NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 90 91 92 93
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 10:14  
Cytuj
Zawsze wrzucam więc i teraz wrzucę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 10:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 14:56  
Cytuj
Od kilku lat zbieramy na WOŚP i wspieramy WOŚP i nigdy nie mieliśmy z tym problemu czy wrzucić. Nigdy też nie przyszło nam do głowy, że kiedykolwiek skorzystamy ze sprzętu zakupionego przez WOŚP.

Rok temu znajomej dziecko korzystało ze sprzętu zakupionego przez WOŚP w szpitalu w Rzeszowie. Wcześniej znajoma nie popierała WOŚP i krytykowała ich ale w tym roku w styczniu zbierała na WOŚP bo jej dziecko korzystało z zakupionego przez nich sprzętu.

Życie płata figle i w tym roku moje dziecko było w szpitalu w Nisku.
Oddział dziecięcy pięknie wyposażony przez WOŚP oraz ze środków unijnych.

Kilka lat temu moje starsze - dorosłe już dziecko również było w szpitalu na oddziale dziecięcym w Stalowej Woli.
Warunki jakie były wtedy w Stalowej Woli w szpitalu były koszmarne ( nie wiem jak jest dziś tam).
Obecne warunki w szpitalu w Nisku są rewelacyjne, również wyżywienie dzieci na oddziale jest przepyszne nie to co w stalowowolskim szpitalu.

Tym co tak narzekają na WOŚP nie życzę by kiedykolwiek byli zmuszeni trafić do szpitala z dzieckiem a jeśli już taka była by konieczność lepiej by był to oddział wyposażony tak rewelacyjnie jak ten w Nisku.

Każdego, kto zetknął się w szpitalu ze sprzętem od WOŚP i korzystał z niego nie przekona ujadanie i hejtowanie WOŚPu choćby tutaj. Pisać można tu dużo jedni mogą ploty rozsiewać by zniechęcić ludzi jednak prawda jest taka, że gdyby tak na prawdę WOŚP i Owsiak marnotrawił zebrane pieniążki to już dawno, a napewno od 4 lat miał by prokuraturę z zarzutami na karku. Jak na razie tak nie jest więc zamiast kłamliwe ploty rozsiewać zajmijcie się marnotrawieniem naszych ciężko zarabianych pieniędzy przez NFZ.

Niestety mimo płacenia co miesiąc przez naszą rodzinę dość dużych kwot na NFZ problem pojawił się gdy dziecku zalecono rehabilitację gdyż na niektóre zabiegi nie ma możliwości w ramach NFZ się dostać gdyż NFZ narzucił limity.

Czemu o tym się nie pisze? Czemu tego nie negujecie?

Przecież wszyscy płacą nie mało na NFZ a gdy się zdarzy raz na 10 lat zachorować i zrobić badania to jest problem i lepiej by każdy prywatnie sobie zrobił. Czy to jest normalne Waszym zdaniem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Od kilku lat zbieramy na WOŚP i wspieramy WOŚP i nigdy nie mieliśmy z tym problemu czy wrzucić. Nigdy też nie przyszło nam do głowy, że kiedykolwiek skorzystamy ze sprzętu zakupionego przez WOŚP.

Rok temu znajomej dziecko korzystało ze sprzętu zakupionego przez WOŚP w szpitalu w Rzeszowie. Wcześniej znajoma nie popierała WOŚP i krytykowała ich ale w tym roku w styczniu zbierała na WOŚP bo jej dziecko korzystało z zakupionego przez nich sprzętu.

Życie płata figle i w tym roku moje dziecko było w szpitalu w Nisku.
Oddział dziecięcy pięknie wyposażony przez WOŚP oraz ze środków unijnych.

Kilka lat temu moje starsze - dorosłe już dziecko również było w szpitalu na oddziale dziecięcym w Stalowej Woli.
Warunki jakie były wtedy w Stalowej Woli w szpitalu były koszmarne ( nie wiem jak jest dziś tam).
Obecne warunki w szpitalu w Nisku są rewelacyjne, również wyżywienie dzieci na oddziale jest przepyszne nie to co w stalowowolskim szpitalu.

Tym co tak narzekają na WOŚP nie życzę by kiedykolwiek byli zmuszeni trafić do szpitala z dzieckiem a jeśli już taka była by konieczność lepiej by był to oddział wyposażony tak rewelacyjnie jak ten w Nisku.

Każdego, kto zetknął się w szpitalu ze sprzętem od WOŚP i korzystał z niego nie przekona ujadanie i hejtowanie WOŚPu choćby tutaj. Pisać można tu dużo jedni mogą ploty rozsiewać by zniechęcić ludzi jednak prawda jest taka, że gdyby tak na prawdę WOŚP i Owsiak marnotrawił zebrane pieniążki to już dawno, a napewno od 4 lat miał by prokuraturę z zarzutami na karku. Jak na razie tak nie jest więc zamiast kłamliwe ploty rozsiewać zajmijcie się marnotrawieniem naszych ciężko zarabianych pieniędzy przez NFZ.

Niestety mimo płacenia co miesiąc przez naszą rodzinę dość dużych kwot na NFZ problem pojawił się gdy dziecku zalecono rehabilitację gdyż na niektóre zabiegi nie ma możliwości w ramach NFZ się dostać gdyż NFZ narzucił limity.

Czemu o tym się nie pisze? Czemu tego nie negujecie?

Przecież wszyscy płacą nie mało na NFZ a gdy się zdarzy raz na 10 lat zachorować i zrobić badania to jest problem i lepiej by każdy prywatnie sobie zrobił. Czy to jest normalne Waszym zdaniem?





Witam

Ci, którzy krytykują WOŚP zachowują się jakby podcinali gałązkę, na której siedzą... W tym, co napisałaś jest wiele prawdy... Można nie lubić Jurka Owsiaka - zgadzam się.... Można się z nim nie zgadzać - OK. Ale nie można zarzucać, że ta nasza wielka, wspólna walka o poprawę jakości usług medycznych jest beeee... Lubisz, wolisz Caritas - to super... Wspieraj!!! Nie bądź idiotą i nie neguj wysiłków milionów Polaków w imię swoich poglądów politycznych i przekonań.... Bądźmy razem, a jak nie chcemy to chociaż nie przeszkadzajmy, bo moje dziecko (drugie) dzięki WOŚP miało robione w Rzeszowie badania słuchu po urodzeniu. I tylko dzięki WOŚP.....


Amen


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 22:21  
Cytuj
Mirki i tak będą psioczyć na WOŚP bo Owsiak jest be bo robi to i robi tamto. Natomiast Jarosław K. i bezdzietny Ociec z Torunia są święci choć dla ludzi nic nie zrobili oprócz mieszania w głowach.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 22:32  
Cytuj
Sam Owsiak wypowiadał się ze przy obecnej sytuacji lepiej byłoby zbierać na wypłaty dla zdolnych lekarzy na prowincje od kupowania sprzętu. Jest w tym trochę racji.

PS.
Regres co ty tu jeszcze robisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
Regres co ty tu jeszcze robisz?

Wchodzę od czasu do czasu jak mam ochotę na polewkę z porzytecznych. Jeszcze mi wolno.

CYTAT
Pożyteczni idioci, pożyteczny idiota (ros. поле́зный идиот, transkrypcja polska: poleznyj idiot[1]) czasem też użyteczny idiota – pejoratywne określenie przypisywane Leninowi, który miałby tak określać zachodnich dziennikarzy piszących entuzjastycznie o rewolucji bolszewickiej i ukrywających jej niepowodzenia.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2019r. 22:56  
Cytuj
Nie powinieneś po ostatnim występie. Nie zauważyłeś,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2019r. 00:40  
Cytuj
Chodzi o to że napisałem że wyborcy PiS to gorszy sort.

To był troll z mojej strony. Parodia na pewnego małego smutnego ku*asa któremu przyśniła się władza. Dlatego "poświęcił się" nie założył rodziny aby siedzieć i myśleć jak tu oszukać ludzi tak aby być na piedestale. Po to by czuć się lepszym od "dziadów" i ludzi "gorszego sortu".

Poza tym sami PISowcy o swoich wyborcach mówią "ciemny lud". smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 90 91 92 93
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »