NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 514 515 516 517 518 519 520 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Maja 2023r. 07:03  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2023r. 07:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2023r. 17:39  
Cytuj

Obrazek



Donek to żadna gwiazda tego show, to zawodowy napastnik Bundesligi. Ja obstawiam innych, równie zasłużonych i światopoglądowo niezłomnych o dobrej proweniencji. Ale Ciebie Dziadku i Regresie z Anżejem nie będę przekonywała do popierania praworządności i wolności od wszystkiego bo to byłby nietakt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 06:50  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 07:49  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 09:06  
Cytuj
no z tym filmem trochę pojechaliście bolku, nawet wasz manekin z rozdwojeniem jaźni musiał udawać oburzenie :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 10:00  
Cytuj
Czy znane ci jest dziadku takie słowo jak sarkazm? Wydaje mi że ten wrzucony przeze mnie screen miał być właśnie, uwaga trudne słowo - sarkastyczny...umiech


Tą wasza sztabowa bezbeczność to rzecz wrodzona czy nabyta?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 10:36  
Cytuj
no to manekin nie zajarzył sarkastycznego przekazu filmu i zaś musiał robić miny ducegopotluczony powinniście go uprzedzić , zbyt bystry to on nie jestgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 13:13  
Cytuj
Szybko przeskoczyłeś z mojego screena na Duce, dziadku. Tak was szkolą w centrali , żeby nie zagłębiać się w temat?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 13:21  
Cytuj
a gdzie ja coś o twoim screenie wspominamnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 13:25  
Cytuj
Czyli jednak cecha nabyta dziadku opasie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 13:34  
Cytuj
przyjebałeś sie jak kowalski do tuska uśmiech
a jak tobie podobał się spocik za nasze pierdziliardy złociszy?
strasznie terrotyzujecie manekina, oby przetrwał ten ciężki czas pomiatania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 13:50  
Cytuj
A mam wyjebane na spocik i na manekina, więc tym bardziej na waszą menażerię, dziadku...umiech


Ile autobusów od nas ( ze Stalowej Woli) wysyłacie w sobotę? Będzie się czym pochwalić czy jak zwykle ta sama ekipa kodowców-ormowców?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 15:02  
Cytuj
ormowcy są już na miejscu , ewentualnie mogą was zwerbować jak stary klocka puści po portkach i potrzebne będą posiłki, dla każdego będzie zestaw startowy :pałka, gaz i sznur od żelazka co by baby czuły się jak w domu:cwaniak:

znam te wasze kocie ruchy, każdy z was ma wyjebane ale do urny zapierdala w podskokachgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 15:12  
Cytuj
Pisałem o tych ormowcach z tablicami : Wolne sądy! No wiesz wasi starsi koledzy z sekcji podkarpackich dewiantów...umiech


Czy ja wiem z tym zapierdalaniem w podskokach? W drugiej turze ostatnich wyborów prezydenckich rzeczywiście pofatygowałem się do urny i zagłosowałem na długopisa. W sumie nie żałuję, ten buc Trzaskowski wyjątkowo działa mi na nerwy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 25 Kwie 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
zapierdalaniem



oooo...:szok: jaka fajna kulturalna rozmowa... a gdzie członkini zarządu?? aaa jak to ona udaje, że nie widzi (ciekawe, że nie wolno tego hipokryzją nazwać... to takie typowo pisowskie)... karny czarny gumowy członek, dla członkini.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 15:26  
Cytuj
CYTAT

Pisałem o tych ormowcach z tablicami : Wolne sądy! No wiesz wasi starsi koledzy z sekcji podkarpackich dewiantów...umiech


Czy ja wiem z tym zapierdalaniem w podskokach? W drugiej turze ostatnich wyborów prezydenckich rzeczywiście pofatygowałem się do urny i zagłosowałem na długopisa. W sumie nie żałuję, ten buc Trzaskowski wyjątkowo działa mi na nerwy...umiech

No i razem z dps daliście radę :cwaniak:
Szacun, że się do niego przyznajesz...nie wielu to potrafi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
Ormowcy są już na miejscu , będą werbować za gotówkę unijna, dla każdego będzie zestaw startowy; pała, ruski gaziorek i sznur od żelazka co by baby czuły się jak w domu :cwaniak:



Sznury od żelazka będą szatkować zady gawnojadów do dnia wyborów cool girl Nie znacie dnia ani godziny cool girl

Posłuchajcie klangoru najmitów czerwonej mafii na sesji biczowania Polaków w PE.

Słychać wycie? Znakomicie !!! Z przyjemnością słucham skamlenia chłopców i u nas. Nawet pożytecznych Zielonych oddelegowali na ten czas próby ok

https://youtu.be/hXaVKWw8AD4?t=247

Słuchajcie i się uczcie dlaczego nie możemy liczyć na ewrope w szponach liberalnej lewicy przeciwko ruskim. A teraz posłuchajcie jeszcze raz onuc czego u nas nauczały. Kłamały najemne gawnojady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 16:28  
Cytuj
CYTAT

No i razem z dps daliście radę :cwaniak:
Szacun, że się do niego przyznajesz...nie wielu to potrafi



To akurat dobrze wiem. Żaden z was ( oprócz pizdasa) nie przyznaje się do głosowania na POKO-munę. Sam pewnie wrzuciłeś szton na Czaskowskiego , tylko teraz mydlisz oczy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 16:28  
Cytuj
Na chwilę obecną zawiadomienie do prokuratury na szura Pinokia Morawieckiego w sprawie rosnącego nosa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ormowcy są już na miejscu , będą werbować za gotówkę unijna, dla każdego będzie zestaw startowy; pała, ruski gaziorek i sznur od żelazka co by baby czuły się jak w domu :cwaniak:



Sznury od żelazka będą szatkować zady gawnojadów do dnia wyborów cool girl Nie znacie dnia ani godziny cool girl

Posłuchajcie klangoru najmitów czerwonej mafii na sesji biczowania Polaków w PE.

Słychać wycie? Znakomicie !!! Z przyjemnością słucham skamlenia chłopców i u nas. Nawet pożytecznych Zielonych oddelegowali na ten czas próby ok

https://youtu.be/hXaVKWw8AD4?t=247

Słuchajcie i się uczcie dlaczego nie możemy liczyć na ewrope w szponach liberalnej lewicy przeciwko ruskim. A teraz posłuchajcie jeszcze raz onuc czego u nas nauczały. Kłamały najemne gawnojady.


Odstaw alkohol, 500+ miało być dla dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

No i razem z dps daliście radę :cwaniak:
Szacun, że się do niego przyznajesz...nie wielu to potrafi



To akurat dobrze wiem. Żaden z was ( oprócz pizdasa) nie przyznaje się do głosowania na POKO-munę. Sam pewnie wrzuciłeś szton na Czaskowskiego , tylko teraz mydlisz oczy...umiech

Jak bym poszedł to pewnie bym tak zrobił że względów czysto estetycznych , myślałem że po Bronku większego głąba nie będzie ale endjrju dał radę...
Po tym żenujacym spektaklu który odjebali przed wyborami, kopertach,wirusie w odwrocie itp...szkoda było czasu , wynik był z góry znany

A jak to właśnie bolku było bo szybko ucichło, ja też nie drążyłem tematu, coś tam nie grało z terminami czy jakoś tak że, nielegal miał być nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 17:26  
Cytuj
Gdybym za każdym razem jak usłyszę od któregoś z was : na Platformę nie głosuję i TVN-u nie oglądam, dostawał jeden grosz, to byłbym chyba milionerem...umiech



Na Bronka też pewnie głosowałeś w swoim czasie, tyle że prawdomówność u członka waszego sztabu to rzecz nieosiągalna. A przynajmniej bardzo rzadko spotykana...umiech


Wielokrotnie pisałem, że za zablokowanie wyborów kopertowych , to pisiory Gowina powinni na rękach nosić. To byłaby największa kompromitacja w historii ludzkości...umiech


Słyszałem o DPS-ach , gdzie podczas wyborów samorządowych 2014 , 100 procent dostawał ZSL ( ówczesny koalicjant POKO-muny). Natomiast nie wiem nic na ten temat w okresie późniejszym. Może ci ktoś nagadał głupot, a ty dziadku łyknąłeś...umiech


To trochę jak z tym marszałkiem, który miał dymać w rzeszowskich burdelach. Chodziło pewnie o tego Karypytę ( nomen omen) z ZSL-u a wyście to przerobili na pedałka Kuchcińskiego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 19:52  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ormowcy są już na miejscu , będą werbować za gotówkę unijna, dla każdego będzie zestaw startowy; pała, ruski gaziorek i sznur od żelazka co by baby czuły się jak w domu :cwaniak:



Sznury od żelazka będą szatkować zady gawnojadów do dnia wyborów cool girl Nie znacie dnia ani godziny cool girl

Posłuchajcie klangoru najmitów czerwonej mafii na sesji biczowania Polaków w PE.

Słychać wycie? Znakomicie !!! Z przyjemnością słucham skamlenia chłopców i u nas. Nawet pożytecznych Zielonych oddelegowali na ten czas próby ok

https://youtu.be/hXaVKWw8AD4?t=247

Słuchajcie i się uczcie dlaczego nie możemy liczyć na ewrope w szponach liberalnej lewicy przeciwko ruskim. A teraz posłuchajcie jeszcze raz onuc czego u nas nauczały. Kłamały najemne gawnojady.


Odstaw alkohol, 500+ miało być dla dzieci


Nie bierz 5 stów, zostań Janosikiem Sławomira i Regresa. To wszystko co powinniście zrobić. Nie brać umiech

Obrazek

Czy oni potrafią nie brać? Hmmmmmm Innym nie pozwalają.

Obrazek



Znowu szloch w Sztabie Bezpartyjnych Wolnościowców przed zbiorka na Paradę z okazji obalenia rządu Olszewskiego. Wstydu nie macie bananowi chłopcy cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2023r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ormowcy są już na miejscu , będą werbować za gotówkę unijna, dla każdego będzie zestaw startowy; pała, ruski gaziorek i sznur od żelazka co by baby czuły się jak w domu :cwaniak:



Sznury od żelazka będą szatkować zady gawnojadów do dnia wyborów cool girl Nie znacie dnia ani godziny cool girl

Posłuchajcie klangoru najmitów czerwonej mafii na sesji biczowania Polaków w PE.

Słychać wycie? Znakomicie !!! Z przyjemnością słucham skamlenia chłopców i u nas. Nawet pożytecznych Zielonych oddelegowali na ten czas próby ok

https://youtu.be/hXaVKWw8AD4?t=247

Słuchajcie i się uczcie dlaczego nie możemy liczyć na ewrope w szponach liberalnej lewicy przeciwko ruskim. A teraz posłuchajcie jeszcze raz onuc czego u nas nauczały. Kłamały najemne gawnojady.


Odstaw alkohol, 500+ miało być dla dzieci


Nie bierz 5 stów, zostań Janosikiem Sławomira i Regresa. To wszystko co powinniście zrobić. Nie brać umiech

Obrazek

Czy oni potrafią nie brać? Hmmmmmm Innym nie pozwalają.

Obrazek



Znowu szloch w Sztabie Bezpartyjnych Wolnościowców przed zbiorka na Paradę z okazji obalenia rządu Olszewskiego. Wstydu nie macie bananowi chłopcy cool girl

Powtarzam, alkohol i próby zabłyśniecią zawsze wyglądają tak samo żenująco...pijesz - nie pisz

Nie bierz 500+ , typowy tekst ignoranta pisowskiego sądzącego ,że to z kieszeni jarka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 514 515 516 517 518 519 520 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »