NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
WTF ?

Obrazek

"Trzydziestoparoletni sędzia Wojciech Łączewski, który skazał Mariusza Kamińskiego, byłego szefa CBA, na trzy lata bezwzględnego więzienia i 10 lat zakazu zajmowania stanowisk państwowych, ma na swoim koncie dużo więcej ostrych wyroków" - pisze w najnowszej "Polityce" Violetta Krasnowska, która określa Łączewskiego mianem "młodego wilka". Prawnik bywa też nazywany "sędzią Dreddem".


hmm ...tobie też ktoś trafił w oko ... ? A może omyłkowo ktoś nie tą głowę wkleił ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 08:45  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 09:08  
Cytuj
na zdjeciu z Krzywonos jest Tuleya,co nie zmienia faktu,ze sedzia i poseł na obiadku razem ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 10:32  
Cytuj
ooo nie zmienia faktu ?

CYTAT
A kto to ? Pani Krzywonos? I.... to nie jest ten sędzia czasem co Mariusza Kamińskiego skazał?
3RP walczy u Sowy o Demokrację !


Może jak się nie wie co sę pisze ... to może jednak lepiej stulić klawiaturę niż po raz kolejny z siebie zrobić błazna?cool girl

To odpowiedz koledze ... pełnym zdaniem (po waszemu) może twój kolega pojmie w waszym bełkocie że to nie ten sędzia cool girl

ps. Co nie zmienia faktu że sędzia też człowiek i obiadki jeść musi ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 18:24  
Cytuj
Ale ty bananowy chłoptasiu jesteś zabawny, gdyby nie twoja idiotyczna osoba to ta szara rzeczywistość jesienno zimowa przytłoczyła by człowieka całkowicie, a tak to mamy elbarana i andrzejka, dwóch bijących piane klaunów jakich dawno nie widziałem. Mieszkańcy czytający to forum mają z was niezły ubaw, przyglądając się jak zaciekle bronicie Platformy Obywatelskiej Niż tylko wrzucić was do klopa i spuścić wode.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 18:51  
Cytuj
CYTAT (Antylewak)
posłanka PO machająca w sejmie konstytucją na obiadku z "niezaleznym" sędzią...


Myślisz, że sędziowie tak jak ty nie mają znajomych? Ty by mieć znajomego zakładasz drugie konto. Sędzia idzie na kolacje ze znajomymi.

mariusz12879 lepiej mieć dwóch niż dwa konta. Takich trzech jak was dwóch to ani jednego nie ma (debila). I oświeć mnie, gdzie ja bronię PO.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
https://youtu.be/GsQc36PzJgk

masz nr tego odcinka o tych wyborach?



Nie , Andrzejku mam na myśli ten odcinek:

https://www.youtube.com/watch?v=4hmsCWoyQ6s

A moje pytanie brzmi: Czy przyznajesz rację Konradowi Danielowi , który mówi wprost o sfałszowaniu wyborów samorządowych z 2014 roku? Czy również tak uważasz , czy według Ciebie twierdzenie o manipulacjach wyborczych to odmęty szaleństwa? Bardzo konkretne pytanie . Uczciwa odpowiedź nie powinna Ci nastręczyć większych trudności. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 09:41  
Cytuj
Nie do końca mogę zgodzić się z podziemną tv. Dlatego, że nie wymienia tam wszystkich fałszerzy lub ugrupowań zainteresowanych fałszerstwem. Braun mówi o chęci skonsumowania nas ale nie podaje przez kogo. W świetle wydarzeń na Ukrainie dziś już wiemy kto by nas chętnie połknął. Wiemy, które ugrupowanie najlepiej nie wyszło by z tyłka "pomocnikom" Ukrainy. Tu własnie brakuje mi tych sprzymierzeńców fałszerstw.

Obejrzyj kolejne odcinki. Podziemna już wyraźniej mówi o partiokracji. Doszli już, że to wszystkie ugrupowania mają w tym udział. Że niezależnie od partii cel jest jeden.

Podziemna rok temu nie sugerowała że republika to tuba pis. Dziś wiemy to na 100%, ich dziennikarz kandydatem na posła. Obok Brauna dziennikarka pisowska Pani Stankiewicz. Wtedy im to nie przeszkadzało. Dziś już wyraźniej mówią, że wszystkie partie robią nas w konia i czas skończyć z partyjniactwem.
Nie wiem czy wybory zostały sfałszowane, nie jestem w stanie w 100% zgodzić się z Braunem i podziemna TV. Myślę, że dziś po roku Pan Prezenter Podziemnej też by inaczej relacjonował tamte wydarzenia.

Jeśli wybory były sfałszowane to w Stalowej też i faktycznie jestem za powtórzeniem wyborów. Czy po roku pokazów nowej RM i Prezydenta wynik byłby ten sam? Nie sadzę.

PS.
Brakuje odcinka #88 jest #89, który jest 2 częścią.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 10:00  
Cytuj
mariusz12879 gdyby głupota miała skrzydła fruwał bys jak wróbelek ... A pisałem czasami lepiej ścisnąć klawiaturę niż po raz kolejny zrobić z siebie błazna ... liczysz na fuchę u króla Jarosława II Porażki ?(zapewne PiS.dy wkrótce i to przegłosują) Ja mam dobry ubaw z szydzenia w każdej postaci z PiSowskiego bydła i buractwa umiech W temat o PO nie wchodzę już bardzooo długo ... zwisa mi jak tam trzymacie się za pałki i psioczycie ...więc pisanie że bronie PO ma się tak do rzeczywistości jak to że kurdupel Jarosław jest wysokim szatynem nie wiem ... kiedyś gdy byłem modem wchodziłem tam bardziej z obowiązku ale i tak miałem niezły ubaw ... pojąłeś baciku ze zwisam mi centralnie PO czy ci jeszcze głupio i nie dotarło zarumieniony

ps. Zamiast przeprosić za Tuleye to brniesz i montujesz ją w odbycie ... ciekawe


Cyrk PiS trwa. Na czele Orlenu stanie… były członek PZPR

Wojciech Jasiński, poseł PiS i były minister skarbu, który należał do PZPR, do końca roku ma pokierować PKN Orlen - informuje tvn24.pl.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że decyzja o powołaniu Jasińskiego na szefa Orlenu zapadła w siedzibie PiS przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Jacek Krawiec, który dziś pełni funkcję prezesa, ma zostać wkrótce odwołany. Jasiński będzie stał na czele firmy do końca roku.

...

więcej TU

Jasiński musi mieć na kurdupla niezłą teczkę ... Ciekawe ilu kolegów sprzedał ... napisanie kolegów to raczej nadużycie no ale ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Nie do końca mogę zgodzić się z podziemną tv. Dlatego, że nie wymienia tam wszystkich fałszerzy lub ugrupowań zainteresowanych fałszerstwem. Braun mówi o chęci skonsumowania nas ale nie podaje przez kogo. W świetle wydarzeń na Ukrainie dziś już wiemy kto by nas chętnie połknął. Wiemy, które ugrupowanie najlepiej nie wyszło by z tyłka "pomocnikom" Ukrainy. Tu własnie brakuje mi tych sprzymierzeńców fałszerstw.

Obejrzyj kolejne odcinki. Podziemna już wyraźniej mówi o partiokracji. Doszli już, że to wszystkie ugrupowania mają w tym udział. Że niezależnie od partii cel jest jeden.

Podziemna rok temu nie sugerowała że republika to tuba pis. Dziś wiemy to na 100%, ich dziennikarz kandydatem na posła. Obok Brauna dziennikarka pisowska Pani Stankiewicz. Wtedy im to nie przeszkadzało. Dziś już wyraźniej mówią, że wszystkie partie robią nas w konia i czas skończyć z partyjniactwem.
Nie wiem czy wybory zostały sfałszowane, nie jestem w stanie w 100% zgodzić się z Braunem i podziemna TV. Myślę, że dziś po roku Pan Prezenter Podziemnej też by inaczej relacjonował tamte wydarzenia.

Jeśli wybory były sfałszowane to w Stalowej też i faktycznie jestem za powtórzeniem wyborów. Czy po roku pokazów nowej RM i Prezydenta wynik byłby ten sam? Nie sadzę.

PS.
Brakuje odcinka #88 jest #89, który jest 2 częścią.


Andrzejku oglądam Podziemną bardzo długo i dobrze wiem jakie Konrad Daniel ma poglądy. Chodziło mi konkretnie o wybory samorządowe . Selektywnie wybierasz z Podziemnej , to co aktualnie jest po Twojej myśli. Jeżeli dziennikarz , którym się posiłkujesz pisze o fałszerstwach wyborczych , czy to czyni z niego oszołoma ? A jeżeli tak , to czy mówiąc o TK czy jest oszołomem dalej , czy już mu przeszło? Czy można być oszołomem mówiąc o fałszerstwach wyborczych , a mieć całkowita rację jeśli chodzi o partie polityczne? Oszołomstwo to oszołomstwo - tak przynajmniej myślałem. Widzę , ze jesteś zwolennikiem tezy , że można być do połowy w ciąży!smiech2 Jak dla mnie wybory powinny być powtórzone w całości. Jeżeli Lucek miałby przegrać to trudno. Niech i tak się stanie.


TV Republika jest pro-pisowska! Ale Republika nie stanowi równowagi dla TVP , Polsatu i TVN. Nie można postawić znaku równości powiedzieć , że PO ma TVN , ale za to PiS ma Republikę. Jest to uogólnienie świadczące bądź o złej woli bądź o niezrozumieniu tematu. Tylko Republika transmitowała przesłuchanie Komorowskiego. Mainstream w tym czasie pokazywał sałatkę poseł Pawłowicz. Mimo posiadania akredytacji , nie pokazywali przesłuchania urzędującego Prezydenta w bardzo ciekawej kwestii. Można zadać pytanie dlaczego dziennikarze w ogólnej większości potraktowali taką gratkę? Komuś na tym zależało . Komu i dlaczego? Gdyby nie Republika przesłuchanie Komorowskiego i sprawa Wojciecha Sumińskiego przeszła by bez echa w polskich mediach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 11:35  
Cytuj
Gdzie ja pisałem o oszołomach w stosunku do PodziemnaTV?

Najpierw trzeba udowodnić, że wybory zostały sfałszowane. PiS tego nie zrobi bo nie jest zainteresowany. Ty tego nie zrozumiesz.

Nie stanowi równowagi więc jest ok? Który dziennikarz wg. ciebie pro rządowych mediów wystartował z list PO lub PSL?

Tusk, Kopacz lub inna osoba z PO ma gazetę?
A wg. ciebie PiS ma?


Czarny humor dla tych co go mają.

https://www.facebook.com/abelard.giza/videos/903687219700440/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 12:17  
Cytuj

Pawel Kukiz
21 min ·
Ten post adresuję do tych wszystkich, którzy łyknęli medialny komunikat "Kukiz '15 to przybudówka PiS".
Dedykuję lemingiadzie (bez względu na światopogląd- o ile w przypadku " połykaczy propagandy" można mówić o światopoglądzie).
1. NIE DALIŚMY votum zaufania dla rządu PiS
2. Głosowaliśmy tak jak PiS w kwestii obniżenia liczby członków Komisji d.s. Służb Specjalnych ponieważ uważaliśmy, że koledzy Burego (w liczbie 16stu w Sejmie) nie powinni mieć swojego przedstawiciela.
3. Głosowaliśmy PRZECIW pomysłowi PiS aby w tej Komisji przestała obowiązywać rotacja. Byliśmy (podobnie jak PO i Nowoczesna) za wymianą okresową Przewodniczącego tej Komisji. Za rotacją.
4. Głosowaliśmy tak jak PiS przy odwołaniu sędziów TK mianowanych w maju "rzutem na taśmę" przez PO ponieważ uznaliśmy, że PO dokonała zamachu na TK
5. NIE GŁOSOWALIŚMY za sędziami wskazanymi przez PiS ani nie wystawialiśmy (mimo propozycji PiS) swoich kandydatów ponieważ jesteśmy orędownikami reformy instytucji TK. W przyszłości chcemy aby to Sąd Najwyższy decydował o zgodności ustaw z Konstytucją. A "na dziś" leży w Sejmie zgłoszona przez nas poprawka do ustawy o TK gdzie domagamy się aby 2/3 Sejmu decydowało kto obejmie urząd sędziego w TK. Po to aby jedna partia nie zawłaszczyła sobie możliwości interpretacji Konstytucji i aby było znacznie więcej czasu do publicznej debaty nad kandydaturami.
To tak w ogromnym skrócie. Mówiłem wielokrotnie w kampanii wyborczej, że naszym jedynym koalicjantem jest Polska i jej Obywatele. Że będziemy działać na rzecz Nowej Konstytucji bo bez zmiany Ustawy Zasadniczej w życiu nie wygrzebiemy się z partiokracji i jej fatalnych dla Obywateli skutków.
Że będziemy popierać wszystkie dobre projekty zmian bez względu na to, czy ich autorem będzie PiS czy PO.
Przerażające jak wielu Polaków ulega propagandzie niepolskich mediów, którym zależy na utrzymaniu w naszej Ojczyźnie obecnego Systemu. Tego czarno-białego podziału "albo za PO jesteś albo za PiS", który powoduje że Polska istnieje tylko teoretycznie.
Przeraża, że zrobił się w Polsce "taki klimat", iż coraz więcej Obywateli zamiena się w pelikany.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 14:37  
Cytuj
Andrzejek sorrki ale pan Morawiecki pomimo swoich niewątpliwych zasług tak ostatnio bredził w sejmie że głowa bolała go słuchać ... A Kukiz jak to Kukiz ... sprzeda się przy najbliższej okazji ... "lemingiadzie" ...żartowniś nie będę przytaczał jak kazał na siebie mówić jak weźmie się za politykę smiech2

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 14:42  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 21:26  
Cytuj
Obrazek

Tego w "pseudo katolickim szmatławcu" zapewne nie przeczytacie ...

Ziemkiewicz głupcze a kto im każe tyrać ? Kto ich zmusza do brania kredytów ? A kto im każe kupować niemieckie produkty ? w niemieckich marketach ? no i oglądać niemieckie kanały ?

Ziemkiewicz zastanów się zanim coś palniesz bo wyprane mózgi uważają że to zajebiste co bredzisz nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2015r. 21:53  
Cytuj
@elbanan
A mają wybór?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 06:36  
Cytuj
Wlasnie, czy maja wybor? Przez ostatnie 8 lat wybor plci byl najwazniejszym wyborem w zyciu obywatela III RP.
A otwartosc na islam i zamknietosc na polskosc imperatywem postepowego mysleniaumiech
Utrwalano "zdobycze" ciezkiej pracy i na koncu, zdobycz uciekla umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 11:37  
Cytuj
A nie mają ? To wy qwa jesteście niewolnikami ...jeszcze w nie dosłownym słowa znaczenia ale jak tak piszecie to na własne życzenie do tego dążycie ...

Ja nic z tych rzeczy nie muszę ... robię co chce i jest mi z tym zajebiście cool girl Kupuje co chce i gdzie chce ... co jest dla mnie i dla mojej rodziny najlepsze ... Jeśli najdzie mnie ochota to kupie sobie np. niemiecki samochód bo uważam je za jedne z najlepszych nie wiem itd ...itp ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 11:40  
Cytuj
Banan oni kupią Polski ;-) Teraz przestaną kupować poczekają jak PiS reaktywuje FSO.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 07:16  
Cytuj
Obrazek



Ty bananowy chłoptasiu tego nie zrozumiesz,bo ty rasowy POwiec jesteś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 08:06  
Cytuj
Dzień Dobry umiech

Obrazek

Lepiej się pomódl zanim ponownie walniesz coś głupiego

Nie zrozumie bo ty zapewne tego "biednego" araba w odwecie chciałbyś "bzyknąć" i jeszcze ze dwóch niewinnych ... PiSlamizm gorszy od faszyzmu

Gdybyś nie był tak tępą dzidą to przeczytał byś ze zrozumieniem to co napisałem ciut wyżej (Wysłany: 5 Gru 2015r. 10:00 )... ale nie zadałeś sobie tyle trudu by przeczytać to kilka razy by dotarło do bani sciana w zasadzie to jak może dotrzeć jak tam pełno łajna ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 14:40  
Cytuj
bananowy chłoptaś ( el cipka to twoja nowa ksywka w pracy smiech2), strażnik i obrońca, a zarazem funkcjonariusz Platformy Obywatelskiej się zagotował smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 15:16  
Cytuj
Obrazek

Takie PiS.dy niemyte jak ty nie mają nawet ksyw cool girl


Michał Piróg: pod gejowską agencję towarzyską podjeżdżają samochody z Wiejskiej

Politycy, którzy najgłośniej krzyczą, że homoseksualizm jest zły, regularnie podjeżdżają pod gejowską agencję towarzyską - mówi we "Wprost" Michał Piróg tancerz, choreograf i ujawniony gej.

W rozmowie z tygodnikiem Michał Piróg mówił m.in., że "jeśli społeczeństwo chce wiedzieć, którzy politycy są pedałami, to tu, w centrum Warszawy, przy Chmielnej, jest homoseksualna agencja towarzyska (...). I codziennie, regularnie podjeżdżają służbowe samochody z Wiejskiej".

...

więcej TU

Takie tam ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 15:57  
Cytuj
Czego się ciskasz do mnie bananku ? Ja tej ksywki ( el cipka ) nie wymyśliłem, miej pretensje do chłopaków z pracy. Niebawem u was będę to popytam czemu tak o tobie mówią, pewnie jakieś powody mają. W sumie to z wyglądu taki nawet gejowaty jesteś. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 20:09  
Cytuj
Widzę pisdy na brak argumentów reagują atakami personalnymi. Ciasny umysł wiele nie wymyśli więc niewiele można sie po pisiorach spodziewać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 20:30  
Cytuj
A kiedy było inaczej ?

Jak nie wołali kary bibliotecznej z podstawówki ... to nie rozumieli co się do nich pisze ... pewnych braków nie nadrobisz

...

HICIOR będzie ...

Obrazek

yhy ...:szok:

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »