NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 375 376 377 378 379 380 381 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 09:48  
Cytuj
A taki miał być zajebisty. Kiedy zobaczyłem w jakimś wywiadzie , jak mu się brwi odkleiły , zrozumiałem , że to zwykły marketingowy produkt dla lewicowo-liberalnej gawiedzi...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 09:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I jak większość historyków twierdzi popełniliśmy duży błąd (bardzo delikatnie powiedziane), Churchill nie mógł w to uwierzyć a Stalin ze szczęścia to Becka by ucałował umiech




Większość ludzi w naszym kraju popiera akcesję w UE. Czy to znaczy , że mam się przyłączyć do owczego pędu? Z prądem płyną śmieci...umiech


Nigdy się nie dowiemy co by było gdyby. Ci sami historycy co ględzą o sojuszu z Hitlerem , wypisują brednie o generale Okulickim , który wymusił na generale Komorowskim wybuch powstania warszawskiego. Łatwo się ocenia po latach, kiedy się siedzi w zaciszu biblioteki...umiech


Nasza historia to była sztuka dokonywania często tragicznych wyborów. Gęgacze i filozofowie opisujący rzeczywistość alternatywną ( co by było gdyby), to raczej powinni podchodzić pod tematykę scince fiction...umiech


Odezwał się historyk, co w archiwach przesiedział całe lata i teraz wie, że ktoś wypisuje brednie sciana

Fiutku - może jakiś zgrabny komentarz do nowego zlotu fanklubu przyjaciół Putina w Hiszpanii, na którym był Twój ukochany premier Morawiecki (nie kłam pisiorku, kochasz wszystko, co pisowskie miłością, za pieniążki z ich siedziby).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 13:07  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 14:48  
Cytuj
CYTAT


Odezwał się historyk, co w archiwach przesiedział całe lata i teraz wie, że ktoś wypisuje brednie sciana

Fiutku - może jakiś zgrabny komentarz do nowego zlotu fanklubu przyjaciół Putina w Hiszpanii, na którym był Twój ukochany premier Morawiecki (nie kłam pisiorku, kochasz wszystko, co pisowskie miłością, za pieniążki z ich siedziby).



Mam po prostu swoje poglądy , h***. Wiem , że człowiekowi któremu codziennie około dziewiętnastej , ktoś robi pranie mózgu, nie mieści się to w głowie, ale to raczej nie jest mój problem...umiech


Mam w nosie Morawieckiego i jego wyjazdy, h***. Wiem że siedziba główna klubu przyjaciół Putina znajduje się w Urzędzie Kanclerskim w Berlinie. Bez względu na to czy rządzą czarni czy
czerwoni, tam Putin ma grono najwierniejszych fanów...umiech



Inne miasta w Europie gdzie podobno lubią ruskich , to tylko filie berlińskiej siedziby, h***...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 16:48  
Cytuj
Obrazek

Kurwa jaki wstyd potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 17:20  
Cytuj
Cóż na tym zdjęciu tak cię wzburzyło, pizdas?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 20:03  
Cytuj
Madras mam nadzieję ma na myśli panią Marine Le Pen która nie podpisała deklaracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Większość ludzi w naszym kraju popiera akcesję w UE. Czy to znaczy , że mam się przyłączyć do owczego pędu? Z prądem płyną śmieci...umiech

Unia bee a co jest dobre ?
Jak każda koalicja ma plusy i minusy.

CYTAT
Nigdy się nie dowiemy co by było gdyby. Ci sami historycy co ględzą o sojuszu z Hitlerem , wypisują brednie o generale Okulickim , który wymusił na generale Komorowskim wybuch powstania warszawskiego. Łatwo się ocenia po latach, kiedy się siedzi w zaciszu biblioteki...umiech


Nasza historia to była sztuka dokonywania często tragicznych wyborów. Gęgacze i filozofowie opisujący rzeczywistość alternatywną ( co by było gdyby), to raczej powinni podchodzić pod tematykę scince fiction...umiech


Co było to wiemy, ale sytuacja powoli zaczyna przypominać historię z przed około 90 lat umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 21:02  
Cytuj
Jestem ciekawy czy tyle samo osób potępia przekop mierzei wiślanej po tym co Putin teraz wyprawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Większość ludzi w naszym kraju popiera akcesję w UE. Czy to znaczy , że mam się przyłączyć do owczego pędu? Z prądem płyną śmieci...umiech

Unia bee a co jest dobre ?
Jak każda koalicja ma plusy i minusy.

CYTAT
Nigdy się nie dowiemy co by było gdyby. Ci sami historycy co ględzą o sojuszu z Hitlerem , wypisują brednie o generale Okulickim , który wymusił na generale Komorowskim wybuch powstania warszawskiego. Łatwo się ocenia po latach, kiedy się siedzi w zaciszu biblioteki...umiech


Nasza historia to była sztuka dokonywania często tragicznych wyborów. Gęgacze i filozofowie opisujący rzeczywistość alternatywną ( co by było gdyby), to raczej powinni podchodzić pod tematykę scince fiction...umiech


Co było to wiemy, ale sytuacja powoli zaczyna przypominać historię z przed około 90 lat umiech



Unia była dobra jak to się nazywało EWG. W tym momencie to biurokratyczny moloch , który tłamsi wszelkie odstępstwa od normy. Normy wujka Hansa, rzecz jasna! umiech


Nie sądzę , że jest tak jak przed wojną. A jeżeli nawet to tylko ostatni głupiec może mieć nadzieję w UE. Oni mogą najwyżej podjąć rezolucję w PE albo zamalować kredkami pacyfistyczne hasła. Uważam że Putin jak widzi ten bajzel , mając w kieszeni niemieckich polityków ( a przecież Niemcy są de facto kierownikiem w Eurokołchozie) śmieje się do rozpuku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2022r. 21:53  
Cytuj
Obrazek


W komentarzach pojawia się sugestia , że pan Arek powinien być twarzą Monaru. Zupełnie nie rozumiem dlaczego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 00:33  
Cytuj
Ale przecież pan Arek ma 100% racji good w czym problem?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 00:35  
Cytuj
CYTAT
Madras mam nadzieję ma na myśli panią Marine Le Pen która nie podpisała deklaracji.


Cała reszta niczym się nie różni od LePen chociaż podpisali good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 06:43  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Unia była dobra jak to się nazywało EWG. W tym momencie to biurokratyczny moloch , który tłamsi wszelkie odstępstwa od normy. Normy wujka Hansa, rzecz jasna! umiech


Unia ma mniejszą biurokrację niż Stany Zjednoczone umiech


CYTAT
Nie sądzę , że jest tak jak przed wojną. A jeżeli nawet to tylko ostatni głupiec może mieć nadzieję w UE. Oni mogą najwyżej podjąć rezolucję w PE albo zamalować kredkami pacyfistyczne hasła. Uważam że Putin jak widzi ten bajzel , mając w kieszeni niemieckich polityków ( a przecież Niemcy są de facto kierownikiem w Eurokołchozie) śmieje się do rozpuku...umiech


No w Rosji zawsze był porządek i wszystko zorganizowane smiech2
Edo Niemcy od 45 roku robią tyko interesy, poczytaj czy kogokolwiek krytykowały nawet o Tybecie, Trumpie za Niemiecki wyzysk. Ciekawe tylko jak zareagują gdy ten ich dobrobyt będzie zagrożony umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 18:07  
Cytuj
CYTAT


Co było to wiemy, ale sytuacja powoli zaczyna przypominać historię z przed około 90 lat umiech



Podobno w roku dwudziestym sytuacja przypominała ruskich oraz Niemców którzy blokowali dostawy broni dla II RP.

PS.
Przypomnę odważną tezę dla sceptyków wielorakiego sortu.
Sytuacja jest niezmienna tylko skala się zmienia.

PS.
SilniRazem ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 19:46  
Cytuj
No Madziu przecież niedawno wyrwaliśmy się na niepodległość, myślisz że zaborcy pogodzili się z tym faktem tak szybko umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 21:00  
Cytuj
Zaborcy? nigdy jezyk

Ale to mnie aż tak bardzo nie martwi, bo czy to cos nowego?
Mnie martwią tankisci i pożyteczni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2022r. 21:55  
Cytuj
O i widzisz, Niemcy pewnie się pogodzili bo nawet w ich interesie leży aby Polska ich zabezpieczała od wschodu. Dokładnie tak jak nas Ukraina. Kupujemy sobie czas.
No pożytecznych jest sporo, mamy jakiś przyjaciół ? a nasza Armia smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2022r. 06:46  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2022r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Unia była dobra jak to się nazywało EWG. W tym momencie to biurokratyczny moloch , który tłamsi wszelkie odstępstwa od normy. Normy wujka Hansa, rzecz jasna! umiech


Unia ma mniejszą biurokrację niż Stany Zjednoczone umiech


CYTAT
Nie sądzę , że jest tak jak przed wojną. A jeżeli nawet to tylko ostatni głupiec może mieć nadzieję w UE. Oni mogą najwyżej podjąć rezolucję w PE albo zamalować kredkami pacyfistyczne hasła. Uważam że Putin jak widzi ten bajzel , mając w kieszeni niemieckich polityków ( a przecież Niemcy są de facto kierownikiem w Eurokołchozie) śmieje się do rozpuku...umiech


No w Rosji zawsze był porządek i wszystko zorganizowane smiech2
Edo Niemcy od 45 roku robią tyko interesy, poczytaj czy kogokolwiek krytykowały nawet o Tybecie, Trumpie za Niemiecki wyzysk. Ciekawe tylko jak zareagują gdy ten ich dobrobyt będzie zagrożony umiech



Póki co UE nie jest państwem. Po drugie w USA większość prawodawstwa jest domeną poszczególnych stanów. Unia powoli dryfuje w stronę bardziej ZSRR niż USA. I właśnie za to życzę jej , żeby ją piekło pochłonęło. I wszystkich jej zwolenników również. A żebyście zdechli w lochu na srakę...umiech



Powtarzam raz kolejny. Putin w obliczu zagrożenia płynącego dla niego z UE , śmieje się do rozpuku. Nie może się nadziwić jak w jednym miejscu takim jak np Parlament Europejski może się zmieścić tylu idiotów...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lut 2022r. 12:02  
Cytuj
Obrazek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2022r. 12:20  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Lut 2022r. 12:37  
Cytuj
No dlaczego?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2022r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Odezwał się historyk, co w archiwach przesiedział całe lata i teraz wie, że ktoś wypisuje brednie sciana

Fiutku - może jakiś zgrabny komentarz do nowego zlotu fanklubu przyjaciół Putina w Hiszpanii, na którym był Twój ukochany premier Morawiecki (nie kłam pisiorku, kochasz wszystko, co pisowskie miłością, za pieniążki z ich siedziby).



Mam po prostu swoje poglądy , h***. Wiem , że człowiekowi któremu codziennie około dziewiętnastej , ktoś robi pranie mózgu, nie mieści się to w głowie, ale to raczej nie jest mój problem...umiech


Mam w nosie Morawieckiego i jego wyjazdy, h***. Wiem że siedziba główna klubu przyjaciół Putina znajduje się w Urzędzie Kanclerskim w Berlinie. Bez względu na to czy rządzą czarni czy
czerwoni, tam Putin ma grono najwierniejszych fanów...umiech



Inne miasta w Europie gdzie podobno lubią ruskich , to tylko filie berlińskiej siedziby, h***...umiech


Masz rację - możesz mieć swoje poglądy implikowane przez Holecka i TVPiS. Nikt Ci nie zabrania bycia pisowskim idiotą.

Rozumiem, że Morawiecki Cie nie obchodzi. I tak zagłosujesz na PiS. Więc czy wiesz czy nie wiesz - nieistotne - jestes karnym (zarazem biernym, wiernym, ale miernym) pisiorem. Za dwa lata karnie pobiegniesz do urny zagłosować na PiS.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 375 376 377 378 379 380 381 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »