NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
500 zł na dziecko, wedlug PIS
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 14:40  
Cytuj
jacky108---"PiS ma trudną sytuaje teraz PO zadłużyła kraj a żal będzie do PiSu że jest źle"

Taaaa teraz beda 2 lata narzekac ze sprzataja po PO,nastepne dwa lata beda udawali ze robia wszystko zeby obietnice spelnic i beda nastepne wybory i nie wiadomo kto wygra ale to dopier bedzie syf do posprzatania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 14:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 15:18  
Cytuj
Haha, wcześniej koalicjant był zły, teraz poprzednicy.

Przecież PIS od dawna mówi, ze Polska jest w ruinie, więc niczego innego chyba się nie spodziewali, a mimo to obiecali złote góry. No więc proszę bardzo, pora działać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 16:57  
Cytuj
PiS jest w sejmie od kilku kadencji wie jak wygląda budżet i jego realizacja. Nie mają koalicjanta. Mają Prezydenta. Nie ma czegoś takiego, że nie mozna pytać bo dopiero wygrali wybory. Pytać zawsze wolno, a nawet należy. Pytanie o obietnice PiSu nie oznaczają poparcia dla PO. PO przegrało i jest w opozycji. Skończmy z takimi głupawymi podziałami. W sejmie jest więcej ugrupować niż PiS i PO same się nie wybrały.

Co do Lucka. Lucjusz już jest prezydentem prawie rok. Kiedy będzie odpowiedni czas by pytać o obietnice? Szlęzak przegrał wybory i nie jest prezydentem. Rozliczyliśmy go w wyborach.

PS. Kolejny kwiatek.

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 17:14  
Cytuj
CYTAT


Mam podobne poglady,ale czy nie uwazasz ze na tych wyboach wyszło"szydlo w wora" jaki mamy zacofany naród? Przerazajace ze 80% glosujacych zaufalo partii ktora nie ma nic wspolnego z prawem i sprawiedliwoscią w szeregach ktorej jest kilka osób ktore od razu nadaja sie w kaftan.Strach sie bac.


Przy każdych wyborach można tak uważać.Te statystyki jednak zza ucha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 17:27  
Cytuj
Ci sami ludzie , którzy przez osiem lat rozliczali nie wiedzieć czemu opozycję , teraz zaczęli rozliczać rząd!smiech2 I to na dodatek rząd , który jeszcze nie powstał. uśmiech Mój Boże , jakie to komiczne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 18:54  
Cytuj
Andrzejek skoro Szlęzaka rozliczyliśmy w wyborach to Nadbereżnemu też dajmy te cztery lata i po następnych wyborach go rozliczysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Ci sami ludzie , którzy przez osiem lat rozliczali nie wiedzieć czemu opozycję , teraz zaczęli rozliczać rząd!smiech2 I to na dodatek rząd , który jeszcze nie powstał. uśmiech Mój Boże , jakie to komiczne!


Moj Boze jak w tym komentarzu widac i czuc PISdzielca.
Rzadu nie ma ale jeszcze nie powstal,a juz sie z obietnic wycofuje he he he

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 18:59  
Cytuj
CYTAT (jacky108)
Andrzejek skoro Szlęzaka rozliczyliśmy w wyborach to Nadbereżnemu też dajmy te cztery lata i po następnych wyborach go rozliczysz.


Z rozliczaniem Szlęzaka czekaliśmy do końca kadencji? Ciekawe? Amnezja? smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 19:00  
Cytuj
CYTAT (Edo2)
Ci sami ludzie , którzy przez osiem lat rozliczali nie wiedzieć czemu opozycję , teraz zaczęli rozliczać rząd!smiech2 I to na dodatek rząd , który jeszcze nie powstał. uśmiech Mój Boże , jakie to komiczne!


CYTAT (Hrabiaea)


Moj Boze jak w tym komentarzu widac i czuc PISdzielca.
Rzadu nie ma ale jeszcze nie powstal,a juz sie z obietnic wycofuje he he he


To funkcjonariusz, nie spodziewaj się po nim za wiele.


CYTAT
Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości została opublikowana zaskakująca ekspertyza, która ostro krytykuje obietnicę wyborczą formacji Jarosława Kaczyńskiego dotyczącą opodatkowania transakcji finansowych.

Portale społecznościowe cały weekend żyją bardzo krytyczną ekspertyzą dotyczącą przygotowywanej przez Prawo i Sprawiedliwość ustawy o opodatkowaniu transakcji finansowych, która była jedną z głównych obietnic wyborczych formacji Jarosława Kaczyńskiego. Co najbardziej zadziwiające, ekspertyza została opublikowana na oficjalnej stronie partii.

W opinii eksperta Filipa Seredyńskiego, projekt ustawy Prawa i Sprawiedliwości jest „nieracjonalny”, uderzy głównie w inwestorów, a nie jak obiecali politycy formacji Kaczyńskiego w domy maklerskie. Ponadto w przypadku wprowadzenia w życie rozwiązania proponowanego przez PiS doszłoby do jeszcze większego procederu unikania płacenia podatków i odpływu kapitału z Polski.

Data wydania ekspertyzy to 19 września, czyli ponad miesiąc przed wyborami parlamentarnymi, w których formacja Jarosława Kaczyńskiego zwyciężyła uzyskując możliwość samodzielnych rządów.


http://pikio.pl/pis-ostro-krytykuje-wlasna-obietnice-wyborcza/


Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 22:03  
Cytuj
CYTAT

Co do Lucka. Lucjusz już jest prezydentem prawie rok. Kiedy będzie odpowiedni czas by pytać o obietnice? Szlęzak przegrał wybory i nie jest prezydentem. Rozliczyliśmy go w wyborach.



Twoje słowa. Daj szanse Luckowi i też rozlicz po następnych wyborach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek skoro Szlęzaka rozliczyliśmy w wyborach to Nadbereżnemu też dajmy te cztery lata i po następnych wyborach go rozliczysz.


Nosz większej hipokryzji już dawno nie widziałem. Przede wszystkim rozliczanie, a bieżąca ocena do 2 różne sprawy.

Chcesz powiedzieć, że napieprzanie na Szlęzaka było tylko w czasie kampani??? Ludzie aż tak słabą pamieć macie?? Już pomnijam fakt, że gro zarzutów to były osobiste wycieczki, a rzeczowych argumentów jak na lekarstwo.

CYTAT
Twoje słowa. Daj szanse Luckowi i też rozlicz po następnych wyborach.


Czyli przez 4 lata nie wolno oceniac jego bieżących działan??? Wyjątkowe podwójne standardy. Ja np uważam, że rok czasu to dosyć sporo (przy bezwględnej wiekszości w RM) by pokusić się o ocenę. Moja na chwilę obecną jest słaba zwłaszcza przez zastój w kwestii inwestycji (nie miejskich), a co za tym idzie brak nowych miejsc pracy. A przedstawienia z namiotem na osiedlu to dla mnie szopka.
I o jest ocena, a nie rozliczenie i dostanie szansę na następne 3 lata, bo z tego co wiem nikt nie szykuje referendum o odwołanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 22:39  
Cytuj
Tak jak napisałem na początku nie jestem za PiSem, ale na pewno byłem przeciwko PO i Szlęzakowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 22:39  
Cytuj
jacky108, taka samą szansę mu dam jaką on dał Szlęzakowi. Nie czekał do końca kadencji i razem ze swoim chłopakiem Weberem ryli dół. Ja i tak nigdy nie będę tak perfidny jak Lucek z Weberem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 23:55  
Cytuj
@Szlęzak miał na tyle kultury, że nie wykorzystał swojej rodziny w kampanii, czego nie można powiedzieć o Nadbereżnym. Krytykował brak doświadczenia, nierealne obietnice i brak wizji rozwoju miasta. Jest bucem, nie potrafi się zachować, uważa się za niezastąpionego. Nie miał czasu dla ludzi, radnych. Nie toleruje konkurencji. Ale dość sprawnie zarządzał miastem. Lepszego kandydata do tej pory nie było, więc Szlęzak na bezrybiu też ryba.

Nabrzeżny obiecywał złote góry wszystkim tym, którym Szlęzak nie dał za swoich rządów. Handlarzom na hali, kibicom ze stadionu i zarządowi ZKSu. Robił sobie osobiste wycieczki, zaglądał do łóżka konkurentowi. Wiedział dobrze, że ma niewielkie szanse, więc ratował tyłek w sejmiku. Wybrał prezydenturę. Teraz dzięki niemu nie mamy nikogo, więc z województwa nic nie dostaniemy, bo kto się będzie upominał? Rozdaje pieniądze z budżetu na zadania, które nie należą do jego obowiązków, a wiele spraw dalej olewa i rżnie głupiego. Nie rozwiązuje spraw kompleksowo, tylko doraźnie. Zamiast od razu wziąć się za budowę tunelu przy strefie, marnuje kilka milionów na turborondo, które niczego nie rozwiąże. Zamiast wyremontować kanalizację deszczową w Rozwadowie, stawia ścianki z pleksy.

Co najgorsze, jest socjalistą i populistą. Zamiast tworzyć w gminie warunki do rozwoju gospodarczego i pozwolić mieszkańcom lepiej zarabiać, rozdaje pieniędze i mieszkania. Pytam, jak długo ma zamiar udawać, że to ma jakikolwiek sens? Dzieci z tego się więcej nie urodzi, bo nikt poważny nie skusi się na marne tysiąc złotych, które ledwo na wózek wystarczy.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
Ci sami ludzie , którzy przez osiem lat rozliczali nie wiedzieć czemu opozycję , teraz zaczęli rozliczać rząd!smiech2 I to na dodatek rząd , który jeszcze nie powstał. uśmiech Mój Boże , jakie to komiczne!


Widzisz w tym temacie tylko Andrzejek udziela się ... a tak to zwykli ludzie cool których konta się nie widzi w tematach politycznych ... Nie bojówki PiS zwane "Solidarność" czy "kibole" ... I to ci zwykli ludzie was w PiS-du pogonią ... Ty chcesz rozliczać PO a kto rozliczy bandytów z IV RP ? Myślisz że temat zamknięty ? Bo kamiński i drugi ćwok dostali wyroki i to starczy ? Idź się poprzytulaj do Kaczora póki jeszcze możesz zdegustowany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 08:38  
Cytuj
CYTAT

Moj Boze jak w tym komentarzu widac i czuc PISdzielca.
Rzadu nie ma ale jeszcze nie powstal,a juz sie z obietnic wycofuje he he he


Osobiście wolę "pisior" niż "PiSdzielec" , ale tym razem Ci odpuszczam.uśmiech Dzisiaj za to nie zginiesz!uśmiech
Jak rozumiem głosowałeś na formacje Kaczyńskiego , a teraz poczułeś się wyrolowany!smiech2 Cóż mogę napisać? Chyba tylko tyle , że współczuję Ci tragicznej pomyłki przy urnie. smiech2 W każdym razie na drugi raz dobrze się zastanów na kogo wrzucasz szton!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 08:48  
Cytuj
CYTAT

Widzisz w tym temacie tylko Andrzejek udziela się a tak to zwykli ludzie cool których konta się nie widzi w tematach politycznych ... Nie bojówki PiS zwane "Solidarność" czy "kibole" ... I to ci zwykli ludzie was w PiS-du pogonią ... Ty chcesz rozliczać PO a kto rozliczy bandytów z IV RP ? Myślisz że temat zamknięty ? Bo kamiński i drugi ćwok dostali wyroki i to starczy ? Idź się poprzytulaj do Kaczora póki jeszcze możesz zdegustowany



No fakt , powinienem edytować swój post tak ,żeby było : człowiek , który przez osiem lat rozliczał opozycję , teraz wziął się za rozliczanie rządu , i to na dodatek jeszcze nie powołanego!smiech2
Co do tych zwykłych ludzi to nie mam całkowitej pewności. Co najmniej jeden z tych zwykłych ludzi wykazuje się znajomością języka ojczystego na Twoim poziomie , Bananie! uśmiech Może to rodzić pewne podejrzenia odnośnie rodzinnych koligacji między Wami!smiech2 Zazwyczaj ograniczenia intelektualne mają genetyczne uwarunkowania. Taka jest niestety smutna prawda. Zatrute drzewo nie wyda zdrowego owocu!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 09:04  
Cytuj
Toś mnie rozbawił ... Lepiej napisz jak to jest że jeden przestaje szczekać zaraz milknie cała sfora ? nie wiem Proponuję trzymać się tematu jak będziesz miał coś mądrego do napisania to się nie krępuj. Ja poczekam te 100 dni na pieniążki cool girl ... Zleci szybciutko ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 09:13  
Cytuj
"Osobiście wolę "pisior" niż "PiSdzielec" , ale tym razem Ci odpuszczam.uśmiech Dzisiaj za to nie zginiesz!uśmiech
Jak rozumiem głosowałeś na formacje Kaczyńskiego , a teraz poczułeś się wyrolowany!smiech2 Cóż mogę napisać? Chyba tylko tyle , że współczuję Ci tragicznej pomyłki przy urnie. smiech2 W każdym razie na drugi raz dobrze się zastanów na kogo wrzucasz szton!smiech2"

do Edo2

Ale nigdy w zyciu chyba predzej by mi reka uschła jak zaglosowalbym na PIS !!! na szczescie i moja cala rodzina i znajomi zlozylibysmy sie delkatnie mowiac na bilety w jedna strone dla tego calego zaPISdziałego towarzystwa.Nie ma w Polsce partii godnej uwagi i głosu wiec lepiej oddac niewazny niz zamieniac gowno na sraczkejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 09:54  
Cytuj
Pojawił się pierwszy funkcjonariusz to i pojawią się następni smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 10:23  
Cytuj
z tego co wiem to 500zl,bedzie dawane kobiecie ktora przejdzie na emeryture wedlug PIS po 60roku zycia,o ile urodzi jeszcze dziecko.to PISowskie 2w1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 10:53  
Cytuj
CYTAT


do Edo2

Ale nigdy w zyciu chyba predzej by mi reka uschła jak zaglosowalbym na PIS !!! na szczescie i moja cala rodzina i znajomi zlozylibysmy sie delkatnie mowiac na bilety w jedna strone dla tego calego zaPISdziałego towarzystwa.Nie ma w Polsce partii godnej uwagi i głosu wiec lepiej oddac niewazny niz zamieniac gowno na sraczkejezyk


Tymi słowami zraniłeś wielu ludzi na tym forum!smiech2 Są tu ludzie gotowi własny zadek nadstawić za PO (np. Banan i Andrzejek) , a Ty twierdzisz , że nie ma w Polsce partii godnej uwagi? A bodajby Cię pokarało!uśmiech Obyś zdechł w lochu na srakę za te słowa!smiech2

Był już jeden człowiek , który chciał ostatecznego rozwiązania kwestii pisowskiej. Nazywał się Ryszard Cyba i koniec końców , kropnął tylko asystenta posła Wojciechowskiego. Widzisz może powinieneś pomyśleć o nawiązaniu kontaktów z jego duchowymi spadkobiercami. W internecie jest cała masa świrów , którzy za odpowiednim poduszczeniem są gotowi na wszystko!smiech2 Zróbcie rodzinną ściepę i załatwcie temat raz na zawsze!uśmiech
W razie czego zacznij szukać kontaktów w Świdnicy. Gdzieś czytałem , ze jest tam ekipa chłopaków zaprawionych w bojach gotowych na takie akcje. Pytaj o Sznurka , jakby co!umiech Co prawda Andrzejek twierdzi , że tak naprawdę to ekipa pisiorów pod przykryciem , a hersztem ich bandy jest posłanka Zalewska z PiS . Ale to chyba taka sama prawda jak i to , że Franz miał strzelać do papieża!smiech2 Trzymaj się! Dawno już tak się nie ubawiłem jak przy lekturze Twoich postów! Andrzejek i Banan chyba wychodzą z wprawy!smiech2 Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
Pojawił się pierwszy funkcjonariusz to i pojawią się następni smiech2



Co Ty Andrzejku, dzisiaj tylko ja mam dyżur na stalowemiasto . Chłopaki z mojej sekcji są wydelegowani do innych zadań. smiech2 Dzisiaj ma być podany skład rządu i trzeba pilnować Facebooka i inne portale społecznościowe. Już kto jak kto , ale Ty powinieneś zdawać sobie z tego sprawę! Przecież znasz temat od podszewki! uśmiech Może i działasz u konkurencji , ale z tego co wiem metodologia działania i procedury obowiązujące mamy te same.uśmiech Chociaż muszę Ci się przyznać , że chyba wolę obecną sytuację. Mamy wynegocjowane wyższe stawki niż za czasów opozycyjnych! I nie chcę się nad Tobą pastwić , ale dopiero teraz mamy prawdziwe eldorado! Wszystkie spółki , wszystkie urzędy stoją przed nami otworem! Po samym Janku Burym i jego kolegach będzie kilka wakatów i to w niedalekiej okolicy. Widzisz to jest taki łańcuszek powiązań : Skarb Państwa-Grupa Tauron- Elektrownia Stalowa Wola.uśmiech Jeśli wiesz co mam na myśli! I na samym końcu tego łańcuszka apanaże dla wiernych funkcjonariuszy!smiech2 Czytaj dla mnie i mojej najbliższej rodziny! A na samym końcu końca jest mój zadek , w który możesz mnie cmoknąć! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 11:33  
Cytuj
kiedy beda placic?
doczekac sie nie moge
maly kredycik na to konto juz wzialem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 16:15  
Cytuj
Widzisz Edo2, Hrabiaea ma rację na partię nie można głosować. Ty i tak tego nie ogarniasz. Ja zagłosowałem, oddałem ważny głos i nie był to głos na partię. Masz łeb i ch.., to kombinuj. Kolegów wywaliłeś? Budżet wam ograniczyli?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »