NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 406 407 408 409 410 411 412 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lip 2022r. 18:56  
Cytuj
Wolę krzyczeć: Konstytucja! Konstytucja! umiech

Kiedy podkarpackie dewianty i bezpartyjni wolnościowcy przejmą stery, dzieci będą recytować ustawę zasadniczą z pamięci...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2022r. 18:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2022r. 20:29  
Cytuj
Dziś ruski onuc progres pewnie z putin unią biega po ulicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lip 2022r. 21:23  
Cytuj
Menażeria regresa wykonuje polecenia centrali POKO-muny. Jeżeli jest decyzja że mają biegać to biegają. Jak jest decyzja że mają szczekać to szczekają...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2022r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Menażeria regresa wykonuje polecenia centrali POKO-muny. Jeżeli jest decyzja że mają biegać to biegają. Jak jest decyzja że mają szczekać to szczekają...umiech


Nie ,nie, takie bezwzględne posłuszeństwo tylko w komunie u ja-ro-sława nawet prezydent szczeknąć się nie waży

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 06:32  
Cytuj
Dobrze że jest dyscyplina w partii, ale żeby włazić w dupę tuskowi którą wcześniej putin wyruchał ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 07:11  
Cytuj
Tak , tak niestety tak to wygląda. Czy to w sekcji bezpartyjnych wolnościowiców czy u dewiantów podkarpackich , wszystkich obowiązuje bezwzględne posłuszeństwo. Kto nie kocha praworządności i Unii Europejskiej, ten nie może być wojownikiem Donalda...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3150
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 07:28  
Cytuj
Wasze wywody i insynuacje są dla mnie dowodem że karmieni jesteście propagandą za miliardy ukradzione Polakom.

Ja to widzę jak odklejeni jesteście od rzeczywistości. Będąc świadkiem takich zdarzeń nie potraficie wydać własnych opini. W waszych postach widać jak PiSowska propaganda odbija się echem w pustych głowach


Dlaczego jest tu bieda i regres. Dlatego inflacja wewnętrzna na poziomie 8%. Złodzieje z PiSu kradną, drukują, szkodzą ojczyźnie a wy lenie za miskę ryżu się kłaniacie.

Nie jestem z PO. Wasza retoryka że PO było gorsze jest już dawno nieaktualna.

Proście o wyższe zasiłki. Tyle potraficie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 08:24  
Cytuj
Każdy bezpartyjny wolnościowiec śpiewa tą samą piosenkę...umiech


Jak można wstydzić się swoich konotacji ? Czyżby wstydzili się tego skąd on im nogi wyrastają?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 09:25  
Cytuj
@progres:

"Są opcje które proponują: "pracujcie a my tak wam ułatwimy abyście osiągnęli czego zechcecie i na co zasłużyliście".


zastanowiłeś się co to za opcje?? a może to z jakiegoś przemówienia lenina czy jakoś tak... good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 10:07  
Cytuj
skąd u was ta nienawiść do pracy i samodzielności?
nieporadność życiowa? zanik ambicji? nieróbstwo przekazane w genach od rodziców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 10:30  
Cytuj
Odważne pytania jak na człowieka, który wierzy, że dzięki unijnym dotacjom uda się zbudować dobrobyt...umiech

Skąd u niego taka pokręcona wizja rzeczywistości? Z TVN, z Onetu? Może za dużo pił sokuzburaka? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 11:00  
Cytuj
jak pijesz do mnie to coś ci się miesza , od liczenia na dotację, nieróbstwa i szeroko pojętej równości gospodarczej jest prezes i jego elektorat, czy się stoi czy się leży każdemu równo się należy a jak już oglądam wiadomości to w tvp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 11:10  
Cytuj
No właśnie piszę że pisiory zmarnowali żywotną szansę na dobrobyt naszego kraju. Kiedy Donald Tusk przejmie stery skończą się socjalne dodatki, a zacznie się ciężka praca, która jak wiadomo jest gwarantem dobrobytu. No i jeszcze ta darmowa kaska od wujka Hansa z Brukseli, która dopełni całości...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 17:30  
Cytuj
Skoro za PiSu jest tak źle czemu mi się lepiej żyje niż za PO PSL nie mówiąc już o czasach SLD ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 18:03  
Cytuj
Widocznie żyjesz na koszt innych...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 19:15  
Cytuj
Jedyne co dostałem od państwa to dotacja na fotowoltaike.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4991
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Jedyne co dostałem od państwa to dotacja na fotowoltaike.

Czyli ja ci dopłaciłem z podatku...sciana

PRAWDA JEST JAK OPERACJA, KTÓRA RATUJE ŻYCIE. KŁAMSTWO TO "LEK" KTÓRY NA CHWILĘ DAJE ULGĘ, SATYSFAKCJĘ, ALE ZABIJA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 21:32  
Cytuj
Ja też płacę podatki więc mogę śmiało powiedzieć że zwrócili mi to co moje. Twoje poszło może na pedalska paradę w Warszawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 587
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2022r. 22:40  
Cytuj
Babcia Kasia dostała 20 tys odszkodowania za dzień aresztu od niezależnych sądów,którą "niesłusznie" aresztowali za atakowanie funkcjonariuszy. Straszne że po tylu latach jeszcze istnieje część świata platformy obywatelskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 07:29  
Cytuj
CYTAT

Jak można wstydzić się swoich konotacji ? Czyżby wstydzili się tego skąd on im nogi wyrastają?umiech


No właśnie. Jak to możliwe, że wstydzisz się swoich chlebodawców z PiS. Pieniążki od ukochanej partii bierzesz ochoczo, ale do partii się nie przyznasz pisowska szujo. Wstyd Fiutku, oj wstyd.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 07:41  
Cytuj
Ja w życiu nie należałem do żadnej partii, ujamuzrobi. Czy ty możesz o sobie to samo napisać?umiech


Z czerpaniem profitów sprawa wygląda tak samo. A z PZPR nic nie kapało?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1234
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
Ja też płacę podatki więc mogę śmiało powiedzieć że zwrócili mi to co moje. Twoje poszło może na pedalska paradę w Warszawie



Take posty to ja lubie. Pociskgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3150
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja też płacę podatki więc mogę śmiało powiedzieć że zwrócili mi to co moje. Twoje poszło może na pedalska paradę w Warszawie



Take posty to ja lubie. Pociskgood


Twoje podatki poszły na to żeby cię ogłupiać (TVPis; T. Rydzyk W.A.M.) bo z pewnością nie na edukację.


Masz takie samo pojęcie o podatkach jak te cymbały od Nowego Ładu.

Ale wiem - dowiedziałeś się z Tvpis i Pinokio tak mówi więc to musi być prawda. Ekonomiczni imbecylowie teoretycy państwa. umiech

Ja wiem że przerzucajac felgi nie musisz tego rozumieć. Nie musisz też się wypowiadać w tematach gdzie się po prostu kompromitujesz. Tym bardziej że historyk Mateo i Lewus teoretyk Jaro nie ogarniają (no chyba że po prostu celowo łgają).

Dlatego jestem za tym by wartościować głosy wyborcze wg. min. wykształcenia.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja też płacę podatki więc mogę śmiało powiedzieć że zwrócili mi to co moje. Twoje poszło może na pedalska paradę w Warszawie



Take posty to ja lubie. Pociskgood


He he he , mlask ,mlask, he he he ...ja bym to badał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2022r. 18:46  
Cytuj
CYTAT

Ja wiem że przerzucajac felgi nie musisz tego rozumieć. Nie musisz też się wypowiadać w tematach gdzie się po prostu kompromitujesz. Tym bardziej że historyk Mateo i Lewus teoretyk Jaro nie ogarniają (no chyba że po prostu celowo łgają).

Dlatego jestem za tym by wartościować głosy wyborcze wg. min. wykształcenia.


Wykształcenie nie czyni człowieka mądrym.
Myślę że w zakładzie gdzie "przerzucają felgi" pracuje fizycznie nie jeden dobrze wykształcony.
Nie wiem gdzie pracujesz czym się zajmujesz, ale takie odnoszenie się jest nie na miejscu.
Pewnie nie jednemu by się przykro zrobiło czytając ten post będąc zatrudnionym we wspomnianym zakładzie.
Według swojej segregacji może należysz do tych lepszych, ale względem innych Twoje myślenie stawia Cię przy śmietniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 406 407 408 409 410 411 412 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »