NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 383 384 385 386 387 388 389 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2022r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Anżej przed godziną w RMF FM podali, że Niemcy jako ostatni rząd UE zgodzili się na odcięcie Federacji Rosyjskiej od systemu Swift. Ani słowa o Orbanie, myślisz , że to pisowska manipulacja?umiech



Miałeś się podzielić swoimi źródłami informacji. Skoro nie TVN, to pokaż skąd czerpiesz wiedzę?umiech



Obrazek


To bardzo dobrze. Moje źródło informacji to ty, stolec. Przecież ty wiesz wszystko i każdy kto ma inne zdanie to kłamca.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2022r. 21:51  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 07:24  
Cytuj
Niestety , Anżej, aż tak mądry nie jestem, żeby wiedzieć wszystko...umiech


Wybrałeś sobie Orbana i pisałeś , że blokuje sankcje dla Putina ( system Swift). Tymczasem od kilku dni wiadomo że to Niemcy najdłużej się z tym cackali. Dlatego pytałem : skąd masz takie informacje? umiech

Jakim trzeba być człowiekiem złej woli, żeby spośród natłoku wiadomości wyłowić akurat tą jedną , którą można by się przyczepić do obecnej władzy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 09:17  
Cytuj
Ujowozrobiony może ty pomożesz koledze ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców wybrnąć z kłopotu?umiech


Tyle się nasłuchaliście i naczytaliście odnośnie ruskich agentów wpływu w naszym kraju. Wiecie o Salvinim i Orbanie. Jak to było z blokadą systemu Swift dla Rosji? To prawda że ostatnim krajem UE, który to przyklepał były Niemcy?umiech


Bobku , może ty spróbujesz? W sztabie pełnisz funkcję trolla ds sytuacji nadzwyczajnych ( beznadziejnych)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Niestety , Anżej, aż tak mądry nie jestem, żeby wiedzieć wszystko...umiech


Wybrałeś sobie Orbana i pisałeś , że blokuje sankcje dla Putina ( system Swift). Tymczasem od kilku dni wiadomo że to Niemcy najdłużej się z tym cackali. Dlatego pytałem : skąd masz takie informacje? umiech

Jakim trzeba być człowiekiem złej woli, żeby spośród natłoku wiadomości wyłowić akurat tą jedną , którą można by się przyczepić do obecnej władzy?umiech


Już ci stolec pisałem, sytuacja jest dynamiczna i na moment kiedy to pisałem minister finansów Niemiec deklarował poparcie dla pomysłu. Kanclerz zmienił zdanie, miał prawo on decyduje.

Faktycznie nie jesteś taki mądry, bo prostej sprawy nie ogarniasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 10:44  
Cytuj
Jasne, Anżej! Prawie ci uwierzyłem...umiech


Nie wiem skąd miałeś informacje o przychylności Niemiec do zablokowania systemu Swift dla Rosji. W pierwszym dniu najazdu orków na Ukrainę, Węgry , Włochy, Cypr i Niemcy były przeciw. W trzecim dniu tylko Niemcy to blokowali, a w końcu i oni ulegli. To były powszechnie dostępne informacje...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 10:50  
Cytuj
O proszę największy nieudacznik na fotelu premiera III RP, też powtarza bajki o Orbanie. Co za przypadek, Anżej...umiech

Obrazek


Ciekawe czy można to jakoś połączyć , nieudacznik Buzek i sztab bezpartyjnych wolnościowiców? Brakuje tylko przekaźnika , może TVN24?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 11:03  
Cytuj
Anżej , a podobno Niemcy zgodzili się na blokadę systemu SWIFT , ale nie SEPA w relacjach z Federacją Rosyjską. Słyszałeś coś o tym jako " bankowiec"? umiech


Ordnung muss sein!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Anżej , a podobno Niemcy zgodzili się na blokadę systemu SWIFT , ale nie SEPA w relacjach z Federacją Rosyjską. Słyszałeś coś o tym jako " bankowiec"? umiech


Ordnung muss sein!umiech


Nie mam pojęcia, ale skoro tak pisze Twitter i ty stolec to pewnie masz rację umiech

Ciekawe jest, że bankowcem nazywasz mnie ty i pewna menda co pisała donosy do nadministra zero. Pokrewna dusza czy jednak ta sama osoba?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 12:24  
Cytuj
Anżej , niech temu z nas co się skalał donosem ręka uschnie...umiech


Gdybym się parał takimi rzeczami, czym bym się od was różnił?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 16:55  
Cytuj
CYTAT


Ciekawe czy można to jakoś połączyć , nieudacznik Buzek i sztab bezpartyjnych wolnościowców? Brakuje tylko przekaźnika , może TVN24? umiech


Daj mu trochę czasu na lizanie ran. Anżej to człowiek z żelaza ale jednak, nawet on,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 16:58  
Cytuj
Stolec już tak źle z tobą że gadasz sam ze sobą? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 17:10  
Cytuj

Ja dzisiaj podkreślę wielkość tego wiernego Pawlaka.



Obrazek



Niemcy przez Nord Stream pompują ojro dla Fjutina od dawna. Dzięki temu Rosjanie maja za co kupować od Niemców. Muszą jedynie znaleźć pożytecznego do ssania z ich rury.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Stolec już tak źle z tobą że gadasz sam ze sobą? good



Niech ci będzie , pizdas...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Anżej , niech temu z nas co się skalał donosem ręka uschnie...umiech


Gdybym się parał takimi rzeczami, czym bym się od was różnił?umiech


To uważaj na łapy stolec, sprawdzaj codziennie czy nie zaczyna wysychać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 18:35  
Cytuj
CYTAT

Ja dzisiaj podkreślę wielkość tego wiernego Pawlaka.



Obrazek



Niemcy przez Nord Stream pompują ojro dla Fjutina od dawna. Dzięki temu Rosjanie maja za co kupować od Niemców. Muszą jedynie znaleźć pożytecznego do ssania z ich rury.

Obrazek



Artzero/stolec a my skąd kupujemy gaz, ropę i węgiel?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Anżej , niech temu z nas co się skalał donosem ręka uschnie...umiech


Gdybym się parał takimi rzeczami, czym bym się od was różnił?umiech


To uważaj na łapy stolec, sprawdzaj codziennie czy nie zaczyna wysychać.



Obawiam się, Anżej, że ty musisz bardziej uważać...umiech


Obrazek


Mecenas Koń ma takie zdanie, więc bezpartyjni wolnościowcy pewnikiem też...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2022r. 21:38  
Cytuj
Coś tam , Anżej , szwankuje w waszym sztabie. Regres co jakiś czas wychyla się z bunkra , napisze kilka rzeczy, po czym znowu nurkuje w szambie i kilka dni go nie ma...umiech


Nie bój się , gdybym chciał się bawić w szpiegowanie was , a nie daj Boże w donosicielstwo, stałbym się takim samym degeneratem jak wasza ekipa. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie i na dowcipnym przekomarzaniu poprzestaniemy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 08:14  
Cytuj
Obrazek


Anżej, gdzie jest regres?umiech


Porzucił zapaskudzona zbroję i uciekł. Niesmak i fetor pozostały...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 09:12  
Cytuj
Obrazek


Są już nowe wytyczne dla obrońców praworządności. Fajnopolacy ( w tym i nasi bezpartyjni wolnościowcy) dostają właśnie obowiązującą narrację...umiech



Regresie, masz odwagę powiedzieć/napisać A , znajdź ją w sobie żeby powiedzieć/napisać B. Znajdziesz?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Ujowozrobiony może ty pomożesz koledze ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców wybrnąć z kłopotu?umiech


W odróżnieniu od Ciebie ciężko pracuję na Twój zasiłeczek oraz wypłatę ze sztabu pisiorskich trolli pisiorku. A dodatkowo obecnie jestem tam, gdzie taka pisowska szumowina jak Ty nigdy się nie znajdzie - na granicy i pomagam ludziom + utrzymuje kosztowny kontakt ze znajomymi z Charkowa (zapewne Tobie pojęcie "znajomi", a tym bardziej za granicą jest nieznane - trzeba nie być szują pisowską oraz znać języki obce, o których znajomość Was parszywe pisiory nie podejrzewam).

Pochwal się nam co tam ciekawego ostatnio mówią Twoi idole: Le Pen, Orban, Salvini i reszta członków fanklubu Putina. Tego fanklubu, którego zlot w Warszawie zgadnij kto zorganizował.

A i pochwal się nam jak Ci się podobał wywiad w gadzinówce braci Kremlowskich, pewnie byłeś dumny jak dobrze wykonali robotę zleconą z Moskwy. W końcu to bliskie Ci proputinowskie opcje polityczne.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 16:59  
Cytuj
Mam nadzieję że nie konfabulujesz , ujamuzrobi, bo w waszym przypadku nie takie rzewne historie już czytałem...umiech


Pisałem ci , że Le Pen czy Salvini to pionki w grze na europejskiej szachownicy. Ani mnie ziębią, ani grzeją. Putin ma swoich przyjaciół znacznie bliżej niż oni. Możesz ich poszukać w Urzędzie Kanclerskim na ten przykład...umiech


Co mnie obchodzą propagandyści obecnej władzy?Gardzę nimi tak samo, jak tymi twoimi, z drugiej strony sporu politycznego...umiech


Nie rozumiem, ujowozrobiony, twoich wywodów. Pisiory mają swoich Goebbelsów , wy macie swoich. Zachowujesz się jak głuchy który ślepemu wytyka kalectwo. To jakis matrix...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Coś tam , Anżej , szwankuje w waszym sztabie. Regres co jakiś czas wychyla się z bunkra , napisze kilka rzeczy, po czym znowu nurkuje w szambie i kilka dni go nie ma...umiech


Nie bój się , gdybym chciał się bawić w szpiegowanie was , a nie daj Boże w donosicielstwo, stałbym się takim samym degeneratem jak wasza ekipa. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie i na dowcipnym przekomarzaniu poprzestaniemy...umiech


Dużo zaprzeczasz i sporo oskarżasz w sprawie tego donosu. Oj stolec. Ręce sprawdzałeś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 19:30  
Cytuj
O swoje jestem spokojny, Anżej. O twoje już dużo mniej...umiech

Anżej , zapytaj regresa , czy wszystko w porządku? Tak nagle zniknął...umiech

Jak to było z tą nielegalną inwigilacją?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Są już nowe wytyczne dla obrońców praworządności. Fajnopolacy ( w tym i nasi bezpartyjni wolnościowcy) dostają właśnie obowiązującą narrację...umiech



Robi wrażenie tak spóźnione podkopywanie narodowego morale. Tyle ze to nic nowego. Ale jednak robi mniejsze wrażenie od umniejszającej Polakom narracji b. prezydenta Szlęzaka. Nam autentycznie starczyło na PW44,,, to trochę jest nawet jak na Zychowicza który jak nic, pisze książkę pod tytułem "Obłęd '22".

Ale chyba jej nie napisze ze strachu o zaliczenie podologicznej ksywy cool girl

PS.
Dla mniej spostrzegawczych, Biden na wstępie swojej rezydentury zniósł restrykcje na Nord Stream II i zakazał wierceń za gazem i ropą na federalnych gruntach w US. Nie omieszkał tez zamknąć ropociąg na Alasce. Wszystko to dla Zielonych i Czerwonych,,, a dla Amerykanów zdrożało paliwo. Ten sklerotyk ogarnął to w parę miesięcy tak go dusił dwutlenek węgla lobbystów Putina cool girl

Niegrzecznie byłoby pominąć zatroskanego globalistę Johna Kerry, który wił się z egzystencjalnego "bulu" ze wojna podniesie emisje CO2 i napominał ze Putinowski gaziorek dba o klimat najlepiej.

No tak przeczytajcie, Greta Jachira wymięka. 'Total clown show'
https://www.foxnews.com/media/john-kerry-excoriated-putin-focus-climate-change-ukraine-invasion


Pozbierali się z gleby po klapie propagandy Paktu folksdojczy i sowieciarzy. Stoją,,, na kolanach cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2022r. 21:27  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 383 384 385 386 387 388 389 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »