NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 523 524 525 526 527 528 529 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1959
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 15:01  
Cytuj
A gdzie są ci młodzi i jeszcze nie naznaczeni kłamstwem, dziadku?umiech


Regres i gruby z waszej ekipy to szulerzy pierwszej kategorii...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 15:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
A gdzie są ci młodzi i jeszcze nie naznaczeni kłamstwem, dziadku?umiech


Regres i gruby z waszej ekipy to szulerzy pierwszej kategorii...umiech


Ty z jakiej ekipy panie oszukany klocuś? Zapraprawdę powiadam ci potrzeba kolejnej kadencji złodziei z PiSu aby nadeszła dobra zmiana, nowy ład, pisowska wersja dobrobytu i praworządność w oczywiście.
Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 15:33  
Cytuj
Obrazek

Robi się gorąco Regresie wiec hop szklankę piwa dla ochłody.

Robisz się napalony umiech a Trzaskający Rabiej chyba nie startuje na szefa POKO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
A gdzie są ci młodzi i jeszcze nie naznaczeni kłamstwem, dziadku?umiech


Regres i gruby z waszej ekipy to szulerzy pierwszej kategorii...umiech

Coś tam mam na oku, kłamstwo jest wpisane w polityke a ludzie jak widac potrzbują i nikomu ono nie przeszkadza:cwaniak:
Póki co nie słyszałem żeby coś ukradlipotluczony
Znowu szafy nie zamknaleś, pijany dewiant zbiegł i głosi kocopoły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 18:08  
Cytuj
Ukradną Dziadku, posłuchaj Regresa on ekskluzywnie o samodzielnym kradzeniu i o korycie wyje od lat. Wygłodniały nie może się doczekać na swoje TKM. Konfa jak czarna dziura zasysa dzikich zwolenników z POKO i z PSL. Nie wiem co z tego się urodzi ale raczej nie Big Bang tylko wielki piwny bąk, gdy rodzinne onuce opadną umiech

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 19:12  
Cytuj
Tłuste koty z Pisu. Setki pismesmenów w konotacjach ze Spółkami Skarbu Państwa.

Elektorat za zasiłki pokłony bije bo bez nich nie przeżyje.

Chora wizja Jarosława którą wymyślił w czasie w którym zwykli ludzie opiekują się rodziną.

Ja nie z tej gliny. Ze skrzydła solidarnościowego nigdy socjalistycznego. Precz z komuną.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 20:16  
Cytuj
CYTAT


Ty z jakiej ekipy panie oszukany klocuś? Zapraprawdę powiadam ci potrzeba kolejnej kadencji złodziei z PiSu aby nadeszła dobra zmiana, nowy ład, pisowska wersja dobrobytu i praworządność w oczywiście.
Obrazek



Ja z ekipy poskramiaczy dzikich zwierząt , regresie herbu suchar w majtkach...umiech


To co ty proponujesz zamiast pisu to możesz sobie wsadzić tak głęboko ,ze nawet gruby tego nie znajdzie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 20:20  
Cytuj
CYTAT

Coś tam mam na oku, kłamstwo jest wpisane w polityke a ludzie jak widac potrzbują i nikomu ono nie przeszkadza:cwaniak:
Póki co nie słyszałem żeby coś ukradlipotluczony
Znowu szafy nie zamknaleś, pijany dewiant zbiegł i głosi kocopoły




W waszym sztabie nie ma jednego uczciwego człowieka , dziadku. Jak wszyscy co się babrają w tym gównie macie usta pełne frazesów , ale genu szalbierstwa nie sposób wyplenić...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Elektorat za zasiłki pokłony bije bo bez nich nie przeżyje.



Spodziewałam się po Paradzie słusznie minionego 04.06. ze więcej lemingów przejdzie z POKO i z Trzeciej nogi do bezpartyjnych wolnościowców.
Niestety Hałownia i Kosiniak po podwinięciu ogonów będą przezywali już tylko stres czy ich jeszcze zobaczymy w Sejmie.

Obrazek



Gdzie to on już nie był umiech A jaki liberalny ok Bez dwóch zdań idealnie pasuje na zastępcę Trzaskowskiego. Nie byłabym w stanie rozpoznać kiedy który przemawia Regresie cool girl


A Ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 21:17  
Cytuj
Nielegalni migranci z krajów azjatyckich i afrykańskich byli przemycani przez wschodnią granicę naszego kraju do Polski i innych krajów europejskich.

Policjanci z Zarządu w Radomiu Centralnego Biura Śledczego Policji, wspólnie z funkcjonariuszami ze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej i Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej przeprowadzili działania związane z rozpracowywaną zorganizowaną międzynarodową grupą przestępczą, której członkowie zajmowali się organizowaniem innym osobom, wbrew obowiązującym przepisom prawa, przekraczania granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że członkowie gangu mogli działać od kilku lat, głównie na terenie Polski, ale także innych krajów europejskich. Wszystko wskazuje na to, że nielegalni migranci z krajów azjatyckich i afrykańskich byli przemycani przez wschodnią granicę naszego kraju do Polski, która była krajem docelowym lub tranzytowym do innych krajów europejskich. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że potencjalny „klient” za przemyt do Polski musiał zapłacić średnio około 5 tys. euro, stawka wzrastała dwukrotnie jeśli krajem docelowym miała być np. Wielka Brytania.

Przestępstwa, których popełnienie zarzucono podejrzanym zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 8. W ramach śledztwa zatrzymano już łącznie 5 osób, w tym 2 obywateli Pakistanu, 2 obywateli Indii i jednego Tadżykistanu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Coś tam mam na oku, kłamstwo jest wpisane w polityke a ludzie jak widac potrzbują i nikomu ono nie przeszkadza:cwaniak:
Póki co nie słyszałem żeby coś ukradlipotluczony
Znowu szafy nie zamknaleś, pijany dewiant zbiegł i głosi kocopoły




W waszym sztabie nie ma jednego uczciwego człowieka , dziadku. Jak wszyscy co się babrają w tym gównie macie usta pełne frazesów , ale genu szalbierstwa nie sposób wyplenić...umiech


Oj,bolku,bolku,niereformowalnymlotek
Jestes w stanie wskazać jednego uczciwego wśród swoich mocodawców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Nielegalni migranci z krajów azjatyckich i afrykańskich byli przemycani przez wschodnią granicę naszego kraju do Polski i innych krajów europejskich.

Policjanci z Zarządu w Radomiu Centralnego Biura Śledczego Policji, wspólnie z funkcjonariuszami ze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej i Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej przeprowadzili działania związane z rozpracowywaną zorganizowaną międzynarodową grupą przestępczą, której członkowie zajmowali się organizowaniem innym osobom, wbrew obowiązującym przepisom prawa, przekraczania granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że członkowie gangu mogli działać od kilku lat, głównie na terenie Polski, ale także innych krajów europejskich. Wszystko wskazuje na to, że nielegalni migranci z krajów azjatyckich i afrykańskich byli przemycani przez wschodnią granicę naszego kraju do Polski, która była krajem docelowym lub tranzytowym do innych krajów europejskich. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że potencjalny „klient” za przemyt do Polski musiał zapłacić średnio około 5 tys. euro, stawka wzrastała dwukrotnie jeśli krajem docelowym miała być np. Wielka Brytania.

Przestępstwa, których popełnienie zarzucono podejrzanym zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 8. W ramach śledztwa zatrzymano już łącznie 5 osób, w tym 2 obywateli Pakistanu, 2 obywateli Indii i jednego Tadżykistanu.

A kogo to obchodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 22:04  
Cytuj
CYTAT


Oj,bolku,bolku,niereformowalnymlotek
Jestes w stanie wskazać jednego uczciwego wśród swoich mocodawców?



Wśród ludzi zajmujących się polityką nie ma uczciwych. Polityka to brudna i bezlitosna gra , w końcu każdy kto się w to bawi ubabra się ekskrementami. Min dlatego osobiście nigdy bym nie poszedł tą drogą. Sumienie by mi nie pozwalało normalnie funkcjonować, dziadku...umiech

Zawsze twierdziłem że polityk dziennikarz i aktywista społeczny to największe szumowiny. No i jeszcze bankster rzecz jasna!umiech



Pisiory kradną, ale na ich miejsce czyhają wasi mocodawcy, którzy będą kraść tak samo jak ci obecni. Albo nawet bardziej. Niektórzy twierdzą że sama wymiana ekipy rządzącej jest korzystna bo się zrywa układy. Moim zdaniem to tak nie działa. Wasi mocodawcy spragnieni władzy i wszelakich przywilejów będą doić ile wlezie od pierwszego dnia jej sprawowania...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 22:57  
Cytuj
Pierwsza próba zamiecenia pod dywan ubogacania nie udała się,,,, Ziobro wyślij naszych obserwator a najlepiej prywatnych detektywów "incognito"

Nikt w EU nie jest tą sprawą zainteresowany po wprowadzeniu przymusowego ubogacania 3m sie Przeciez afera korupcji konstytutek wyszła z Grecji,,,

Na podstawie rozmów z osobami zaangażowanymi w poszukiwania Anastazji portal zauważa,
że okolice, gdzie w niedzielę znaleziono ciało 27-letniej Polki, były wcześniej wielokrotnie przeszukiwane, również przy asyście psów,
jednak niczego nie znaleziono. sk



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Oj,bolku,bolku,niereformowalnymlotek
Jestes w stanie wskazać jednego uczciwego wśród swoich mocodawców?



Wśród ludzi zajmujących się polityką nie ma uczciwych. Polityka to brudna i bezlitosna gra , w końcu każdy kto się w to bawi ubabra się ekskrementami. Min dlatego osobiście nigdy bym nie poszedł tą drogą. Sumienie by mi nie pozwalało normalnie funkcjonować, dziadku...umiech

Zawsze twierdziłem że polityk dziennikarz i aktywista społeczny to największe szumowiny. No i jeszcze bankster rzecz jasna!umiech



Pisiory kradną, ale na ich miejsce czyhają wasi mocodawcy, którzy będą kraść tak samo jak ci obecni. Albo nawet bardziej. Niektórzy twierdzą że sama wymiana ekipy rządzącej jest korzystna bo się zrywa układy. Moim zdaniem to tak nie działa. Wasi mocodawcy spragnieni władzy i wszelakich przywilejów będą doić ile wlezie od pierwszego dnia jej sprawowania...umiech

Jakoś nie ogarniasz co do ciebie mowie ale cóż nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 23:08  
Cytuj
Pierwsza próba zamiecenia pod dywan ubogacania nie udała się,,,, Ziobro wyślij naszych obserwator a najlepiej prywatnych detektywów "incognito"

Nikt w EU nie jest tą sprawą zainteresowany po wprowadzeniu przymusowego ubogacania 3m sie Przeciez afera korupcji konstytutek wyszła z Grecji,,,

Na podstawie rozmów z osobami zaangażowanymi w poszukiwania Anastazji portal zauważa,
że okolice, gdzie w niedzielę znaleziono ciało 27-letniej Polki, były wcześniej wielokrotnie przeszukiwane, również przy asyście psów,
jednak niczego nie znaleziono. sk



Obrazek



PS.
Gdybym miała mocodawców to pewnie bym skłamała.

Jednego to jestem pewna, z POKO u władzy mielibyśmy w Przemyślu rzut beretu do Rosji. I to mi zupełnie wystarcza.

Co słychać u Zdradka cool girl Obserwuje już Wasze delikatne próby relatywizowania chłopcy mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 23:10  
Cytuj
CYTAT


Nikt w EU nie jest tą sprawą zainteresowany po wprowadzeniu przymusowego ubogacania 3m sie Przeciez afera korupcji konstytutek wyszła z Grecji,,,



Twoimi kilogramami wypocin też nikt nie jest zainteresowany a dalej na siłę próbujesz tym zainteresować innychmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 23:18  
Cytuj
Konstytutkami nikt się nie przejmuje ok


Ale to co innego Dziadku. Wiem ze będziecie udawali Greka bo nie po linii i nie na ścieżce zapowiadanego filmu Hojland. O klerze już nie będzie filmów bo dewiantów jest więcej niż czasu antenowego na TVN. A chcą jeszcze więcej umiech



Tego się nie uda znormalizować w Polsce.


PS.
Co słychać u Zdradka cool girl Obserwuje Wasze delikatne próby relatywizowania winy mlotek Wytyczne szybko przyszły bo to gardłowa sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 23:32  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Cze 2023r. 23:46  
Cytuj
@Herbatko no pewnie ze liberalna cwelica nie chce referendum. Już było jedno u nas w 2016 i pewnie dlatego gawnojady czujnie nie zagłosowały tym razem.
Wolność Mogłaby się przyjąć na Zachodzie i co wtedy ?? cool girl


Obrazek



Tu chodzi o referendum w miejsce zamordyzmu czerwonej zarazy. Ile nam dali za Ukraińca, dlaczego nie wyjesz na te scierwa tylko milczysz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2023r. 00:09  
Cytuj
CYTAT
Ile nam dali za Ukraińca,

Tyle ile gamonie i nieudacznicy z PiSu potrafili załatwić good
Tak samo jak z KPO i Turowem zaklopotany

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2023r. 09:38  
Cytuj
Tusk ci pizdas załatwi. Inwestora z Kataru...umiech

Obrazek


No i może jeszcze obniżkę zasiłku pogrzebowego. Tak będzie walczył z rozdawnictwem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2023r. 16:05  
Cytuj
Już za 4 miesiące ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2023r. 16:07  
Cytuj
CYTAT


No i może jeszcze obniżkę zasiłku pogrzebowego. Tak będzie walczył z rozdawnictwem...umiech


Koszty pogrzebu również spadły za PISdu. Zgadzasz się że mną czy coś przeoczyłem?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2023r. 16:15  
Cytuj
No tak bo gdyby rządził ryży to wszystko by było tanie. Zapomniałem o tym regresie herbu suchar w majtkach...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 523 524 525 526 527 528 529 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »