprzętu od Owsiaka - oczerniać nie będzie potrzeby, a i sumienie czyste umiech

CYTAT (rsta)
Chodzi o to, żeby argument pomagania nie dawał komuś prawa do laicyzacji i liberalizacji społeczeństwa ...

Jak wspomniała Kasandra ludzie mają swój rozum i sami o sobie decydują. Nie wyglądasz mi na gościa, który bezrefleksyjnie da się zlaicyzować i zliberalizować, nie zakładaj więc, że reszta społeczeństwa jest głupsza od Ciebie i porzuci swoje wartości tylko dlatego, że Owsiak poparł czarny protest umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 13:42  
Cytuj
Droga siostro zakonna Kasandro.
Masz rację, że czasy rozkwitu sztuki, kultury i nauki będące w średniowieczu już minęły ale nadal ludzie (w tym również ja) myślą.
Wydaje mi się, że księża zachęcają do przyjścia do Kościoła zamiast pojechania na Woodstock, właśnie jest to robione przez wspomniany Przystanek Jezus, który rzeczywiście ewangelizuje wśród Woodstockowiczan.

Żaden człowiek nie jest skreślany i nie jest odrzucany, ani nienawidzony.
Natomiast zło, które się pojawia, może a nawet powinno być krytykowane.

Co znaczy, że ksiądz ma powołanie...?
To znaczy, że przymyka oczy na pewne złe czyny?
Czy, że do końca jest wierny Chrystusowi?
No właśnie, bo dla każdego może znaczyć co innego ...

Jeżeli pojawiają się księża, siostry zakonne i świeccy na Woodstocku aby ewangelizować to super, ale żaden z nich nie może medytować jogi, modlić się Hary Kryszny, taplać w błocie czy bawić do satanistycznej muzyki a tym bardziej zażywać narkotyków.
Ludzie, którzy tam idą ewangelizować są przygotowani na to.

Oczywiście, że nie tylko samo zło tam jest, bo jest i część dobra, ale jest to tak ze sobą powiązane, że bierzesz jedno i drugie naraz.

Zgadzam się, że wielu księżom należałyby się częste i porządne rekolekcje i mam nadzieję, że to w niedługim czasie nastąpi.

Sam zadają sobie to pytanie czy moją drogą do zbawienia jest milczeć, gdy widzę postępującą laicyzację i liberalizację ...
Czy pisać o moich obawach ...

Czynić dobro każdy może i nikomu nie możemy tego zabraniać, ale jeżeli z tym dobrem ściśle powiązane jest jakieś zło, to wg mnie należy o tym mówić.
Popierać dobro, ale krytykować zło. Nie człowieka!

Fajnie, że Jurek zbiera na sprzęt dla chorych dzieci, ale trudno będzie go przekonać aby nie organizował Woodstock w takiej formie jak to jest obecnie!
A dopóki Woodstock będzie tak działał jak działa, to sumienie nie pozwala mi wrzucić do puchy, ale każe mi pomagać potrzebującym inaczej.

Absolutnie nie uważam się za najmądrzejszego w społeczeństwie.
Uważam się za przeciętnego. A jeżeli moje rozważania komuś pozwolą świadomie wybrać pomiędzy dobrem a złem, to tylko Bogu dziękować!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe czy przeciwnicy Woodstock wiedzą, że na festiwalu mieści się tzw. Przystanek Jezus, gdzie odbywają się spotkania, celebracje liturgiczne, rekolekcje dla ewangelizatorów, a także ewangelizacja przez muzykę, filmy oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.



Nie "na" tylko obok i batalia o to toczyła się przez lata.
Pamiętam takie "przystanki" gdzie ludzie od "Przystanku Jezus" byli wyrzucani.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
Nie "na" tylko obok i batalia o to toczyła się przez lata.
Pamiętam takie "przystanki" gdzie ludzie od "Przystanku Jezus" byli wyrzucani.


Nie wiem o jakie batalie chodzi. Mówię o tym co jest tu i teraz, nie kiedyś. Uczestniczyłem w ostatnim przystanku i Przystanek Jezus, był tuż obok małej sceny, więc miejsce bardzo "popularne" dla uczestników.

Wypowiedź rzecznika tegorocznego Przystanku Jezus:

- Mamy nadzieję, że dzięki obecności w sąsiedztwie festiwalu jesteśmy bliżej uczestników Woodstocku szukających u nas przeżyć duchowych, odpoczynku, modlitwy, rozmowy z ewangelizatorami, dobrej muzyki i filmu – dodał Kościuszko. Rzecznik zaznaczył, że organizatorzy Przystanku Woodstock w pełni zaakceptowali lokalizację i działalność Przystanku Jezus traktując go, jako partnera.

- Jesteśmy, jako niezależny partner serdecznie traktowani. Ta serdeczność została przypieczętowana tym, że Jurek Owsiak pierwszy raz w historii naszej współpracy przyszedł do nas dzień otwarcia i życzył nam z naszej sceny, stojąc przy krzyżu, dobrego Przystanku Jezus – powiedział Kościuszko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2018r. 15:33  
Cytuj
No to teraz klik klik klik, to tyle prześlemy tam, to tyle tamtej, a tyle w tej Emotikon grinsmiech2 Po co Owsikowi tyle lewych fundacji, czy społeczeństwo zgodziło się na to, aby z datków WOŚP przelewać do 7 fundacji?Czy ktoś się zgadzał, żeby wynagrodzenia ich opiewały na kwotę od 11 do 19 tysięcy złotych miesięcznie każdemu członków z zarządu fundacji?! Pomyśleć ile można byłoby uratować innych dzieci, które cierpią!!!
Wystarczy sprawdzić w KRS. Mamy nadzieję, że w końcu coś się w tej sprawie ruszy, a Sądy zaczną wsadzać do więzienia i konfiskować majątki!!!




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 78 79 80 81 82 83 84 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »