NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 520 521 522 523 524 525 526 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 13:46  
Cytuj
E no bolku, to pisowski portal pownienies mieć tu chody, ustawa o sygnalistach to też wasze dzieło ... czyżbyś padł ofiarą swojego miecza?
Czy może profilaktycznie zmieniają podejście na wypadek zmiany władzynie wiem
Nawet dudu ostatnio zaczął coś bredzić w orędziu o wspaniałej Unii itp...jak by do rudego oczko puszczałgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 14:11  
Cytuj
Nie miałem tu żadnych chodów za moderatora opasa czy banana, i nie mam ich tak samo teraz, dziadku. Taka już jest rola samotnego wilka...umiech


Co nie znaczy że wasze stado uroczych hien , jest mnie w stanie zastraszyć. No facking way...umiech


A i zapytaj regresa przy okazji, skąd wiedział że mi poprzednie konto zablokowano? Bo mi przychodzi tylko jedna możliwość do głowy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 14:57  
Cytuj
Ja to muszę mieć chody, tyle razy bluzgalem a mam 0%, chyba, że w słusznej sprawie można użyć soczystego kurwa maćgood
Jaki samotny, masz tu paru kompanów z tym chowanym w szafie naczelnym wyznawcą wodza i 800+
Ja bardziej samotny, jeszcze nigdy nie zauważyłem poparcia dla krytyki bumelantów i wykwalifikowanych nierobów ze stażem, odebrania socjali i zagonienia siłą do roboty nie wiem niby by chcieli ale i tak przy urnach postawią plusik przy 800potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 15:09  
Cytuj
No z tym bluzganiem , to masz rację, dziadku. Gdybym ja tak bluzgał opas z regresem i cała reszta waszej ekipy by wysyłała donosy. Ale , że ja się nie żalę i nie donoszę , to nie masz żadnych ostrzeżeń. Sam widzisz jak się sprawy mają...umiech


Nie żebym się tym przejmował , ten stan rzeczy trwa od wielu lat. Jeszcze długo będę się wam przeciwstawiał , pod tym czy pod innym nickiem...umiech


Większą część twojego postu można skomentować krótko : taka sama prawda jak i to że Franc miał strzelać do papieża , dziadku opasie regresie bananie bracie banana ujowozrobiony bobku batmanie krugeju niemcu z polski, czy który tam dzisiaj jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 15:35  
Cytuj
Przypisz mnie bolku może do konfy, ruskich onuc itp, poglądowo będzie będziej pasowało, serce mi krwawi jak mówiłem gdy sklejasz mnie z rudolfemgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 15:48  
Cytuj
A ja ci już pisałem że wy nie macie serca, dziadku. Hieny kierują się instynktem, a nie sercem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
A ja ci już pisałem że wy nie macie serca, dziadku. Hieny kierują się instynktem, a nie sercem...umiech


Pietruszka za droga

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
A ja ci już pisałem że wy nie macie serca, dziadku. Hieny kierują się instynktem, a nie sercem...umiech

Wpołczuje ci w twojej niedoli w walce o dobre imię Jarosława, jakieś tam sercę muszę mieć :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 18:41  
Cytuj
Hieny też je mają, dziadku. Niemniej czy żyjąc na sawannie się nim posługują? Ja bym powiedział że bardziej instynktem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 19:37  
Cytuj
A jak ślepo podążacie za jednym przywódcą to do jakiego zwierza (stada zwierzow) trza by was porównać?uśmiech tam nawet instynkt nie działa ... pęd czy jakoś tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 20:07  
Cytuj
Przyganiał kocioł garnkowi , dziadku...umiech


Zapytałeś regresa skąd wiedział, że mi zablokowano poprzednie konto? umiech


Sam pisał donos czy mu gruby pomagał?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 20:55  
Cytuj
Eee gdzie tam pęd?Bardziej popęd, a jaki to sobie niech każdy dopomyśli ????
Bolku czy Ty też uważasz jak Mirek że wasz ,,prezes"jest wybitnym politykiem?dekoZero jest wpatrzona w niesprawiedliwe prawo więc nie pytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 21:08  
Cytuj
Myślę że prezes już od przynajmniej ośmiu lat powinien być na emeryturze. Inna sprawa że bez niego pis się rozpadnie niczym domek z kart , ale przynajmniej ja z tego powodu płakać nie zamierzam...umiech

Jedyną zaletą rządów pisu i samego prezesa jest to że nie ma na ich miejscu rudego i spółki. Obawiam się że to co oni ( pisiory) nam fundują, to niewiele w porównaniu z możliwościami POKO-muny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10514
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 21:15  
Cytuj
Pietruszka, czosnek, cukier i węgiel, ech te wsady do LOLi

Zejdźmy na ziemie. Denazyfikacja zakończyła się klapą FÜR Deutschland a powiedziałabym ze nawet słabnie w Niemczech jej słuszność. W Rosji to wiadomo ze Fjutinowi rośnie i więcej zamordyzmu.

,,,,środkowe Niemcy,,,
Obrazek



Obrazek

Podłączymy prąd to zadziała,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Pietruszka, czosnek, cukier i węgiel, ech te wsady do LOLi

Zejdźmy na ziemie. Denazyfikacja zakończyła się klapą FÜR Deutschland a powiedziałabym ze nawet słabnie w Niemczech jej słuszność. W Rosji to wiadomo ze Fjutinowi rośnie i więcej zamordyzmu.

,,,,środkowe Niemcy,,,
Obrazek



Obrazek

Podłączymy prąd to zadziała,,,

Piłeś , nie pisz ... bolek jak trza to ogarne ci porzadny zamek do szafy a i w gratisie kabel do żelazka dorzucę, miej litość i zamykaj porządnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 22:05  
Cytuj
Ogarnij swoich chłopaków, dziadku opasie regresie bananie bracie banana ujowozrobiony bobku batmanie krugeju niemcu z polski, czy który tam dzisiaj przejął dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Wybory za pasem, a wyniki marne. Niech wam święty Paweł z Gdańska, patron uczciwych samorządowców, błogosławi...umiech


Albo w końcu przyjdzie ta Wolna Polska albo wujek Soros zakręci kurek i się skończy dzień dziecka...umiech


Pytałeś się regresa o donos? I czy mu gruby pomagał? Od razu spytaj czy mu kropka za uchem nie wyrosła?...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2023r. 22:26  
Cytuj
Chiałbym ale niestety nie pomogę, musisz od prezesa pegazusa ogarnąć , jeszcze św Mateusz patron od nieruchomości może coś zdziałać good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Cze 2023r. 07:18  
Cytuj
Miałem kiedyś tego pegasusa w ręce, dziadku. Było to zaraz po komunii ( ponad trzydzieści lat temu) i powiem ci że szału nie było...umiech



Z drugiej strony jak pisiory rzeczywiście nielegalnie inwigilują waszych decydentów, to może oni powinni zacząć mówić szyfrem. Może wy też powinniście skoro pisowscy siepacze dybią również na was...umiech



Czyli nie dowiem się w końcu jak to było z tym donosem regresa- (suchar w majtkach i kropka za uchem), i jego kompana grubasa - (opasa herbu ufajdane gacie)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2023r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Miałem kiedyś tego pegasusa w ręce, dziadku. Było to zaraz po komunii ( ponad trzydzieści lat temu) i powiem ci że szału nie było...umiech



Z drugiej strony jak pisiory rzeczywiście nielegalnie inwigilują waszych decydentów, to może oni powinni zacząć mówić szyfrem. Może wy też powinniście skoro pisowscy siepacze dybią również na was...umiech



Czyli nie dowiem się w końcu jak to było z tym donosem regresa- (suchar w majtkach i kropka za uchem), i jego kompana grubasa - (opasa herbu ufajdane gacie)...umiech

Nie szydź z pegazusa, sam jaśnie Pan przyznał, że podsłuchiwał ale dużo tego nie byłosmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Cze 2023r. 13:33  
Cytuj
W Wolnej Polsce pegasusa wrzuci się do morza i będzie święty spokój. Państwo praworządne nie musi szpiegować swoich obywateli i to powinien być standard zachowania władzy publicznej...umiech


Przypomniało mi się jeszcze z czasów tzw afery taśmowej, jak wypłynęły nagrania szajki Tuska. Rudy zlecił Sienkiewiczowi ( szefowi MSWiA i jednemu z głównych "bohaterów" nagrań) ustalenie, kto to zorganizował. Nie wierzyli w kelnerów, byli przekonani że zdrajca jest wśród nich. Dlatego praktycznie wszyscy ówcześni decydenci zostali objęci inwigilacją ( to było za Tuska więc pewnie legalną). Spotkało to min ówczesnego szefa CBA - Wojtunika , który zorientował się że ma ogon. Zrobiła się mała niezręczność jak można podsłuchiwać i śledzić szefa tajnej służby, i to na dodatek bez żadnej podstawy prawnej. W każdym razie dzisiaj wszyscy bohaterowie nagrań chodzą wspólnie na marsze kodu, ale wtedy mało nie skoczyli sobie do gardeł. A ja ze swoją pamięcią słonia to wszystko mam zapisane na twardym dysku i nikt mi nie wmówi że POKO-muna to tzw mniejsze zło...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2023r. 14:52  
Cytuj
Twój problem bolku, że widzisz tylko dwie opcjenie wiem Jak większość zresztą neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Cze 2023r. 16:14  
Cytuj
Bo niestety tak jest, dziadku. Jeżeli nie POKO-muna, to zostają jej satelici i przyszli koalicjanci: Zboczona Lewica i Hołownia z ZSLem. To żadna alternatywa, pies ich wszystkich trącał, ale najpierw obsikał...umiech


Tak jak już pisałem wcześniej w Konfederacji widziałem coś ożywczego. Niestety wojna na Ukrainie wybiła mi ten pomysł z głowy. Może Mentzen zaprowadzi tam więcej ładu, ale jeżeli twarzą Konfy ma być Braun ( moje największe rozczarowanie) czy Korwin, to raczej nic z tego...umiech


Zatem jak widać jesteśmy skazani na władzę stronnictwa amerykańsko-żydowskiego ( pis) albo brukselsko-berlińskiego ( poko i koalicjanci). Z dwojga złego wybieram stronnictwo amerykańsko-żydowskie...umiech


Konfa jawi się w tym układzie jako stronnictwo ruskie. Ja z kacapią pod przywództwem Fjutina nie chcę mieć nic wspólnego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2023r. 19:07  
Cytuj
Od zawsze coś jest z nimi nie tak, jak już szli do przodu to szafy wychodził Korwin i zawsze coś odjebał , teraz dogania go braunmlotek
Z tymi rusko-ukrainskimi wątkami to się tak nie spieszmy w ocenie, czas pokaże co z tego wyjdzie, za mało prawdy do nas dociera aby zajmować stanowisko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Cze 2023r. 11:52  
Cytuj
Ogólnie to utożsamiam się ze sloganem: "Nienawidzimy wszystkich!" , ale tak najbardziej to nie lubię Ruskich i Niemców, dziadku...umiech


Zdaję sobie sprawę że zgodność TVP Polsatu i TVN w kwestii wojny na Ukrainie rodzi pewne podejrzenia. Ostatnio taka sama sytuacja miała miejsce podczas epidemii srakawirusa, i wówczas te media zgodnie nas dezinformowały , czy też brutalniej pisząc " zrobiły nas w chu.a" ...umiech


Ale mimo wszystko szkoda mi Ukraińców, którzy muszą się zmagać z kacapią, i uważam że nasz rząd ( jaki by nie był) powinien im pomagać. Ruscy żyją marzeniami o powrocie do wielkiego imperium, a tak naprawdę to mentalnie i gospodarczo są na poziomie Ugandy czy Zimbabwe. Putin by się lepiej przysłużył narodowi, jakby zapewnił ludziom na rosyjskiej prowincji dostęp do ciepłej wody i kanalizacji, niż napadając na Ukrainę. To jest prawdziwa rosyjska dusza, chodzić srać do wychodka, kąpać się w misce wody i żyć urojeniami o władzy nad światem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10514
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2023r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
Od zawsze coś jest z nimi nie tak, jak już szli do przodu to szafy wychodził Korwin i zawsze coś odjebał , teraz dogania go Braun mlotek

Z tymi rusko-ukrainskimi wątkami to się tak nie spieszmy w ocenie, czas pokaże co z tego wyjdzie, za mało prawdy do nas dociera aby zajmować stanowisko



Nie ma co się spieszyć i nie ma na co czekać, stanowisko Paktu Berlin Moskwa w sprawie ziem post II Rzeczypospolitej jest doskonale znane.

Sławomir przegonił Korwina już dawno, Mentzwell opowiada takie rzeczy na sabatach przy piwie ze licealiści dają się ponieść emocjom wolności od wszystkiego i wznoszą okrzyki; Balcerku, Koniu i Vincencie wróćta po trupie PiS, żeby nam było tak jak naszym ojcom było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 520 521 522 523 524 525 526 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »