NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 324 325 326 327 328 329 330 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lip 2021r. 22:13  
Cytuj
Bawiłam się, byłam zaproszona. Nie wszyscy są takimi ciemiężonymi galernikami postępu i demokracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2021r. 22:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2021r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
W sztabie wymienili ci Regresa na tandemie Anżej. Dobry ruch, Ciemny Lud zaczął przejawiać zmęczenie tym Monotematem. Gdyby Hammurabe się przyłożył teraz po wyjściu z szafy Korwina to może będzie liderem waszej koalicji.

PS.
Co tam słychać na placówce w "Naszym Mieście"? Pobudzone ze aż gniew sprawiedliwy huczy z ekranu komputera a drzewa w złości wyciągają korzenie z ziemi umiech

Obrazek
Tęsknota





Gdzie mi tam do Ciebie.

Jesteś niedoścignionym wzorem propagandzisty.

Można się uczyć i pisać dysertacje naukowe o Tobie, jak być politycznym ścierwem.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2021r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
Bawiłam się, byłam zaproszona. Nie wszyscy są takimi ciemiężonymi galernikami postępu i demokracji.

No tak, pozazdrościć. Jutro też się bawisz i jesteś zaproszona. Nam ciemnemu ludowi natomiast pozostaje tradycyjny posiłek w domu po ciężkim dniu pracy. Jakież to przykre i postępowe. smiech2

@Hammurabi nie wiem co widzisz w @art2deco niedoścignionego. Ja widzę jedynie osobę która oparła swoją karierę na koneksjach we wiadomej partii. Brak obiektywizmu ze względu na świadomość że swój dobrobyt nie zależy od uczciwej pracy a jedynie od znajomości i koniunktury partyjnej.

Brak logiki w rozumieniu nadrabiany populistycznymi banałami. Własnego punktu widzenia w jej ocenie rzeczywistości nie uświadczysz. Liczy się perswazja i oddanie ugrupowaniu które zapewnia statut społeczny. Typowy PISior.
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2021r. 12:36  
Cytuj
Pozytywna energia ....umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2021r. 12:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 10:38  
Cytuj
Obrazek









Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 13:14  
Cytuj
Słychać wycie? Znakomicie! smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 17:36  
Cytuj
Nie jesteś regresie odosobniony w swoim entuzjazmie. Powrót rudego dla wielu ludzi zatroskanych o praworządność ( nie tylko ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców) stał się przyczyną wręcz euforii...umiech


Obrazek




Podobno rudy ma ruszyć w kraj. Będziesz z hujowozrobionym i Anżejem sypał kwiaty przed jego orszakiem? A właściwie pod kopyta jego chabety, znanego mecenasa?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 18:03  
Cytuj
Widać edku ekscytacje w twoich wpisach. Musisz mieć strasznie nudne życie skoro powracający tusk wywołuje w tobie takie emocje. Przez krótką chwilę nawet było mi ciebie żal.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."


***** Zło
***** PiS

Kiedy PO wygrało lata temu byłem sceptykiem. Po roku ich rządów byłem ich opozycją. Niemniej jednak Tusk tyle co ten h*# kusy z Żoliborza, pan Rzydzyk, Zero, Macierewicz, Szumowski i reszta złodziejskich socjalistycznych nepotycznych karykatur zła ojczyźnie nie wyrządził.

Ja się cieszę że ty będziesz musiał go oglądać bo pierwszy zafundowałeś mi to samo.

Kolejna sprawa że kiepska musi być wasza kondycja kiedy w tym człowieku widzidzie zagrożenie. Co cieszy również.

CYTAT
Termin "koryto plus" oddaje dość dobrze stan rzeczy dzisiaj w Polsce - powiedział w niedzielę lider PO Donald Tusk.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Widać edku ekscytacje w twoich wpisach. Musisz mieć strasznie nudne życie skoro powracający tusk wywołuje w tobie takie emocje. Przez krótką chwilę nawet było mi ciebie żal.




A masz już kwiatki przygotowane Anżej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."


***** Zło
***** PiS

Kiedy PO wygrało lata temu byłem sceptykiem. Po roku ich rządów byłem ich opozycją. Niemniej jednak Tusk tyle co ten h*# kusy z Żoliborza, pan Rzydzyk, Zero, Macierewicz, Szumowski i reszta złodziejskich socjalistycznych nepotycznych karykatur zła ojczyźnie nie wyrządził.

Ja się cieszę że ty będziesz musiał go oglądać bo pierwszy zafundowałeś mi to samo.

Kolejna sprawa że kiepska musi być wasza kondycja kiedy w tym człowieku widzidzie zagrożenie. Co cieszy również.

CYTAT
Termin "koryto plus" oddaje dość dobrze stan rzeczy dzisiaj w Polsce - powiedział w niedzielę lider PO Donald Tusk.



Regresie każdy członek waszego sztabu bezpartyjnych wolnościowiców pytany o swoje polityczne preferencje opowiada głodne kawałki, że PiS/PO jedno zło. I że TVN-u w ogóle nie ogląda , a tak naprawdę to wszyscy głosujecie na Konfederację...umiech



Gdyby nie to że nie mam krztyny zaufania do waszych deklaracji , być może bym uwierzył w te banialuki. Niestety na to już chyba za późno...umiech


Powrót rudego jest o tyle istotny, że coś się zacznie dziać. Czy według mnie stanowi jakiejkolwiek zagrożenie? Jak już to pewnie dla Hołowczyca, bo to on jest głównym ,obecnie ,problemem POKO. W każdym razie od wczoraj na pewno będzie dużo ciekawiej i weselej...umiech


Twoje i Anżeja bezbectwo jest wręcz irytujące. Zdobądźcie się na odrobinę luzu, chłopaki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Twoje i Anżeja bezbectwo jest wręcz irytujące. Zdobądźcie się na odrobinę luzu, chłopaki...umiech


Jak na razie to Ty tutaj jesteś nadzwyczaj spięty i niesamowicie podniecony powrotem Tuska, bo wysrałeś sam z siebie kilka postów o tym.

Chyba jednak faktycznie coś czujesz do Tuska Fiutkugejku1313.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2021r. 21:32  
Cytuj
Pokaz kreatywności TVP cool girl

Materiał oryginalny: https://www.youtube.com/watch?v=PC4ExL9VcOU&t=1s
Dżingiel TVP: https://www.youtube.com/watch?v=Gnvrvw4i6Zo

okokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 04:02  
Cytuj
CYTAT
Pokaz kreatywności TVP cool girl

Materiał oryginalny: https://www.youtube.com/watch?v=PC4ExL9VcOU&t=1s
Dżingiel TVP: https://www.youtube.com/watch?v=Gnvrvw4i6Zo

okokok

Dlatego z widzami TVPIS się nie dyskutuje. Można jedynie się bez nich pośmiać z politowaniem. Nie na darmo PIS nazywa ich Ciemnym Ludem.

To że patria okrada Polaków fundując sobie własną kampanię trzeba wkrótce rozliczyć.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 05:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Twoje i Anżeja bezbectwo jest wręcz irytujące. Zdobądźcie się na odrobinę luzu, chłopaki...umiech


Jak na razie to Ty tutaj jesteś nadzwyczaj spięty i niesamowicie podniecony powrotem Tuska, bo wysrałeś sam z siebie kilka postów o tym.

Chyba jednak faktycznie coś czujesz do Tuska Fiutkugejku1313.








Moje uczucia do Tuska , to skomplikowana sprawa. Kiedyś mu życzyłem , żeby skończył w więzieniu robiąc za cwela. Ale jak teraz na niego patrzę i widzę starego , steranego życiem człowieka, to mi chyba złość przechodzi. Tym bardziej , h***, że on się już naprawdę skończył. Tylko mu jeszcze nikt tego nie powiedział...umiech


Sądzę że powrót rudego , przyniesie nam wszystkim , wiele radości. Podjął się "mission impossible" - uratowania tonącej PO. Tej formacji nic już nie uratuje. Obserwowanie jej końca i nieudolnych zabiegów Tuska , da nam wiele satysfakcji...umiech





Obrazek


Tych fanów Tuska i Onetu , to by się więcej znalazło...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
Moje uczucia do Tuska , to skomplikowana sprawa. Kiedyś mu życzyłem , żeby skończył w więzieniu robiąc za cwela. Ale jak teraz na niego patrzę i widzę starego , steranego życiem człowieka, to mi chyba złość przechodzi. Tym bardziej , h***, że on się już naprawdę skończył. Tylko mu jeszcze nikt tego nie powiedział...umiech


Sądzę że powrót rudego , przyniesie nam wszystkim , wiele radości. Podjął się "mission impossible" - uratowania tonącej PO. Tej formacji nic już nie uratuje. Obserwowanie jej końca i nieudolnych zabiegów Tuska , da nam wiele satysfakcji...umiech


W zasadzie się z Tobą zgodzę. Wrócił skończony polityk, by ratować skończoną partię. Fakt, będzie przyjemny kabaret do oglądania. Szczególnie, że będą się nawzajem z Hołowczycem podgryzać. I obrzucać łajnem z PiSem.

Nie dziwię się, że się cieszysz - Tusk mobilizuje takich wiernych i miernych pisiorów, jak Ty Fiutku1313.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 07:26  
Cytuj
Niech będzie że masz rację, h***. Taki bystrzacha jak ty zapewne nigdy się nie myli...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Widać edku ekscytacje w twoich wpisach. Musisz mieć strasznie nudne życie skoro powracający tusk wywołuje w tobie takie emocje. Przez krótką chwilę nawet było mi ciebie żal.




A masz już kwiatki przygotowane Anżej?umiech


Nie mam, ale ty zapewne już zbieraszchytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 12:33  
Cytuj
Na przejazd rudego to ja bym mógł najwyżej wilcze doły przygotować, Anżej...umiech


A jak już to kwiatki jako kamuflaż...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Na przejazd rudego to ja bym mógł najwyżej wilcze doły przygotować, Anżej...umiech


A jak już to kwiatki jako kamuflaż...umiech


No to kop uśmiech donoszę wrażenie, że nic lepszego od powrotu Tuska, nie spotkało cię w ostatnim czasie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 15:48  
Cytuj
Aż tak to nie, ale muszę przyznać że perspektywa pójścia na dno dziurawej łajby ( POKO) dowodzonej przez rudego , to nie lada gratka...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 16:06  
Cytuj
Mi się wydaje jednak że ludzie krótką pamięć mają. Pozostali skruszeni zostaną nadzieją dobrej zmiany.

Z drugiej strony psie krwie się zmobilizują.

Pozostanie ciągle Polaczkom Cebulaczkom ta stagnacja. Praca za miskę ryżu. 1/4 tego co w krajach rozwiniętych. Skamlenie i oddawanie ojczyzny złodziejom i nieudacznikom w zamian za zasiłek z własnych pieniędzy i kredytów pochodzący.

Nie ma wodza który by miał jaja. Jeden kociarz z tylnego rzędu nadaje, drugi płacze przed kamerami, trzeci antysystemowiec zostaje typowym partjniakiem. Syf smród i ubóstwo jak za starych kiepskich czasów. smiech2

Tylko Rudy w miarę przyzwoity smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2021r. 19:20  
Cytuj
Zaprawdę powiadam ci regresie że na dziesięciu rudych, jedynastu jest fałszywych...umiech




Obrazek




Akurat za aktywizację seniorów Tusk ma dużego plusa...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2021r. 04:49  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 324 325 326 327 328 329 330 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »