NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Nauczyciel kochajacy inaczej,
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 00:31  
Cytuj
Mam pytanie do rodziców, psychologów, pedagogów, znawców tematu:
Czy facet kochający inaczej (gej) może być nauczycielem dzieci i młodzieży szkonej? Czy nie wypacza psychiki dziecka taki ciągły kontakt z gejem, jeśli jest to nauczyciel przedmiotowiec np. polonista i ma lekcje z dziećmi codziennie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 00:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 00:44  
Cytuj
A za przeproszeniem, niby w jaki sposób ? Czy on je uczy wychowania seksualnego, czy matematyki ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 00:53  
Cytuj
Obawiam się, że może w mniej lub bardziej skryty/zamierzony sposób wpływać na podświadomość dzieci, np. faworyzując chłopców pokazywać, że dziewczynki są gorsze, że należy zwracać się do mężczyzn, bo to się bardziej "opłaci" itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 01:51  
Cytuj
A jak nauczycielka faworyzuje chłopaków to już jest ok? Człowieku, ogarnij się. Jeśli jest profesjonalnym nauczycielem, to żadne jego wybory nie mają wpływu na nauczanie. A jeśli się boisz, że Twój syn/kuzyn/wnuk/znajomy/randomowy młody chłopak przez kontakt z homoseksualnym nauczycielem sam zacznie wykazywać takie zachowania, to znaczy, że jego opiekunowie się nie nadają do wychowania dzieci. Większość młodych chłopaków nie ma autorytetu do naśladowania, więc szukają zastępczego. Najczęściej są wychowani bez ojca, albo ten nie bierze udziału. Do tego dochodzą nieliczne przypadki, gdzie po prostu jest to uwarunkowane genetycznie i nawet najlepsze wychowanie nie zmieni tego faktu.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 04:19  
Cytuj
To naturalne co naturalne. Moda, media, teatry, design jest opanowana przez gejow, szkoly nie powinny, nie ma powodu promocji subkultury gejowskiej w wychowaniu dzieci, z wyjatkiem jednego, promocji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 04:26  
Cytuj
[cytat]Mam pytanie do rodziców, psychologów, pedagogów, znawców tematu:
Czy facet kochający inaczej (gej) może być nauczycielem dzieci i młodzieży szkonej? Czy nie wypacza psychiki dziecka taki ciągły kontakt z gejem, jeśli jest to nauczyciel przedmiotowiec np. polonista i ma lekcje z dziećmi codziennie?/] -w nauczaniu nie przeszkadza bycie gejem.bardziej obawiała bym sie pedofila chodzą w czarnych sukienkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 05:04  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie do rodziców, psychologów, pedagogów, znawców tematu:
Czy facet kochający inaczej (gej) może być nauczycielem dzieci i młodzieży szkonej? Czy nie wypacza psychiki dziecka taki ciągły kontakt z gejem, jeśli jest to nauczyciel przedmiotowiec np. polonista i ma lekcje z dziećmi codziennie?
Jeżeli jest dobrym nauczycielem to nie powinno nikogo interesowac jego życie prywatne. Każdemu jego raj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Mam pytanie do rodziców, psychologów, pedagogów, znawców tematu:
Czy facet kochający inaczej (gej) może być nauczycielem dzieci i młodzieży szkonej? Czy nie wypacza psychiki dziecka taki ciągły kontakt z gejem, jeśli jest to nauczyciel przedmiotowiec np. polonista i ma lekcje z dziećmi codziennie?
-w nauczaniu nie przeszkadza bycie gejem.bardziej obawiała bym sie pedofila chodzą w czarnych sukienkach


Mela jak coś chlapniesz to płakać się chce.To co robi nauczyciel w domu to jego prywatna sprawa.Na pewno w szkole tego nie propaguje tylko uczy danego przedmiotu.Poza tym trzeba wyraźnie odróżnić kogoś kto nachalnie propaguje i obnosi się swoim homoseksualizmem ,od kogoś kto tym nie obnosi się.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 07:26  
Cytuj
Co ja pacze? sredniowiecze! Czas wyciagnac z szafy chrust i rozpalic stos.. Inkwizycje czas zaczac! Proponuje zamknac wszystkie nauczycielki hetero za faworyzowanie chlopcow, nauczycielki homo za faworyzowanie dziewczat, nauczycieli hetero za faworyzowanie dziewczat i homo za chlopcow. Widze ze ktos tu komus lubi zagladac pod pierzynke i patrzec gdzie wklada siusiaka?! Jezeli koles jest normalnym, rzetelnym nauczycielem bez odchylow to proponuje sie poprostu od niego odjeb*c- ta recepta na bank sie sprawdzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 07:56  
Cytuj
CYTAT (ustawa)
Mam pytanie do rodziców, psychologów, pedagogów, znawców tematu:
Czy facet kochający inaczej (gej) może być nauczycielem dzieci i młodzieży szkonej? Czy nie wypacza psychiki dziecka taki ciągły kontakt z gejem, jeśli jest to nauczyciel przedmiotowiec np. polonista i ma lekcje z dziećmi codziennie?


Przepraszam, w jaki sposób wypacza te psychikę? Możesz napisać coś więcej?

CYTAT
Obawiam się, że może w mniej lub bardziej skryty/zamierzony sposób wpływać na podświadomość dzieci, np. faworyzując chłopców pokazywać, że dziewczynki są gorsze, że należy zwracać się do mężczyzn, bo to się bardziej "opłaci" itd.


Obawiasz sie czy robi to? Może pójdź na lekcje i poobserwuj zamiast pisać na forum.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:18  
Cytuj
Fiodor zdecydowanie nie zrozumiałeś wypowiedzi Meli.
A co do obnoszenia się, mam nadzieję, że Ty za bardzo nie obnosisz się ze swoją seksualnością.

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:24  
Cytuj
Ustawa mam pytanie...ten nauczyciel to powiedzial ze jest gejem czy sama wpadlas na to?dobrze jest komus niszczyc zycie.czy moze nie faworyzuje twojego dziecka i chcesz sie zemscic.niszcząc komus zycie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:51  
Cytuj
Jeżeli rodzice uczniów wiedzą że dany nauczyciel jest gejem to coś jest nie tak. Homoseksualizm to zboczenie, i nie ma się tu czym chwalić ani afiszować. Gdybym ja był nauczycielem - gejem i pracował bym w Stalowej Woli to mieszkał bym np. w Sandomierzu aby to nie wyszło. Takie nastały czasy niestety, większości zboków się wydaje że mogą obnosić się ze swoim zboczeniem publicznie.

Ja nikomu pod kołdrę nie zaglądam, ale niech każdy swoje zboczenie zostawia w zaciszu swojego domu.

Zatrudnijmy w szkolach gejów, lesby, nekrofilów, zoofilów do tego dołóżmy jeszcze chorych psychicznie i pedryli to z naszych dzieci na pewno już nic dobrego nie będzie.

Osobiście zmienił bym dziecku szkołę gdyby taka sytuacja miała miejsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
Fiodor zdecydowanie nie zrozumiałeś wypowiedzi Meli.
A co do obnoszenia się, mam nadzieję, że Ty za bardzo nie obnosisz się ze swoją seksualnością.

Oj zrozumiałem.Uwaga na księży bo wszyscy robią krzywdę dzieciom.Oczywiście że obnoszę się ze swoją seksualnością-klepię po tyłku każdą napotkaną kobietęsciana

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli rodzice uczniów wiedzą że dany nauczyciel jest gejem to coś jest nie tak. Homoseksualizm to zboczenie, i nie ma się tu czym chwalić ani afiszować. Gdybym ja był nauczycielem - gejem i pracował bym w Stalowej Woli to mieszkał bym np. w Sandomierzu aby to nie wyszło. Takie nastały czasy niestety, większości zboków się wydaje że mogą obnosić się ze swoim zboczeniem publicznie.

Ja nikomu pod kołdrę nie zaglądam, ale niech każdy swoje zboczenie zostawia w zaciszu swojego domu.

Zatrudnijmy w szkolach gejów, lesby, nekrofilów, zoofilów do tego dołóżmy jeszcze chorych psychicznie i pedryli to z naszych dzieci na pewno już nic dobrego nie będzie.

Osobiście zmienił bym dziecku szkołę gdyby taka sytuacja miała miejsce.


O Boże ratunku.Toż to trzeba zakazać słuchania Queen,toż wokalista homo i natychmiast zakazać występu Royal Russian Ballet.Toż występują do muzyki tego pedała Piotra Czajkowskiegomlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:07  
Cytuj
cool girl ...padnie jeszcze jedno wyzwisko dostaniesz ostrzeżenie chytry nie pisz 'pedał' tylko gej lub homoseksualista Fiodor?mlotek .....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli rodzice uczniów wiedzą że dany nauczyciel jest gejem to coś jest nie tak. Homoseksualizm to zboczenie, i nie ma się tu czym chwalić ani afiszować. Gdybym ja był nauczycielem - gejem i pracował bym w Stalowej Woli to mieszkał bym np. w Sandomierzu aby to nie wyszło. Takie nastały czasy niestety, większości zboków się wydaje że mogą obnosić się ze swoim zboczeniem publicznie.

Ja nikomu pod kołdrę nie zaglądam, ale niech każdy swoje zboczenie zostawia w zaciszu swojego domu.

Zatrudnijmy w szkolach gejów, lesby, nekrofilów, zoofilów do tego dołóżmy jeszcze chorych psychicznie i pedryli to z naszych dzieci na pewno już nic dobrego nie będzie.

Osobiście zmienił bym dziecku szkołę gdyby taka sytuacja miała miejsce.

Zmien dziecku ojca, wyjdzie na tym zdecydowanie najlepiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
cool girl ...padnie jeszcze jedno wyzwisko dostaniesz ostrzeżenie chytry nie pisz 'pedał' tylko gej lub homoseksualista Fiodor?mlotek .....cool girl


Moment moment,kto tu kogoś wyzywa?Dałem tylko przykład,nie połapałaś się?Muzykę Czajkowskiego uwielbiam i chciałem dać przykład do czego to zmierza.Jeżeli jest nauczycielem dobrym,Bóg z nim,w domu jest sobą,w szkole uczy.Tak i kompozytor-ma swoje życie prywatne,nikomu nic do tego.Jednocześnie komponuje cudowną muzykę,dzieci mają z tego powodu nie słuchać Jego kompozycji?

Powtarzam,nikogo nie obrażam,Anulka wczytaj się na drugi raz bardziej

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:21  
Cytuj
Chcesz słuchać sobie gejów to sobie słuchaj, chcesz oglądać występy homoseksualistów - oglądaj, mi nic do tego.

Ja osobiście bym się nie zgodził na nauczanie mojego dziecka przez człowieka który publicznie obnosi się ze swoim "zwichrowaniem" i jako rodzic mam do tego prawo.

Teraz panuje obrzydliwa moda na bycie zbokiem i moda na bycie super tolerancyjnym.

I już nawet "pedałem" homoseksualisty nazwać nie można... absurd
A na pedofila też już nie można powiedzieć "pedryl" bo się obrazi?
To takie samo zboczenie.

A ty "jaciek" zmień sobie mózg, dla Ciebie będzie lepiej i może przestaniesz tłuc posty nic nie wnoszące do dyskusji. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
Chcesz słuchać sobie gejów to sobie słuchaj, chcesz oglądać występy homoseksualistów - oglądaj, mi nic do tego.

Ja osobiście bym się nie zgodził na nauczanie mojego dziecka przez człowieka który publicznie obnosi się ze swoim "zwichrowaniem" i jako rodzic mam do tego prawo.

Teraz panuje obrzydliwa moda na bycie zbokiem i moda na bycie super tolerancyjnym.

A ty "jaciek" zmień sobie mózg, dla Ciebie będzie lepiej i może przestaniesz tłuc posty nic nie wnoszące do dyskusji. umiech


Gdzie jest napisane że obnosi się z tym publicznie?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:30  
Cytuj
Napisałem wcześniej, że jeżeli rodzice wiedzą że dany nauczyciel to gej, to znaczy że w jakiś sposób musi się z tym obnosić. Gdyby tak nie było to skąd mieli by wiedzieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
Napisałem wcześniej, że jeżeli rodzice wiedzą że dany nauczyciel to gej, to znaczy że w jakiś sposób musi się z tym obnosić. Gdyby tak nie było to skąd mieli by wiedzieć?


Słuchaj,w szkole chyba się tym nie obnosi,poza szkołą może robić co chce.Znam kilku nauczycieli którzy byli singlami jak to się dzisiaj nazywa.Ich też trzeba napiętnować?Wszak dziecko będzie brało z nich wzór i też zostanie singlem.A byli to wspaniali nauczyciele

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:39  
Cytuj
A kto do k*rwy nedzy napisal ze koles obnosi sie ze swoim homosexuslizmem? Myslisz ze lata z dupa w skorzanych stringach po klasie i lapie chlopcow za siusiaki albo mydli im plecy po wfie? Ktos cie molestowal za mlodu ze od razu wyskakujesz z takimi zrytymi wizjami? Jestem tolerancyjny ale do pewnej granicy. Jezeli ktos rzetelnie i sumienie wykonuje swoja prace i powierzone mu obowiazki to wali mnie to komu i gdzie wklada siurka po zamknieciu drzwi swojego domu. Powiedzmy ze sa pawne kanony zachowan ktore ogolnie uznaje sie za "normalne" i jezeli ktos sie nie wychyla to po ch*j sie przypierdal*sz? Wiekszym "zagrozeniem" sa takie czuby jak ty ktorzy kazdemu chca zagladac do dupy i mierzyc suwmiarka jej srednice czy czasami nie odbiega od normy bo wtedy mozna by go ukamienowac. Zal ci dupe sciska ze dwoch doroslych panow czy dwie panie moga sie kochac, wspierac i szanowac tworzac udany zwiazek? Zazdroscisz? W domu ci sie nie uklada? Co to wogole za porownania pedofila z homosexuslista? Nie odrozniasz orientacji sexualnej od skrzywienia ktore jest przestepstwem? Kompletnie sie poguibiles

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:42  
Cytuj
Należy zachować szczególną ostrożność. Mieliśmy na uczelni nauczyciela geja i lubił dotykać chłopców. Nie będę opisywał szczegółów, ale poszedłem na zaliczenie przedmiotu i sobie poużywał, bo nie znalazł kartki i długopisu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:48  
Cytuj
Chodzi mi o to że nauczyciel to osoba publiczna, i sowje zboczenia powinien zostawiać w swoim domu. Co gdy jego uczniowie idąc np. z treningu na basenie zobaczą go całującego się ze swoim partnerem na ulicy lub w kinie lub gdzieś indziej?

Wyobraź sobie że inny człowiek który uczy Twoje dziecko, też jest zwichrowany - alkoholik lub narkoman. W szkole może być świetnym profesjonalistą i dobrym nauczycielem, a po pracy stoi sobie pod sklepem i wali siarkowce lub gdzieś w tunelu się szprycuje. Jeżeli jest profesjonalistą i nie zaniedbuje obowiązków, to nie ma podstaw żeby nie uczył dzieci, ale niech swoje zboczenie,uzależnienie czy inne zwichrowanie uskutecznia w zaciszu swojego domu. Dzieciaki w szkole spędzają dużo czasu i nauczyciele to też jest dla nich jakiś wzór, nie ważne czy mają rodziców czy nie.

Jeszcze raz napiszę, skoro rodzice wiedzą, to musi się jakoś z tym afiszować.

I całkowicie, nie interesuje mnie to kto komu wkłada, byle by się z tym nie wychylał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »