NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 354 355 356 357 358 359 360 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
Na parówce mają newsa:


Obrazek




Obrazek



Na tym forum też są ludzie , którzy piszą głównie o inflacji i nepotyzmie. Co za przypadek...umiech














Nie ma przypadku gdy kornik żre polską Puszcze für Deutschland.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 16:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 21:27  
Cytuj
@art2deco

A ty nadal nie potrafisz się określić.

Powtórzę:

Biden wpuszcza katolików do USA.

W zamian głosują na Demokratów.

Czyli twoim zdaniem Biden ma przestać wpuszczać katolików do USA, bo potem głosują na Demokratów?

Katolicy, którzy chcą się dostać do USA to "nachodźcy"?






@Edzio-koprofil

"Na tym forum też są ludzie , którzy piszą głównie o inflacji i nepotyzmie."

Są też ludzie twojego pokroju, którzy nie rozumieją procentów i piszą głównie o gó...e i sr...u, a w międzyczasie prezentują swoje urojone wizje drugiej Szwajcarii.


A, że ludzie piszą o nepotyzmie w PIS?

To wina ludzi czy PISu?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 21:30  
Cytuj
Pękniętego Dzbana nie napełnisz,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2021r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
Ależ proszę bardzo Hamurabe, któż lepszy do komentarzy o Ziobro od ojnetu?


https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/raport-nik-o-funduszu-sprawiedliwosci-fala-komentarzy/1xx3swq,79cfc278

PS.
To medialna kara za wywalenie Janusza Gowina. Reperkusje i pewne wstrzymanie uwidoczniły się nie tylko tam,,,


Obrazek
PZPrze, kontakty z Demokratami kończą się tylko jednym, utratą wiary,,, w demokracje.





Hamurabe nie zauważył ze się podzieliłam wiec przypomnę mu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2021r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

A ty nadal nie potrafisz się określić.

Powtórzę:

Biden wpuszcza katolików do USA.

W zamian głosują na Demokratów.

Czyli twoim zdaniem Biden ma przestać wpuszczać katolików do USA, bo potem głosują na Demokratów?

Katolicy, którzy chcą się dostać do USA to "nachodźcy"?






@Edzio-koprofil

"Na tym forum też są ludzie , którzy piszą głównie o inflacji i nepotyzmie."

Są też ludzie twojego pokroju, którzy nie rozumieją procentów i piszą głównie o gó...e i sr...u, a w międzyczasie prezentują swoje urojone wizje drugiej Szwajcarii.


A, że ludzie piszą o nepotyzmie w PIS?

To wina ludzi czy PISu?





Eminencjo inkontynencjo mamy kolejną awarię. Zawór bezpieczeństwa znowu trafił szlag. Proszę ściągnąć poplamione kalesony i udać się do łazienki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2021r. 18:11  
Cytuj
Benzyna coraz tańsza, ale ja się cieszę. chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2021r. 19:00  
Cytuj
Anżej, Ja jadłam dużo pietruszki i marchewki w lecie, nowalijki w przyszłym roku będą w zasięgu wyłącznie elity i działkowiczów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Anżej, Ja jadłam dużo pietruszki i marchewki w lecie, nowalijki w przyszłym roku będą w zasięgu wyłącznie elity i działkowiczów.


Super, to tak dla zdrowia czy pod wpływem Pani Spurek?co

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 13:37  
Cytuj
Na początku myślałem że to fejk. Że prędzej h*** odnajdzie TW Balbinę w kalesonach kardynała McCarricka,niż " stypendystka Yale" coś takiego wrzuci. Niestety to nie był fejk...umiech





Obrazek



https://mobile.twitter.com/rafalhubert/status/1443891787962126343



Mógłbym się założyć że dwugłowy orzeł to nie polski herb , ale teraz już nie jestem taki pewien...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 14:22  
Cytuj
@Edzio-koprofil

"Na początku myślałem że to fejk."

"Mógłbym się założyć że dwugłowy orzeł to nie polski herb , ale teraz już nie jestem taki pewien..."


Dobrze, że się nie założyłeś, bo byś przegrał.

No chyba, że herby powiatów sanockiego, przemyskiego, przeworskiego czy brzozowskiego to nie są dla ciebie polskie herby.



Nie ma za co.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 14:51  
Cytuj
Eminencjo inkontynencjo mamy kolejny niekontrolowany zrzut nieczystości. Proszę udać się do łazienki...umiech


Jak przyjedzie pogotowie to przygotuj paszport Polsatu, albo chociaż ten powiatu przeworskiego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 15:12  
Cytuj
@Edzio-koprofil

Napisz jak zrozumiesz co to jest polski herb.



A jak już jesteśmy w temacie uchodźców.

PIS zrobił konferencję i pokazywał zdjęcia gwałconych koniokrów, zdjęcia dzieci, które mogły być wykorzystywane i zdjęcia jakichś dżihadystów.

Miały to być zdjęcia odzyskane z telefonów uchodźców, którzy przeszli granicę z Białorusią.


Mam pytanie:

Co się stało z tymi ludźmi, w których telefonach znaleziono wyżej wymienione materiały?

Zostali zatrzymani czy przepchnięci na drugą stronę granicy?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 16:14  
Cytuj
Eminencjo inkontynencjo , bez hospitalizacji się nie obejdzie. Ufajdane kalesony plus brązowa kałuża równa się odwodnienie organizmu...umiech



W razie czego miej w zanadrzu paszport z herbem powiatu przeworskiego. Nie wiem gdzie takie dają , ale jest szansa , że dzięki temu unikniesz wiązania w pasy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 20:13  
Cytuj
@Edzio-koprofil

Napisz jak zrozumiesz co to jest polski herb.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 20:43  
Cytuj
Czyli(art) deko twego artyzmu najadłeś na zaś witamin naturalnych? ... Ja będę sadził w ogrodzie byle nie płacić bo Ty nie dość że jesteś okłamywana, okradana przez Twych,, politycznych biorców '' to jeszcze ich oklaskujesz i jesteś zadowolona. To już nawet nie jest choroba to normalne w tym przedziale braku myślenia. Nowy ład, wolna kwota, ceny np. paliw może gdy zaczniesz liczyć i przestanie Ci wystarczać to zrozumiesz zło pędzone w kraju przez Twą ulubioną jedną Jedyną partię... Ale żeby rozumieć politykę to trzeba zmienić myślenie i nie jeść na zaś tylko żyć jak się chce a nie pod dyktando.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
@Edzio-koprofil

Napisz jak zrozumiesz co to jest polski herb.





Eminencjo inkontynencjo to już nie są przelewki. Kałuża robi się coraz większa. Będzie trzęsło , proszę przykucnąć i złapać się czegoś mocno...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 21:51  
Cytuj
Bolek nie potrafi odpowiadać na pytania które sam kopjuje.. Tylko wymyśla i pisze 3 po 3. Bolek jest Bolkiem czyli co mu nakazywać będą będzie robił. Już jeden skakał bo pewnie mu kazali.
Bolku Ciebie nie interesuje drożyzna w sklepach? Ceny paliwa? A chyba że Ty też pietruszkowiec jesteś. Ona też podrożała i to znacznie. Kapusta też. Ale głowa pusta to kapusta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 21:58  
Cytuj
Wzruszyła mnie twoja historia. Naprawdę...umiech


Ale skoro taki jesteś dociekliwy , to weź mi wytlumacz jakim prawem w "polskim paszporcie" dwugłowy orzeł?umiech


I czy widziałeś kiedyś paszport wydany w Przeworsku z dwugłowym orłem ? Albo chociaż w Przemyślu? Może tam mają inne paszporty?umiech


A ty jesteś w sztabie POKO z sekcji bezpartyjnych wolnościowiców czy podkarpackich dewiantów?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 22:43  
Cytuj
Bolku jaki paszport taki orzeł... Może mieć dwie głowy trzy i osiem mam to gdzieś bo sam wiesz co to oznacza i ja też po co takie pytania do mnie? Czy to temat o Cesarstwie Bizantyjskim? Czy o jakiejś Rosji? Wy w swej patyji nic więcej nie potraficie. Jest was tu kilka osób niestety wasze komentarze to powielanie tego co wasz najwyższy chce! Brak u was wolności myślenia i rozumienia szerszej POLITYKI łykacie tyko to co wam każą i to powielacie.
Odpowiedz mi jak się ma podwyżka najniższej krajowej do wolnej kwoty od podatku i cen paliwa?! A Twa historia mnie nie wzrusza. Słaba jest taka trochę komunistyczna z barwami Jarosława K. i powinieneś wziąść to za komplement ja to rozumiem trochę inaczej bo w dzisiejszych czasach nawet dzieci na to zwracają uwagę postęp jest najważniejszy, a tu? Nie wiem jak to u Ciebie o ale u waszego guru to brak rodziny, podobno brak konta w banku, brak dokumentów aby jeździć samochodem. Coś jeszcze? Nie wiem - pomyśle bo mam rozum i myślę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 22:56  
Cytuj
Bolku nie jestem POKO, SPOKO ani innym dewiantem. Chcę żyć godnie (pracuje, mam rodzinę) ale niestety państwo nie jest mi przychylne gdyż ja nie lubię smaku i zapachu gówna więc nie włażę w polityczne tyłki parti politycznych a widzę jak jest u innych którzy to robią. Żałość!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 23:07  
Cytuj
@Edzio-koprofil

Ciężko oczekiwać od dzieciaka z Iraku czy innego Afganistanu, żeby wiedział cokolwiek o Polsce.

Ty powinieneś wiedzieć.

Ale jesteś dzbanem, który pisze "polski herb" zamiast "godło Polski".

A polskich herbów jest od ch... .





"Ale skoro taki jesteś dociekliwy , to weź mi wytlumacz jakim prawem w "polskim paszporcie" dwugłowy orzeł?umiech"

"I czy widziałeś kiedyś paszport wydany w Przeworsku z dwugłowym orłem ? Albo chociaż w Przemyślu? Może tam mają inne paszporty?umiech"


Zarówno Przeworsk jak i Przemyśl leżały w zaborze austriackim.

Herb Monarchii Austro-Węgier to właśnie dwugłowy orzeł.

Na paszporcie galicyjskim, który obowiązywał w Galicji (nie pamiętam w jakich latach) na pierwszej stronie widniał właśnie dwugłowy orzeł.

W necie można znaleźć taki paszport z pieczątkami z Rzeszowa, co może oznaczać, że właśnie tam go wystawiono.

Wiki podaje, że w 1910 Rzeszów miał 23 000 mieszkańców.

Przemyśl miał wtedy ze 45 000 (miał być największym po Lwowie i Krakowie polskim miastem w Galicji).

Jeśli wystawiano paszporty z dwugłowym orłem w o połowę mniejszym Rzeszowie to prawdopodobnie robiono to również w Przemyślu.




Nie ma za co.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2021r. 23:20  
Cytuj
Dzięki Polaku20 nie pisałem o szczegółach dwóch głów gdyż myślalem że np. potencjalny partyjny sługas potrafi coś poczytać na internecie, a nie siać zamęt (u nich to niestety na porządku dziennym) jak każą. Przykre to że tak wygląda polityka. Miejmy nadzieję że to się zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2021r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
Bolku jaki paszport taki orzeł... Może mieć dwie głowy trzy i osiem mam to gdzieś bo sam wiesz co to oznacza i ja też po co takie pytania do mnie? Czy to temat o Cesarstwie Bizantyjskim? Czy o jakiejś Rosji? Wy w swej patyji nic więcej nie potraficie. Jest was tu kilka osób niestety wasze komentarze to powielanie tego co wasz najwyższy chce! Brak u was wolności myślenia i rozumienia szerszej POLITYKI łykacie tyko to co wam każą i to powielacie.
Odpowiedz mi jak się ma podwyżka najniższej krajowej do wolnej kwoty od podatku i cen paliwa?! A Twa historia mnie nie wzrusza. Słaba jest taka trochę komunistyczna z barwami Jarosława K. i powinieneś wziąść to za komplement ja to rozumiem trochę inaczej bo w dzisiejszych czasach nawet dzieci na to zwracają uwagę postęp jest najważniejszy, a tu? Nie wiem jak to u Ciebie o ale u waszego guru to brak rodziny, podobno brak konta w banku, brak dokumentów aby jeździć samochodem. Coś jeszcze? Nie wiem - pomyśle bo mam rozum i myślę.



Polski paszport od jakichś 30 lat ma tego samego orła na terenie całej RP. Wszelkie dywagacje w temacie to raczej wytwór chorej wyobraźni , która o dziwo cię nie uwiera...umiech


Kto to jest ten mój najwyższy , który mówi mi co mam myśleć? Skoro szufladkujesz mnie do roli partyjnego trolla , nie bądź zdziwiony, że ja pytałem o twoją przynależność sztabową. Takie teksty to miecz obosieczny...umiech


Cena paliwa uderza w każdego , kto używa samochodu. Płaciłem za ropę więcej niż obecnie i nie widzę jakiegoś dramatu. Po prostu jest drożej niż dwa miesiące temu. Za kolejne dwa może być znowu inaczej. Może gdybym miał twoje przekonanie , że kiedy Tusk przejmie władzę , to paliwo potanieje , zacząłbym być ( tak jak ty/wy) zwolennikiem POKO. Niestety uprzednie doświadczenia z tym człowiekiem , każą wątpić...umiech


Nowoczesność niejedno ma imię. Jeżeli ma to oznaczać bezkrytyczne przyjmowanie wszystkiego co mi ktoś podsuwa , to już wolę Średniowiecze. Prawo jazdy czy konto bankowe ( a ściślej ich brak) świadczy niewątpliwie , że miejsce Kaczyńskiego jest w Sulejówku. Od dawna tak twierdzę , tylko Jaro mnie nie chce posłuchać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2021r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
@Edzio-koprofil

Ciężko oczekiwać od dzieciaka z Iraku czy innego Afganistanu, żeby wiedział cokolwiek o Polsce.

Ty powinieneś wiedzieć.

Ale jesteś dzbanem, który pisze "polski herb" zamiast "godło Polski".

A polskich herbów jest od ch... .





"Ale skoro taki jesteś dociekliwy , to weź mi wytlumacz jakim prawem w "polskim paszporcie" dwugłowy orzeł?umiech"

"I czy widziałeś kiedyś paszport wydany w Przeworsku z dwugłowym orłem ? Albo chociaż w Przemyślu? Może tam mają inne paszporty?umiech"


Zarówno Przeworsk jak i Przemyśl leżały w zaborze austriackim.

Herb Monarchii Austro-Węgier to właśnie dwugłowy orzeł.

Na paszporcie galicyjskim, który obowiązywał w Galicji (nie pamiętam w jakich latach) na pierwszej stronie widniał właśnie dwugłowy orzeł.

W necie można znaleźć taki paszport z pieczątkami z Rzeszowa, co może oznaczać, że właśnie tam go wystawiono.

Wiki podaje, że w 1910 Rzeszów miał 23 000 mieszkańców.

Przemyśl miał wtedy ze 45 000 (miał być największym po Lwowie i Krakowie polskim miastem w Galicji).

Jeśli wystawiano paszporty z dwugłowym orłem w o połowę mniejszym Rzeszowie to prawdopodobnie robiono to również w Przemyślu.




Nie ma za co.




Eminencjo inkontynencjo ręce precz od dzieci! Nawet tych z Afganistanu...umiech


Proszę ściągnąć poplamione kalesony i udać się do łazienki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2021r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
Dzięki Polaku20 nie pisałem o szczegółach dwóch głów gdyż myślalem że np. potencjalny partyjny sługas potrafi coś poczytać na internecie, a nie siać zamęt (u nich to niestety na porządku dziennym) jak każą. Przykre to że tak wygląda polityka. Miejmy nadzieję że to się zmieni.



Potencjalny partyjny sługus ? Na tym forum jest ich bez liku. Głównie bezpartyjni wolnościowcy i podkarpackie dewianty, aczkolwiek trafiają się też inni. Zamiast zdrowo konkurować , chcecie doprowadzić do rzeźni. Nieładnie się w tym sztabie POKO bawicie chłopaki ( i dziadki dewianty)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 354 355 356 357 358 359 360 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »