NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Orędzie prezydenta RP, Ale ściema
Posty: 12
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 20:28  
Cytuj
wysłuchałem orędzie naszego nowego prezia od wszystkich polaków ,ktorych ma gdzieś.
Rozumiem partie obiecujace i .......???
Ale prezydent?mianuje się moim prazydentem i ma mnie gdzieś?
To orędzie to zniważenie polaków i calej demokracji,Za przeproszeniem..............nie chce takiego prazydenta który ma mnie gdzieś i moje poglądy.
bełkot,,,żenada,,,bełkot

GDZIE NARÓD??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 20:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 20:39  
Cytuj
Napij się, Sylwester jest sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 20:42  
Cytuj
vixi masz racje
napisałem i z żalu napiłem sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 21:09  
Cytuj
Napiłem sie i niesmak z orędzia nadal pozostał.
Niesmaku nie da się zapić wódka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 22:17  
Cytuj
a czego innego jak nie bełkotu spodziewałes sie od prezydenta -marionetki? przeciez to prezydent PISlamistów,marionetka sterowana sznureczkami pociaganymi przez kurdupla ktory mianuje sie NACZELNIKIEM PANSTWA POLSKIEGO !!! chcieliscie to macie,tej porazki POLSKi nie da sie ani zapic,ani przespac,ani cofnać !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
a czego innego jak nie bełkotu spodziewałes sie od prezydenta -marionetki? przeciez to prezydent PISlamistów,marionetka sterowana sznureczkami pociaganymi przez kurdupla ktory mianuje sie NACZELNIKIEM PANSTWA POLSKIEGO !!! chcieliscie to macie,tej porazki POLSKi nie da sie ani zapic,ani przespac,ani cofnać !!!!



Jak Ci "pislamiści" narzekali na poprzedniego prezydenta to pojawiły się głosy,że to Prezydent całego narodu wybrany w demokratycznych wyborach.Czy teraz ta "śpiewka" już nie obowiązuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 12:49  
Cytuj
Ja słyszałem o Komorowskim, że wybrany przez przypadek, że rezydent, że strażnik żyrandola. Wszystko to możesz odnaleźć tu na naszym forum. Teraz notariusz Maliniak zwany p'Rezydentem już nie jest wybrany przypadkiem. Nie jest reprezentantem jednej partii, ma własne zdanie w sprawie ustaw i sam decyduje czy podpisze ;-)
Tak to własnie u nas wygląda. Nie ma różnic, różnice są tylko w ocenach. Każdy ma prawo do własnej oceny, z reguły nikt nie robi tego obiektywnie. Musiał by sie przyznać do błędu.
Taki urząd Prezydenta nie jest nam do niczego potrzebny. Lepiej wprowadzić w Polsce system Prezydencki albo zlikwidować ten urząd. Po co nam dwór z pajacem zamiast króla. Za drogo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 14:02  
Cytuj
matoły. macie 4 lata kary. pytanie czy przez ten czas nie polozycie lagi na to co ten cymbal odpierdala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 14:07  
Cytuj
Dalibor bój się Boga czy w co tam wierzysz ... a nawet jak w nic to bój się niczego ... Jak można porównywać Bronka do kogoś co ma mniej do gadania niż ... KOT :szok: ... Więcej obiektywizmu w nowym roku ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Dalibor bój się Boga czy w co tam wierzysz ... a nawet jak w nic to bój się niczego ... Jak można porównywać Bronka do kogoś co ma mniej do gadania niż ... KOT :szok: ... Więcej obiektywizmu w nowym roku ...


Szanowny Bananie,kiedyś pisałeś,że Lech Kaczyński był najgorszym Prezydentem w dziejach powojennej Polski. Jest sens dyskutować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 14:17  
Cytuj
CYTAT (Dalibor )


Szanowny Bananie,kiedyś pisałeś,że Lech Kaczyński był najgorszym Prezydentem w dziejach powojennej Polski. Jest sens dyskutować?


smiech2 Banan nie spodziewał się wyboru maliniaka ;-) Lepszy sort go zaskoczył i wybrał gorszego. Mnie zresztą też. No ale to naród wybrał więc... Jaki naród taki p'Rezydent. Pajac i tyle ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 14:19  
Cytuj
8+ lat....



/:szok:

Tempo degeneracji jakości agitacji odtrąconego środowiska jest tak szybkie ze za 2 lata pojawianie się "takich spontanicznych tekstów" będzie wzbudzało uśmiech zażenowania do czego prowadzi długotrwały głód.



Na dzisiaj to jeszcze i aż spojrzenie z politowaniem dla zagubionych z nienawiści do Polski i ostatnie próby pomocy w diagnozie schorzenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2016r. 15:52  
Cytuj
Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2016r. 21:15  
Cytuj
Obrazek

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2016r. 22:11  
Cytuj
Nie jestes zyczliwym. Get over it Helmut ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 00:12  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Dzięki ...to będzie zajebiście udany rok jak tak cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2016r. 12:03  
Cytuj
CYTAT (cdn..)
8+ lat....



/:szok:

Tempo degeneracji jakości agitacji odtrąconego środowiska jest tak szybkie ze za 2 lata pojawianie się "takich spontanicznych tekstów" będzie wzbudzało uśmiech zażenowania do czego prowadzi długotrwały głód.



Na dzisiaj to jeszcze i aż spojrzenie z politowaniem dla zagubionych z nienawiści do Polski i ostatnie próby pomocy w diagnozie schorzenia...


Widzisz koleżko. Przytoczyłem wasze teksty w kierunku Bronka i nie spodobało się ;-). To wy tak oceniliście Bronka bo był partyjnym pRezydentem. Maliniak od pierwszych dni jest rezydentem pisowskim i wam to nie przeszkadza. Będziecie czekać z ocenami do usranej śmierci. Nie jest wam głupio z powodu takiego wyboru?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2016r. 21:50  
Cytuj
Odnaleziono nie publikowane orędzie prezydenta


http://www.youtu(...)a_player

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
Odnaleziono nie publikowane orędzie prezydenta


http://www.youtu(...)a_player

Obejrzałem ten fascynujący materiał produkcji Max Kolonko Tv JEDYNEJ TELEWIZJI KTÓRĄ WARTO DZIŚ OGLĄDAĆ!
Co na to TRWAM?
Materiał na temat Prezydenta jest bez wątpienia fotomontażem,przez kogo wykonanym,nie wiem.
Z całego materiału wryła mnie się w pamięć ostatnia wypowiedź
DZIĘKUJĘ PAŃSTWU ZA DOTACJĘ DLA MAX KOLONKO TV JEDYNEJ TELEWIZJI KTÓRĄ WARTO DZIŚ OGLĄDAĆ.TO DZIĘKI PAŃSTWA DOTACJOM MOŻEMY MÓWIĆ JAK JEST.[Taki biznesmen a żebra]
Reasumując;POWIEM TO ZA CO MNIE ZAPŁACICIE!
ORAZ; ROSJA OSTOJĄ DEMOKRACJI!BIERZMY Z NIEJ PRZYKŁAD!
DLACZEGO WIĘC OBURZACIE SIĘ ZA PORÓWNANIA POMIĘDZY PUTINEM a KACZYŃSKIM?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »