NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 382 383 384 385 386 387 388 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2022r. 18:57  
Cytuj
Sam siejesz propagandę i dezinformację partyjny trollu.

Wracaj do TVP. No chyba że za wysokie progi...

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2022r. 18:57  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2022r. 19:08  
Cytuj
Regresie , obawiam się że nie przeczytałeś instrukcji z centrali...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2022r. 19:43  
Cytuj
Stolec ty z instrukcjami jak zazwyczaj jest na bieżąco. Niebywałe. Brak zajęcia czy interes?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2022r. 19:47  
Cytuj
Hobby, regresie. Od dziecka lubiłem oglądać filmy przyrodnicze. Hieny, chociaż wredne, zawsze mnie fascynowały. A wasze stado wzbudza zainteresowanie...umiech


Dodatkowo lubię wiedzieć co w tych chorych głowach od ośmiu gwiazdek się rodzi. Dziś wyjątkowo musiałem przyklasnąć pod ich komentarzem. Miałem nawet przylajkowac, ale się powstrzymałem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 01:06  
Cytuj
W Sanepidzie trwa polowanie na osobę która ujawniła z bazy danych informacje o Jacku ,prezesie TVPSzczujnia.:cwaniak:
800 pracowników mających do niej dostęp,ma złożyć oświadczenia kto go podyeb@ł do dziennikarzy.neutralny

Popatrzmy na to z innej perspektywy-to CUDOWNE uzdrowienie!!!good
Prezesu mógł dzięki temu ,polecieć na festiwal do Paryża.ok
Mógł też na piechotę,ale nie zmieściłby się w limicie czasu kwarantanny-dwa dni.jezyk

Jakże silny organizm ma Jacek!W 48 godzin ozdrowieńcem został!Szacun!potluczony
Inni w szpitalach, leżą miesiącami.zdegustowany

PS.Kurski-Następny z kasty nietykalnych.mlotek
Ciemny lud to kupi...zaklopotany

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 09:06  
Cytuj
Czasami ci zazdroszczę twojej alternatywnej rzeczywistości w której się znajdujesz, nigga...umiech


Parafrazując " a może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady" na " a może położyć lagę i zostać alkoholikiem"...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 11:17  
Cytuj
Hej Bolku, zwolenniku Konfabulacji.

"Polska powinna opuścić NATO i wejść w sojusz z Rosją."
J. Klaun-Mikke, 2019 r.

Tyle chciałem przypomnieć.

cdn.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 12:02  
Cytuj
No i co z tego wynika Batman?umiech


JKM tak uważa, Braun zdaje się mówił kilka lat temu o sojuszu z Białorusią. Winnicki albo Dziambor mają inne zdanie w temacie ewentualnych przyjaciół naszego kraju. Konfederacja , z założenia to związek wolnych krajów ( w tym przypadku ludzi) , którzy mówią co chcą , a nie to co im centrala - wódz partyjny nakazuje. Ty i tobie podobni nigdy tego nie zrozumieją , tak samo jak pisiory mają swego przywódcę duchowego Kaczyńskiego i TVP, wy macie Tuska i TVN...umiech


Ja się wyleczyłem z Korwina jakieś dwadzieścia lat temu. Kiedy wchodziłem w dorosłe życie uważałem go za wizjonera, dziś mam o nim zdanie co najwyżej neutralne, o ile nie negatywne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 12:27  
Cytuj
Widzisz ,Batman, jaka sytuacja. Korwin na Twitterze posiłkuje się informacją Russia Today , a Kulesza też Konfederacja mu elegancko zwraca uwagę na niestosowność...

Obrazek


Wyobrażasz sobie , że Kaczyński albo Tusk plecie jakieś głupstwa , i któryś z członków ich partii mówi im kulturalnie : " skończ dziadku pierd..ić!"...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 12:41  
Cytuj
To prawda. Pod tym względem można dać plusa Konfabulacji. A z którym jej członkiem jest ci najbardziej po drodze?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 12:53  
Cytuj
Kilka lat temu widziałem w Braunie coś co dawało nadzieję. Niestety podobnie jak Korwin , Braun trochę pofrunął. Myślę , że najbardziej rozsądni politycy tej formacji ( nie mylić z partią jak PiS czy POKO) to właśnie Kulesza , Bosak czy Dziambor. Osobiście jestem za jak najszybszym opuszczeniem UE, i wydaje mi się że wokół Konfy uda się coś takiego zrealizować. Nie będzie to łatwe, ale trzeba sobie wyznaczać ambitne cele...umiech


Ty , Batman z kolegami tego nie zrozumiesz. Wasz sztab , wasza centrala POKO to taki centralnie zarządzany łagr. Macie swoją komórkę partyjną i pewnie brygadzistę , ale bez Eurokołchozu świata sobie nie wyobrażacie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
Ty , Batman z kolegami tego nie zrozumiesz. Wasz sztab , wasza centrala POKO to taki centralnie zarządzany łagr. Macie swoją komórkę partyjną i pewnie brygadzistę , ale bez Eurokołchozu świata sobie nie wyobrażacie...umiech


Ty chyba jednak na serio tak z tym naszym sztabem... Serio myślisz, że należę do jakiegoś sztabu... Odleciałes jak wspomniany Braun i JKM.
Myśl co chcesz.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 13:16  
Cytuj
Aha, napisz coś jeszcze o TVN.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 13:58  
Cytuj
O TVN to pogadaj z Anżejem albo z ujowozrobionym. Ja tam czasem zaglądnę , ale oni z pewnością są na bieżąco...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
O TVN to pogadaj z Anżejem albo z ujowozrobionym. Ja tam czasem zaglądnę , ale oni z pewnością są na bieżąco...umiech


A ty stolec potrzebujesz w ogóle rozmówcy? Nie jesteś dla siebie najlepszym interlokutorem? Z tym sztabem to jak z tym tvn’em. Najlepszym źródłem informacji o czym tam mówią jesteś ty stolec.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 14:19  
Cytuj
Anżej, wyrażam po prostu swój ogląd sytuacji. Jeżeli ty twierdzisz że nie oglądasz to ja uważam że kłamiesz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 14:23  
Cytuj
Ja mam 53 kanały w telewizorze i na każdym TVN.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 16:47  
Cytuj
To stara piosenka bezpartyjnych wolnościowiców. Leci mniej więcej tak: TVN-u nie oglądam, Onetu nie czytam.....umiech


Oprócz ciebie i pizdasa , Batman , wszyscy głosują na Konfę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Anżej, wyrażam po prostu swój ogląd sytuacji. Jeżeli ty twierdzisz że nie oglądasz to ja uważam że kłamiesz...umiech


Czyli albo się z tobą zgadzam albo jestem kłamcą. smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2022r. 19:59  
Cytuj
Mniej więcej tak to wygląda, Anżej...umiech


To też pewnie oszukaństwo

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2022r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
Mniej więcej tak to wygląda, Anżej...umiech


To też pewnie oszukaństwo

Obrazek



Mniej czy więcej? Stolec, powinieneś być bardziej precyzyjny.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2022r. 09:51  
Cytuj
Anżej, ze stadem hien się nie negocjuje. Trzeba sięgnąć po mocniejsze argumenty...umiech


Posłuchaj sobie , Ziemkiewicza . W dosyć jasny sposób podsumowuje miniony tydzień ( wyrok TSUE, nasza totalnie zjebana opozycja i wojna na Ukrainie)...umiech


Obejrzyj Anżej, moim zdaniem warto.



https://m.youtube.com/watch?v=j1t7zc1VBaE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2022r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Czasami ci zazdroszczę twojej alternatywnej rzeczywistości w której się znajdujesz, nigga...umiech


Parafrazując " a może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady" na " a może położyć lagę i zostać alkoholikiem"...umiech


@cienki-bolku
Czy napisałem kłamstwa o prezesie Kurvizji?co
O kontroli w Sanepidzie w cel ustalenia tzw.sygnalisty który ujawnił prawdę?chytry
O tym że Jacek"Dwojga Małżeństw"Kurski miał pozytywny test,a dwa dni później ozdrowiał?Gdzie kwarantanna?potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2022r. 13:58  
Cytuj
Kurski to szuja i menda, jeżeli pisiory przegrają kolejne wybory to min przez niego. Chodziło mi o to , nigga, że w obliczu napadu stada orków na Ukrainę, szalbierstwa prezesa TVP schodzą na dalszy plan...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2022r. 14:01  
Cytuj
Anżej przed godziną w RMF FM podali, że Niemcy jako ostatni rząd UE zgodzili się na odcięcie Federacji Rosyjskiej od systemu Swift. Ani słowa o Orbanie, myślisz , że to pisowska manipulacja?umiech



Miałeś się podzielić swoimi źródłami informacji. Skoro nie TVN, to pokaż skąd czerpiesz wiedzę?umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 382 383 384 385 386 387 388 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »