NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dwór Galicja, opinie, obługa, jedzenie itp
Posty: 18
Dołączył: 26 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 11:44  
Cytuj
Ja mam wesele w sobotę i mowili mi o 5 zł za pokrowce od osoby;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 11:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2016r. 20:50  
Cytuj
Zastanawiam się nad weselem w tym lokalu i mam pytanie do osób które tam były lub miały swoje wesele. Widziałam, że tutaj wypowiadaliście się, że nic nie słychać z drugiego wesela, kiedy są organizowane dwa. A czy miał ktoś stolik przy tej ściance oddzielającej wesela - czy wtedy też nic nie słychać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Zastanawiam się nad weselem w tym lokalu i mam pytanie do osób które tam były lub miały swoje wesele. Widziałam, że tutaj wypowiadaliście się, że nic nie słychać z drugiego wesela, kiedy są organizowane dwa. A czy miał ktoś stolik przy tej ściance oddzielającej wesela - czy wtedy też nic nie słychać?


Hej

My mieliśmy wesele na mniejszej sali i stół młodych był ustawiony właśnie przy tej ścianie działowej. Drugie wesele zupełnie nie przeszkadzało i nic nie było słychać.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 13:08  
Cytuj
Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy salą weselną ma być Galicja powiem tak- brać w ciemno! Mielismy wesele w czerwcu i było cudownie. Wszystko na najwyższym poziomie, a jedzenie mistrz;) były plotki że się popsuło, ale to kłamstwa- goście mówili, że na żadnym weselu nie było tak super jedzenia. Jesteśmy baaardzzo zadowoleni;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 13:18  
Cytuj
Tak tak Monika ma wesele w marcu w sobotę a w lipcu miała w czerwcu. Koleżanko nie próbuj robić reklamy jak tego nie potrafisz. Tylko zrazisz do Galicji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 14:32  
Cytuj
Dziewczyna - pisała że ma wesele w SOBOTĘ a nie, że w marcu, radzę czytać ze zrozumieniem, a nie się mądrzyć. Zresztą prawie cały marzec to Wielki Post więc wesel w Galicji nie było

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 14:52  
Cytuj
Zwróć uwagę na datę dodania postu 7 marzec. Ja się nie mądrze .... w przeciwieństwie do.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 17:45  
Cytuj
Obelixus, przeczytaj i przemyśl jeszcze raz jak to u Ciebie jest z tym mądrzeniem się umiech
CYTAT (2402)
@hadzi - no właśnie koleżanka tam robi i mówiła, że wszystko jest w cenie, nic nie wspominali o dodatkowych opłatach na pokrowce. Może to wynika z tego w jaki dzień jest wesele - ona ma w sobotę, a znajomy mojego teścia w niedzielę i im podobno Pan wspominał o tej opłacie. Przy dużym weselu to naprawdę spory koszt...

@monika1989 - więc w jaki masz dzień?

CYTAT (monika1989)
To prawda. Mam tam wesele w czerwcu i też mi mówiono o 5zł za sztukę za pokrowce.

CYTAT (monika1989)
Ja mam wesele w sobotę i mowili mi o 5 zł za pokrowce od osoby;)

AmbaFatima ma rację cool girl

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 21:17  
Cytuj
Yeees. Poddaje sie refleksji nad swoim zachowaniem. Nie doczytalem wszystkich wczesniejszych wiadomosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2016r. 23:50  
Cytuj
Prasa jest tak jeśli są dwa wesela jednocześnie to ci co płacą więcej na rękach noszeni a tam gdzie mniejsze wesele mają w dupie. Wiem bo to przerabiałem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2016r. 11:19  
Cytuj
Ale głupoty piszesz JesteMtu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2016r. 11:23  
Cytuj
Pierwszy post to ja w ogóle dodałam 31-grudnia zakładając ten tematumiech sama miałam wątpliwości co do Dworu Galicja i przez plotki na pewno też ma wiele osób, wiec po naszym weselu postanowiłam napisać jak było. Proponuję czytać więcej postów wstecz zanim się kogoś oskarża o reklamęumiech

Na naszym weselu było 125 osób na dużej saliumiech za ścianą na 123. Nic nie było słychać,a obsługa radziła sobie ze wszystkimumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »