NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Lodowisko,
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 10:35  
Cytuj
jak to jest w wawie lodowisko na wolnym powietrzu hula a u nas sie nie dasciana o co tu kurw... chodzi:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 10:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 10:44  
Cytuj
TVN kłamie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 10:48  
Cytuj
Kiedy tak w ogóle ma ruszyć to lodowisko?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
TVN kłamie.


haha tak myslalem good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 11:09  
Cytuj
Jak będzie mróz niewypał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 11:27  
Cytuj
Nie ruszy. W tym roku zimy nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 11:35  
Cytuj
lodowiska nie ma bo ta tempa pisowska dzida nie potrafi niczego dobrze zrobić. Prawdopodobnie nie policzył ile kosztuje utrzymanie tego lodowiska i czeka na mróz. Wydał 400 tysięcy na rurki, choinki i bandy. Teraz czeka na mróz. Szczęśliwie na niego nie głosowałem ale wygląda na to, że Stalowiacy wybrali miernotę na urząd Prezydenta. Boisko też zaczął budować a teraz nie ma kasy na dokończenie. Otwierał Przemysłową ale zaraz szybko na FB pisał, że to nie jego dzieło. No bo czym sie chwalić. Każda studzienka niżej od asfaltu, rondo za małe i ulica za wąska. Kiedy remont? Kolejna miernota pisowska w postaci Zarzecznego, która nic nie potrafi. Wczoraj czytałem że te tępe dzidy chcą się szpitalem zajmować. Przepraszam, kurwa jakie oni mają kwalifikacje by zajmować się czymkolwiek. Chcą sie zająć szpitalem to niech zapytają Goli jak to się robi. Jeśli chcą mieć porodówkę na najwyższym poziomie to niech pojadą do ProFamilii i zapytają jak to się robi.

Lodowisko to przykład jakich ludzi mamy u władzy. Aż strach pomyśleć co będzie za 3 lata.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
lodowiska nie ma bo ta tempa pisowska dzida nie potrafi niczego dobrze zrobić. Prawdopodobnie nie policzył ile kosztuje utrzymanie tego lodowiska i czeka na mróz. Wydał 400 tysięcy na rurki, choinki i bandy. Teraz czeka na mróz. Szczęśliwie na niego nie głosowałem ale wygląda na to, że Stalowiacy wybrali miernotę na urząd Prezydenta. Boisko też zaczął budować a teraz nie ma kasy na dokończenie. Otwierał Przemysłową ale zaraz szybko na FB pisał, że to nie jego dzieło. No bo czym sie chwalić. Każda studzienka niżej od asfaltu, rondo za małe i ulica za wąska. Kiedy remont? Kolejna miernota pisowska w postaci Zarzecznego, która nic nie potrafi. Wczoraj czytałem że te tępe dzidy chcą się szpitalem zajmować. Przepraszam, kurwa jakie oni mają kwalifikacje by zajmować się czymkolwiek. Chcą sie zająć szpitalem to niech zapytają Goli jak to się robi. Jeśli chcą mieć porodówkę na najwyższym poziomie to niech pojadą do ProFamilii i zapytają jak to się robi.

Lodowisko to przykład jakich ludzi mamy u władzy. Aż strach pomyśleć co będzie za 3 lata.
za 3 lata to nic z polski nie zostanie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 13:03  
Cytuj
co do profamilii to zły przykład, z "tego" już nic nie zostało.
co do lodowiska, to powinno się szukać lepszych rozwiązań, nic na siłę. Nie ma pogody to nie robimy. W Rzeszowie prywatna inwestycja i wszyscy są zadowoleni. Miasto powinno się ograniczyć do estetyki miasta a nie zapewnianiu ludziom na siłę rozrywek a nie zastępowanie prywatnych inwestorów. . Park, ścieżki, lampeczki, wygląd miasta - na to nie jest nigdy szkoda pieniędzy o ile są wydawane rozsądnie (ławki w parku)...

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 13:20  
Cytuj
Słuchaj Andrzejek miałeś właśnie przykład na kolejnej miesięcznicy jaki elektorat ma PiS.Czego od takich dewot,tumanów mozna sie spodziewać.ksiądz poobracałby im córkę i wnuczkę i uwierzyliby księdzu.Wspomnieć należy jeszcze o systemie przyznawania mieszkań socjalnych i sposobie umarzania długów wobec SM.Może faktycznie lepiej jest nie płacić.Część odrobi,część umorzą a za te odkładane zamiast na czynsz dołożyć do nowego autka albo sobie na konkretne wakacje pojechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 13:48  
Cytuj
Ktoś już ma przecieki, ile długu wygenerował ten ekonomiczny ignorant w miejskiej kasie? To był ostatni rok inwestycyjny, kolejne będą tylko wydatkami.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 13:59  
Cytuj
[/cytat] za 3 lata to nic z polski nie zostanie...[/cytat]
Więc trzeba działać zaczynając od własnego podwórka czyli Nadbereżnego.Moim skromnym zdaniem są powody aby odwołać go w referendum.Jego twarz obnaża artykuł „Prezydent stał się Mikołajem.“ Ukazuje go jako czułego i miłego człowieka a tak na prawdę tym chciał się lansować przed obiektywami i pokazać poprzednikowi jaki to był zły i nie czuły.W tym roku jakoś zapomniał a może jest tak „zapracowany,"podnoszeniem podatków inwestorom i przedsiębiorcom oraz przekonywanie do kredytu,że nie miał czasu dla dzieci.Lodowisko jest bardzo dobrym przykładem roztrwaniania miejskich pieniędzy,Sprawdzają się słowa jak ktoś wcześniej napisał:“ kasa po Szlęzaku się skończyła i zaczły się schody.“

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:18  
Cytuj
CYTAT (echodna)
co do profamilii to zły przykład, z "tego" już nic nie zostało.
co do lodowiska, to powinno się szukać lepszych rozwiązań, nic na siłę. Nie ma pogody to nie robimy. W Rzeszowie prywatna inwestycja i wszyscy są zadowoleni. Miasto powinno się ograniczyć do estetyki miasta a nie zapewnianiu ludziom na siłę rozrywek a nie zastępowanie prywatnych inwestorów. . Park, ścieżki, lampeczki, wygląd miasta - na to nie jest nigdy szkoda pieniędzy o ile są wydawane rozsądnie (ławki w parku)...


Co masz do pro familii? Z czego nic nie zostało?


Lodowisko nie działa, Iluminacje nie działają. Może jego żona jest zaradna. Bo jak w domu tak postępuje to niczego dobrego mu nie wróżę.


Stalówek1 to co robią te miernoty z pis to rozwalanie miasta. No ale będą mieć wierny elektorat. Pod warunkiem że na czas wyborów wytrzeźwieje ;-)

Feniks zacznij zbierać podpisy. Ja i moja rodzina chętnie podpiszę sie pod referendum odwoławczym

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 15:53  
Cytuj
CYTAT

Feniks zacznij zbierać podpisy. Ja i moja rodzina chętnie podpiszę sie pod referendum odwoławczym

Tak się składa,że ja mam tylko mieszkanie,które wynajmuje i nie mieszkam w Stalowej Woli.
Natomiast widoczny opis na Twoim awatarze"A co Ty zrobiłeś dla Polski?" mówi wszystko,najlepiej stać w cieniu i wyjść w odpowiednim czasie.
Dużo krzyczysz a jakimi działaniami możesz się pochwalić oprócz bycia aktywnym na forum tego portalu w tematach o PiS,PO?
Osobiście uważam,że ujadanie na jedną drugą czy trzecią partie nic nie zmieni w Polsce i naszym mieście potrzeba gospodarza a nie towarzystwa wzajemnej adoracji co reprezentują sobą partie w Polsce niezależnie od ich nazwy.
PS.
Może byś zaświecił przykładem i zadziałał zgodnie z napisem na Twoim awatarze na początek dla Stalowej Woli a później przyjdzie czas dla Polski.
Stanie w cieniu niczego nie zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 16:05  
Cytuj
Feniks bardzo chętnie zacznę zbierać podpisy pod odwołaniem tej miernoty. Niestety nie mam takich umiejętności organizacyjnych. Nie chce stać w cieniu ale przyłączyć się do zorganizowanej akcji. Ty na razie tylko mnie zaatakowałeś i umyłeś rączki. Zgadzam się, że potrzeba gospodarza ale ja na niego się nie nadaję więc sie nie wyrywam.
Swoimi wpisami napiętnuje głupotę tych partyjnych miernot. Może ktoś przeczyta i zastanowi sie w przyszłych wyborach.

Napis na awatarze dotyczył referendum we wrześniu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 16:13  
Cytuj
Mogę się przyłączyć, ale kogo wybierzemy jako następcę? Wypalonego Szlęzaka? Dziadka Szwedo? Zaborowskiego? Karierowiczów z PSL/SLD? Jeśli nawet dojdzie do referendum, Lucjusz może być spokojny o wynik, bo ma wysokie poparcie społeczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 16:18  
Cytuj
Wolę Szlęzaka od tej miernoty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Ty na razie tylko mnie zaatakowałeś i umyłeś rączki.

To nie był zamierzony atak na Ciebie a tylko przykład jak większość nas jest odważna za ekranów a w realu chowa się w cień.Ja napisałem dlaczego nie mogę się angażować.
CYTAT
Zgadzam się, że potrzeba gospodarza ale ja na niego się nie nadaję więc sie nie wyrywam.

Tego nie wiesz na 100% sądząc po Twoich wpisach myślę,że nie byłbyś najgorszym gospodarzem a na pewno dużo lepszym niż obecny.
CYTAT
Swoimi wpisami napiętnuje głupotę tych partyjnych miernot. Może ktoś przeczyta i zastanowi sie w przyszłych wyborach.

Szkoda klawiatury na wytykanie głupoty bo trwa to od ponad 25 lat i wpisy nic nie zmienią a tylko dochodzi do niepotrzebnych nerwówek między forumowiczami a im własnie o to chodzi.
CYTAT
Napis na awatarze dotyczył referendum we wrześniu.

Czyli jest nie świeży i powinieneś go zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 17:32  
Cytuj
Lodowisko nie będzie działało, bo jest tak małe, że może kilkoro dzieci pojeździ więc bez sensu uruchamiać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 17:38  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
Zgadzam się, że potrzeba gospodarza ale ja na niego się nie nadaję więc sie nie wyrywam.

Tego nie wiesz na 100% sądząc po Twoich wpisach myślę,że nie byłbyś najgorszym gospodarzem a na pewno dużo lepszym niż obecny.


Wypadało by powiedzieć "wow" ale na myśl przychodzi inne słowo, niecenzuralne. Sądzić po wpisach można różne rzeczy ale stwierdzenia "na pewno" wymagają konkretów, wiec bez urazy ale piep..ysz.
Chcesz zmian,co masz do zaproponowania w zamian ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
ale stwierdzenia "na pewno" wymagają konkretów, wiec bez urazy ale piep..ysz.

Stwierdzenie wymaga konkretów zgadzam się z Tobą bo na tym oparłem to stwierdzenie.Rozglądnij się do okoła niech przykładem będzie chociażby to lodowisko,na które wyrzucono 400 tys. i to nie koniec tych kosztów bo jeszcze są koszty choćby energii elektrycznej i to wcale nie małe.Nawet nie chce wdawać się w dyskusję o innych bzdurnie wydanych środkach miasta.
Andrzejek natomiast ma sądząc po wpisach raczej zdrowy pogląd na to co się dzieje wokół i sądze,że taką decyzje by przeliczył i się zastanowił.był przedstawicielem handlowym i wykonywanie tego zawodu zmuszało do tego.
CYTAT
Chcesz zmian,co masz do zaproponowania w zamian ?

Mało uważnie czytałeś mój wcześniejszy post.Zaproponowałem gospodarza a nie partyjniaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale stwierdzenia "na pewno" wymagają konkretów, wiec bez urazy ale piep..ysz.

Stwierdzenie wymaga konkretów zgadzam się z Tobą bo na tym oparłem to stwierdzenie.Rozglądnij się do okoła niech przykładem będzie chociażby to lodowisko,na które wyrzucono 400 tys. i to nie koniec tych kosztów bo jeszcze są koszty choćby energii elektrycznej i to wcale nie małe.Nawet nie chce wdawać się w dyskusję o innych bzdurnie wydanych środkach miasta.
Andrzejek natomiast ma sądząc po wpisach raczej zdrowy pogląd na to co się dzieje wokół i sądze,że taką decyzje by przeliczył i się zastanowił.był przedstawicielem handlowym i wykonywanie tego zawodu zmuszało do tego.
CYTAT
Chcesz zmian,co masz do zaproponowania w zamian ?

Mało uważnie czytałeś mój wcześniejszy post.Zaproponowałem gospodarza a nie partyjniaka.



Jak chcesz referendum odnośnie odwoływania kogokolwiek to musisz podać konkrety. Nie na zasadzie "rozglądnij się dookoła" czy "nie chce wdawać się w dyskusję o innych bzdurnie wydanych środkach miasta", bo to można odbierać jak te dyskusje w temacie "Polityka bez cenzury". Jak widać są grupy ludzi,którzy na samo hasło "PIS" lub "PO" rzucali by kamieniami, dlatego skoro masz taki pomysł to wyszczególnij w nim powody.Lodowisko to za mało aby podejmować takie akcje.
Zaproponowałeś gospodarza ale bez konkretów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 21:28  
Cytuj
Jak dla mnie lodowisko to wystarczający powód. To duża kasa i jak widać kompletnie nieprzemyślany wydatek. Gdy jest mróz to wylewa sie wodę na kortach i lodowisko jest za grosze. A teraz nawet jak złapie mróz to ta miernota nie pozwoli zrobić lodowiska na kortach bo kto przyjdzie pod MDK. Na kortach kosztowało 5 zł za cały dzień a tu ma kosztować za 45 minut. Lodowisko to przykład podejścia do publicznych pieniędzy. To złe podejście.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 22:10  
Cytuj
Lodowisko to tylko szczyt góry... lodowej. Salon samochodowy nie powstał, bo ekipa Nadbereżnego zablokowała. OBI nie powstało obok (albo wewnątrz) centrum FRACa, bo zablokowali. Nie chciał 7 mln, to potem pojechał i na kolanach błagał. FRAC stwierdził, że nie chce mieć nic wspólnego z miastem i nie chciał działki nawet za 2 mln. Działki na strefie stoją puste, chociaż po poprzedniku dostał 20ha uzbrojonych terenów. Nie ma żadnej spójnej wizji rozwoju miasta, planuje tylko wydatki. Nie ma żadnego pomysłu na dochodowe inwestycje.

Fachowców w spółkach miejskich wymienił na swoich kolesi socjologów. Administracja się rozrasta, koszty niedochodowych zakładów zamiast restrukturyzacji, będą ukrywane w innych spółkach. Do tego zaniechanie budowy mostu na Sanie i pchanie do realizacji najgorszego dla miasta wariantu obwodnicy. Oprócz odcięcia od terenów rekreacyjnych i zaorania działek, będziemy mieli kolizyjną biedaulicę z rondami.

Jedyne, co mu dobrze wychodzi, to lansowanie się w mediach i kupowanie głosów za miejskie pieniądze. Zamiast zatrudnić fachowca do pomocy, przerobił gabinet zastępcy na salę konferencyjną. W propagandzie siła. Typowy działacz partyjny, a nie żaden zarządca. Zmarnował rok na imprezach, wyborach, zjazdach, konwencjach i debatach. Co zrobił dla miasta, oprócz kiwania i potakiwania głową podczas spotkań z mieszkańcami? Ludzie się zachwycali, że ma dla nich czas. Szybko się przekonali, że ten kiwacz potakiwacz każdemu przyzna rację i obieca pochylenie się nad jego problemem. Daje ludziom nadzieję, że zrobi wszystko, gdzie każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę, że potrzeba na to pieniędzy.

Ile kosztowała pikieta Szydło? Ile miasto zarobiło na wynajmie miejskich nieruchomości dla kampanii Webera i Błądka? Nie gryzie już najwyższa możliwa pensja? Weber nie dzwonił jeszcze do radia? Kolega zarabia, więc siedzę cicho? Ile pieniędzy załatwi z województwa w ramach "dobrych" kontaktów z marszałkiem? Przecież wykreślono projekty z naszego regionu i wpisano mieleckie. Sprzedał funkcję radnego sejmiku województwa podkarpackiego za poparcie Ortyla, który go woził jak maskotkę.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 22:29  
Cytuj
Dalibor masz konkrety,które przytoczył w swoim poście manukun i w związku z nimi referendum powinno się odbyć.Im wcześniej tym mniej szkód wyrządzonych przez niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »