NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Nauczyciel kochajacy inaczej,
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 19:15  
Cytuj
Gej może być pedofilem, ale to nie reguła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 19:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (obserwator123)
Najpierw durnymi nazywaliście tych, co w obawie o swoje dzieci są przeciwko temu, żeby geje byli nauczycielami, a teraz durnym nazywacie ministerstwo, które potwierdza słuszne obawy rodziców.
Według was ani ministerstwo, ani rodzice ne mają racji, tak? Więc kto ją ma? Tęczowe środowisko?
Nic mnie nie obchodzi prywatne życie gejów, ale zwyczajnie nie chcę, żeby moje dziecko miało takiego nauczyciela, nawet gdyby był najlepszym polonistą w mieście!


Najpierw coś sobie ustalmy gej to nie pedofil i nie jest to choroba więc w czym problem ?
Jeżeli jak piszesz nie obchodzi cie prywatne życie tego pana to o co ci chodzi bo nie czaję ... cool girl


Acha gej to nie choroba,a pedofil to choroba zaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2016r. 23:53  
Cytuj
Alkoholizm też choroba i trzeba ją leczyć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2016r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Zawsze obiecywałam sobie, ze nie będę udzielać się w tego typu dysputach, ponieważ uważam ich twórców za mało inteligentne pospólstwo, niemniej chciałam tylko zaznaczyć, iż pedofilia to zaburzenie seksualne, po dopuszczeniu, którego nie tyle co podlega się karze pozbawienia wolności, ale co najważniejsze - dopuszcza się zbrodni na niewinnych. Co do homoseksualności - jest to uwarunkowanie genetyczne, które absolutnie wpływa na dorosłe życie, niemniej nikogo nie krzywdzi i nie podlega żadnej karze.

A do osoby, która napisała, że nie chce aby żaden gej, nawet jeśli byłby najlepszym polonistą uczył jej dziecko - mam tylko jedno zdanie: serdecznie współczuje Twojemu dziecku, bo potencjalnie odbierasz mu możliwość genialnego rozwoju intelektualnego, tylko za sprawą swoich własnych uprzedzeń.



Masz stuprocentową rację,nie rozumiem jak taki prostacki temat może w ogóle istnieć na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2016r. 15:15  
Cytuj
Nie ma czego współczuć, bo moje dziecko ma normalnych, dobrych nauczycieli, a nie zboczeńców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2016r. 08:54  
Cytuj
Bóg wyraźnie mówi, że białe jest białe, a czarne-czarne.
Grzech to grzech. I bez pitolenia o tolerancjach, akceptacjach.
Jeżeli się to robi- jest to grzechem.
Jeżeli wiecie, że to grzech i nadal go popełniacie to jest z Wami bardzo źle. Trwacie w grzechu i nie zamierzacie przestać.
Nie wiem dlaczego chrześcijanie - katolicy uważają, że są tutaj jakieś odcienie szarości. Komu ma być z tą szarością wygodnie?
Biblia to Słowo Boże skierowane do nas:
"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli" - księga kapłańska (20,13 por. 18,22)
"Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie ... ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci" – Św. Paweł (List do Rzymian 1,26-27 i 32)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 13:48  
Cytuj
Czy na dzisiejszej komisji oświaty i rodziny w mieście ktoś zajmie się nauczycielami-gejami uczącymi nasze dzieci? Skoro ministerstwo zakazało pokazywać reklamę z aktorem - gejem i dzieckiem, bo to zły przekaz to dlaczego na takie oddziaływania pozwala się w szkołach? Przecież ci ludzie mogą pracować gdzie indziej, a nie w oświacie!
Czy Pan Prezydent oddałby swoje dzieci na wychowanie takim osobom?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 16:54  
Cytuj
Pedofilia (pociąg seksualny do dzieci) sama w sobie nie jest w Polsce karalna. Karalne jest dopuszczanie się czynności seksualnych wobec osób poniżej 15 roku życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Czy na dzisiejszej komisji oświaty i rodziny w mieście ktoś zajmie się nauczycielami-gejami uczącymi nasze dzieci? Skoro ministerstwo zakazało pokazywać reklamę z aktorem - gejem i dzieckiem, bo to zły przekaz to dlaczego na takie oddziaływania pozwala się w szkołach? Przecież ci ludzie mogą pracować gdzie indziej, a nie w oświacie!
Czy Pan Prezydent oddałby swoje dzieci na wychowanie takim osobom?


napisz pod listy_(at)_prezydent.pl to się dowieszumiech

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Czy na dzisiejszej komisji oświaty i rodziny w mieście ktoś zajmie się nauczycielami-gejami uczącymi nasze dzieci? Skoro ministerstwo zakazało pokazywać reklamę z aktorem - gejem i dzieckiem, bo to zły przekaz to dlaczego na takie oddziaływania pozwala się w szkołach? Przecież ci ludzie mogą pracować gdzie indziej, a nie w oświacie!
Czy Pan Prezydent oddałby swoje dzieci na wychowanie takim osobom?


Dlaczego dobry nauczyciel miałby rezygnować ze swojej pracy? Bo rodzic ucznia cierpi na homofobię i boi się... no właśnie, czego?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Nie ma czego współczuć, bo moje dziecko ma normalnych, dobrych nauczycieli, a nie zboczeńców.


Skąd wiesz, że Twoje dziecko ma normalnych, dobrych nauczycieli?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »