NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nauczyciel kochajacy inaczej,
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
cool girl ...padnie jeszcze jedno wyzwisko dostaniesz ostrzeżenie chytry nie pisz 'pedał' tylko gej lub homoseksualista Fiodor?mlotek .....cool girl



Poza tym to Ty ,Anulko, powinnaś dostać ostrzeżenie za wyjątkowo obsceniczny swój avatar.Dzieci tu też zaglądająsmiech2

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:53  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
A kto do k*rwy nedzy napisal ze koles obnosi sie ze swoim homosexuslizmem? Myslisz ze lata z dupa w skorzanych stringach po klasie i lapie chlopcow za siusiaki albo mydli im plecy po wfie? Ktos cie molestowal za mlodu ze od razu wyskakujesz z takimi zrytymi wizjami? Jestem tolerancyjny ale do pewnej granicy. Jezeli ktos rzetelnie i sumienie wykonuje swoja prace i powierzone mu obowiazki to wali mnie to komu i gdzie wklada siurka po zamknieciu drzwi swojego domu. Powiedzmy ze sa pawne kanony zachowan ktore ogolnie uznaje sie za "normalne" i jezeli ktos sie nie wychyla to po ch*j sie przypierdal*sz? Wiekszym "zagrozeniem" sa takie czuby jak ty ktorzy kazdemu chca zagladac do dupy i mierzyc suwmiarka jej srednice czy czasami nie odbiega od normy bo wtedy mozna by go ukamienowac. Zal ci dupe sciska ze dwoch doroslych panow czy dwie panie moga sie kochac, wspierac i szanowac tworzac udany zwiazek? Zazdroscisz? W domu ci sie nie uklada? Co to wogole za porownania pedofila z homosexuslista? Nie odrozniasz orientacji sexualnej od skrzywienia ktore jest przestepstwem? Kompletnie sie poguibiles


ok

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:57  
Cytuj
Pedofil też ma inną orientację seksualną.
Jedno i drugie to zboczenie.
Jedno i drugie to odchył od normy - zboczenie, tyle że pedofil jest też przestępcą w świetle naszego prawa.
Gdyby takie prawo nie obowiązywało, jedni bawili by się z dziećmi a inni z osobnikami tej samej płci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Pedofil też ma inną orientację seksualną.
Jedno i drugie to zboczenie.
Jedno i drugie to odchył od normy - zboczenie, tyle że pedofil jest też przestępcą w świetle naszego prawa.
Gdyby takie prawo nie obowiązywało, jedni bawili by się z dziećmi a inni z osobnikami tej samej płci.


Kreolka,a Ty kto jesteś?Kobieta czy mężczyzna?Bo wiesz,pseudo masz takie a piszesz jak mężczyznazaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:04  
Cytuj
a można teraz mówić pederasta czy też jest obraźliwe ? Bo ,,gej '' to nie jest polskie słowo , ,,pedał'' ich obraża a «homoseksualista» brzmi jak brzmi ....chytry

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:05  
Cytuj
Piszę z konta które utworzyła moja żona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Poza tym to Ty ,Anulko, powinnaś dostać ostrzeżenie za wyjątkowo obsceniczny swój avatar.Dzieci tu też zaglądają



:szok::szok::szok::szok::szok: ....aż mnie zamurowało....:szok::szok::szok::szok::szok::szok:



Moja propozycja jest taka-----> napisz do Kasiuśmiech

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Poza tym to Ty ,Anulko, powinnaś dostać ostrzeżenie za wyjątkowo obsceniczny swój avatar.Dzieci tu też zaglądają



:szok::szok::szok::szok::szok: ....aż mnie zamurowało....:szok::szok::szok::szok::szok::szok:



Moja propozycja jest taka-----> napisz do Kasiuśmiech


Doprawdy?To mogę w ramach żartu napisać pedał Freddie Mercury?Czy dostanę od razu ostrzeżenie?

Od razu mówię że bardzo lubię Jego muzykę.Zarząd chyba coś dzisiaj niedopieszczonyzaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:15  
Cytuj
I pewnie jestem homofobem, ale ta moda na homoseksualizm wszech obecny przyprawia mnie o mdłości. Jeszcze nie tak dawno, przynajmniej w Polsce nie było takiego przyzwolenia społecznego na afiszowanie się ze swoimi zboczeniami. A teraz im więcej zboków tym jesteśmy bardziej tolerancyjni. Niedługo pedały i lesby będą opiekować się naszymi dziećmi w przedszkolach i będą mogły się z tym obnosić bo będą w związku (prawnym). Nie wiem też co odpowiem swojemu dziecku gdy mnie zapyta co jest grane po tym jak minie się z nami na ulicy tata pedał idący za rękę z tatą pedałem i dzieckiem - do tego doprowadzi ta "europejska tolerancja".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Zarząd chyba coś dzisiaj niedopieszczony



cool girl..wierz mi, że własnie chyba za bardzo(dopieszczony)....sam sobie dał za wyjątkowo obsceniczny avatar !!! ....cool girl




Następne ostrzeżenie dostaje kreolka za używanie słowa,które można zastąpić innym smiech2

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:29  
Cytuj
Pozwolę sobie przytoczyć cytaty znalezione na szybko:

Policjanci nazywali zatrzymanego mężczyznę "pedałem" i "ciotą", ale zdaniem sądu nie doszło do przestępstwa. "To tylko presja określonych środowisk powoduje, że za wypowiedzenie tego słowa wytacza się postępowanie sądowe" - napisał sąd w uzasadnieniu.

To uzasadnienie warszawskiego sądu nie jest odosobnione. W 2006 r. Sąd Rejonowy w Poznaniu uznał, że porównanie homoseksualistów do nekrofilów, zoofilów i pedofilów nie jest poniżające, ponieważ odzwierciedla stan opinii publicznej. Z kolei rok temu w innej sprawie - o nazwanie uchodźców czeczeńskich przez funkcjonariusza straży granicznej "pasożytniczym ścierwem" - białostocki sąd uznał, że to nie wyzwisko, tylko zwrot powszechnie używany w literaturze.



Cały tekst: http://wybor(...)qhahlCYE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zarząd chyba coś dzisiaj niedopieszczony



cool girl..wierz mi, że własnie chyba za bardzo....sam sobie dał za wyjątkowo obsceniczny avatar !!! ....cool girl




Następne ostrzeżenie dostaje kreolka za używanie słowa,które można zastąpić innym smiech2

Fajnie,ale temat trochę nam się rozjechał w ròżnych kierunkach.jezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:30  
Cytuj
A więc Pedał to pedał i już umiech

"Pedał" i "ciota" to nie określenia obraźliwe, a potoczne. Do rzeczywistości zaś trzeba mieć dystans i nie ulegać presji "środowisk", które nie życzą sobie mówienia "pedał" i "ciota" – twierdzi sąd rejonowy Warszawa-Wola

Kolejny cytat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Pozwolę sobie przytoczyć cytaty znalezione na szybko:

Policjanci nazywali zatrzymanego mężczyznę "pedałem" i "ciotą", ale zdaniem sądu nie doszło do przestępstwa. "To tylko presja określonych środowisk powoduje, że za wypowiedzenie tego słowa wytacza się postępowanie sądowe" - napisał sąd w uzasadnieniu.

To uzasadnienie warszawskiego sądu nie jest odosobnione. W 2006 r. Sąd Rejonowy w Poznaniu uznał, że porównanie homoseksualistów do nekrofilów, zoofilów i pedofilów nie jest poniżające, ponieważ odzwierciedla stan opinii publicznej. Z kolei rok temu w innej sprawie - o nazwanie uchodźców czeczeńskich przez funkcjonariusza straży granicznej "pasożytniczym ścierwem" - białostocki sąd uznał, że to nie wyzwisko, tylko zwrot powszechnie używany w literaturze.



Cały tekst: http://wybor(...)qhahlCYE


Dobrze piszący z konta założonego przez swoją żonę,trzymaj się swojego i tyle.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:34  
Cytuj
cool girl ... weźcie się uspokójcie ,bo tak naprawdę nikt nie wie czy może sąsiad nie ma z tym nic wspólnego...ludzi nie osądza się ani po wyglądzie ani po orientacji...uczy to uczy....niech uczy dalej przecież jego orientacja seksualna nie wpływa na nauczanie(chyba,że jest inaczej).....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
cool girl ... weźcie się uspokójcie ,bo tak naprawdę nikt nie wie czy może sąsiad nie ma z tym nic wspólnego...ludzi nie osądza się ani po wyglądzie ani po orientacji...uczy to uczy....niech uczy dalej przecież jego orientacja seksualna nie wpływa na nauczanie(chyba,że jest inaczej).....cool girl


Amen.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 11:03  
Cytuj
Dzięki wszystkim za wypowiedzi, ale nie ma co się obrażać wzajemnie, bo tu chodzi o dobro dzieci.
Padło pytanie, ponieważ ostatnio coraz częściej pojawia się kwestia adoptowania dzieci przez pary gejowskie czy lesbijskie. Opinie psychologów są takie, że pary homoseksualne, nawet jak są małżeństwem w świetle prawa, nie powinny adoptować/wychowywać dzieci, bo to ma zły wpływ na ich psychikę i rozwój poprzez określone wzorce zachowań, które przejmują dzieci, bo uczą się przecież przez naśladowanie w dużej mierze.
Jak taka opinia odnosi się do nauczyciela - geja, który pracuje z dziećmi w podstawówce czy młodzieżą w gimnazjum? Czy taki nauczyciel może zostawić za drzwiami swojego mieszkania swoje nawyki, swój styl myślenia i odczuwania? Nie mówię tu o złym dotyku, bo to czarne na białym, ale wszystkie inne formy oddziaływania skrywane, a nawet niezamierzone, na osobowość podopiecznych - to martwi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 11:17  
Cytuj
A co z lekarzami. Jest wielu homoseksualistów wśród nich. Kojarze nauczyciela który namnożył ileś kobiet. Ścigał go komormik i kobiety i co lepszy pedagog?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 11:30  
Cytuj
Wegetarianizm też nie jest powszechny, więc mamy nakazać nauczycielom jedzenie mięsa? Przecież podświadomie mogą zachęcać dzieci do wegetarianizmu!

Mało jest nauczycieli-despotów, którzy psychicznie nękają uczniów, bo nie odpowiadają ich podglądom? Mało to jest singli? Mało rozwodników? Mało konkunentów? Ich też będziemy lustrować?Mamy patrzeć nauczycielowi na ręce, co robi w domu, na wakacjach? Jedynym wyznacznikiem powinny być kwalifikacje i ocena pracy przez uczniów, a nie prywatne życie!

O, z lekarzami też dobre! Jak ktoś nie chce być leczony przez osoby homo/biseksualne, to radzę się już rejestrować do kolejek. W tym środowisku to bardzo powszechne, ale nikt się tym nie interesuje. Medycy mają ciekawsze zajęcia niż zakładanie komuś do łóżek ;)

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 12:15  
Cytuj
Akceptacja znaczy zupełnie co innego niż tolerancja. Ta pierwsza to inaczej aprobata i zgoda na coś bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. A jak jest z tolerancją? Otóż ta z kolei coś znosi, choć się z tym nie zgadza. Tolerancja każe nam wytrzymywać czyjąś odmienność i wcale nie oznacza, że ją akceptujemy. Od społeczeństwa media dziś żądają AKCEPTACJI. Tolerancja dziś to już za mało.....

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 12:20  
Cytuj
Homofoby to w większości kryptogeje, badania to potwierdziły smiech2.
http://natem(...)omofobie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 14:06  
Cytuj
@bezstronny
Czy przeczytałeś artykuł do końca? Wyraźnie wskazuje się tam, że podobnie jak w poprzednich badaniach pochylających się nad problemem homofobii, tak i te nie znajdują poparcia wśród wszystkich naukowców. Wielu z nich wskazuje, że eksperymenty nie były wystarczająco przekonywujące, że badajacy oparli swoje wnioski na analizie zachowań źle dobranej grupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 14:12  
Cytuj
Nooooo ku..... wa nie wiedziałem że tu takie bezmózgi są. Jak ci pies nogawkę wyrucha to zastrzel psa. pewnie był zboczony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zarząd chyba coś dzisiaj niedopieszczony



cool girl..wierz mi, że własnie chyba za bardzo(dopieszczony)....sam sobie dał za wyjątkowo obsceniczny avatar !!! ....cool girl




Następne ostrzeżenie dostaje kreolka za używanie słowa,które można zastąpić innym smiech2

Pokaz cycki dam ci ciasto. Brzydkie cycki oddaj ciastko smiech2
A swoja droga stw to miasto rowerow a w kazdym rowerze sa dwa pedaly smiech2 tylko nie mow aneczka ze to obrazliwe bo mowilem o rowerze smiech2 kontekst czyni cuda ;)
Ps. jak to wczoraj czortunio napisal w tem. o kierowcach. Brawo Ja smiech2 haha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 14:54  
Cytuj
Znajomy gay mówi do mnie, że nie ma 100% heteroseksualnych facetów - są źle podrywani mężczyźni. Podobno można poderwać KAŻDEGO faceta (inny facet) pod warunkiem pełnej dyskrecji, czasami alkoholu i czegoś tam jeszcze. Nie wiem, nie sprawdzałem, ale tak mówi ktoś kto się na tym zna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »