NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 472 473 474 475 476 477 478 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2023r. 15:03  
Cytuj
A ty jedyny sprawiedliwy i prawy, bezpartyjny
Nicopoń...powiedział dewiant stroniący od pracy beneficjent ochłapów gangreny z Żoliborza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2023r. 15:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2023r. 17:18  
Cytuj
Nie wiem czy jedyny i sprawiedliwy, dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Pewnie że w porównaniu z waszą krwiożerczą menażerią jawię się niczym baranek, ale nie popadajmy w przesadę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2023r. 19:48  
Cytuj
A jak tam bolku, który koleś ma do opylenia laptopy ,że pinokio taki dobrodziej się zrobił...idziecie na na rekordgood
Tylko ,żeby się chłopu nie umarło po zaksięgowaniu przelewu z góry smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2023r. 20:17  
Cytuj
Oj tam, jak pójdzie coś nie tak z laptopami i kasa przepadnie to najwyżej prawo zmienią żeby żadnemu pisiorowi krzywda się nie stała. Teraz kombinują żeby Jarek nie musiał ogólnopolskiej zbiórki robić na zapłatę przeprośnego ogłoszenia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 00:42  
Cytuj
CYTAT
Proszę bez wulgaryzmów... Takie posty będą usuwane


Ale wątek nazywa się "...bez cenzury" więc?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
A jak tam bolku, który koleś ma do opylenia laptopy ,że pinokio taki dobrodziej się zrobił...idziecie na na rekordgood
Tylko ,żeby się chłopu nie umarło po zaksięgowaniu przelewu z góry smiech2





W Wolnej Polsce wszyscy kolesie będą siedzieć we więzieniu, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Skończą się układy i szemrane interesy. Znowu awansujemy we wszystkich rankingach, a z Brukseli spłynie na nas morze gotówki...umiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 14:09  
Cytuj
Obrazek

Nie jest dobrze...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 16:22  
Cytuj
Trolujesz Owsiaka zgodnie z wytycznymi?
Podbijasz aukcje z lewych kont?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 17:15  
Cytuj
Jedyny trolling jaki uznaję to taki, dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany: umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 17:38  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 17:45  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 18:36  
Cytuj
@madras
Ten facet ze "zdrapką"na czole to jakiś hinduski jogin, wersja na Polskę?potluczony
Kim oto to to jest?chytry

CYTAT
Obrazek

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 18:36  
Cytuj
Rydzyk pewnie teraz odprawia egzorcyzmy nad logo WOSP.potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2023r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Jak każą tak zrobisz, co tam wośp, raptem ze trzy Sasiny może uciułają..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 07:07  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Akurat w kwestii instrukcji z centrali dysponujesz/dysponujecie jakąś wiedzą...umiech


Obrazek


Ty a ten Złoty Melon czy Mrówka Cała, to było coś na rzeczy czy to zwykłe oszczerstwa?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Skoro tak twierdzisz dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Akurat w kwestii instrukcji z centrali dysponujesz/dysponujecie jakąś wiedzą...umiech


Obrazek


Ty a ten Złoty Melon czy Mrówka Cała, to było coś na rzeczy czy to zwykłe oszczerstwa?umiech


jak to jest bolku z wami, wszyscy w koło winni, sami przestępcy tylko nikt nie siedzi? nie wiem z tuskiem oczywiście na czele
ale do robienia kreciej roboty pierwsi :cwaniak:
sasin już rozliczony?
a tak przy okazji , zaraz rok minie od ogłoszenia zamachu przez gangrenę z żoliborza , zginął prezydent RP, gorszego przestępstwa chyba już nie ma, coś się dzieje w temacie? ... cóż za opieszałość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 12:32  
Cytuj
Ja cię pytam o Złotego Melona , a ty mi wyjeżdżasz ze smoleńską katastrofą , dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców? umiech


Sasina rozliczy już Wolna Polska , o ile rzecz jasna nastąpi. Oceniając krytycznie waszą centralę i was jako jej posługaczy, muszę jednakowoż skonstatować , że na razie nie idzie wam zbyt dobrze. Cały czas nie potraficie przekonać nieprzekonanych , wasza narracja jest jednokierunkowa. Pewnie że pizdas , ujowozrobiony , czy wy sami pójdziecie zagłosować za powrotem Tuska . Obawiam się , że to jeszcze za mało...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 12:43  
Cytuj
Pizdas to ile wyniósł ten wzrost PKB za cały rok? Bo jak kwartał do kwartału dynamika wzrostu spadła to się brandzlowaleś ile wlezie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 12:43  
Cytuj
ty oskarżasz melona to wypadało by rzucić faktami, nie znam faktów temat dla mnie neutralny, dostałeś zlecenie trolowania , robotę zrobiłeś, czekasz na przelew good
jak jest winny to się pytam, dla czego chodzi na wolności i dalej uprawia niecny proceder?
zamach , nie katastrofa, jest coś ważniejszego?
tyle co antoni przejadł na stwierdzenie zamachu, melon pewnie przez 30 lat nie uzbierał umiech
w tym roku ledwo dwa sasiny uzbierali umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 12:54  
Cytuj
Nie oskarżam melona, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Po prostu pytam u źródła czy coś jest na rzeczy, czy to tylko pomówienia...umiech


Pomyśl sobie jak słabą ofertę prezentujesz/prezentujecie , skoro mimo takich Sasinów u władzy, w dalszym ciągu nie trafiacie do ludzi ze swoim przekazem...umiech


Uderzcie się w pierś i zróbcie rachunek sumienia, bo nie wszystko można zwalić na TVP...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Nie oskarżam melona, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Po prostu pytam u źródła czy coś jest na rzeczy, czy to tylko pomówienia...umiech


Pomyśl sobie jak słabą ofertę prezentujesz/prezentujecie , skoro mimo takich Sasinów u władzy, w dalszym ciągu nie trafiacie do ludzi ze swoim przekazem...umiech


Uderzcie się w pierś i zróbcie rachunek sumienia, bo nie wszystko można zwalić na TVP...umiech


sam powiedziałeś , że nie ma takiego kurestwa jakiego mogła by dopuści się włada aby cię zniechęcić, domniemam , że takie samo zdanie ma reszta beneficjentów , nie liczę , że jakieś sasiny, obajtki czy inne gangreny są w stanie was pokonać

jak trolujesz to troluj do końca , szczekanie bez pokrycia to domena waszych dewiantów
nie pytaj mnie o melona, ja nie troluję caritasu, rdzyka i chuj mi do tego ile wpłacasz na nowogrodzką , nie drapię się po nie swoich jajach

to jak, uruchomiliście już procedury w sprawie wyciągnięcia konsekwencji wobec zamachowca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 15:45  
Cytuj
Piszesz jak zwykle półprawdy i najzwyklejsze kłamstwa dziadku opasie regresie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Napisałem ci kiedyś , że warunkiem brzegowym momentu postawienia znaku równości między pisiorami i POKO-muną będzie przekroczenie przez obecną władzę granicy 60 procent długu publicznego w relacji do PKB...umiech


Dla mnie Owsiak i Rydzyk to ten sam typ człowieka żerującego na ludzkich słabościach. Nie daję ani jednemu ani drugiemu . Tzn. kiedyś dawałem na WOŚP , ale mi przeszło jak zobaczyłem Jurasa skaczącego po stole szukającego słoika - przejrzałem na oczy... umiech


Jeżeli przyjmiemy założenie , że to Putin był odpowiedzialny za Smoleńsk , to czy Polska właśnie nie wyciąga konsekwencji wobec niego? Przez Polskę przechodzi tyle sprzętu wojskowego , że jesteśmy w ścisłej czołówce pomocy Ukrainie. Może to są te konsekwencje?umiech


Smoleńsk to temat rzeka i nie ma sensu w niego brnąć. O ile nigdy nie wierzyłem w teorię zamachu , to byłem przekonany że państwo zawiodło na całej linii. Od oddania śledztwa ruskim , przez nadzorowanie rosyjskich badań przez Kopaczową , jak i powtarzanie wrzutek o pijanym generale , który usiadł za sterami a przynajmniej zmusił pilota do lądowania. Zdaje się z wśród wyznawców praworządności do dziś pokutuje teza , że Jaro zadzwonił do brata i to on zabił całą delegację...umiech



Jeszcze raz ci napiszę , ze każdy jest kowalem własnego losu. Jeżeli nie potrafisz/potraficie zaproponować czegoś sensownego to dajcie sobie spokój . Żeby przekonać nieprzekonanych potrzeba czegoś więcej niż to co robicie obecnie. Szczucie i jad płynący z waszych mediów tylko utrwala podział , nie przynosi wam dodatkowych punktów. Jako stado hien musicie przynajmniej udawać jakieś inne , bardziej sympatyczne zwierzęta...umiech


Ja wiem że pisiory szczują na was tak samo w swoich mediach. Rzecz w tym że na tym polu z nimi nie wygracie. Nie rozumiem czego wy nie rozumiecie...umiech



Mogę zrozumieć wasze ujadanie jako syndrom oderwania od koryta. Ale żeby do niego wrócić i cieszyć się dostatkiem i praworządnością, trzeba na to popracować. Póki co wychodzi wam to kiepsko i jeszcze macie pretensje że tak jest...umiech



Już sam pomysł że na czele opozycji miał stanąć i poprowadzić ją Tusk, był nietrafiony. Tusk i Kaczyński to politycy których Polacy nie lubią. Pisiory w kampanii Jarka i Antka chowają w mysią dziurę. A wasza centrala chce ryżego zrobić gwoździem programu. Obstawiam raczej gwóźdź do trumny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 16:50  
Cytuj
I widoki na zagnanie Ciemnego Ludu do obozów niemiecko-rosyjskich w Polsze są beznadziejnie słabe. Jak mogłoby być inaczej gdy dopiero co Ochojska oskarżyła w wywiadzie Polaków o ludobójstwo na granicy z Rezydenturą Fjutina na Białorusi. POKOmuna nie ma złudzeń ze będzie znowu samodzielnie rządzić ale Rezydentura musi robić co karmiąca ręka nakazuje. Niezależnie od sromoty która ich za to czeka. Rola słupów jest cholernie niewdzięczna.

Sztab bezpartyjnych wolnościowców zapewne napisze za Sorosem ze każdy ma prawo przejść przez dowolną granice i żyć z zasiłku za wysiłek i ryzyko samego przejścia a rosyjski namiestnik w Mińsku może organizować płatny transport imigrantów z drugiego końca świata na naszą granice. Dzięki temu poznaliśmy następny punkt ekonomicznego programu wyborczego POKO Ochojskiej.


Po prawdzie to 10 tyś ojro nawet nie gwarantuje im ubezpieczenia zdrowotnego białoruskiego NFZ-u do czasu przemytu do EU. Ja myślę ze powinno, bo sam bilet tyle nie kosztuje. A co myślą wolno-rynkowcy, czy to dobry interes?

Nachodzący z Afryki i Azji tez mogli skorumpować liberalną lewice w PE. Dlaczego nie? Gdy ten skandal wybuchnie to głowa boli nie wiem W Niemczech nie wybuchnie bo taka była ich polityka i ich pachołków ( późniejsza redystrybucja do europejskich kolonii leniwych nachodzących ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
Piszesz jak zwykle półprawdy i najzwyklejsze kłamstwa dziadku opasie regresie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Napisałem ci kiedyś , że warunkiem brzegowym momentu postawienia znaku równości między pisiorami i POKO-muną będzie przekroczenie przez obecną władzę granicy 60 procent długu publicznego w relacji do PKB...umiech


Dla mnie Owsiak i Rydzyk to ten sam typ człowieka żerującego na ludzkich słabościach. Nie daję ani jednemu ani drugiemu . Tzn. kiedyś dawałem na WOŚP , ale mi przeszło jak zobaczyłem Jurasa skaczącego po stole szukającego słoika - przejrzałem na oczy... umiech


Jeżeli przyjmiemy założenie , że to Putin był odpowiedzialny za Smoleńsk , to czy Polska właśnie nie wyciąga konsekwencji wobec niego? Przez Polskę przechodzi tyle sprzętu wojskowego , że jesteśmy w ścisłej czołówce pomocy Ukrainie. Może to są te konsekwencje?umiech


Smoleńsk to temat rzeka i nie ma sensu w niego brnąć. O ile nigdy nie wierzyłem w teorię zamachu , to byłem przekonany że państwo zawiodło na całej linii. Od oddania śledztwa ruskim , przez nadzorowanie rosyjskich badań przez Kopaczową , jak i powtarzanie wrzutek o pijanym generale , który usiadł za sterami a przynajmniej zmusił pilota do lądowania. Zdaje się z wśród wyznawców praworządności do dziś pokutuje teza , że Jaro zadzwonił do brata i to on zabił całą delegację...umiech



Jeszcze raz ci napiszę , ze każdy jest kowalem własnego losu. Jeżeli nie potrafisz/potraficie zaproponować czegoś sensownego to dajcie sobie spokój . Żeby przekonać nieprzekonanych potrzeba czegoś więcej niż to co robicie obecnie. Szczucie i jad płynący z waszych mediów tylko utrwala podział , nie przynosi wam dodatkowych punktów. Jako stado hien musicie przynajmniej udawać jakieś inne , bardziej sympatyczne zwierzęta...umiech


Ja wiem że pisiory szczują na was tak samo w swoich mediach. Rzecz w tym że na tym polu z nimi nie wygracie. Nie rozumiem czego wy nie rozumiecie...umiech



Mogę zrozumieć wasze ujadanie jako syndrom oderwania od koryta. Ale żeby do niego wrócić i cieszyć się dostatkiem i praworządnością, trzeba na to popracować. Póki co wychodzi wam to kiepsko i jeszcze macie pretensje że tak jest...umiech



Już sam pomysł że na czele opozycji miał stanąć i poprowadzić ją Tusk, był nietrafiony. Tusk i Kaczyński to politycy których Polacy nie lubią. Pisiory w kampanii Jarka i Antka chowają w mysią dziurę. A wasza centrala chce ryżego zrobić gwoździem programu. Obstawiam raczej gwóźdź do trumny...umiech

Tak mówiłeś bolku, ale ta twoja granica = nigdy
Nie znam sie ale coś mi się obiło, że te 60% jest jakaś wartością graniczną od której musielby podjąć jakieś działania, na pewno podadzą ci prawdziwe dane ???? tak jak prawdziwie obliczają inflację
Kratywne liczenie dla naiwnych... Ale o to wam chodzi
A pozostałe twoje teorie to jak bym Pinokia słyszał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 19:38  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Nie jestem ani władny ani chętny tłumaczyć ci zawiłości mojej argumentacji, bo po pierwsze i tak byś nie zrozumiał, a po wtóre nie zechciałbyś zrozumieć. Jakże charakterystyczne dla członków waszej menażerii, ideologiczne zacietrzewienie, uniemożliwia trzeźwy osąd sytuacji...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 472 473 474 475 476 477 478 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »