NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nauczyciel kochajacy inaczej,
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 21:59  
Cytuj
Ustawa lecz się serio. Masakra. Mam żone i dziecko i nie w głowie mi dziwna lepkość... Ale.uważam że nauczyciele są obecnie tacy że obojętne kto w co wsadza po nocach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 21:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 21:59  
Cytuj
CYTAT (ustawa)
Geje niech się już tu nie wypowiadają! Nie można po takich osobach spodziewać się obiektywizmu. Bronią swego, dobro dzieci mają gdzieś. To koniec mojej rozmowy z wami.


Po wpisach też poznałeś kto jest gejem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
Ustawa jesteś tu sam jak palec w dupie wiec oszczędź nam i sobie tej przykrej wizji


On juz nie wie co pisac z wszystkich nas gejów zrobił ,biedaczek.
Homofob taki jak ustawa to niebezpieczenstwo dla jego wlasnych dzieci ,bo wyrosna takie same porabance jak on,takie same dziwadła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 22:11  
Cytuj
Tak naprawde ustawa to porzucony chlopak homo-belfra stad chce mu narobic kolo dupyumiech jakkolwiek by to zabrzmialojezyk ewidentnie teskni za prywatnymi korepetycjami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 22:24  
Cytuj
Tak sobie czytam od początku i przez chwilę nawet byłam przerażona tym, gdzie ja k... mieszkam. Ale odetchnelam z ulgą.
Obojniak miażdży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1939
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 00:27  
Cytuj
Ustawa popisał się wiedzą z biologii. Do wszystkich tu piszących - myślcie samodzielnie, nie powtarzajcie ślepo haseł głoszonych przez prawicę lub lewicę, bo oni potrzebują takich lemingów, aby dopchać się do koryta. Znam jednego geja, on w tej chwili robi nauczycielskie i możliwe, że będzie pracował w szkole. Mieliśmy także prowadzącego geja na uczelni, co lubił dotykać chłopców, umawiał się z nimi na spotkania, natomiast jego kolega lubił dotykać dziewczyny (mało powiedziane) i na wykładach wszystko porównywał do funkcji narządów płciowych.

Zatem pozostają pytania:

1. Czy gej nie może wejść w związek małżeński z kobietą? Oczywiście, że może, ale dziś obowiązuje poprawność polityczna, podstawą związku jest seks, kobiety bawią się partnerami, a lewica im wmawia, że muszą z chłopakiem.

2. Para gejów i lesbijek nie może się rozmnażać naturalnie. Żadne rozwiązania typu gej puknie lesbijkę nie wchodzą w grę w związku 2 osób, bo rodzicem takiego dziecka jest osoba spoza związku.

3. Jeśli nauczyciel jest gejowskim aktywistą, wtedy należy podnieść alarm. Jeśli nie afiszuje się ze swoją orientacją, nie powinien mieć negatywnego wpływu na kształtowanie postaw.

4. Prawica nie może zwalczać wszystkich homo, bo uciekną do lewicy. Należy im pomagać. Pójdzie taki do kościoła, a tam na kazaniu „pedały”. Niektórzy działacze Ruchu Narodowego o tym wiedzą i chociaż walczą z międzynarodówką LGBT, nie zaglądają do łóżka ani nie chcą dodatkowych ustaw anty.

A co do postów w tym temacie:

mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 09:52  
Cytuj
CYTAT


Jeżeli nauczycielka jest lesbijką to faktycznie być może nie powinna uczyć wychowania seksualnego.

Może, jeżeli nie bedzie niechętnie wypowiadała się o seksie hetero i promowała seksu homo = to jest oczywiście niemożliwe i w żadnym calu niezwiązane z wiedzą co nieudolnie imputujesz... żeby oszczędzić ci wstydu brnięcia dalej w hipokryzje dodam, ze jest dokładnie odwrotnie :-) , do zajęć gender-owskich w szkołach i przedszkolach najbardziej garną się organizacje z gejami i lesbijkami. To auto-promocja orientacji seksualnej która nie jest normą wśród wszystkich dzieci, to margines (parę dzieci na całą szkole). Dzieci hetero nie mają prawa wyboru nie brania udziału w takich zajęciach :szok: Dajmy rodzicom decydować czy chcą zajęć ich potomstwa z nauczycielem o jawnej orientacji. Nie mamy takiego prawa, jest przymus (był za Kluzikowej/Biedronia) i ten terror lewaczenia niewinnych się zakończy. Lekcje religii są nieobowiązkowe, przebieranie chłopców w sukienki tez bedzie.


Ale jeśli lesbijki uczy matematyki, angielskiego, chemii, geografii itp. to o jej przydatności powinny świadczyć wyniki z tych przedmiotów, a nie to z KIM SYPIA!!
Nie, o jej przydatności jako pedagoga świadczy wpływ na uczniów i to szerzej rozumiany niż stymulowanie do nauki. Zakłamujesz rzeczywistość imputując ze nie ma to żadnego znaczenia dla dzieci jak i dla dorosłych jak odbierają innych, a ma. Taka dyskusja tego właśnie dowodzi. Nie interesują cie wyniki, ciebie interesują LG w szkole. Nie widzę powodu zmuszania nauczycieli, księży czy kogokolwiek do udawania kogoś kim nie są. Sa inne zawody. Majac 100kg nie aspiruje do bycia modelką.


Twoja argumentacja jest delikatnie mówiąc upośledzona, bo zgodnie z nią nie powinna uczyc osoba (oczywiście heteroseksualna), która zdradza swojego partnera, która np. preferuje seks analny, która będąc singielką często zmienia partnerów i tak można by w kółko wymieniać. O wszystkich tych preferencjach tak samo łatwo można sie dowiedzieć jak o odmiennej orientacji seksualnej - tylko wtedy jeśli ktoś się z tym afiszuje i chwali publicznie. I zapamietacje jedną rzecz, a piszę to jako ojciec NAUCZYCIEL MA UCZYĆ WAM DZIECKO A NIE WYCHOWYWAĆ!!!!

Twoja argumentacja nie istnieje :-) na własne życzenie... Zgodnie z nią jest jak najbardziej na miejscu dla nauczyciela opowiadać swoim uczniom o zdradzie małżeńskiej, seksie analnym, seksie z kozą, rozwiązłości i tym podobnym nihilistycznym klimatom bo jest to taka sama preferencja jak zboczenie? Zapewne w domu nie w szkole. I zapamiętaj jedną rzecz, organizacje Tęczowe i Pontonowe ok WYCHOWUJĄ pod przymusem cudze dzieci ze chłopcy są jak dziewczynki. Nauczyć się przecież tego nie da bo to bzdura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
[b]Twoja argumentacja nie istnieje :-) na własne życzenie... Zgodnie z nią jest jak najbardziej na miejscu dla nauczyciela opowiadać swoim uczniom o zdradzie małżeńskiej, seksie analnym, seksie z kozą, rozwiązłości i tym podobnym nihilistycznym klimatom bo jest to taka sama preferencja jak zboczenie? Zapewne w domu nie w szkole.


Zrozumiałeś co napisałem?? Uważam, że takie opowiadanie właśnie nie jest na miejscu. Uważam, że jeśli nauczyciel uczy dzieci np. matematyki to ma przekazywać wiedzę TYLKO z matematyki. I jeśli tylko się na tym skupia i jako profesjonalista nie przemyca dzieciom innych iformacji to jego orientacja, rodzaj seksu jaki uprawia czy jego wierność w związku nie maja żadnego znaczenia.


Co do reszty Twoich wywodów to szkoda czasu na polemikę. Skoro uważasz,że żyjesz w kraju, którego obywatelami chcą zawładnąć organizacje homoseksualitów i że homoseksualizm rodzi się z propagandy to żyj sobie dalej w takim prześiadczeniu. Miłego wieczoru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 22:35  
Cytuj
Ustawa! Zgłoś sie do psychiatry,bo to Ty masz problem!Skończyłaś/eś jakąś szkołę? Umiesz czytać,myśleć,wyciagać wnioski? Domyślam się o kogo Ci chodzi i mogę Cię uspokoić: ta osoba to wspaniały nauczyciel,lubiany przez młodzież,prawdziwy pedagog,który potrafi zainteresować dzieci swoim przedmiotem,jeżeli ma wychowawstwo świetnie wywiązuje się ze swojej roli.Jest to osoba z dużą kultura osobistą niestety Tobie jej brakuje,bo nie masz za grosz taktu.Coś tam usłyszałaś/eś i przekazujesz to dalej! Wstyd!!! Pomyśl trochę co możesz wyrządzić pisząc takie rzeczy! Na szczęście są tutaj "myślący inaczej" niż Ty! Nie pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 23:20  
Cytuj
Na początku się wystraszyłem, że ludzie w tym mieście już całkiem zwariowali, ale na szczęście tylko jeden delikwent wymaga leczenia. Cieszy natomiast fakt, że ludzie oceniają nauczyciela na postawie wiedzy i umiejętności pracy z dzieckiem, a nie osobistych wyborów.
Dziwi mnie natomiast logika - skoro ani małżeństwa homoseksualnych par nie są zalegalizowane ani adopcja dzieci - zakazać nauki w szkole. Masakra.

Czy ktoś zna tego człowieka? Przecież to przypadek do leczenia. Paranoja obsesyjna. Widzi we wszystkich homoseksualistów, czyli zagrożenie. Bo sam/sama zapewne nie dopuszcza myśli, że to jest typowe zachowanie krypto.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2015r. 23:54  
Cytuj
@zygfryd
Nie wiem kogo masz na myśli, jeśli słynnego pana U to on nie ma za grosz kultury osobistej, co więcej ma zwichrowaną psychikę i stąd jego mniemanie o sobie, jego wpływ na uczniów w przyszłości odbije się złym echem. Ale nie o niego tu idzie tylko o dzieci i ich dobro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 00:00  
Cytuj
@ustawa
Może pozwól, żeby rodzice decydowali, do której szkoły wyślą swoje dzieci? Nie zasłania się ich dobrem, bo tylko się kompromitujesz. Sam nie posiadasz dzieci w wieku szkolnym, ale masz wiele do powiedzenia w tej sprawie.

Nie bój się, Ciebie na pewno w jego miejsce nie zatrudnię, więc możesz już przestać go oczerniać na forum. Nie będę przecież zwalniał nauczyciela, którego wszyscy chwalą.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 01:07  
Cytuj
geje wszelkiej maści won stąd! To nie post dla was, bo w tym temacie nie możecie być obiektywni.
Więcej z gejami nie rozmawiam, szkoda waszej fatygi! Tylko znawcy tematu i rodzice uczniów mogą się tu wypowiadać!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 02:41  
Cytuj
@Ja_30, nie udawaj zes tepszy niz twoje wywody bo nie zrozumiales logicznej polemiki CDN..
Gejowskie i lesbijskie organizacje slinia sie na mysl zeby organizowac teczowe zajecia dla przedszkolakow. Dziady wiedza ze gimnazjalisci/licealisci/studenci zabija ich smiechem umiech Czyli cala argumentacja ktora tutaj aktywisci LG wciskaja do naiwnych glow widzow o kant d.py mozesz rozbic. Oni chca WYCHOWYWAC nasze dzieci pod swoj "interes", ale nigdy nie moga wyjsc z szafy w tym zawodzie????
Wiec skoro przyznajesz ze moga uczyc jak dlugo nikt nie wie to po co mowic o gejach i lesbijkach jako nauczyciele, przeciez ich nie ma ..... hehe

Wniosek jest oczywisty, Tutaj gest Kozakiewicza :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 08:44  
Cytuj
Oj ustawa, jakbyśmy wszyscy tu wypowiadający się byli gejami to ty byłbyś tu w mniejszości seksualnej. Jesli twoje dziecko odziedziczyło inteligencję po tobie, to rzeczywiście ma problem, ale nie pomoże mu w tym zmiana nauczyciela. A jak juz napisałam ten nauczyciel uczy w tej szkole od lat i jego byli uczniowie to ludzie dobiegający trzydziestki i uwierz mi niczego oprócz swojej wiedzy im nie przekazał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Oj ustawa, jakbyśmy wszyscy tu wypowiadający się byli gejami to ty byłbyś tu w mniejszości seksualnej. Jesli twoje dziecko odziedziczyło inteligencję po tobie, to rzeczywiście ma problem, ale nie pomoże mu w tym zmiana nauczyciela. A jak juz napisałam ten nauczyciel uczy w tej szkole od lat i jego byli uczniowie to ludzie dobiegający trzydziestki i uwierz mi niczego oprócz swojej wiedzy im nie przekazałDzieci ktore uczył ten nauczyciel sa juz po 30 byl wychowawca mojego syna w latach 90 -wspaniały pedagog i wychowawca,swietnie przekazuje wiedze,swietny kontakt z dziecmi i mlodzieza.Wszystkim zyczylabym takich nauczycieli.Obecnie uczy dzieci sasiadow.......
powiem jedno USTAWA weź sie ogarnij,pomine tego obojnaka bo wstyd i humor na cala Polske

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 16:18  
Cytuj
No was chyba poj...ło! Albo Ustawa ma rację, że większość tu piszących to geje.
Jak gej może wychowywać dzieci w szkole skoro nie ma prawa ich adoptować? To chyba coś znaczy? W końcu przy wydawaniu takich decyzji pracują specjaliści.
Chcecie, żeby wasze dzieci pobierały naukę pedałowania nie tylko na rowerkach? Mój dzieciak nie ma takiego zagrożenia, ale jakbym zauważył coś niepokojącego to źle by to się skończyło dla takiego "pedagoga". Niech pracuje np. z dorosłymi, są takie szkoły, a nie z dziećmi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 16:42  
Cytuj
stalowiak2 rodzice są od wychowywania. Nauczyciel naucza. Ciebie jeden jak i drugi proces ominął.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 17:19  
Cytuj
Andrzejek chyba ustawa prosił grzecznie , żeby tacy jak ty nie wypowiadali się tutaj!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 17:21  
Cytuj
stalowiak2, wg definicji ustawy nie mogę być gejem. Mam żonę i dziecko smiech2smiech2smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 17:27  
Cytuj
No to Andrzejek jesteś obojniakiem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9922
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 17:38  
Cytuj
hmmm... biseksualizm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 18:22  
Cytuj
CYTAT (anastazja)
No to Andrzejek jesteś obojniakiem ;)

No tak, ale wtopa smiech2smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 20:14  
Cytuj
Obojniaki niech się też tu nie wypowiadają! he he he !!!
Są i takie przypadki, że mąż zdradza żonę z kochankiem ... no i wychowuje swoje dzieci ... Zboczenie totalne!
A może taki jeszcze uczy w szkole?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 20:31  
Cytuj
No tak ustawa porządny człowiek zdradza swoją żonę wyłącznie z kochanką. Na twoją chorobę nie ma lekarstwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »