NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 194 195 196 197 198 199 200 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Do POwców piszę, że nie jestem z PiSu, popieram Konfederację. Czy jesteście tacy tępi, żeby zrozumieć, że jak ktoś nie jest z PO, to nie musi być z PiSu? W Polsce mamy więcej partii politycznych, ale z TVNu się o tym nie dowiecie. Z waszych wypowiedzi wynika też, że doskonale wiecie o tym że sądy były podporządkowane PO, a teraz boicie się tego, że sądownictwo zagarnie PiS. Także to wy macie mentalność Kalego. Jak my rządzimy, to jest dobrze, jak oni rządzą, to jest źle. A co obiektywności TVNu, to jak było z tymi urodzinami Hitlera? Ustawka za 20 tysięcy i heilujący operator kamery? I wychodzi na to, że telewizja POwska promuje nazizm. Na temat TVP się nie wypowiem, bo nie oglądam już 3 lata i wszyscy wiemy, że tego syfu nie da się oglądać. Dlatego oglądajcie Polsat, a nie kanały dezinformacyjne TVP i TVN.







Od 4-ech lat Ferma przekonuje pożytecznych ze kraść to tylko praworządnie wolno POPSLSLD.

Inni to złodzieje, nawet gdy nie kradną cool


Obrazek

Co kraj to świecka tradycja,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 17:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 20:36  
Cytuj
Pisowe kadry:

Karol Guzikiewicz
@guzikiewicz
Oświadczenie
Zamieszczony post satyryczny z 15.11.2019 na Facebooku i Twitter został dzisiaj usunięty, mogący sugerować nieprawdziwe informacje o Panu Tomaszu Grodzkim, dlatego skierowałem sprawę do CBA o sprawdzenie informacji w celu uniknięcia pomówień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 22:13  
Cytuj


Obrazek



Sytuacja jest trochę nędzna, bo z jednej strony mamy oczywiście tą część sędziów, mniejszość, która popiera zmiany które wprowadził w sądownictwie rząd PiS, większość sejmową, za tą mniejszością stoi oczywiście minister, stoi rząd, większość parlamentarna, prezydent i 80% społeczeństwa.
Z drugiej strony mamy większość sędziów, która to bojkotuje, a za nimi stoi Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej no i w dużym stopniu establishment niemiecki i rosyjski.



https://www.youtube.com/watch?v=Jl0ChJDCCnA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 23:22  
Cytuj
Napisz jeszcze że 180% społeczeństwa mlotek smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2019r. 23:30  
Cytuj
https://wpolityce.pl/polityka/476246-chodzilo-o-chaos-radosc-sojusznikow-kasty-po-wyroku-sn

Nie wypada Buczo, PSL miał trochę za dużo na wyborach samorządowych i nic się nie stało cool girl im wypada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 01:13  
Cytuj
Dobrze że lewica wygrała wybory
Będą bronić tradycji rodziny ci co się na tym najbardziej znają facet plus zwierz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 06:16  
Cytuj
Nie chcę aby uznano iż jestem prostakiem w obliczu katastrofy,gdzie w wybuchu gazu zginęło tyle osób.
Przykre,ale takie jest życie i śmierć.

Piszę jednak o tym,co wczoraj królowało w TVP.Właśnie ten wypadek.
No stop 24/24.sciana
W międzyczasie informacji o wyroku tak istotnym dla wszystkich, niemal brak.
Sąd Najwyższy rozpoczął w czwartek generalne porządki. Niemal każdy prawnik od dawna wiedział i czuł to przez skórę, ale teraz już mamy prawomocny wyrok najważniejszego sądu w kraju ostatecznie przesądzający, że Izba Dyscyplinarna nie jest sądem. Że nowa KRS, która pomogła prezydentowi obsadzić Izbę, nie jest bezstronna i niezależna od władzy.
Niemal każdy prawnik, ale nie Prezydent RP czy min.Ziobro Zbigniew.mlotek

...i te komentarze.
Tyle jadu,tyle hejtu i prostactwa, tylko w "Kurvizji".

Zero obiektywizmu.Każda informacja w tej sprawie okraszona komentarzami dziennikarza podającego wiadomość.zdegustowany

Niedawno oglądałem program o Korei Północnej.Indoktrynacja rządowej propagandy w "gadzinówce"jak do tej pory, osiągnęła lata Gomułki i Bieruta.neutralny
Teraz jest "kaczyzm",ale Jarosław"Jego Impertynencja Impotencja Dwie Wieże bez Tupolewa"Kaczyński niedługo dogoni "Kimdzonga".zaklopotany

Takie tam...
https://demot(...)-wku**il

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Lut 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 08:32  
Cytuj
W każdym państwie istnieje jakaś mafia. Szkoda Polski tu mafia przejęła całe państwo :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 12:09  
Cytuj
Agent Tomek zasłynął prowokacją wobec Beaty Sawickiej i Weroniki Marczuk(Pazura) oraz willą Kwaśniewskiego.
Ta ostatnia sprawa zdechła.Ciekawe kto oddał milion za dom w Kazimierzu Dln.zakupiony z kasy CBA.nie wiem
Wcześniej jako policjant naruszył zasady ruchu drogowego i spowodował wypadek w którym zginęła 27 letnia kobieta kierująca drugim pojazdem.Skazany w zawieszeniu.cool
O jego dokonaniach sportowych pisał nie będę.
Pojawił się jako Tomasz Kaczmarek poseł na Sejm.W wyborach w 2011 uzyskał mandat poselski z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.good

W grudniu 2013 został zawieszony w prawach członka klubu parlamentarnego PiS, do czego doszło po ujawnieniu nagrań rozmowy, w której miał grozić pobiciem krzesłem mężowi swojej partnerki. W styczniu 2014 zrezygnował z członkostwa w klubie, zostając posłem
niezrzeszonym.jezyk

Obecnie dowiedziałem się że Tomasz K.(nie można ujawniać nazwiska) został zatrzymany pod zarzutem udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.good

Z zadowoleniem pomyślałem- wreszcie ktoś go zamknął za przynależność do PiS.ok
Radość nie trwała długo.
Okazało się,że brał kasę z budżetu legalnie,nie kradł tylko ją przywłaszczył.neutralny

Trudno.Poczekam na zatrzymanie jego byłego szefa -Kamińskiego,ale... dopóki Prezydent Andrzej Duda jest na stanowisku,zawsze go ułaskawi.smiech2
Możliwe że już istnieje taki akt łaski podpisany in blanco...
Wystarczy datę wpisać. zdegustowany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 12:49  
Cytuj
Obrazek

Takie tam z ryżym .... "Kaszubem".potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Takie tam z ryżym .... "Kaszubem".potluczony



Mirek, tak po chrześcijańsku umiech co ty pie...sz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 13:06  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Nie chcę aby uznano iż jestem prostakiem w obliczu katastrofy, gdzie w wybuchu gazu zginęło tyle osób.
Przykre, ale takie jest życie i śmierć.

Sąd Najwyższy rozpoczął w czwartek generalne porządki. Niemal każdy prawnik od dawna wiedział i czuł to przez skórę, ale teraz już mamy prawomocny wyrok najważniejszego sądu w kraju ostatecznie przesądzający, że Izba Dyscyplinarna nie jest sądem. Że nowa KRS, która pomogła prezydentowi obsadzić Izbę, nie jest bezstronna i niezależna od władzy.
Niemal każdy prawnik, ale nie Prezydent RP czy min. Ziobro Zbigniew.

...i te komentarze.
Tyle jadu, tyle hejtu i prostactwa, tylko w "Kurwizji".


Takie tam...
https://demot(...)-wku**il



Olga Tokarczuk dotarła już do Szwecji, gdzie w sobotę wygłosi odczyt, a we wtorek odbierze Nobla w dziedzinie literatury politycznie zaangażowanej.
Dziś na konferencji prasowej mówiła o swoich dalszych planach i odpowiedziała na pytanie. Którą ze swoich książek poleciłaby... ministrowi kultury i dziedzictwa narodowego Piotrowi Glińskiemu. Odpowiedziała; "Nigdy nie zakładałam, że moje książki są dla wszystkich". Moja twórczość wymaga kompetencji kulturowych a nie kultury polskiej.

Odpowiadając na temat swoich preferencji politycznych mówiła; Spontanicznie zadedykowałam tę nagrodę temu, co działo się z nami żyjącymi w Polsce. Prosiłam, by głosować na naszą demokrację, a przeciwko autorytaryzmowi. Ten apel został ciepło przyjęty w naszym środowisku - podkreślała pisarka.

Pisarka jak zawsze była pytana o ocenę życie politycznego w Polsce.
Przykre że tak multi-spontaniczna pisarka.

Tymczasem zaprzysiężeni obrońcy demokracji ludowej:
https://niezalezna.pl/300783-publikujemy-liste-zaradkiewicza-sa-na-niej-sedziowie-powolani-przez-rade-panstwa-prl-nazwiska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Gru 2019r. 13:26  
Cytuj
W przygotowaniu nowy podatek. Tym razem od cukru. Wg. Rządu głupi naród trzeba opodatkować by mniej używał cukru. Zapewniają że to dla naszego zdrowia. No tak, zamiast edukować lepiej karać finansowo. To może kokainę też opopdatkują to załatwią temat narkomanii

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Gru 2019r. 16:51  
Cytuj
@Andromaha
Dzięki-prawie zapomniałem.nie wiem
W komentarzu do tego-Jarosław"Jego Impotencja Imperator Dwie Wieże Napoleon NaBłonęparte Kaczyński"właśnie opuścił szpital po operacji nogi.
Spełnia się albowiem proroctwo- Polska wstanie z kolan.Jak na razie z jednego,ale to kolano prezesa.ok
Ps.Szkoda że szpital nie ten,bo nie paluszek a główka i byłaby wymówka...good

Nie dziwmy się,że dla Andrzeja Dudy zabrakło nie tylko krzesła,ale i miejsca przy stole.zdegustowany
CYTAT
Obrazek


PS.I jeszcze nasi" wrogowie" z którymi się kumał przed wyborami Donald Tramp ek.
Od siebie dodam, że Ukraińcy są wszędzie,nie tylko zbierają jabłka w Polsce.:szok:

https://pl.fr(...)4592.htm

Nie lubię picu.Do Grety wrócę,a teraz na początek.Lubię głupotę w stadium larwalnym.Motylek z tego raczej nie wyrośnie.sciana
Patologia.Dlaczego wszyscy"eko"wygladaja jak lumpy?zaklopotany
Jako pracodawca nikogo takiego nie zatrudniłbym,bo samym wyglądem odstraszają ludzi.3m sie

mlotek https://demot(...)d-Grecie

https://demot(...)Grecia-z

https://demot(...)iow-jest

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Gru 2019r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
W przygotowaniu nowy podatek. Tym razem od cukru. Wg. Rządu głupi naród trzeba opodatkować by mniej używał cukru. Zapewniają że to dla naszego zdrowia. No tak, zamiast edukować lepiej karać finansowo. To może kokainę też opopdatkują to załatwią temat narkomanii




Cukier cukrem ale ceny pietruszki im nigdy nie daruję...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2019r. 21:53  
Cytuj
Popatrzmy Edo2 Edozchabzin zadowolony z nowego podatku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 01:43  
Cytuj
CYTAT
Popatrzmy Edo2 Edozchabzin zadowolony z nowego podatku.

@Buczo
To jest szok.:szok:
Czym więc jest szok?zaklopotany
Zdarzenie po którym osoba normalna staje się idiotą,albo odwrotnie...potluczony

Ciekaw jestem czym Jarosław"Jego Przeinteligencja Władca Dwie Wieże Kuwet Alika"Kaczyński zajmował się w czasach studenckich?chytry

https://fakto(...)Jarmarku

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Popatrzmy Edo2 Edozchabzin zadowolony z nowego podatku.



Wyciągasz nazbyt pochopne wnioski z mojego postu. Stwierdziłem wyłącznie że nigdy nie daruję rządowi PiS niebotycznej ceny pietruszki. W domyśle zasłużyli na Trybunał Stanu...


Z drugiej strony twoja interpretacja to żywe potwierdzenie tego co kiedyś Korwin mówił że ponad połowa Polaków nie rozumie treści programów publicystycznych...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 14:13  
Cytuj
Edo ty i Art2deco i ten cdn. robicie wszystko aby pisać zawsze na korzyść pis
A to żarcikiem a to że niby ignorancja czegoś itp itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 14:14  
Cytuj
Jusek The Best ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Gru 2019r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Edo ty i Art2deco i ten cdn. robicie wszystko aby pisać zawsze na korzyść pis
A to żarcikiem a to że niby ignorancja czegoś itp itd



Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi...
Naprawdę nie jesteś mocno wkurzony na obóz tzw dobrej zmiany za drogą pietruszkę? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2019r. 06:34  
Cytuj
Właśnie nieRząd zapowiedział podwyżki opłat za energię elektryczną.zdegustowany

A jeszcze 21 listopada min.Sasin w Polsacie mówił ze ich nie będzie.cool

Fachowcy liczą,że dla gospodarstw domowych i firm to ok.10 proc.
natomiast firmy energetyczne chcą podwyżek na poziomie 20-40 proc.:szok:

Zaczynamy spłacać obietnice PiS-uarów.ok

Wstaliśmy z kolan,aby efektowniej paść na ryło...potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Gru 2019r. 06:59  
Cytuj
Jusek bądź tak dobry i napisz zgodnie ze swoją wiedzą czy te pierwsze w powojennej historii Polski podwyżki prądu wpłyną jeszcze na i tak wysoką cenę pietruszki?



http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energetyka/prad-dla-rodzin-drozal-przez-14-lat-z-rzedu/th7h6m



Gdyby nie UE i nie jakieś durnoty typu limity CO2 prąd byłby dużo tańszy. Tyle że ludzie oglądający TVP i popierający PiS jak i ci oglądający TVN i popierający POKO nie potrafią spojrzeć prawdzie w oczy. Lepiej mamić się bajkami o dobrym wujku Hansie z Brukseli/Berlina i żyć w błogiej nieświadomości...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 194 195 196 197 198 199 200 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »