NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 384 385 386 387 388 389 390 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
ie rozumiem, ujowozrobiony, twoich wywodów. Pisiory mają swoich Goebbelsów , wy macie swoich. Zachowujesz się jak głuchy który ślepemu wytyka kalectwo. To jakis matrix...umiech




Chcesz powiedzieć, że pisowscy propagandziści to tuba moskiewskiej propagandy? Odważnie z Twojej strony. Przelewy w rublach u Ciebie się nie zgadzają pisiorku?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 00:11  
Cytuj

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 03:18  
Cytuj
Podczas wtorkowej konferencji w Brukseli premier Matełósz Wajhę Pszełósz -ksywa "Pinokio", zasugerował, aby Unia Europejska zrezygnowała z zakupu rosyjskiego węgla.good

Według danych Eurostatu, europejskiego urzędu statystycznego, w 2020 roku Polska kupiła od kacapów prawie-albo "tylko" 14 mln ton węgla kamiennego.chytry
Skąd jeszcze?co
Na drugim miejscu jest(sic):szok: Australia -1,15 mln ton), Kazachstan -0,32 mln ton.zdegustowany
Zapomniałbym-Kolumbia-0,47 mln ton(o ilości narkotyków nic nie piszą).potluczony

Cena "wyngla" pójdzie w górę.ok
Od sierpnia ub.roku, podrożał niemal o 100 proc.jezyk
Tak na marginesie.Sprowadzany jest nie od kacapów,tylko za ich pośrednictwem i pochodzi z Donbasu.sciana

To antracyt.
Jest to najsilniej przeobrażona odmiana węgla kamiennego, charakteryzująca się największą zawartością węgla,a co za tym idzie,ma najwyższą wartością energetyczną ze spalania.
Nasz się do niego"nie umywa".placze

Przyszłość energetyki-odnawialna energia.A jak słoneczko przestanie wiać,wiaterek świecić to będzie... dupa blada.Bo zimna.neutralny

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 06:29  
Cytuj
W niedzielę podczas mszy świętej dla dzieci w parafii pw. św. Anny przy ul. Matejki w Poznaniu proboszczu(batman) zapytał dzieci, skąd dowiedziały się o wojnie na Ukrainie. "Z TVN" - odpowiedziała jedna z dziewczynek.good

Na to nierób w sukience-"Taką telewizję oglądasz? Ja oglądam tylko polską i słucham tylko polskiego radia".sciana

Na koniec kazania "farosz" dodał: "Pamiętajcie, oglądajcie tylko polską telewizję".zaklopotany
Jeden z wiernych nie wytrzymał i krzyknął na cały kościół: "To nie jest zebranie PiS, tylko msza święta dla dzieci!".ok
Część wiernych zaczęła klaskać, niektórzy zdecydowali się nawet wyjść z kościoła.jezyk

Ja bym nie wyszedł,bo do kościoła "nie chodzę,bo do Nieba tamtędy,nie jest mi po drodze".potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ie rozumiem, ujowozrobiony, twoich wywodów. Pisiory mają swoich Goebbelsów , wy macie swoich. Zachowujesz się jak głuchy który ślepemu wytyka kalectwo. To jakis matrix...umiech




Chcesz powiedzieć, że pisowscy propagandziści to tuba moskiewskiej propagandy? Odważnie z Twojej strony. Przelewy w rublach u Ciebie się nie zgadzają pisiorku?



Żyjesz w mylnym przekonaniu, ujamuzrobi. Pisiory to opcja amerykańsko-żydowska. Jeżeli słuchają propagandy to raczej tej z Waszyngtonu, a nie z Moskwy. To powiązanie ich z Putinem to wymysł waszych planistów sztabowych. Zresztą pamiętam jak jeszcze kilka lat temu , wy i wam podobni, utrzymywali , że jak PiS dojdzie do władzy to będzie wojna z kacapami...umiech


Twoja opcja niemiecko-brukselska, słucha wujka Hansa tak samo jak pisiory Amerykanów. Wy macie swoich propagandystów, a pisiory swoich. Niewiele was różni, zgoła nic, ujamuzrobi...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 08:37  
Cytuj
CYTAT
W niedzielę podczas mszy świętej dla dzieci w parafii pw. św. Anny przy ul. Matejki w Poznaniu proboszczu(batman) zapytał dzieci, skąd dowiedziały się o wojnie na Ukrainie. "Z TVN" - odpowiedziała jedna z dziewczynek.good

Na to nierób w sukience-"Taką telewizję oglądasz? Ja oglądam tylko polską i słucham tylko polskiego radia".sciana

Na koniec kazania "farosz" dodał: "Pamiętajcie, oglądajcie tylko polską telewizję".zaklopotany
Jeden z wiernych nie wytrzymał i krzyknął na cały kościół: "To nie jest zebranie PiS, tylko msza święta dla dzieci!".ok
Część wiernych zaczęła klaskać, niektórzy zdecydowali się nawet wyjść z kościoła.jezyk

Ja bym nie wyszedł,bo do kościoła "nie chodzę,bo do Nieba tamtędy,nie jest mi po drodze".potluczony



W swoim błogostanie możesz być bardzo blisko Boga, nigga. Hippisi kiedyś zażywali LSD, żeby poszerzyć krąg świadomości i żeby złapać kontakt z absolutem ( nie chodzi o szwedzką wódkę). Ty walniesz kilka szklanek i masz to samo...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 08:39  
Cytuj
Anżej gdzie jest regres? Mam do niego kilka pytań , a zniknął... umiech


Dałeś mu urlop w sztabie czy co?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
O swoje jestem spokojny, Anżej. O twoje już dużo mniej...umiech

Anżej , zapytaj regresa , czy wszystko w porządku? Tak nagle zniknął...umiech

Jak to było z tą nielegalną inwigilacją?umiech


Nie zmieniaj tematu pisowska parówo. Kombinujesz nad nowym donosem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 20:48  
Cytuj
Anżej , jeżeli znasz osobę która na was donosiła i zadałeś sobie trud , żeby mnie sprawdzić , to nie rozumiem w czym problem? Nie mieszaj mnie do waszych brudnych zagrywek sztabu bezpartyjnych wolnościowiców z lokalnymi pisiorami...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2022r. 21:09  
Cytuj
Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko a tu dzieją się cuda, powiadam Wam cuda. Idę sprawdzić do sklepu zoologicznego.
Następna metamorfoza wyborcza gdy narracja się rypła.

Waldemar Pawlak, w rozmowie z Onetem proponuje zaostrzenie sankcji wobec Rosji poprzez wprowadzenie embarga UE na eksport gazu, ropy i węgla z Federacji Rosyjskiej.

W ocenie W. Pawlaka embargo takie miałoby piorunujący wpływ na Moskwę.



https://wgospodarce.pl/informacje/51284-waldemar-pawlak-ponosi-odpowiedzialnosc-za-umowy-gazowe

https://energetyka24.com/gaz/rewolucja-na-jamale-kuriozalna-umowa-z-gazpromem-przechodzi-do-historii-analiza


Zjawisko płynności seksualnej nie oszczędza Stronnictwa Własnego.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Trzecia noga?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 09:46  
Cytuj
Art , jeżeli na bezpartyjnych wolnościowiców ktoś donosił , to może pozwól najpierw wyjaśnić sytuację. Takie zamydlanie sprawy rodzi pewne podejrzenia. Tak jak już wcześniej pisałem , polityka to brudna gra która wcześniej czy później powoduje pochlapanie się ekskrementami. Nie jestem w to zaangażowany i nigdy nie będę. Dla mnie jesteście siebie warci, i mam nadzieję że was wszystkich piekło pochłonie...umiech


Ciekawy wątek na Twitterze odnośnie wojny na Ukrainie . Mentzen wyjaśnia swój pogląd na obecną sytuację.



https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1499115878360702977

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 13:58  
Cytuj
CYTAT


Art , jeżeli na bezpartyjnych wolnościowiców ktoś donosił , to może pozwól najpierw wyjaśnić sytuację. Takie zamydlanie sprawy rodzi pewne podejrzenia. Tak jak już wcześniej pisałem , polityka to brudna gra która wcześniej czy później powoduje pochlapanie się ekskrementami. Nie jestem w to zaangażowany i nigdy nie będę. Dla mnie jesteście siebie warci, i mam nadzieję że was wszystkich piekło pochłonie...umiech


Ciekawy wątek na Twitterze odnośnie wojny na Ukrainie . Mentzen wyjaśnia swój pogląd na obecną sytuację.



https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1499115878360702977



Nie udawaj, że nie jesteś pisiorem. Nikt Ci nie wierzy pisowska parówo.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 15:50  
Cytuj
Zjedz snickersa , ujamuzrobi...umiech



Pies trącał wasz sztab i pisiorów...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 18:02  
Cytuj
CYTAT


Już latają i sieją postrach wśród Rosjan nie wiem Porównywalnie nawet większy od postrachu jednostek armii amerykańskiej / NATO w Polsce wśród Polaków, - powinien dla całości narracji dodać. Na co nam NATO gdy mamy KorWIN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Anżej , jeżeli znasz osobę która na was donosiła i zadałeś sobie trud , żeby mnie sprawdzić , to nie rozumiem w czym problem? Nie mieszaj mnie do waszych brudnych zagrywek sztabu bezpartyjnych wolnościowiców z lokalnymi pisiorami...umiech


No tak, tylko przypadkiem używasz tych samych zwrotów i nazw. Jesteś zwykłą pisiorską parową na usługach partii.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 20:03  
Cytuj
CYTAT


Art , jeżeli na bezpartyjnych wolnościowiców ktoś donosił , to może pozwól najpierw wyjaśnić sytuację. Takie zamydlanie sprawy rodzi pewne podejrzenia. Tak jak już wcześniej pisałem , polityka to brudna gra która wcześniej czy później powoduje pochlapanie się ekskrementami. Nie jestem w to zaangażowany i nigdy nie będę. Dla mnie jesteście siebie warci, i mam nadzieję że was wszystkich piekło pochłonie...umiech


Ciekawy wątek na Twitterze odnośnie wojny na Ukrainie . Mentzen wyjaśnia swój pogląd na obecną sytuację.



https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1499115878360702977



Teraz piszesz sam do siebie? Niezłe zagranie, tonący brzydko się chwyta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Anżej , jeżeli znasz osobę która na was donosiła i zadałeś sobie trud , żeby mnie sprawdzić , to nie rozumiem w czym problem? Nie mieszaj mnie do waszych brudnych zagrywek sztabu bezpartyjnych wolnościowiców z lokalnymi pisiorami...umiech


No tak, tylko przypadkiem używasz tych samych zwrotów i nazw. Jesteś zwykłą pisiorską parową na usługach partii.



Parówy to sobie poszukaj wśród swoich sztabowych kolegów, Anżej...umiech

To po co wam było to sprawdzanie , skoro nie możesz z całą pewnością potwierdzić że miałem z tym coś wspólnego? Sprawdź lepiej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Art , jeżeli na bezpartyjnych wolnościowiców ktoś donosił , to może pozwól najpierw wyjaśnić sytuację. Takie zamydlanie sprawy rodzi pewne podejrzenia. Tak jak już wcześniej pisałem , polityka to brudna gra która wcześniej czy później powoduje pochlapanie się ekskrementami. Nie jestem w to zaangażowany i nigdy nie będę. Dla mnie jesteście siebie warci, i mam nadzieję że was wszystkich piekło pochłonie...umiech


Ciekawy wątek na Twitterze odnośnie wojny na Ukrainie . Mentzen wyjaśnia swój pogląd na obecną sytuację.



https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1499115878360702977



Teraz piszesz sam do siebie? Niezłe zagranie, tonący brzydko się chwyta.



Bynajmniej, Anżej. Jeszcze raz powtarzam: nie mam nic wspólnego z wojenka między waszą menażerią a lokalnymi pisiorami. A niech was wszystkich piekło pochłonie...umiech



Obrazek


Hybryda Bońka i Tuska...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
Zjedz snickersa , ujamuzrobi...umiech



Pies trącał wasz sztab i pisiorów...umiech


Nie udawaj teraz przeciwnika pisiorstwa, jesteś zwykłą pisiorską parówą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Anżej , jeżeli znasz osobę która na was donosiła i zadałeś sobie trud , żeby mnie sprawdzić , to nie rozumiem w czym problem? Nie mieszaj mnie do waszych brudnych zagrywek sztabu bezpartyjnych wolnościowiców z lokalnymi pisiorami...umiech


No tak, tylko przypadkiem używasz tych samych zwrotów i nazw. Jesteś zwykłą pisiorską parową na usługach partii.



Parówy to sobie poszukaj wśród swoich sztabowych kolegów, Anżej...umiech

To po co wam było to sprawdzanie , skoro nie możesz z całą pewnością potwierdzić że miałem z tym coś wspólnego? Sprawdź lepiej...umiech


O jakim sprawdzaniu piszesz? Myślisz że poświęcałem swój cenny czas na szukanie szmaty? Takie sprawy wychodzą wcześniej czy później. Zawsze to kwestia czasu. A ty parówo pisiorska przyznałeś się swoimi słowami.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Art , jeżeli na bezpartyjnych wolnościowiców ktoś donosił , to może pozwól najpierw wyjaśnić sytuację. Takie zamydlanie sprawy rodzi pewne podejrzenia. Tak jak już wcześniej pisałem , polityka to brudna gra która wcześniej czy później powoduje pochlapanie się ekskrementami. Nie jestem w to zaangażowany i nigdy nie będę. Dla mnie jesteście siebie warci, i mam nadzieję że was wszystkich piekło pochłonie...umiech


Ciekawy wątek na Twitterze odnośnie wojny na Ukrainie . Mentzen wyjaśnia swój pogląd na obecną sytuację.



https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1499115878360702977



Teraz piszesz sam do siebie? Niezłe zagranie, tonący brzydko się chwyta.



Bynajmniej, Anżej. Jeszcze raz powtarzam: nie mam nic wspólnego z wojenka między waszą menażerią a lokalnymi pisiorami. A niech was wszystkich piekło pochłonie...umiech



Obrazek


Hybryda Bońka i Tuska...umiech



He hesmiech2. Twoje zapewnienia i słowa są tyle warte co pisiorska propaganda.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 21:23  
Cytuj
Odważne słowa jak na członka sztabu bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


Nie mieszaj mnie do waszych brudnych gierek. Ja się polityką nie zajmuję...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2022r. 22:56  
Cytuj
Adolf Fjutin szaleje jak jego odpowiednik Władimir Hitler w 1945 r.potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2022r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Odważne słowa jak na członka sztabu bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


Nie mieszaj mnie do waszych brudnych gierek. Ja się polityką nie zajmuję...umiech



Sam się mieszasz pisiorska parowo pisząc donosy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2022r. 10:19  
Cytuj
Anżej , zaczynasz mnie irytować. Ty/wy podpie...cie pisiorów, oni w rewanżu podpierd..ą was. Mnie w to nie mieszaj...umiech


Trochę za dużo o tych parówkach , Anżej. Jak będziesz jadł takie świństwa, to zaczniesz świecić w ciemności i napuchniesz jak balon...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2022r. 16:48  
Cytuj
Giertych urwał się z choinki. NATO aktywnie nie wejdzie do żadnej wojny, ale będą sprzedawać nowoczesny sprzęt. Ruskie wysłali złom i 3 rzut jak na odwody.

Nowe wyślą na paradę powrotu Ukrainy do Rossiji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 384 385 386 387 388 389 390 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »