NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Nowe mieszkania, jestem zainteresowany zakupem
Posty: 22
Dołączył: 27 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 18:01  
Cytuj
Czy nowe mieszkania w nowo buowanych blokach za szkołą 11-tką już są sprzedawane,w jakiej cenie i przez kogo. Intersewałoby mnie mieszkanie 50-cio metrowe. Dziękuję za informację.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 18:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 18:21  
Cytuj
Stalprzem je buduje. sprawdz ich stronę internetową , albo najlepiej zadzwoń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 19:22  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 27 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 17:29  
Cytuj
Dzięki ANDRZEJEK za ten link developera. Pozdrawiamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 23:03  
Cytuj
To osiedle Magnolia to jest to co mają dawać mieszkania od miasta czy każdy może kupić?

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 07:03  
Cytuj
Każdy może, ale wcale nie musi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
To osiedle Magnolia to jest to co mają dawać mieszkania od miasta czy każdy może kupić?


Dawać umiech? To są mieszkania w cenach krakowskich umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 10:06  
Cytuj
Ceny superanckie, takie z większego miasta smiech2
mieszkanie 61,11 m2 x 4480 =273 772,80 zł

http://otodom.pl/sprzedaz/mieszkanie/rzeszow/?gclid=CP-b85TpvMkCFWIDcwodc8AIkg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 10:14  
Cytuj
Vielitz, znajdź mi w Krakowie mieszkanie w tej cenie, chętnie kupię ;-)

Aczkolwiek jak na Stw to chyba kogoś poniosło. Chociaż jak widać chętni są. To może i moje uda mi się sprzedać w przyzwoitej cenie ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Vielitz, znajdź mi w Krakowie mieszkanie w tej cenie, chętnie kupię ;-)

Aczkolwiek jak na Stw to chyba kogoś poniosło. Chociaż jak widać chętni są. To może i moje uda mi się sprzedać w przyzwoitej cenie ;-)


4500 pln/m2 nie znajdziesz w Kraku?

http://www.krn.p(...)d15da288

Nawet w Wawie widziałem oferty w tej cenie (jasne, że nie w centrum ścisłym).

Ale słyszałem, że to jakieś bezczynszowe czy coś? Może w tym jest jakiś "myk"? Ale w sumie na ogrodach chyba też po tyle mieszkania szły. Masakra, bo w RZE mieszkania są tańsze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 11:21  
Cytuj
A zauważyłeś jaki metraż? Im większe mieszkanie, tym tańsze w przeliczeniu na m2, tak jest akurat wszędzie.

Czynszowe czy bez, jak na stw to drogo. No ale podaż niewielka, więc popyt jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 11:34  
Cytuj
Akurat chętnych wielu nie ma na te miszkania - bo ceny jak na Stalową bardzo wysokie - chociaż ostatnimi tygodniami cena spadła z 4600 zł/m2.

Ale i tak baardzo drogo - na pewno wiele osób dochodzi do wniosku że już niewiele dokładając można wybudować dom o sporo większym metrażu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 11:53  
Cytuj
Albo zamieszkać choćby w Rzeszowie, gdzie o pracę z pewnością łatwiej. I dostęp do wielu rzeczy nieosiągalnych w Stw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
A zauważyłeś jaki metraż? Im większe mieszkanie, tym tańsze w przeliczeniu na m2, tak jest akurat wszędzie.

Czynszowe czy bez, jak na stw to drogo. No ale podaż niewielka, więc popyt jest.


No nie mogłem na szybkiego znaleźć dowodu umiech Ale z rodziny kupili new mieszkanie za 4500 dokładnie, 65 m2 - także się da umiech
W Wawie jest pełno ogłoszeń nawet na bilbordach, że już od 4000!! za m2. Ale to akurat mało istotne - bo cena u nas to powinna być w granicach 2500 - 3000, porównując zarobki, ale tak to nie działa niestety...

W Rzeszowie za 4000-4500 to już naprawdę fajne nowe mieszkanie.

Chyba niektórzy mają wyobraźnie jak ci z galerii (np. Prima), gdzie za wynajem wołają ceny jak w "stolycy", a potem zdziwienie, że pustki...

No zobaczymy, na razie na stronie jak sprawdzałem, to dużo mieszkań zarezerwowanych, ale to chyba nie = się sprzedaży jeszcze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Akurat chętnych wielu nie ma na te miszkania - bo ceny jak na Stalową bardzo wysokie - chociaż ostatnimi tygodniami cena spadła z 4600 zł/m2.

Ale i tak baardzo drogo - na pewno wiele osób dochodzi do wniosku że już niewiele dokładając można wybudować dom o sporo większym metrażu.


Jak masz działkę, to bardziej się opłaca budować dom. Jednak jak dochodzi jeszcze kupno tej działki w przyzwoitej lokalizacji, no to jednak kicha. Ceny mieszkań jak na fakt, że to Stalowa są trochę za wysokie, ale tak samo jest z działkami, przecież w Pysznicy wołają sobie po 10 tys za ar za te działki najbliżej Stalowej. Poza tym budowa domu to gehenna (znam z autopsji) i mnóstwo czasu trzeba zainwestować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 16:32  
Cytuj
Ja wiem czy dużo ?

1 blok na 3 (1/3 mieszkań zarezerwowanych) tzn. kupionych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 19:03  
Cytuj
Czytam, że drogo. Jak tak drogo a mimo to są chętni to nie zastanawiaj się jeden z drugim tylko kupuj działkę i buduj blok z mieszkaniami po 2500 zł/m2. Wydawało by się, że to nic prostszego.

Budowa domu za 200 tysięcy? Weź kalkulator i przejdź po składach budowlanych, popytaj o ceny usług i materiałów to zobaczysz czy wybudujesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 19:47  
Cytuj
@Andrzejek
Jeśli ktoś porównuje cenę nowego mieszkania od dewelopera do najniższej krajowej, to faktycznie drogo. Tylko nikt tyle zarabiający nie kupuje mieszkań. Wszyscy milczą ma temat faktu, że to centrum miasta obok szkoły i działka swoje kosztuje.

Tak samo absurdalne jest porównywanie mieszkań w Krakowie czy Warszawie. Oczywiste, że można kupić za 4-5 tys. zł /m2. Tylko nikt nie powie, że blok jest 8-9 km od centrum miasta i dojazd liczy się w godzinach. To tak, jakby chwalić, że w Rzeczycy, Kotowej Woli czy Kłyżowie są tanie działki. Nieważne, że dojazd trwa długo, bo są kiepskie drogi. Liczy się tylko cena.

Dom można zbudować i za 100.000. Tylko że samemu trzeba wszystko zrobić i trzeba doliczyć cenę działki. U dewelopera dostaje się mieszkanie pod klucz. A to też kosztuje.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 20:20  
Cytuj
To miasto jest takiej wielkości, że tu wszędzie jest centrum.

Biorąc pod uwagę to, co to miasto ma do zaoferowania swoim mieszkańcom, a mam na mysli zarówno pracę i płace, jak i rozrywkę szeroko rozumianą uważam, że te ceny są wysokie, a nawet zbyt wysokie. No ale ja nie jestem lokalną patriotką.
Osobiście nie zapłaciłabym tyle za mieszkanie w Stalowej Woli, a dołożyłabym trochę i przeniosła się do bardziej perspektywicznego miasta, co też zresztą czynię.
No ale jeśli ktoś jednak decyduje się na taki zakup, a jak widać są tacy, to na pewno ma swoje powody i argumenty za. Dla miasta to chyba dobrze.

Z mojego punktu widzenia to nawet pocieszające, może uda mi się sprzedać mieszkanie za rozsądną kwotę, a nie marne grosze, skoro są ludzi gotowi tyle płacić za mieszkania tutaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
Czytam, że drogo. Jak tak drogo a mimo to są chętni to nie zastanawiaj się jeden z drugim tylko kupuj działkę i buduj blok z mieszkaniami po 2500 zł/m2. Wydawało by się, że to nic prostszego.

Budowa domu za 200 tysięcy? Weź kalkulator i przejdź po składach budowlanych, popytaj o ceny usług i materiałów to zobaczysz czy wybudujesz.


Za 200 tys wybudować wybudujesz, zrobisz dach, okna, bramę wstawisz, może zrobisz tynki w środku jak mały metraż no i to by było na tyle uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2015r. 06:57  
Cytuj
Swój dom ( jakieś 150m) postawiłem za grubo ponad pięć stów, działke miałem, taniej się nie dało, chyba że z gównolitu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2015r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
Swój dom ( jakieś 150m) postawiłem za grubo ponad pięć stów, działke miałem, taniej się nie dało, chyba że z gównolitu.

pół miliona, ale to już z całkowitym wykończeniem w środku i elewacją chyba chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2015r. 07:53  
Cytuj
Za 300 tyś dom wybudujesz, jak masz działkę, potem reszta to już wykończenie, ale przy takim mieszkaniu przecież też kupujesz surowe ściany.
Dlatego ta cena na Magnoli jest za wysoka i tyle - ani to super lokacja, ani jakieś ekskluzywne osiedle, cena po prostu na wyrost, chyba taka chęć wykorzystania tego, że w mieście mało jest nowego (nie ma się co dziwić, po to się robi by zarobić) - oby się jednak na tym nie przejechali, bo tych bogatych w STW tak wielu jednak nie ma umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2015r. 09:47  
Cytuj
Vielitz

Zdziwiłbyś się, ile ludzi dobrze zarabia. Z moich znajomych nikt nie pracuje za najniższą krajową.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2015r. 10:21  
Cytuj
Ja nie mówię, że u nas sama bieda umiech Moi znajomi też za najniższą nie "robią", są tam też ludzie których mogę nazwać bogatymiumiech. Ale chcesz powiedzieć, że ci dobrze zarabiający nie mają mieszkań/domów umiech? I każdy z nich szuka? No z moich znajomych nie szuka niktumiech. Nie wielu zaś tych co do miasta chce zawitać, będzie chyba chciało wywalić taką kasę na mieszkanie...
Ja nie narzekam na swoje zarobki, ale te mieszkania na Magnoli są po prostu za drogie i tyle - ten produkt nie jest po prostu tyle wart, wg. mojej oceny umiech
Za taką kasę jak tu, z mojej rodziny w Rze kupili sobie domek w szeregówce, nówka sztuka - to mnie drażni trochę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »