NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca w Telepizza, telepizza wyzysk
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:54  
Cytuj
witam,zainteresowany byłem praca w telepizzy na stanowisku kasjer / kuchnia.Wyslalem e maila z pytaniami Otrzymalem w odpowiedzi iż 18 godzin zapieprza się bez wyplaty ( taka forma szkolenia ) stawka 6 zl potem 7 ( umowa zlecenie kwota smieszna ) uważajcie na ta firme gdyż ona nie działa zgodnie z prawem wyzyskuje ludzi, dlatego uzyje wszystkich możliwych srodkow dostępnych na rynku by za te szkolenia wlasciciel zaplacil do budżetu, osoby poszkodowane proszę o kontakt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 09:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 10:47  
Cytuj
7zł/h to przy pełym etacie wychodzi tysiąc zł miesięcznie i zero urlopów , chorobowego i żadnych przywilejów!!!

Jak nisko trzeba upaść,żeby godzić się na takie niewolnictwo???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 13:49  
Cytuj
Wystarczylo by zebys nie mial co wlozyc do gara i sam bys poszedl.

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 15:19  
Cytuj
dokładnie zgadzam sie ze Spongebob i to nie tylko w tele pizzy jest wyzysk tylko wszedzię placa marne grosze a człowiek musi sie ozapierrrr....... nie dosc ze ciezko z praca to jak juz znajdziesz to na chleb zarobisz nic po zatym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
witam,zainteresowany byłem praca w telepizzy na stanowisku kasjer / kuchnia.Wyslalem e maila z pytaniami Otrzymalem w odpowiedzi iż 18 godzin zapieprza się bez wyplaty ( taka forma szkolenia ) stawka 6 zl potem 7 ( umowa zlecenie kwota smieszna ) uważajcie na ta firme gdyż ona nie działa zgodnie z prawem wyzyskuje ludzi, dlatego uzyje wszystkich możliwych srodkow dostępnych na rynku by za te szkolenia wlasciciel zaplacil do budżetu, osoby poszkodowane proszę o kontakt


Przekaż ten email do Państwowej Inspekcji Pracy ponieważ jest to praktyka niedozwolona.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 17:46  
Cytuj
Jak to może być że polak ma gorzej niż uchodźca na tej niby zielonej wyspie?


Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz podniósł świadczenia pieniężne dla cudzoziemców. Wcześniej wynosiły one 1260 zł miesięcznie, teraz 1335 zł. – czytamy w Dzienniku Ustaw. W rozporządzeniu minister podaje, że nowe stawki wejdą w życie pierwszego października 2015 roku.


https://wzzw.(...)dczenia/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 20:49  
Cytuj
Jak by nie było co do gara włożyć to czlowiek poszuka innej pracy.
A nie bedzie pracować za jałmużnę!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 23:17  
Cytuj
Podejrzewam,że to 6 czy 7zł to brutto,czyli na rękę coś niewiele ponad 5zł,ale znam więcej firm ,które działają podobnie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 08:14  
Cytuj
Ja sie dziwie ze znow ta Telepizza nie upadla, to co tam serwuja jest zenujace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 08:36  
Cytuj
Telepizza to najgorsza pizza w mieście, to już w starej rustice jest lepsza pizza. Ale w innych pizzeriach tez nie jest idealnie, np w Fiori trzeba uważać bo kucharzowi potrafi ciasto upasc na ziemię a on jak by nigdy nic podnosi je i kreci dalej. Kiedyś byłem swiadkiem takiej sytuacji, gość kręcił ciasto, nagle mu upadło na podłogę, podniósł je rozejrzał się czy nikt nie widział, oczywiscie był zdziwony jak napotkal mój wzrok, ale nic sobie specjalnie z tego nie robiąc, lepił dalej ten placek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 08:43  
Cytuj
Będę się czepiał - jestem znanym i ceninym degustatorem pizzy! cool girl
Pizza w obu Rusticach jest super!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Będę się czepiał - jestem znanym i ceninym degustatorem pizzy! cool girl
Pizza w obu Rusticach jest super!


To ty chyba prawdziwej pizzy nie jadles, przejedz sie do Janowa Lubelskiego pizzeria Capri, polecam pizze z Salami pikantnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Gru 2015r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Będę się czepiał - jestem znanym i ceninym degustatorem pizzy! cool girl
Pizza w obu Rusticach jest super!


To ty chyba prawdziwej pizzy nie jadles, przejedz sie do Janowa Lubelskiego pizzeria Capri, polecam pizze z Salami pikantnym.



Że niby Janów Lubelski jest ojczyzną pizzy i tam robi się prawdzwą? Pie... lisz!
A rzaczek daje radę od ponad dwudziestu lat. I bez dyskusji!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 08:14  
Cytuj
Juz lepiej ulotki roznosic czy zbierac zlom,puszki niz pracowac dla kogos za jałmużnę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Gru 2015r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Będę się czepiał - jestem znanym i ceninym degustatorem pizzy! cool girl
Pizza w obu Rusticach jest super!


To ty chyba prawdziwej pizzy nie jadles, przejedz sie do Janowa Lubelskiego pizzeria Capri, polecam pizze z Salami pikantnym.



Że niby Janów Lubelski jest ojczyzną pizzy i tam robi się prawdzwą? Pie... lisz!
A rzaczek daje radę od ponad dwudziestu lat. I bez dyskusji!


Dla twojej ignorancji glabie, pizza pochodzi z Neapolu, neapolitańska pizza powinna być wypiekana w piecu opalanym drewnem dębowym. Danie to otrzymało w roku 2009 certyfikat TSG, a więc jego nazwa jest zastrzezona dla produktow przygotowywanych wyłącznie według pierwotnej receptury.

Do ciasta 4 skladniki:woda,maka(typ 00 Caputo), sol, drozdze.
Sos pomidorowy z pomidorow San Marzano
Mozarella fiori di latte lub z mleka bawolego i bazylia.

U nas w okolicy takiej pizzy nie znajdziesz bylaby zbyt droga.

Jest sporo odmian pizzy neapolitanskiej, jest i tez pizza American style.

Oczywiscie Janow nie jest ojczyzna pizzy ale w naszej okolice jest tam najlepsza pizza,gosc potrafi w tak malym miescie sprzedac 200 plackow dziennie a lokal jest otwarty tylko od 17h00 do 22h30.Swojego rzaczka mozesz sobie wsadzic gleboko nie powiem gdzie.

Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2015r. 18:28  
Cytuj
Rustica najlepsza umiech

Zaczek i Montanara umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Gru 2015r. 02:33  
Cytuj
CYTAT


Dla twojej ignorancji glabie



Tu głąbie, gdzie indziej idioto. Napiszesz coś więcej o sobie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2015r. 02:46  
Cytuj
CYTAT
Swojego rzaczka mozesz sobie wsadzic gleboko nie powiem gdzie.

Pozdro



Rustica jest ok i to widać choćby w tym temacie. Tylko chyba ci którym ta pizza smakuje, nie znają się na tym co im smakuje. Znalazł się Amaro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Gru 2015r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Swojego rzaczka mozesz sobie wsadzic gleboko nie powiem gdzie.

Pozdro



Rustica jest ok i to widać choćby w tym temacie. Tylko chyba ci którym ta pizza smakuje, nie znają się na tym co im smakuje. Znalazł się Amaro.


Dla mnie to mozesz i gowno jesc, no i toge rzaczka polanym sosem czosnkowym, wolny kraj . Dla zachety https://www.youtu(...)xyizZ-cA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2015r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Swojego rzaczka mozesz sobie wsadzic gleboko nie powiem gdzie.

Pozdro



Rustica jest ok i to widać choćby w tym temacie. Tylko chyba ci którym ta pizza smakuje, nie znają się na tym co im smakuje. Znalazł się Amaro.


Dla mnie to mozesz i gowno jesc, no i toge rzaczka polanym sosem czosnkowym, wolny kraj . Dla zachety https://www.youtu(...)xyizZ-cA


Dla mnie bardzo dobrą pizze robią w gondoli i fiori. Ta z gondoli czasami przypomina mi pizze jaką jadłem w Bolonii (nie w knajpach dla turystów zaznaczamumiech ).

W PL pizza w większości to inny twór, bo tylko u nas leje się po pizzy dodatkowymi sosami - ale nie oznacza to, że nie jest to dobre, ot inny rodzaj pizzy.
Ja w Janowie nie jadłem, kumpel z Janowa też chwalił że mają jakąś pizzerie dobrą (może to o tej mowa), ale w Gondoli mu smakowała bardziej (może to kwestia towarzystwa jezyk).
Ja osobiście nie lubię "polskich" pizz na grubym biszkopcieumiech dlatego gondola mi podchodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Gru 2015r. 07:57  
Cytuj
Sa gusta i gusciki,jeden lubi blondynki drugi rude,o gustach sie nie dyskutuje . Ale nie nazywajmy pizzy kawalek placka polanym sosem z cosznkiem, lub ketchupem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2015r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
Sa gusta i gusciki,jeden lubi blondynki drugi rude,o gustach sie nie dyskutuje . Ale nie nazywajmy pizzy kawalek placka polanym sosem z cosznkiem, lub ketchupem.



Czy nazwa "pizza" jest gdzieś zastrzeżona? Jadłem pizze włoskie, tureckie (tam już to totalny odjazd), w Szwajcarii także bardzo dziwną pizze mi się zdarzyło zjeść - jakby ktoś pisał, że w STW jest pizza włoska, to Rustica itp. odpadają to fakt, ale tam mają po prostu polską wersję pizzy i nic w tym złego, jeśli ludziom to smakuje. To samo masz z kebabami (kebapami) - wszędzie inne wersje i każdemu co innego smakuje.
Osobiście też wolę oryginalną włoską pizze, ale polskiego "biszkopta" czasami też zapodam jak mnie najdzie ochota i nic w tym złego nie widzę umiech
Ale chyba tylko w PL pizze polewa się sosamiumiech Pamiętam jak w DE patrzyli na mnie jak na głupka, jak do pizzy poprosiłem o sosy jakieś, tak z przyzwyczajenia umiech

Ale chyba trochę odbiegło się tu nam od tematu - bo tu był zgłoszony problem wyzysku w Telepizzy, a nie tego gdzie jest najlepsza pizza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Gru 2015r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Sa gusta i gusciki,jeden lubi blondynki drugi rude,o gustach sie nie dyskutuje . Ale nie nazywajmy pizzy kawalek placka polanym sosem z cosznkiem, lub ketchupem.



Czy nazwa "pizza" jest gdzieś zastrzeżona? Jadłem pizze włoskie, tureckie (tam już to totalny odjazd), w Szwajcarii także bardzo dziwną pizze mi się zdarzyło zjeść - jakby ktoś pisał, że w STW jest pizza włoska, to Rustica itp. odpadają to fakt, ale tam mają po prostu polską wersję pizzy i nic w tym złego, jeśli ludziom to smakuje. To samo masz z kebabami (kebapami) - wszędzie inne wersje i każdemu co innego smakuje.
Osobiście też wolę oryginalną włoską pizze, ale polskiego "biszkopta" czasami też zapodam jak mnie najdzie ochota i nic w tym złego nie widzę umiech
Ale chyba tylko w PL pizze polewa się sosamiumiech Pamiętam jak w DE patrzyli na mnie jak na głupka, jak do pizzy poprosiłem o sosy jakieś, tak z przyzwyczajenia umiech

Ale chyba trochę odbiegło się tu nam od tematu - bo tu był zgłoszony problem wyzysku w Telepizzy, a nie tego gdzie jest najlepsza pizza umiech


Tak jak pisalem wczesniej "pizza neapolitanska" jest zastrzezona,w turcj na pizze sie mowi "pide" lub drugi rodzaj "Lahmacun" (ktore moim zdaniem sa pyszne) tak tylko dla sprostowania. Wspomniales o Kebabie, jadlem go we Francji (najlepszy jakie jadlem u turka), Turcji, Grecji (Gyros), i Wegrzech i wszedzie bylo smacznie mieso swieze nie mrozone, we Francji byl the best .

Mnie boli to ze w polsce ludziom sie wciska najgroszy syf (kebab mrozony z mielonki z niewiadomo jakiego pochodzenia), czy pizza z serem seropodobnym.

Najgorsze jest to, ze ludzie to lykaja.

Dobra koniec off topic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2016r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
18 godzin zapieprza się bez wyplaty ( taka forma szkolenia )

Nie ma na takie praktyki paragrafu? Pytanie do znawców prawa, nie do teoretyków.
Ja pracując u takich chujów srał bym do pizzy żeby ich puścić z torbami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lut 2016r. 14:40  
Cytuj
Panstwowa Inspekcja Pracy w Tarnobrzegu.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »