NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca Media expert,
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 07:41  
Cytuj
Witam czy byl juz ktos na rozmowie o prace v vivo ? Interesuje mnie sklep media expert i hone&you i f4. Dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 07:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 11:12  
Cytuj
umowa o pracę najniższa krajowa, system premiomy od sprzedaży, praca od pn do ndz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 12:30  
Cytuj
Czyli byles juz na rozmowie ? Pytam bo wysyłałam podania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 12:55  
Cytuj
Mój znajomy pracuje w media, i powiem Ci jedno, przygotuj się na mobbing każdego dnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 12:57  
Cytuj
tak zgadza się, kamery nad tobą co kilka metrów, nic nie robisz zjeba z centrali, słaba sprzedaż - zjeba z centrali, nie ja nie byłem na rozmowie, ale mam dobrego kolegę który pracuje w jednym z salonów w Tarnobrzegu i myśli chłopak jak się z tamtąd wyrwać do innej pracy a jak wiadomo w Tbg troszkę ciężej o pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 13:15  
Cytuj
A czy ty w ogóle znasz się na technice rtv np.? Czasami chodze do media itp sklepów i udając zainteresowanie jakims sprzętem, zadaje dolkadniejsze pytania na temat np jakiegos laptopa i zazwyczaj ci tzw "experci" nie maja pojęcia o czym mówię. Na przyklad, raz pani zachwalala mi możliwości jakiegos lapka, że ma taka super kartę graficzna i w ogóle jaki jest to cud miód i orzeszki, a jak zapytalem czy karta ma magistrale 64 czy 128 bit to zamilkla i zdenerwowana przelkenla sline. Tak wiec żeby być dobrym doradcą musisz interesować się tym tematem, bo byle malolat zagnie cie na kwestiach technicznych. W dawnym media, pozniejszym avans goscie nie wiedzieli nawet jak przełączyć w playstation 3 wyjscia z hdmi na scart.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 14:26  
Cytuj
brawo TY

co do mojego znajomego chłopak skończył 5 letnie studia prawnicze z zakresu prawa administracyjnego, lecz jak to bywa bez pleców / znajomości musi harować w media expert. W takim mieście jak Tbg łapie się każdej pracy jeśli chce się utrzymać rodzinę,

Moderowano przez: el.Banan
No chyba seksu w pracy nie uprawia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »