NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Nauczyciel kochajacy inaczej,
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 21:56  
Cytuj
[cytat]@zygfryd
Nie wiem kogo masz na myśli, jeśli słynnego pana U to on nie ma za grosz kultury osobistej, co więcej ma zwichrowaną psychikę i stąd jego mniemanie o sobie, jego wpływ na uczniów w przyszłości odbije się złym echem. Ale nie o niego tu idzie tylko o dzieci i ich dobro.[/cytat

wez sie facet lecz i ucz ..... obojnak hehehehehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 21:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
Obojniaki niech się też tu nie wypowiadają! he he he !!!
Są i takie przypadki, że mąż zdradza żonę z kochankiem ... no i wychowuje swoje dzieci ... Zboczenie totalne!
A może taki jeszcze uczy w szkole?


wow ale odkrycie na miare nobla !!!
taaaa ataki edziwadlo jak ty ma dzieci i je WYCHOWUJE BUUUUUUUUUUUUUU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 22:47  
Cytuj
Nie radzę wam nadużywać mojego pojęcia "obojniak", bo wam każę tantiemy płacić!Tak stanowi prawo autorskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 15:25  
Cytuj
He! He! Ustawa, dajesz! Zezwól na dobro sprawy, bo towarzycho zamilkło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2015r. 15:46  
Cytuj
Ucichło na dobre. Mistrzowie pedałowania chyba pochowali się po kątach. No i słusznie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 05:23  
Cytuj
Zezwalam, dla dobra sprawy!
A jak idzie panu poloniście pedałowanie? Wystarczająco usatysfakcjonowany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 08:31  
Cytuj
CYTAT (ustawa)
Zezwalam, dla dobra sprawy!
A jak idzie panu poloniście pedałowanie? Wystarczająco usatysfakcjonowany?


Ty faktycznie jesteś o niego zazdrosny. Zakochałeś się i cię odtrącił czy co?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2015r. 13:32  
Cytuj
Daj 5x więcej @Andrzejek. Liczy na Ciebie, ktoś musi czuwać... ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:31  
Cytuj
należy być czujny i pilnować dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2016r. 20:54  
Cytuj
Wykolejeńców trzeba gonić ze szkoły! Dziecka przed takim nie ustrzeżesz!
A nie będzie łatwo, bo kolejnego wazeliniarza wepchnęli na stołek i będzie bronił tych zboczeńców. Podobno chcą pozmieniać stołki w niejednej szkole, a nawet urzędzie.
Że też takie kościołowe pislamy biorą taką wazelinę. Może jakiś sukienkowy za tym stoi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 17:16  
Cytuj
A o którego wazeliniarza chodzi? Tego od pedałowania czy lizania 4 liter? He he jakby nie napisać na jedno wychodzi!
Zresztą jakby nie pisać tacy nie powinni mieć nic wspólnego ze szkołami czy przedszkolami. Prezydent też ma dzieci to chyba to rozumie i tych kochających inaczej nie dopuszcza do swoich to i do naszych dzieci nie dopuści?
Panie Prezydencie gonić to towarzystwo! Paszli won!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 15 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 18:52  
Cytuj
No i po co ktoś odgrzebuje ten durny post czy aby zadowolić swoją zepsuta psychikę bo przecież na pewno nie z troski o nasze dzieci....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 15:18  
Cytuj
To może durnym nazwiesz też ministerstwo, które zakazało reklamy telewizyjnej, w której aktor - gej pokazuje dziecku jak segregować śmieci? Ministerstwo jasno określiło wpływ takich kontaktów!
Nasz prezydent powinien zrobić to samo - geje won od naszych dzieci! Niech pracują z dorosłymi, a nie nieletnimi ludzikami, którzy są podatni na naukę pedałowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 16:16  
Cytuj
Ministerstwo i cały ten rząd trudno nazwać normalnym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 16:30  
Cytuj
Obserwatorze, nazwanie durnym tego ministerstwa to bardzo łagodne określenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 17:28  
Cytuj
Najpierw durnymi nazywaliście tych, co w obawie o swoje dzieci są przeciwko temu, żeby geje byli nauczycielami, a teraz durnym nazywacie ministerstwo, które potwierdza słuszne obawy rodziców.
Według was ani ministerstwo, ani rodzice ne mają racji, tak? Więc kto ją ma? Tęczowe środowisko?
Nic mnie nie obchodzi prywatne życie gejów, ale zwyczajnie nie chcę, żeby moje dziecko miało takiego nauczyciela, nawet gdyby był najlepszym polonistą w mieście!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 17:47  
Cytuj
Tylko ty to przeżywasz jakby cie jeden z drugim mieli zapiąć przy odprowadzaniu dziecka. Ogarnij się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 18:33  
Cytuj
CYTAT (obserwator123)
Najpierw durnymi nazywaliście tych, co w obawie o swoje dzieci są przeciwko temu, żeby geje byli nauczycielami, a teraz durnym nazywacie ministerstwo, które potwierdza słuszne obawy rodziców.
Według was ani ministerstwo, ani rodzice ne mają racji, tak? Więc kto ją ma? Tęczowe środowisko?
Nic mnie nie obchodzi prywatne życie gejów, ale zwyczajnie nie chcę, żeby moje dziecko miało takiego nauczyciela, nawet gdyby był najlepszym polonistą w mieście!


Co ty się tak gorączkujesz? Czego tak bardzo obawiasz się ze strony gejów? Nie jesteś pewien swojej seksualności i takie same obawy masz o swoje dziecko?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
Najpierw durnymi nazywaliście tych, co w obawie o swoje dzieci są przeciwko temu, żeby geje byli nauczycielami, a teraz durnym nazywacie ministerstwo, które potwierdza słuszne obawy rodziców.
Według was ani ministerstwo, ani rodzice ne mają racji, tak? Więc kto ją ma? Tęczowe środowisko?
Nic mnie nie obchodzi prywatne życie gejów, ale zwyczajnie nie chcę, żeby moje dziecko miało takiego nauczyciela, nawet gdyby był najlepszym polonistą w mieście!



Dziwi mnie jak ludzi interesuje cudze życie seksualne. Chyba samemu nie masz zbyt ciekawego, skoro tak Cię to boli.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
To może durnym nazwiesz też ministerstwo, które zakazało reklamy telewizyjnej, w której aktor - gej pokazuje dziecku jak segregować śmieci? Ministerstwo jasno określiło wpływ takich kontaktów!
Nasz prezydent powinien zrobić to samo - geje won od naszych dzieci! Niech pracują z dorosłymi, a nie nieletnimi ludzikami, którzy są podatni na naukę pedałowania.


W imię czego ministrowie mają mieć rację i narzucać swoje widzimisię? Aktor to aktor, należy go oceniać za umiejętności i grę aktorską, a nie osiągnięcia łóżkowe. Jakie to ma znaczenie?

Ta nagonkama taki sam sens, jak oskarżanie o pedofilę wszystkich księży. Przecież wiadomo, że nie można od razu łatki przypinać. A mimo to, gównoburza ciągle się toczy. Po co?

A ja bym nie chciał, żeby zdradzający się małżonkowie mieli kontakt z moimi dziećmi, przecież to ma na nich zły wpływ. Tak samo jak pseudoreligijne emerytki,ludzie uprawiający seks analny, oralny i korzystający z burdeli.

Jak wszyscy dewianci, to wszyscy.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 22:12  
Cytuj
CYTAT (obserwator123)
Najpierw durnymi nazywaliście tych, co w obawie o swoje dzieci są przeciwko temu, żeby geje byli nauczycielami, a teraz durnym nazywacie ministerstwo, które potwierdza słuszne obawy rodziców.
Według was ani ministerstwo, ani rodzice ne mają racji, tak? Więc kto ją ma? Tęczowe środowisko?
Nic mnie nie obchodzi prywatne życie gejów, ale zwyczajnie nie chcę, żeby moje dziecko miało takiego nauczyciela, nawet gdyby był najlepszym polonistą w mieście!


Najpierw coś sobie ustalmy gej to nie pedofil i nie jest to choroba więc w czym problem ?
Jeżeli jak piszesz nie obchodzi cie prywatne życie tego pana to o co ci chodzi bo nie czaję ... cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 22:38  
Cytuj
Tak jak banan napisał pedofil nie musi być gejem.. Gej nie musi być pedofilem.

Co do Nauczyciela pewnie chodzi o pana od języka polskiego pana U. Powiem tyle najlepszy Nauczyciel jaki mnie uczył, to dzięki jego podejściu do przedmiotu zaczęłam czytać książki, Nauczyłam się czytać czerpiąc z tego przyjemność.

Obawiacie się o Dzieci? to po co puszczacie je na obozy z panami w sukienkach itd Kk to największa wylegarnia pedofilii.. np slynne poliz mi kolano

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2016r. 13:02  
Cytuj
Nie chodzi tylko o to, czy gej jest pedofilem, ale o oddziaływanie geja na wychowanie ludzików. Dlatego zapewne ministerstwo zakazało pokazywania reklamy aktora-geja uczącego dziecko. O to samo chodzi w szkołach - to jest zły przekaz.
Jeśli chodzi o pana U, to nie wiem czy o tej samej osobie myślimy, ale jeśli tak, to są też opinie rodziców, że on to dopiero potrafi zgnoić ucznia! A jego ambicje są wielkie, ale nikt nie chce go zatrudnić w renomowanej szkole ze względu na jego paskudny charakter.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 16:46  
Cytuj
alaala
Nie przesadzaj z sukienkowymi. Większość z nich jest spoko. Tak samo z polonistami. Ale najlepszy nawet przedmiotowiec, ale gej, nie powinien mieć do czynienia z dziećmi, tak samo jak ksiądz na koloniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 16:52  
Cytuj
No skoro tutaj geja porównuje się do pedofila, to jak porównać sukienkowego który bardziej lubi towarzystwo chłopców niż dziewczynek.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »