NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 184 185 186 187 188 189 190 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 10:51  
Cytuj
Oni sami swoim zachowaniem się szkalują good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 10:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 11:11  
Cytuj
nacht - nie jesteś autentyczny w tej nowej roli. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

Nie umiesz stanąć w obronie własnego twierdzenia dotyczącego ewolucji małpy?

"Jeżeli musisz się emocjonalnie zbalansować po ostatnich odwiedzinach na kimś, kto analizuje twoje myśli to zaglądnij tutaj, to specjalne miejsce do dzielenia się swoimi przeżyciami bez odpowiedzi."
http://stalo(...)id=47037

Pewnie miało być zabawnie i inteligentnie. Wyszedł bełkot.

Po co wklejasz stare linki.

Ten cyrk już pojechał dalej.



Jesteś pesymista umiech Wesoły Autobus z aspirantami PO z Tęczowym Cyrkiem Objazdowym może jeszcze do nas zawitać, plany Schetyny są ambitne, obiecał że trupy wystąpi wszędzie. To obietnica wyborcza więc nie postawie wszystkich orzechów że obietnice składane szaremu ludowi spełni podobnie jak Trzaskowski-Rabiej w Warszawie. Może nawet ORP Bodnar ponownie zacumuje w stalowowolskiej przystani wolności POKO żeby porozmawiać o zwolnieniu za przekonania obywatela RP z IKEI (doskonałe miasto do ogłoszenia dobrej nowiny o świętej mocy KON-STY-TU-CJI) albo o ostrym performersie z poznańskich wyborów MR/S Gej w dzień tęczowych skarpetek w przodującej szkole. Kto wie, kto wie co przyniesie przyszłość. Jednego jednak jestem pewna, komentarze pod relacją dziennikarza z takiej objazdowej imprezy będą zabawne, inteligentne i...... dwustronne! Nic podobnego do 10 stron monologu wynurzeń-powtórzeń z TVN-u i GW lokalnego elitarnego think-tanku totalnej opozycji :szok:

Fajnie nam się rozmawia pomimo że okropnie marudzisz, ciągle ci mało, chcesz więcej i więcej ale jak pamiętasz co napisałam na początku:
CYTAT
Co do wierzących i praktykujących materialistów na marginesie dodam to, że już dawno rozum położył na nich lachę i nikt nie słucha ich zapewnień o nieomylności naukowego ateizmu.


to nadal nie zmieniłam negatywnej opinii w sprawie dywagacji o ewolucji z Jażdżewskimi, Palikotami i Wiosną. Pozostaje przy swoim ale przyjmuje sugerowany pat, są od jednej małpy. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2019r. 22:36  
Cytuj
@art2deco

Wklejasz linku do cyrku ze starym kawalerem, kierowniczką, chytrym Markiem z Rzeszowa i kolesiem, który całe życie zapier...ł za miskę ryżu.

Potem twierdzisz, że jesteś pesymistką.

Ja jestem optymistą. Myślę, że drugi raz w tym roku nie przyjadą. Może nigdy już nie przyjadą.



Ten obywatel RP zwolniony z IKEI za "przekonania" to już wrócił do pracy?

Czy Polska pod rządami PIS-u pozwala na zwalnianie ludzi za przekonania?

Czyżby ch..., d... i kamieni kupa?

Ty dobrze wiesz, że gdyby koleś wyleciał jak to mówisz "za przekonania" to już dawno byłby pokazowy proces i przywrócenie go do pracy?

Czemu PIS tego nie robi, skoro mają czas na farmy mend, które będą szkalować niewinnych obywateli?

Bo wszyscy dobrze wiemy, że koleś nie wyleciał "za przekonania".

Oczywiście Emilki i inne mendy, które ze szkalowania stworzyły sztukę (ang. Art) będą twierdzić, że jest inaczej.


"Jednego jednak jestem pewna, komentarze pod relacją dziennikarza z takiej objazdowej imprezy będą zabawne, inteligentne i...... dwustronne! Nic podobnego do 10 stron monologu wynurzeń-powtórzeń z TVN-u i GW lokalnego elitarnego think-tanku totalnej opozycji"

Nie rozpłacz się.


"Co do wierzących i praktykujących materialistów na marginesie dodam to, że już dawno rozum położył na nich lachę i nikt nie słucha ich zapewnień o nieomylności naukowego ateizmu."

Ja jestem pewien, że ty położyłaś lachę na rozum. Stąd ta nędza intelektualna.


Ty widzisz różnicę między Origin of Life i ewolucją?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2019r. 01:20  
Cytuj

Obrazek



Może coś lżejszego i bardziej na czasie od PZP2?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2019r. 05:40  
Cytuj
CYTAT
[cytat]@art2deco

]Co do wierzących i praktykujących materialistów na marginesie dodam to, że już dawno rozum położył na nich lachę i nikt nie słucha ich zapewnień o nieomylności naukowego ateizmu.[/quote]

to nadal nie zmieniłam negatywnej opinii w sprawie dywagacji o ewolucji z Jażdżewskimi, Palikotami i Wiosną. Pozostaje przy swoim ale przyjmuje sugerowany pat, są od jednej małpy. cool girl


Nie wiem czy na ludzi myślących"rozum na nich położył lachę".Na Ciebie raczej ewolucja nic nie zainwestowała.potluczony
Profilaktycznie.smiech2
Chłopie.air kiss
To że Paliknoty i inne przygłupy istnieją,wcale nie oznacza że jest też Dobry Bóg.sciana
A skoro jest Dobry,musi być ten Zły.Przeczytaj ze zrozumieniem(!!!)Stary Testament.Sodomia,kazirodztwo itp,morderstwa,zabójstwa ect...

Gotów jestem bardziej skłaniać się ku teorii Darwina,niż głoszonej przez np.KrK i inne religijne stwory.Wystarczy sprawdzić historię, aby dowiedzieć się kiedy KrK uznał iż Ziemia jest okrągła i nie jest centrum Wszechświata.:szok:
Poważnie!jezyk
I na stosie, za to co piszę,mnie nie spalą.neutralny
Jeśli rzeczywiście pochodzimy od"małpy" ,to ja ,od innej niż Ty.good
Moja zeszła dawno temu z drzewa,a Twoja...chytry
PS.Nie podawaj się chłopie za kobietę,bo nią nie jesteś. nie wiem
Nie licz też na jakiekolwiek łagodniejsze traktowanie, netowy tranwestyto.mlotek

PS2.Akurat czytam Koran.Nie,nie...Nie jestem debilem, który chce się zabić dla 72-wóch hurys(dziewic), którym błonka dziewicza odrasta.zaklopotany
Po prostu poznaję potencjalnego wroga.zdegustowany
Też ciekawe,nawet lepsze niż Biblia.
Tam jest opis przyszłości(niewiernych),a nie zapis przeszłości, jak w Biblii.ok

https://demoty.org/2517/widok.html
To tez dobre:
https://demot(...)ary.html
...a to nic osobistego do Ciebie,chociaż my(Ty nie), jesteśmy w tych 20proc.cool
https://demot(...)org.html

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2019r. 15:44  
Cytuj
@ferbi246

"A kto koordynuje akcje szkalowania Jarosława Kaczynskiego, Pawłowicz i Rydzyka i tej ca łej reszty z PISu?"

Widzisz ferbi246. Onet to coś takiego jak gazetapolska, Trwam, stalowemiasto itd itp

Każde z nich ma swoją narrację i każde z nich ma swoje sympatie i antypatie.


Różnica jest taka, że Ministerstwo Sprawiedliwości ma w swojej nazwie SPRAWIEDLIWOŚĆ. I to nie jest prywatny folwark tego czy innego dziennikarzyny.


cdn.. pisał coś o "mimikrze dobra". Bardzo dobrze widać to na przykładzie Ministerstwa "Sprawiedliwości".

I całego PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.


Gdzie jest to prawo i sprawiedliwość? Bo na pewno nie w Ministerstwie Sprawiedliwości.


Oczywiście ferbi246 możesz próbować bronić tego co się działo w ministerstwie (chociaż nawet PIS nie próbuje tego robić) i wypisywać coś o szkalowaniu Tadeusza "Bezdomny dał mi dwa samochody i umarł" Rydzyka, ale po co?


Nie przeszkadza Ci, że ludzie z Ministerstwa Sprawiedliwości fabrykują jakieś gó..o, żeby dojechać niewinnych ludzi?


Wiesz, gdzie władza robiła takie rzeczy?

W Niemczech za Hitlera. Żydzi=wszy.
W ZSRR za Stalina. Tępiono spiski kułaków, obszarników, panów, Polaków i przedstawicieli innych narodowości, lekarzy itp
W Kambodży Pol-Pota. Tam problemem byli lekarze, nauczyciele, wszyscy, którzy wiedzieli więcej niż 14-letnie tępaki zdolne do noszenia karabinów.
W Chinach Mao. Art2deco z czerwonymi książeczkami w łapach jeździły od wsi do wsi i szukały wrogów ludu czyli przeważnie mądrzejszych od siebie.


Dlatego następnym razem ferbi246, gdy będziesz mieć ochotę bronić władzy, która próbuje dojechać niewinnych ludzi odpowiedz sobie na pytanie:

Kto broni takiej władzy?
Komu by się to podobało?

Nazistom? Pewnie, że tak.

Komunistom? Bez dwóch zdań.

Zwykłym przygłupom, których historia obozów koncentracyjnych i gułagów nigdy niczego nie nauczyła? Oczywiście.

Sprzedajnym ku...om, którym płacą nie tylko za szkalowanie innych ludzi, ale także chwalenie swoich? Jak najbardziej.

Pewnie jest też jakaś inna grupa ludzi, którym nie przeszkadzają mendy w ministerstwie, a bardziej martwi to, że bezdomny umarł zanim zdążył Tadziowi podarować 3 samochód i prawdopodobnie Ty ferbi246 należysz do tej właśnie grupy.

Co to za grupa?

W tej chwili sobie nie przypomnę.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2019r. 22:53  
Cytuj
Jaką narracje, onet i interia to obca agentura, w tym wypadku niemiecka, tak jak Sputnik rosyjska. Finansowani przez Berlin przedstawiaja w negatywnym swietle wszelkie dzialania sluzace wzmocnieniu Polski takie jak uniezaleznienie sie od dostaw rosyjskiego gazu i wzmacnianie współpracy wojskowej z USA. Wszystko to aby lepiej weszlo czytelnikom przerywane informacjami ktora aktorka kiedy sie rozebrala co pokazala i czy dzisiaj tego zalujeumiech.
Co do Piebiaka i Emilki to jak dawni koledzy zalezli mu za skórę to chcial sie odegrac, a Ministerstwo Sprawiedliwosci ma z tym tyle wspolnego co Dyrekcja Generalna Biedronki za twoje hejty tutaj jesli pracujesz w Biedroncesmiech2.
Skoro jednak złamali prawo to czekamy z niecierpliwościa na procesy, jest dobra okazja przed wyborami, a na poblazliwosc wyjatkowej kasty nie maja co liczyc, tym bardziej ze Pani Kaclerz dba o to aby komunistyczni sedziowie ktorzy tak dobrze dogadywali sie z poprzednim uległym wobec niej rzadem nie odeszli w przeszloscjezyk.
Co do tego Stalina Lenina Hitlera i Polpota to nie wiem co ty bredzisz, ale skoro juz to dorzuc do niego naszych polskich komunistow ktorzy niezle tam po 45 rozwalalali Akowcow, ktorzy walczyli o niepodleglosc Polski.Mozesz do tego dorzucic brata szefa Wyborczej, ktory nomen omen z wymiarem sprawiedliwosci poniekad , chociazby z nazwy miał troche wspolnego ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2019r. 16:25  
Cytuj
jusek jusek jusek, wiesz kiedy "nauka" uznała że Droga Mleczna to nie cały Wszechświat? Sprawdzisz bo nie wiesz.

Ale wiedzą inne rzeczy na 100%. Od przełomu XIX wieku to praktycznie wszystko wiedzą tak jak nasz jusek i oranżeria. Wiedzieć to wiedzą tylko co.

PS
https://www.wired.com/2009/12/1230hubble-first-galaxy-outside-milky-way/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 23:48  
Cytuj
@ferbi246

"Jaką narracje, onet i interia to obca agentura, w tym wypadku niemiecka, tak jak Sputnik rosyjska."

Gdyby nawet pisali tam sami niemieccy agenci to i tak będzie to miało swoją narrację.


"przedstawiaja w negatywnym swietle wszelkie dzialania sluzace wzmocnieniu Polski takie jak uniezaleznienie sie od dostaw rosyjskiego gazu i wzmacnianie współpracy wojskowej z USA."

Na szczęście jest jeszcze Newsweek i TVN, które pewnie nazwiesz amerykańską agenturą i te zapewne stawią odpór niemieckiemu onetowi?


"Co do Piebiaka i Emilki to jak dawni koledzy zalezli mu za skórę to chcial sie odegrac, a Ministerstwo Sprawiedliwosci ma z tym tyle wspolnego co Dyrekcja Generalna Biedronki za twoje hejty tutaj jesli pracujesz w Biedronce"

Stalin, Hitler, Pol Pot czy komuniści, którzy po 45 rozwalali AK-owców to wszystko przykłady państwa, które występuje przeciwko własnym obywatelom.

Wiceminister Piebiak jest dokładnie takim samym przykładem.

Do sprawy Piebiaka jeszcze wrócę.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
jusek jusek jusek, wiesz kiedy "nauka" uznała że Droga Mleczna to nie cały Wszechświat? Sprawdzisz bo nie wiesz.

Ale wiedzą inne rzeczy na 100%. Od przełomu XIX wieku to praktycznie wszystko wiedzą tak jak nasz jusek i oranżeria. Wiedzieć to wiedzą tylko co.


Szanowny art2deco air kiss
Chłopie.
Nie wiem kiedy "nauka" uznała że Droga Mleczna, to nie cały Wszechświat.Powiedz czym wg Ciebie jest"nauka".Religia z nauka nie idą w parze.boks
Ale też sprawdź, kiedy Kościół katolicki uznał że Ziemia, nie jest centrum tegoż Wszechświata.:szok:
Który z papieży zrehabilitował Galileusza.co

Aby ułatwić...potluczony
Minęło 30 lat od pamiętnego przemówienia Jana Pawła II do Papieskiej Akademii Nauk, w którym przyznał on, że potępienie Galileusza było błędem. Papież-Polak stwierdził już na początku swego pontyfikatu, w 1979 r., że włoski uczony wiele musiał się wycierpieć od ludzi i instytucji Kościoła.nie wiem

W roku 1981 Ojciec (Nie)Święty* powołał do życia specjalną komisję do zbadania procesu prowadzonego przeciwko astronomowi trzy i pół wieku wcześniej. Na jej czele stał kard. Paul Poupard. To właśnie po zakończeniu jej prac Jan Paweł II wygłosił 31 października 1992 r. przemówienie do Papieskiej Akademii Nauk o Galileuszu.
Czyli wcześniej Słońce krązyło wokół Ziemi...sciana
Odczuwalna zmiana.umiech
Wykształcony człowiek staje się problemem.Zadaje pytania,myśli...
Dlatego np.upadła komuna.Sama dała ludziom bat na siebie,czyli wykształcenie.mlotek
Teraz kościół ma ten sam problem. Dowiedziałem się dziś,że podobno jeden z byłych wikarych, z Radomyśla, trafił do pierdla za pedofilię.Tu już będzie chyba drugi...zdegustowany
A tu taki filmik o rozmiarach różnych obiektów-tych najmniejszych i naj...W każdym razie, samochodem nie dojedziesz.good
https://www.youtu(...)_BnPRIKc

*Jeszcze Bóg nie wiedział,że Wojtyła ma być święty.
Kongregacja musiała go o tym poinformować.jezyk

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
@ferbi246

"Jaką narracje, onet i interia to obca agentura, w tym wypadku niemiecka, tak jak Sputnik rosyjska."

Gdyby nawet pisali tam sami niemieccy agenci to i tak będzie to miało swoją narrację.


"przedstawiaja w negatywnym swietle wszelkie dzialania sluzace wzmocnieniu Polski takie jak uniezaleznienie sie od dostaw rosyjskiego gazu i wzmacnianie współpracy wojskowej z USA."

Na szczęście jest jeszcze Newsweek i TVN, które pewnie nazwiesz amerykańską agenturą i te zapewne stawią odpór niemieckiemu onetowi?


Do sprawy Piebiaka jeszcze wrócę.


Nie wkladaj mi w usta jakiejs tezy a potem z nia nie dyskutuj. Niech ci wystarczy to co pisze.

Kiedy wrocisz do Piebiaka? Przed wyborami? Albo zloz zawiadomienie do prokuratury albo daj sobie spokoj.
Myslisz ze ciemny lud pracujacy za minimalna krajowa pochyli sie nad losem sedziego ktorego hejtowal drugi sedzia? Marne szanse.
Lepiej zajmij sie pisaniem programu dla POKO KOKO NIE WIADOMO COKO, bo go nie maja.
Na poczatek dam ci kilka punktow"

Jak wrocimy do wladzy to"
1. Przywrocimy emerytury ubeckie - na pewno to zrobicie!!!!
2. Ograniczymy pomoc dla rodzin z dziecmi i dla najubozszych - dzieci parobkow maja znac gory i morze tylko z pocztowek.
3. Wyjatkowa kasta bedzie miala luzik i nikt sie jej nie bedzie czepial.
4. Rozszczelnimy VAT zeby pieniadze plynely we wlasciwym kierunku, bo kto to jest niby ten Skarb Panstwa Rzeczypospolitej, zna go ktos?
5. Odwdzieczymy sie Angeli za poparcie w trudnych czasach - zwykly bukiet nie wystarczy niestety, Angela preferuje bardziej kosztowne prezenty.
6. Przyjmiemy duza ilosc uchodxcow aby rozbic to cholerne katolickie spoleczenstwo.

No to teraz ty pisz dalej, w koncy ty tam pracujesz w tym KOKO a nie ja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 15:40  
Cytuj
@ferbi246

"Nie wkladaj mi w usta jakiejs tezy a potem z nia nie dyskutuj. Niech ci wystarczy to co pisze."

Jaką tezę włożyłem ci w usta?

Odnoszę się WYŁĄCZNIE do tego co napisałeś.

Może myślisz jedno, a piszesz drugie. Wtedy może ci się coś nie zgadzać.


Do Piebiaka wrócę teraz.

"Myslisz ze ciemny lud pracujacy za minimalna krajowa pochyli sie nad losem sedziego ktorego hejtowal drugi sedzia?"

Myślę, że lud nie jest na tyle ciemny by zrozumieć, że Piebiak to nie byle sędzia.

Piebiak to sędzia, który:
- był WSPÓŁPRACOWNIKIEM Ziobro,
- był WICEMINISTREM w PIS-owskim rządzie,
- był z tych PRAWYCH i SPRAWIEDLIWYCH sędziów.


To nie był jakiś tam sędzia.

Ziobro wybrał go dlatego, że był taki jak inni sędziowie, którzy zdaniem PISu są nadzwyczajną kastą?

Nie.

Ziobro wybrał go, bo był taki PRAWY i SPRAWIEDLIWY.


Jest też inna narracja. Złośliwi powiedzą, że to kolejna menda, która dla pieniędzy będzie rozwalać demokrację w Polsce.


Twoim zdaniem Piebiak to PRAWY i SPRAWIEDLIWY sędzia? Czy Twoim zdaniem to menda, która do PIS-owskiego ministerstwa poszła dla kasy i przywilejów?


"Myslisz ze ciemny lud pracujacy za minimalna krajowa pochyli sie nad losem sedziego ktorego hejtowal drugi sedzia?"

Myślę, że lud nie jest na tyle ciemny, żeby nie zrozumieć dlaczego z wszystkich ludzi w Polsce Ziobro wybrał sobie do współpracy akurat taką mendę.

Ty wiesz dlaczego?


P.S. Dlaczego traktujesz ludzi jak ciemniaków, którym można wmówić, że Piebiak zachowywał się tak, bo był sędzią?

Zachowywał się tak, bo był częścią aparatu PIS.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 18:27  
Cytuj
A jakież to nieprawdziwe informacje podawał ten Piebiak, mógłbyś pokrótce? Żeby ktoś nie zarzucił ci że to ty prowadzisz tu kampanię oszczerstw i pomówień.
A co z programem, chciałbyś coś dodać, uzupełnić, a może sprostować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 18:55  
Cytuj
art2deco
Pytanko-Ile bierzesz za godzinę korepetycji bycia debilem?chytry
Chciałbym zrównać się z Tobą chłopie,jeśli chodzi o"aj kju"potluczony
Może zakumam o co Tobie chodzi.zdegustowany
Pierdzielisz facet,jakbyś z Tworek wyszedł na przepustkę/receptę.sciana
"Aj kju"-test Mensy na inteligencję masz?co
Wyszło zero z minusem...mlotek

https://pl.wi(...)national

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 19:15  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 19:15  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Rozmawiałem z Wojtyłą.good
Faktycznie popiera PO-łamańcuF zaklopotany

https://kwejk(...)tan.html

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jusek jusek jusek, wiesz kiedy "nauka" uznała że Droga Mleczna to nie cały Wszechświat? Sprawdzisz bo nie wiesz.

Ale wiedzą inne rzeczy na 100%. Od przełomu XIX wieku to praktycznie wszystko wiedzą tak jak nasz jusek i oranżeria. Wiedzieć to wiedzą tylko co.




Ale też sprawdź, kiedy Kościół katolicki uznał że Ziemia, nie jest centrum tegoż Wszechświata. :szok:

Czyli wcześniej Słońce krązyło wokół Ziemi...sciana
Odczuwalna zmiana.umiech
Wykształcony człowiek staje się problemem.Zadaje pytania,myśli...
Dlatego np.upadła komuna.Sama dała ludziom bat na siebie,czyli wykształcenie.mlotek

Teraz kościół ma ten sam problem. Dowiedziałem się dziś,że podobno jeden z byłych wikarych, z Radomyśla, trafił do pierdla za pedofilię.Tu już będzie chyba drugi...zdegustowany


jusek, jusek, jusek, teraz znowu ty po szlochach PZP2 i też wszystko ci się pomieszało w tym zakutym łbie, tak najświatlejsi ludzie wtedy uważali, nie mieli powodu uważać inaczej, trudno było uważać inaczej aż można było pomierzyć to co widzimy. I dalej trudno było uwierzyć w taką niespodziankę błyskotliwego kanonika z Torunia. Odkrycie natury obrotów sfer niebieskich było dokonane przez ludzi wierzących, nie wiem czy się domyśliłeś pod tym obcisłym kaskiem na głowie? Marksistom tak wiekopomne i rewolucyjne odkrycia się nie zdarzają, inny genotyp, inne wytyczne, oni obecnie odkryli że nie istnieje płeć biologiczna Adama i Ewy, że to konstrukt społeczny i naliczyli 63 dewiacje które są normalne. Jaki kask trzeba dumnie nosić na postępowym czole żeby tak myśleć,,, nie wiem Zawsze powtarzałam ze KK poradzi sobie z dewiantami w swoich szeregach najszybciej, dzięki za podzielanie zdania.

Nie będę insynuowała ze już wiemy na pewno ale tak się składa że granice obserwowalnego Wszechświata są równie odległe i jest o symetrycznej entropii w każdym kierunku. Może za 100 lat ludzie dojdą do wniosku że przypadkiem jesteśmy w jego centrum. Kto to wie, kto wie gdyby postęp demokracji bez granic i zamordyzm liberalnej lewicy nie zadusił rozumu pretensjami że w pełni pojął nadprzyrodzone to możemy się wiele dowiedzieć. Jeżeli nie w idealnym centrum to na pewno nie na poboczu ok Potrzeba do tego jeszcze sporo wykształcenia i nieokutego rozumu ale pomarzyć sobie już możemy o następnym Koperniku z Polski. Dlaczego nie, a my to spod ogona zakutym łbom wypadli?

PS
Gdzie stoisz pod Sądem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 21:16  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]jusek jusek jusek, wiesz kiedy "nauka" uznała że Droga Mleczna to nie cały Wszechświat? Sprawdzisz bo nie wiesz.

-


jusek, jusek, jusek, teraz znowu ty po szlochach PZP2 i też wszystko ci się pomieszało w tym zakutym łbie, tak najświatlejsi ludzie wtedy uważali, nie mieli powodu uważać inaczej, trudno było uważać inaczej aż można było pomierzyć to co widzimy. I dalej trudno było uwierzyć w taką niespodziankę błyskotliwego kanonika z Torunia. Odkrycie natury obrotów sfer niebieskich było dokonane przez ludzi wierzących, nie wiem czy się domyśliłeś pod tym obcisłym kaskiem na głowie? Marksistom tak wiekopomne i rewolucyjne odkrycia się nie zdarzają, inny genotyp, inne wytyczne, oni obecnie odkryli że nie istnieje płeć biologiczna Adama i Ewy, że to konstrukt społeczny i naliczyli 63 dewiacje które są normalne. Jaki kask trzeba dumnie nosić na postępowym czole żeby tak myśleć,,, Zawsze powtarzałam ze KK poradzi sobie z dewiantami w swoich szeregach najszybciej, dzięki za podzielanie zdania.

Nie będę insynuowała ze już wiemy na pewno ale tak się składa że granice obserwowalnego Wszechświata są równie odległe i jest o symetrycznej entropii w każdym kierunku. Może za 100 lat ludzie dojdą do wniosku że przypadkiem jesteśmy w jego centrum. Kto to wie, kto wie gdyby postęp demokracji bez granic i zamordyzm liberalnej lewicy nie zadusił rozumu pretensjami że w pełni pojął nadprzyrodzone to możemy się wiele dowiedzieć. Jeżeli nie w idealnym centrum to na pewno nie na poboczu
Potrzeba do tego jeszcze sporo wykształcenia i nieokutego rozumu ale pomarzyć sobie już możemy o następnym Koperniku z Polski. Dlaczego nie, a my to spod ogona zakutym łbom wypadli?

PS
Gdzie stoisz pod Sądem?


Szanowny art2deko
Nie wiem czy Twoi rodzice to antyczepionkowcy,ale pjeerdolisz jak chory na...nie wiem

Niech Ci będzie. ok
Mam zakuty łeb,ale nie jak TY mózg,gdzie do głowy dwóch srałoo,a trzeci deptał,tak, aby więcej weszło.sciana
Co do kasku.Ja czegoś takiego nie noszę.zdegustowany
Ty z pewnością używasz.Tym samym wydajność(niech stracę), Twojego mózgu wrasta trzykrotnie. Kask,s-kópiacz myśli... klozetowych.Trzy razy zero,równa się?chytry
U Ciebie jest atrofia mózgu,czyli...biegunka umysłowa.

https://drmax(...)-zyciem/

A sam masz "symetryczny"odchył od poziomu.

Co ma zamordyzm do astronomii?chytry

A tak na koniec...Nayebałes się azbestem,bo Twój tekst to totalny odjazd.umiech
PKS do Tworek na Ciebie czeka.potluczony
Nie pisz-"(...),a my to spod ogona zakutym łbom wypadli?"
Wypadłeś?Trudno.mlotek
"...Jak to się stało,no jak to się stało..."-tekst posenki...nie wiem
PS>Raz jeszcze zapytam-gdzie pobierasz chłopie korepetycje z głupotologii stosowanej?co
A pod jakim "sądem mam stać"?cool
Może pod Jakim... Patrykiem?umiech
PS2.Zamortyzm wg słownika-
absolutum dominium, absolutyzm, autarchia, autokracja, autokratyzm, despotia, despotyzm, dyktat, dyktatorstwo, dyktatura, jednowładztwo, jedynowładztwo, reżim, rządy nieograniczone, rządy silnej ręki, rządy twardej ręki, samodzierżawie, samowładztwo, totalitaryzm, totalizm, tyrania, monarchizm, reżym, sobiepaństwo, ciemiężycielstwo, autorytaryzm,neutralny
...dodam od siebie" Kaczyzm..."

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Zawsze powtarzałam ze KK poradzi sobie z dewiantami w swoich szeregach najszybciej, dzięki za podzielanie zdania.


Żartu deko - z tego co się orientuję to powtarzałaś że nie ma żadnego problemu. smiech2

Co do Marksistów to widzę że brak ci szacunku do własnych korzeni. potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2019r. 23:04  
Cytuj
Pływacie po warszawsku umiech przybliżyłam wam źródła zaistniałego zjawiska i napisałam że się oczyści. Długo przed arcybiskupem który wam wyłożył kawę na ławę, non possumus. Co w zakutym zostało to nie mój kłopot cool girl

Walczycie też o demokracje? O postęp nie będę już pytała.

https://niezalezna.pl/285237-swiece-plomienne-przemowienia-i-antyrzadowe-hasla-nadzwyczajna-kasta-wychodzi-na-ulice

Obrazek
Spontan w czasoprzestrzeni - Uczestnicy, którzy zebrali się na poznańskim placu Wolności skandowali:
"wolność", "wolne sądy", "Ziobro musi odejść".



PS
Ostatni raz szowinisto zwracasz się do mnie inaczej niż kobieta, potem za seksizm i łamanie regulaminu wnoszę o ban potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2019r. 02:39  
Cytuj
@ferbi246

"A jakież to nieprawdziwe informacje podawał ten Piebiak, mógłbyś pokrótce? Żeby ktoś nie zarzucił ci że to ty prowadzisz tu kampanię oszczerstw i pomówień."


Kto? Ty? Nie rozśmieszaj mnie.


Odnośnie Piebiaka.

Nie ja przyjmowałem Piebiaka do pracy.

Nie ja z nim pracowałem.

I nie ja go zwalniałem.


Kolesiem, który to wszystko robił jest Ziobro Zbigniew, syn Jerzego.


Z tego co się orientuję adresy jakie podawał Piebiak były prawdziwe. Można było słać hejt.

Hajs pewnie też się zgadzał. Może nie było tam wpisane "kasa za hejt" tylko "race na 11.11". Ale poza tym wszystko grało.

Kolejny sędzia Ziobry, Wytrykowski Konrad wymyślił akcję "Gersdorf, wypier..j".

Jeśli wysyła się kartki pocztowe z informacją "Wypier...j" to twoim zdaniem ferbi246 jest to prawdziwa czy nieprawdziwa informacja?

Piebiak, Cichocki, Iwaniec. Coś im się w pracy pozmieniało ostatnio, ale ty ferbi246 udawaj, że nic się nie stało.

A może nie udajesz? Może myśląc ciemny lud masz na myśli ciemnego ludka, którego to nie obchodzi, ale który gotów zasłonić ojca Tadeusza własną piersią?


Wracając do zatrudnienia Piebiaka.

Ziobro musi sobie zdawać sprawę jakiego pokroju ludzie chcą teraz dla niego pracować.


Ziobro powiedział:

"Nie istnieje możliwość, żeby Solidarna Polska (...)wróciła na łono PISu.

"Można łączyć albo można dzielić, przez konflikt zarządzać. Jeśli ktoś zarządza przez konflikt, nie ma szans zbudować tak wielkiego sukcesu jak udało się to Orbanowi. Dopóki Jarosław Kaczyński będzie kierował PISem (...) to ma jednak tak poważne wady, które powodują, że uniemożliwiają one jakąkolwiek partnerską współpracę z politykami, którzy mają jakąś własną pozycję i szacunek też dla siebie i dla własnych poglądów. "

Gdzie jest szacunek Ziobry dla siebie i własnych poglądów?

Kończy się w momencie, kiedy wujek z Żoliborza powie ci, że możesz zostać ministrem i w końcu dobrać się do lekarzy, którzy uśmiercili Jerzego Ziobrę.

Podejrzewam, że za jakiś czas przeczytam, że Jerzy Ziobro POLEGŁ w jednym z polskich szpitali operowany przez polskojęzycznych lekarzy.


Jeśli sam jesteś miernotą, która dla pozycji zrobi wszystko i ludzie o tym wiedzą, bo mogą sobie posłuchać jak o tym mówisz na youtube to kim się będziesz otaczał?

Takimi Piebiakami, Iwańcami i Cichockimi.

Bo kto inny będzie chciał z tobą współpracować?

Może jeszcze art2deco. Ale ta chciała kroić małpę na kawałki i napier...ć nimi o beton, żeby zrobić nową małpę.

Pewnie w podobny sposób chce tworzyć NOWĄ, LEPSZĄ POLSKĘ.


P.S.

"A co z programem, chciałbyś coś dodać, uzupełnić, a może sprostować?"

Ferbi246. Napisałeś program. Durny, bo durny, ale twój. Jeśli ci brakuje nowych pomysłów to napisz do Piebiaka, na pewno ci coś podrzuci. Może coś o prześladowaniach kasty prawych i sprawiedliwych sędziów, którzy w PISowskim Ministerstwie Sprawiedliwości wykuwają nową Polskę.

Tak hartuje się stal.

P.S. 2 W sumie mógłbym napisać coś o tym śmiesznym programie, ale czasu mało i jeszcze z art2deco tematu ewolucji nie zakończyłem.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2019r. 05:36  
Cytuj
CYTAT

PS
Ostatni raz szowinisto zwracasz się do mnie inaczej niż kobieta, potem za seksizm i łamanie regulaminu wnoszę o ban potluczony

Zgłaszaj.ok
Wysmarkaj zapłakany nosek i kabluj.placze
Coś z UB-eka w genach pozostało.:cwaniak:
Najpierw jednak przeczytaj swoje wpisy na mój temat.
Trochę prostactwa tam jest,ale mnie wisi to"miękkim kalafiorem".potluczony
Jakoś nie czuję się urażony i nie zamierzam wnosić o bana dla Ciebie.
Mnie może obrazić jedynie ktoś inteligentny...smiech2
Przeczytaj fragment Twojego wpisu np."inaczej niż kobieta..."
Inaczej, bo jestem facetem.good
Chyba chciałeś napisać-"inaczej niz do kobiety",ale jak zwykle,coś Ci się pojebutało.zaklopotany
Seksizm?Dla mnie jesteś ...W każdy razie jeśli z Tobą,to nawet nie mojej po śmierci.jezyk
Stąd jest u Ciebie taka frustracja.A plemniki buzują...sciana

"Seksizm (z ang. sexism, sex – „płeć”) – uprzedzenie lub dyskryminacja ze względu na płeć. Seksizmu doświadczają przede wszystkim kobiety, choć może go doświadczyć każdy. Seksizm na ogół wiążę się z ideologią, która zakłada, że kobiety są gorsze od mężczyzn".
I tu,zmieniając "płeć", sam siebie oceniasz "in minus".zdegustowany

"Aseksualizm, inaczej aseksualność – trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego wobec innych osób. W ciągu ostatnich lat staje się uznawany przez coraz więcej środowisk naukowych za jedną z orientacji seksualnych lub za brak orientacji seksualnej".
To Twoja kolejna frustracja...neutralny

"Frustracja seksualna – negatywne uczucia w odpowiedzi na niemożność zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych. Przeszkoda ta może być jednorazowa, albo może działać w sposób ciągły i systematyczny. W pierwszym przypadku jest nią np. nieoczekiwany powrót domowników, którzy zastają tę osobę na masturbacji, czy nagle pojawiające się dziecko przy łóżku rodziców uprawiających seks"
...i wszystko jasne...potluczony
PS.Jestem szowinistą,ale mnie kobiety lubią...zarumieniony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 184 185 186 187 188 189 190 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »